BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 4 miesiąc temu #282875 przez Aleksandra

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282876 przez [email protected]
oluśka nie ma za co!
podrzucaj zdjęcia jak będziesz potrzebowała kiedy tylko chesz

Lusia-dziekujemy za zyczonka:)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282882 przez Aleksandra
Dzięki dziewczyny :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282888 przez chłopek
vestusia dla ciebie sadeczak.pl/166305 to było w biedronce :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282896 przez iva 20
Witam :kiss:
Sarna mala jak sie urodzila to cala ja mojamama do tej pory mowi ze jest do mnie podobna .
jedni mowia ze do mnie drudzy ze do mojego meza a jak dla mnie to taka mieszana niekiedy z minek przypomina mi M a niekiedy mnie najbardziej sie ciesze ze ma uszy po mnie ladne malutkie bo M ma odstajaccezagle hhihi okropnajestem wiem :)ale takie sa fakty :silly:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a ja siedze obiadek zjadlam mala drzemie sobie :)
kurcze czekalam dzisiaj na to hula hop co zamowilam i go dalej nie ma mam nadzieje ze jutro przyjdzie juz napewno :unsure:
za niedlugo bedemala kapac idziemy do sypialki nynki:) ale jestem zmeczona i spiaca :dry: :( a nic takiego nie robilam dziecko mi zabiera cala energie do zycia :P
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282914 przez vestusia
Nio Natalka Olci do schrupania.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282919 przez iva 20
Vestusia Zuzolek przesliczny :) a i musze powiedziec ze bardzo ladnie ci w tym kolorze wloskow :) nie widzialam Cie w tym kolorku wczesniej mialas pasemka o ile pamietam :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282920 przez vestusia
Iva - bo ja Wam się jeszcze w tym kolorze nie pokazywałam. Wstyd mi, bo jeszcze nie wyglądam tak, jak chociaż przed ciążą, ale co tam. Malina mnie już nie będzie biła, bo focia jest ;-)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282921 przez Aleksandra
Vestusia ślicznie wyglądasz :) A Zuzolek jest przesłodka :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282926 przez chłopek
vestusia widziałaś ta żyrafkę ?
a Zuzia kochana

ja wam chciałam fotkę Ksawcia wrzucić ale zapodziałam kabel od tel
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282936 przez vestusia
chłopek - widziałam, widziałam :D Szkoda, że jej nie widziałam, bo na pewno byłaby moja ;-)

I proszę Kochane nie piszcie mi, że ślicznie wyglądam, bo wyglądam jak siedem nieszczęść. Nawet do fryzjera nie mogę się wybrać, grzywka za długa i dlatego taka "domowa" focia.

Lecimy teraz do Lidla na zakupy, tzn. jedziemy. Wieczorkiem coś skrobnę, skoro już dostałam pozwolenie od Sarenki :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282942 przez Aleksandra
Oj Vestusia ty pesymistko ! My tu cię komplementujemy a ty co?? Jak tak sie będziesz sama negowac to następnym razem ja cie kopnę !!! :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282944 przez chłopek
vestusia zawsze mozesz ja zamówic :) u nas były ostatnio jeszcze w biedrze ale inne kurat żyrafki nie było
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282969 przez luska
Vestusia w koncu , no to ja ci powiem , ze mega sie zmienilas na twarzy no i możesz mnie bic ale mi sie bardziej w blad podobalas , chociaz teraz tez ładnie wygladasz:)i ja nie wiem o co ci chodzi gdzie tu masz siedem nieszczesc.a zuzolec cud miod malina:D

eh moja ksiezniczka od 16 sobie zycy cyca co 45 minut teraz ja przetrzymujsmokie ale trzeba dac bo zaraz kapiel :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282970 przez Moni190
Cześć dziewczyny!Ciężko bedzie was nadrobić :) Ja tak tylko na chwilke w niedziele chrzciny jutro szczepienie troche biegania jest i nie mam nawet kiedy na kompa siąść :) Jeszcze funfela przyleciała no i zarazem matka chrzesna mojego Miśka małego :) Pisałam jakis czas temu o plamach no to mamy jeszcze gorzej plamy nam się powiększyły mam nadzieje że pediatra poradzi cos na to może-juz sama nie wiem bo jestem wkur...na maksa wydałam kase kupiłam też ten krem emolium i nic to się powieksza dzisiaj do tego jest kur..czerwone.Miała z was któraś tak?Jestem załamana bo w niedziele chrzciny a on taka brzydką buzie ma :( Pozdrowienia dla wszystkich :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl