BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 4 miesiąc temu #281986 przez Róża
Dzień dobry :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Oj widzicie, z tymi tabletkami to ja musze się poorientować, tak to jest jak się nie ma o czymś zielonego pojęcia, tylko muszę wrzucić tempo, zanim recepta mi się przeterminuje :)

Iva, no właśnie, dzieciątko cierpi przeokropnie, tylko u nas nie jest o stalych porach, wczoraj np popoludnie i wieczór byly super, radosny był mój susełek jak nie wiem co, a dziś od poranka się spina biedny, i już przy cycku zaczął mi się po 11 zanosić, na szczęście opanowlaismy sytuację, ale teraz lula i tak kwęka i kwili przez sen, już nie wiem co mam robić, bo n edlugo nic nie bede jadla ani pila a moje mleko to bedzie chyba z wody mineralnej sie skladac z domieszka marchewki :(:(:(
Iva zapewne jesteś chudzinka, skoro inni tak mówią, ale my same wiemy wszystko najlepiej ;)

Vestusia chyba bez wyrzutów sumiena się nie da, chociaz tłumaczę sobie, ze się staram jak mogę :( ooo mam testerkę moich tabletek, hihi :):):) Musze chyba też wybrać się na jakieś zakupy z naszym szkrabem, ale póki co miałam obawy, jestem lękliwa bardzo, zeby czegos nie zlapal, bo i tak sie biedak przez ten brzuszek nacierpi, zresztą, nawet gdybym chciała to dziś mąż nie pojechał samochodem do pracy bo nawalił nam akumulator ;/;/;/

Malinka, smiesznie z tą kolędą, ale dobrze, ze przeczytałam, musze zerknąc w necie, bo u nas w tym tyg chyba bedzie,

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Trzymaj sie z tym zabkiem, rozumiem Cię doskonale, ja 2 tyg przed porodem mialam z tym cyrk i antybiotyk, teraz znowu pobolewa, a nie mam kiedy isc zrobic zdjecia, mialam isc w sobote, ale nie mialam glowy ...

Suari, masz rację, niechby się człowiek męczył a nie taka istotka bezbronna mała :(
Mam nadzieję, że dziś u Was będzie lepiej! Ja się też boje czopków, ostatnio tak sie zbieralam, żeby podać viburcol, ze Młody usnął w końcu ze zmęczenia, mama mi mówiła, zebym go położyła na boczku i po włożeniu ścisnęła pośladki, to wtedy mniejsza szansa ze sie wysunie, ale i tak się boje ;/

Lusia mamy kropelki, Bobotic, zaczelismy dawac przed swietami, bo ja przypuszczalam ze to są problemy z brzuszka, bałam sie kolki, no i dzialaly super, naparwde widzialam poprawe, no a teraz widzisz :( wczoraj próbowałam z pieluszką i dzialalo, kladlismy Malego na cieplej pieluszce na brzuszku, zobaczymy jak dzis, bo rano nie zachecilo go to do lezenia tylko był ryk ;/ jeszcze suszarki nie testowalam, ale wszystko przede mną ... najgorzej że jeszcze jedą przypadlosc mamy, Szymkowi ropieja oczka, w zasadzie od powrotu ze spzitala, polozna kazala przemywac sola fizjologiczna, ale ni e podzilalao, pediatra dala nam kropelki na antybiotyku i ja nie widze poprawy,a jak bida placze, to jest najgorzej, potem oczek nie moze pootwierac bo cale sie skleja :( O wlasnie jak macie jakies sposoby na ropiejace oczka to chetnie wyprobuje :)

Mój książe śpi aktualnie od godzinki, ale już dwie mijają od jedzenia, przy którym było niestety mnóstwo płaczu ... aż się boję co będzie tym razem, bo już słyszę, ze kwęka, uciekam, trzymajcie kciuki ;) i miłego popołudnia i spokojnego Wam życzę :*
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #281987 przez Suari
Ja też już po spacerku, u mnie słońća nie ma, za to jak wyszłam to porządnie zaczęło sypać i dlatego wróciłam po niespełna godzinie, ale za to rosołek juś się robi :)

No Dorcia widzisz jaka jestem mlekopędna ;) a poważnie to jak mały ssie na bieżąco to aż tyle bym nie śćiagnęłą, tzn zawsze coś, ale nie aż tyle. I dziwić się jak mój mały tylko z jednej piersi się najada ;)

Ja też nie jem dużo nabiałe ze względu na te krostki, ale dwie kawki dziennie wypije, każda po połowie kubka mleka ma :)

I dzisiaj moje dziecko przespało ciągiem 2,5 godz !!!! od 10 do 12.30 :) to jakiś sukces, bo jak ma godzinną drzemkę to jest cud :)

vestusia - a o co chodzi z tym Eller service ?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #281988 przez anakol
Vestusia, to różnie jest, u nas było na też przetwory mleczne i ilość nie miała znaczenia - wystarczyło pół plasterka sera żółtego np.
Ja na Twoimi miejscu chyba bym spróbowała odstawić mleko, jogurty i sery, a jak się okaże że mniej ulewa to bym spróbowała zjeść np. ser i zobaczyć co jej to robi. Mleka nawet malutko kawie może ją podrażniać.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #281993 przez Suari
Róża- mam nadzieję, że i u ciebie będzie lepiej :)
A na ropiejące oczka spróbuj świetlika, położna, która do mnie przychodizła tak poradziła. Mojemu też troszeczkę ropniały na początku, ale u nas wystarczyła sól fizjologiczna.

No już mu wkładałąm tego cozpka wczoraj, tak jak piszesz, na boczku i nawet wszedł, ale wyskoczył i już go nie chciałam męczyć, bo płakał przeokropnie, mam nadzieję, na razie odpukać jest ok, po spacerku dostał jeść i śpi :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #281997 przez [email protected]
no to chciałam nadrobic te 6 stron mojej nieobecnosci, ale jak doszłam do vestusiowych postów to sie załamałam i stwierdziłam ze tyk0 zdjecia zobacze

katka-sliczne dzieciaczki
lusia-twoje malenstwa tez słodziutkie
anakol-JA CHCE TAKA ZIME:(
u nas od dzisiaj sniezy wiec mam nadzieje zedo jutra zakryje wszechno!

domisiowa ospa ustepuje-dopieri jutro bedziemy mogi go wykapac-na reszcie bo sypie sie z miego co krok i jest matowy hehe
Daro dzis caly dzien nie spi i co chwila poplakuje, a jak nie placze to sie chichra -dziwne dziecko:P

vestusia-unikaj fajek-a na dzien babci idz sama:)
dorcia-pyralgine dawali nam na połozniczym na bol glowy i brzucha i mowili zze przy duzym bolu jak paracetam0ol nie pomoze to zeby jesc pyralgine.
katka-zaje*isty ten skecz, tez go chcialam wkleic ale nie znalazlam, bo niewiemjak ta babka sie zowie:)

ide robic obiad-wlasnie skonczyl sie tani prąd cholera ale Daro coś przysypia więc go polozylam-dziś zapiekanka-bakłazany z mocarellą i sosem pomidorowym!!!!
aż się pośliniłam heheh
chcecie przepis? MNIAM!!!

a co do spacerów-ja nie chodze codziennie bo mi sie nie chce!
jak ma mnie zawiać albo deszczem zmoczyć to pierdziele- co to za przyjemność?!?
młode ma dobrze bo w wózku, przykryte a ja kurde cierpie...nie nie nie
moze i wywnioskujecie ze zła ze mnie matka-ale dzieci nie przegrzewam, na dwor jak trzeba to wychodzą... nie codzienie ale wychodzą

buzi Wam!
potem wkleje fociaczki moich kochaniutkich pociech heheh
ciaooooo
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282002 przez [email protected]
suari, ja jak swojego czopkowałam to na pleckach, nogi do góry i termometrem wpychałam troche głęgiej, bo inaczej zawsze go wyciskał od razu. inaczej sie nie dało
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282004 przez Suari
A oglądała któraś z Was DDTVN ? :) jest taki cykl o matkach z całego świata i dzisiaj były mamy z Japonii. I wiecie co? mają taki zwyczaj czy przesąd, że przez miesiąc po porodzie nie myją się, tym bardziej włosów, które przed porodem ścinają na krótko !!!! ja pitolę jak przez miesiąc się nie myć :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282005 przez vestusia
Dżizes, ja bez kawy to nie umiem funkcjonować.... Nio ale może się postaram od jutra, tzn. od dziś, ale dziś już wypiłam kawę Inkę. Odstawię więc przetwory mleczne i zobaczymy. Jak będzie bez zmian to chyba przeprosimy się z butelką i będziemy nią karmić Zuzię.

Róża - mojej Zuzi właśnie ropieje lewe oczko od urodzenia. I jak np. płacze, to to oczko łzawi i lecą z niego łzy, generalnie to oczko ma zawsze takie "mokre". Przemywam również solą fizjologiczną, ale bez zmian, próbowałam też rumiankiem i nic. Lekarze nic nie mówią na to oko, chociaż o tym mówiłam. Zobaczymy teraz na szczepieniu, bo będzie nowa lekarka więc wierzę, że coś pomoże.

Suari - to Eller Service związane jest ze stroną www.pobieraczek.pl Kiedyś tam się zarejestrowałam, bo szukałam jakiejś mp3 a oni wielkimi napisami informowali o jakiejś tam promocji ściągania mp3 przez 10 dni za darmo. No to się zarejestrowałam, a potem zapomniałam o tym. Potem okazało się, że oni tak cwanie do tego podeszli, że po tych 10 dniach powinnam była rozwiązać z nimi umowę korzystania z tej strony, a ja wyszłam z założenia, że skoro nie zapłaciłam, no to znaczy, że zrezygnowałam. Wprowadzają w ten sposób ludzi w błąd. No i straszą sądami i takim tam. Żeby było śmieszniej - ja taka głupia, że podałam prawdziwe dane na tej stronie. Wysłałam im później listem poleconym za potwierdzenie odbioru wypowiedzenie tej umowy i myślałam, że będzie spokój. Jakiś czas temu nawet na forum o tym pisałyśmy, bo Luska też miała z nimi problem, tyle że ona zapłaciła :D
No a ja poczytałam na stronach i forach, że oni wyłudzają bezpodstawnie te pieniądze, żeby nie płacić itd, bo są orzeczenia, które mówią, że nie mają prawa itd. UOKiK też się tym zajął i wszędzie można wyczytać, że po prostu naciągają bezpodstawnie ludzi.
Tyle, że ja mam problem taki, że jak wyślą pozew (jeśli, bo może tylko nadal mnie straszą), to trafi on do Sądu, w którym pracuję, ba, co gorsza - do mojego własnego wydziału ha, ha, ha :D I jakoś nie wiem, co zrobić. Nie chcę im zapłacić całości i tak pomyślałam, że przeleję im np. 1zł tak dla jaj, bo wówczas jest oczywiste, że coś płacę i nie mogą skierować pozwu o zapłatę he, he, he :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282007 przez Suari
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. napisał:

suari, ja jak swojego czopkowałam to na pleckach, nogi do góry i termometrem wpychałam troche głęgiej, bo inaczej zawsze go wyciskał od razu. inaczej sie nie dało


to chyba muszę kupić jakiś temometr inny, bo mam tylko elektroniczny z taka grubszą końcówką, tylko do uszu i skroni :laugh:


sarna- musisz być przygotowana, że vestusia to opowiadania pisze ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282009 przez vestusia
Suari napisał:

A oglądała któraś z Was DDTVN ? :) jest taki cykl o matkach z całego świata i dzisiaj były mamy z Japonii. I wiecie co? mają taki zwyczaj czy przesąd, że przez miesiąc po porodzie nie myją się, tym bardziej włosów, które przed porodem ścinają na krótko !!!! ja pitolę jak przez miesiąc się nie myć :laugh:


Że co???? Tym bardziej w czasie połogu???? No ja pitolę. Zaraz rzygnę chyba he, he, he :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282013 przez Suari
vestusia napisał:

Suari - to Eller Service związane jest ze stroną www.pobieraczek.pl Kiedyś tam się zarejestrowałam, bo szukałam jakiejś mp3 a oni wielkimi napisami informowali o jakiejś tam promocji ściągania mp3 przez 10 dni za darmo. No to się zarejestrowałam, a potem zapomniałam o tym. Potem okazało się, że oni tak cwanie do tego podeszli, że po tych 10 dniach powinnam była rozwiązać z nimi umowę korzystania z tej strony, a ja wyszłam z założenia, że skoro nie zapłaciłam, no to znaczy, że zrezygnowałam. Wprowadzają w ten sposób ludzi w błąd. No i straszą sądami i takim tam. Żeby było śmieszniej - ja taka głupia, że podałam prawdziwe dane na tej stronie. Wysłałam im później listem poleconym za potwierdzenie odbioru wypowiedzenie tej umowy i myślałam, że będzie spokój. Jakiś czas temu nawet na forum o tym pisałyśmy, bo Luska też miała z nimi problem, tyle że ona zapłaciła :D
No a ja poczytałam na stronach i forach, że oni wyłudzają bezpodstawnie te pieniądze, żeby nie płacić itd, bo są orzeczenia, które mówią, że nie mają prawa itd. UOKiK też się tym zajął i wszędzie można wyczytać, że po prostu naciągają bezpodstawnie ludzi.
Tyle, że ja mam problem taki, że jak wyślą pozew (jeśli, bo może tylko nadal mnie straszą), to trafi on do Sądu, w którym pracuję, ba, co gorsza - do mojego własnego wydziału ha, ha, ha :D I jakoś nie wiem, co zrobić. Nie chcę im zapłacić całości i tak pomyślałam, że przeleję im np. 1zł tak dla jaj, bo wówczas jest oczywiste, że coś płacę i nie mogą skierować pozwu o zapłatę he, he, he :D


a to skurczybyki z nich :laugh: a tak poważnie to złodziejstwo i tyle !!! ale kiedyś może im się upiecze.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282015 przez vestusia
Ja i opowiadania? No wiecie? Ale Iva potwierdzi, że w sobotę od rana pisałyśmy same ze sobą, bo redakcja była nieczynna. A jak nas nie ma to Wy wtedy produkujecie jak szalone.

Sarna :D Domiś dochodzi do siebie, to dobrze :)
Czekam na fotki :D Ja Wam może dziś też jakąś wrzucę, o ile moja Zuzia nie zdąży się zerzygać na to piękne wdzianko :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282019 przez [email protected]
suari-taki naj najtańszy oczywiscie elektroniczny, nie szklany!
ja mam go z gazety, nie ufam muco do temperatury za to czopki wciska idealnie hahaha no i lewatywki tez robił przednie :P

co do tego sie niemycia-fuuuuuj jak mowi vestusia-no zwlaszcza w pologu:/
dla mnie podpaski smierdziały i wymieniałam co chwila i się podmywałam a one nic?!?
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282023 przez vestusia
Fuj, fuj, fuj.
Miałam ugotować obiad i zasiedziałam się przed kompem :P I Zuzia właśnie się rozbudza, więc z dzisiejszego obiadu nici :P Najwyżej Bob ugotuje. Bo i tak mam dziś na niego niesamowite nerwy he, he, he :D

Lecę do mojej Złozilli :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282028 przez [email protected]
vestusia-o tym pobieraczku slyszalamostatnio w radiu. ludzie ich posądzili i jeszcze jakies instytucje ze to było bezprawne i mają oddać ponad 200 milionow odszkodowania!!!!!!!!!
ale się oczywiscie odwołują i trwac to bedzie latami...mozna sie ciagle zglaszac jako poszkodowany w tej sprawie

ja swojej kasy nie odzyskam za te artukułe-ciule jedne i oszusty!!!!

dobra ide bo nigry tej zapiekany nie zrobie!!!!
do potem!!!
adam poszedl na piwo prosto z autobusu mile mnie o tym uprzedzając-niby ma byc za 20 minut-ciekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee hehhehe
no ale ja wyznaje zasade-są przyjemnosci, sa i obowiązki- czyli dzis ja tylko cycuję aon sięz dziećmi bawi, przewija, czyta, kąpie, karmi, odkurza, zmywa i podaje mi dolczowe kawusie i masuje plecki

gdyby nie fakt ze tak nie znoze wyziewu po alkoholu pozwalałabym mu częściej, za te jakze błogie dla mnie popoludnie:)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl