BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 4 miesiąc temu #282388 przez vestusia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Lecę naprawdę spać. Dobranoc i mimo wszystko kolorowych snów. No i przespanych nocek przede wszystkim. Chociaż Dorcia to na pewno będzie miała przespaną noc :D
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282393 przez Aleksandra

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282403 przez Suari
Vestusia- napisałam, że piszesz opowiadania, bo takie długie w porównaniu do naszych :) poza tym to jalubię czytać twoje wypowiedzi, bo mozna się pośmiać z niektórych przygód :) I dobrze, że Zuzia była grzeczna :)

Za to u mnie znowu był dzisiaj płacz i nie wiem co mu może być :( po południu dostał espumisan, wieczorem bobotic i zgłupiałam, nie wiem czy to coś z brzuszkiem, czy skok rozwojowy, bo tak nigdy wcześniej nie było :dry: płakał, a mi go szkoda było :( jak go nosiłam, bo wtedy najmniej płakał, to z tego zmęczenia usnął mi na rękach, a teraz już śpi, bo to jego pora i jest ok.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282404 przez Malina86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282410 przez Suari
Malina86 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282416 przez [email protected]
oj Malinka-nie doczytałam ze mąż pracę stracił-przykro mi bardzo, i mam nadzieje zeprędko znajdzie nową

vestusia-piszesz całe artykuły hehe ja to po kilkudniowej nieobecnosci walne dłuzszego posta, aTy potrafisz tak kilka razy dziennie!

alexandra-super ze zakupki sie udały,koniecznie pochwal sie zdjeciem jak zmontują wam te cudeńka!

rozia-no szkoda ze Twoj malusio ma taki brzuchowe problemy...ja jem wszystko prawie i nie martwie się o brzuszek-zycze zeby i u Was tak było!

vestuska-nic na siłę, jezeli Zuzolek po modyfikancie nie ulewa i mniej płacze to nie ma się co zastanawiać.

emka-tez nie doczytałam czy mama nie pochwala twojej decyzji o karmieniu butelką? ehhh co komu wygoniej i łatwiej uwazam-no nic na siłe! jak vestusia mowi kiedys na butle wszystkie mamuty szybko przechodziły-no moja mama nie ale tesciowa to opowiada zawsze ze wtedy taka moda była ze butla z manną i już, i to jak najprędzej. ale dziwie sie jak vestusia mowi ze kiedys ciągle dopajały,bo ja od wszystkich ciągle słyszę ze na cycku się nie dopaja...

trzymajcie tu piseneczkę którą ostatnimi czasy się delektuję:)
miłego się rozpływania!

Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282429 przez [email protected]
a tu obiecane foteczki
na pierwszy rzut idzie Domisław i trzeci dzień ospy:)
Domisław i szosty dzien ospy
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282431 przez Suari
W 6 dniu wyglada jak malarz po malowaniu :) a nie jakby miał ospę :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282432 przez [email protected]
a tu...Domiś wpadł na cudowny pomysł zeby powozić "dzidzisia" po domu:/
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282433 przez [email protected]
hahha dokładnie suari!
ale jak ten puder juz sie okropnie z niego sypie, z Adamem mowimy ze jak malarz po wapnowaniu supfitu:)

a tu już Daromir we własnej-jak zawsze śpiącej osobie:)
i zblizenie na grubensa
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282437 przez Suari
Takiemu to dobrze- dadzą jeść, przebiorą, zabawią i jeszcze kochają, to czego chcieć więcej- można spać ile wlezie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282438 przez Suari
To dobranoc :) pranie się skończyło i juz powieszone, więc spadam spać :)
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 4 miesiąc temu #282440 przez [email protected]
hehehe zero zmartiwen ani trosk-take zycie jest cudowne
dziewczyny, ktoras z wasn pisąła ze dostała cellulit
no ja czy gruba byłamczy chuda to nogi i pupa zawsze miałąm jak ser szwajcarski:/
ale cudowne działanie miał rollmasaż-swietna sprawa!
nie dosc ze ładnie schudły nogi ipupa bo sie fajnie ubiły to i rozbiło mi cellulit całkowicie-no znowu mam hehe ale za tydzien bede się już rolowac:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282441 przez luska
Lenko sto latek :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Katka u nas jest to samo z koleda powie w niedziele i o tyle dobrze , ze jedzi samochodem (no ale oczywiscie nie swoim i z szoferem)

Powiem wam , że ja nie mam sumienia pchac czopka i ani Olo nigdy w zyciu jak na razie nie miał no i mam nadzieje , ze malej nie bede musiała aplikowac wole powalczyc syropkami.

Suari wow p0onad 6 ale masz juz klocuszka no i na pewno czujesz juz go na rekach, kurcze jak te dzieciaki szybko rosna az nie moge uwiezyc :blush:
no ale doszliscie co malemu moglo byc , ze tak płakał......no i niezła masz produkcje :P

Rozyczko biedny ten wtoj synek z tym brzuszkiem , idzie dostac swira jak malenstwo tak cierpi......a z oczkami nie pomoge bo sie nie stykłam z tym .ale wydaje mi sie , ze jak antybiotyk tez nie pomaga to by sie przydalam wizyta u lekarza

Vestusia co do tego slynnego pobieraczka to poszukaj na necie bo tego jest duzo z tego co mi szwagier mowił i chyba na straszeniu sie konczy tylko z ich strony.no ja w zeszlym roku dla siwetego spokoju im zaplacilam oszusta pier.....

Suari , ze co hehe no nie jak one daj rade...........porazka

Sarna hehe no za takie popołudnia to tez bym mojego na piwo wysylala ale on jak juz cos to piwkuje w domu prz barwach i mjm B)


emka ale wiekszosc babci chyba takich jest....no a twoja ma ta persie , ze szybko wnuczki nie zobaczy wiec chce sie nacieszyc na zas.moja mam jak tak robi to ja nie protestuje tylko jej daje :P No ale mamusce niby przpadkiem czesto i gesto zostawiam gazetki typu mamo to ja , zeby była na czasie ;)

Kartka jak juz masz konto na ebobas to wejdz w swoj profil i po prawej stronie masz edytuje nacinij i znowu po prawej stronie masz na rozowym tel masz co takiego jak "Moje widgety" nacisnij to i juz tworzysz suwaczek :)

Olu to zapupy udane jednym slowem , to kiedy juz tak na dobre na swoim ,pewnie jak meble kuchene beda co??

anka synus przesliczny :laugh:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Sarna chłopkai przeslodkie
a daro to juz powazny facet :kiss:

a u nas tez piekna zima , mlody w zwiazku z tym dwa razy byl na dworze no a malutka raz al za to na 2 h:)

No i kuzwa ja łamage jak sie jebl.....pod sniegiem byl lód to az mi sie gwiazdki pokazały jak miałam chec na harce z mlodym tak mi sie wszystkiego odechcialo.klatka piersiowa i glowa mnie nadal boli :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 4 miesiąc temu #282442 przez luska
a moi mnie dzis zaskoczyl , pierwszy raz wykapał coreczke sam i wiecie co az sprawdzałam wanienke czy mokra bo mi sie wierzyc nie chciało cisza bo mi to pod koniec juz marudzi na maxa, ale ponoc caly czas jej spiewał i doszedł do wniosku , za on chce od czasu ja kapac.Wiec sie umowilismy , ze poniedziałek i wtorek on kapie mała a ja usypiam ola
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl