BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 9 miesiąc temu #166163 przez Batmanik
a ja sie przespalam z pol godz...i troszke mi lepiej...
cisnienie podniosla mi siostra ale pierwsza przyjdzie wkoncu w niedziele jedzie na kolonie i bedzie chciala kase :silly: a dzis nawet nie zapytala czy cos pomoc jeszcze przyszla z kolezanka i to im picie zrobic to mi dziecko obudzily dostala wiazanke i poszly na dwor a ta jeszce zdziwiona ze kazalam jej sie zabierac do domu i zadz po tate zeby ja dzis zabral :angry:
az mnie nosi napisac mojemu jaki z niego tatus :angry: ale czekam cierpliwie no i czekam az ten okropny dzien sie skonczy...
co do snow to ja tez mam straszne lepiej nie pisac...
no i dzis zauwazylam ze mi siara zaczela leciec z igorkiem tak nie mialam mialam tylko biale takie na sutkach a tu juz mi cieknie - ciekawe moz tym razem bede karmic piersia bo Igora karmilam 2 miesiace i to jest wogole cud bo mama ani siostra nie mialy wogole pokarmu...
lece karmic szybko Igora i ma siostra z synkiem przyjechac to wybierzemy sie na spacer...
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166298 przez Aleksandra
Miałam awarię netu w pracy dlatego nagle zniknęłam. Jestem już w domku i zaczynam sie pakowac ;) Ech...od czego by tu zacząć....Jeszcze do wyjazdu muszę zrobić sobie maniciure, pediciure i się wszędzie ogolić. Kiedy ja to zrobię ????

Batmanik nie pisz mu nic na razie, szkoda twoich nerwów.

Dobra biorę się za torby bo w życiu się nie wyrobię a w piątek chciałabym iść wcześniej spać bo wyjeżdżamy o 6 rano w sobotę :S
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166317 przez kima
Oluś, życzę miłego wyjazdu, żebyście sobie odpoczęli, fajnie, że jedziesz, takie wycieczki zawsze jeszcze bardziej zbliżają, no i Dzidzia troche pozwiedza :laugh:

Batmanik, nie stresuj się Kochana, siostra pewnie nie pomyślała o tym w ten sposób :)

Ja się dzisiaj widziałam z qmpelą i miło spędziłam popołudnie, byłyśmy na kawie mrożonej z lodami, mmmm, uwielbiam :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166324 przez iva 20
Ola milego wypoczynku :kiss: powolutku sie spakujesz i bedzie wszytsko wziete bo na szybko to zawsze sie czegos zapomni :silly:

Kima wypady z kolezankami dobrze robia trzeba sie troszke rozerwac i porozmawiac :)

Ja dzisiaj bylam na stockolmie i czuje sie jak by mnie czolg przejechal :unsure:

teraz siedze i odpoczywam a mezus oczywiscie poszedl w kimonko hehe tak fajnie lula sobie :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166338 przez Aleksandra
Chwila przerwy. Pranie zrobione i teraz schnie. Torby po trochu spakowane (niestety musimy się spakować w dwie torby z ciuchami bo nasza dużą gdzieś nam zaginęła, musimy zainwestować przed porodem w mega torbę). Zdążyłam sobie jeszcze skrócić pazurki u rąk, ale malować będę chyba w piątek bo jeszcze czeka mnie mycie głowy i boję się, że lakier tego nie przetrwa :) Whiskas rozrabia po całości. Uznał, że jestem idealnym deptakiem i jak tylko usiądę to chodzi po mnie. Teraz też siedzi mi na ramieniu i mizia. Łachocze przy tym strasznie :lol:

Chodzi za mną coś słodkiego, chyba wszamię marsa, żeby się zaspokoic na dłużej :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166361 przez madziaska
Ola widze, ze TY tak jak ja kilka dni przed wyjazdem sie pakujesz... ;)
A wogole to witam :)
Bylam dzisiaj na spotkaniu zkolezanka, ktora zaczyna 9 miesiac, przytyla tylko 9,5 kg ;) Fajnie sobie pogadalysmy, zjadlysmy puchary lodowe ;) I przyniosla mi diwe pary spodni ciazowych ;)
Luska kurcze niedobry ten mocz... Ten Twoj lekarz juz tego nie powinien zbagatelizowac, czekam na wiesci.... Wezmiesz anyubiotyk i bedzie dobrze... Pani pęcherzowa Ci to mowi ;)
Batmanik nie odzywaj sie do niego, jesli nic narazienie napisal tzn. ze jeszcze nie zrozumial, wiec tylko sie wkurzysz...
Dorcia Vestusia z toxo bedzie ok... ja tez musze powtorzyc, bo niedlugo II trymestr sie skonczy...
W przyszla srode prawdopodobnie wyjezdzamy nad morze :) Ale sie ciesze... tylko mam nadzieje, ze bedzie internet zeby do WAS zagladac, bo pozniej nie nadrobie ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166367 przez anakol
Cześć dziewczyny :) Nie odzywałam się bo strasznie dużo się u mnie działo wczoraj i dziś, nic wielkiego ale ciągle ktoś przychodzi, siostra z dziećmi przyjechała (mieszkają u mojego brata, nie u mnie, ale wystarczy że wpadną i 3 godzinki z głowy ;) ).

Wczoraj miałam wizytę, wszystko jest OK. Moje dziecię póki co jest chudzielcem, waży 602 g i ma ok 29 cm długości (z nogami). Ja przytyłam od poprzedniej wizyty (3 tyg. temu) niecały kilogram, w sumie 5,5 kg od pierwszego ważenia.

Ola, troszkę mnie zestresowałaś tym pakowaniem. My wyjeżdżamy w piątek wieczorem a ja cały czas sobie wmawiam że to jeszcze dużo czasu B) nie mogę się zabrać do tego pakowania :P Nawet nie wiem w co się zapakować. No nic, teraz robię tiramisu i jak skończę, to spróbuję przygotować jakieś rzeczy na wyjazd.
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166370 przez madziaska
No Anakol, w koncu ;) Super, ze z dzidzia ok :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #166372 przez Dorciaition
Ola Whiskas pewnie będzie tęsknił co? Zapakuj go też ;)

Madziaska oo to super, że już w środę wyjeżdzacie :)
No właśnie obyście miały chociaż na chwilkę dostęp do neta.

Kima też bym chętnie taką kawusie wypiła :)

Iva mój też popołudniami lubi spać. Ja to jakoś nie potrafię zasnąć w dzień, choć teraz już w piżamce chodzę ;)

Ooo, Anakol super, że jestes. Cudnie, że z dzidzią wszystko ok. :) Malutko przytyłas :)

Widzę, że dużo z Was wyjeżdza. My tylko na weekend. We wtorek rano wracamy.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166373 przez vestusia
Ola, miłego wypoczynku w takim razie życzę, na pewno wszystko spakujecie, skoro tak szybko rozpoczynacie pakowanie :D

Madziaska, a na długo nad to morze? My też w przyszłym tygodniu, ale raczej w okolicach weekendu i gdzieś na jakieś 3-5 dni. Ale miejsca jeszcze nie znamy, bo musimy znaleźć takie, gdzie można jechać z psem he, he, he :D

Iva, u Ciebie to chyba mężuś w ciąży, bo tak dużo śpika ostatnio hi, hi, hi :D
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #166374 przez madziaska
Vestusia na tydzien.... 12 musze byc u lekarza...
Dorcia a w oklicach Gdanska gdzie szukac noclegow??? Tak nam przez mysl przeszlo Trojmiasto ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166385 przez vestusia
Aj to fajno :) My podobnie, albo ciut krócej.

Oby pogoda Wam dopisała i wszystkim, które wybierają się na urlop :D

Ja się najbardziej obawiam jak pojadę do mamy do Niemiec czy będę miała czas żeby zajrzeć na forum he, he, he :D Bo jeżeli nie, to nie dość, że będę w plecy o jakieś 3 tygodnie, to jeszcze nie zdołam Was nadrobić przed porodem he, he, he :D

Nad morzem pewnie też nie będziemy mieli internetu, ale to kilka dni, więc jakoś mam nadzieję, że Was nadrobię :)
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166388 przez aniaa_
Kurde pisałam do Was i sie forum zawisło :angry:

Anakol super, że dzidzia rośnie i rzeczywiście niecały kg w trzy tygodnie to niedużo, ja tez mam wizyty co 3 tyg ale u mnie waga wtedy o 1,5 wzrasta przez ten czas ;) i to sie zrobiło regularne jak tak dalej pójdzie to jeszcze z 10 kg pewnie przybędzie jak nie wiecej ;)

Ale fajnie dziewczynki, że sobie wyjeżdżacie oby tylko pogoda dopisała, my niestety jakoś w tym roku sie nie zorganizowaliśmy, za to w sobotę najprawdopodobniej znajomi z dziećmi do nas przyjeżdżają oj będzie głośno i wesoło, ale czeka mnie za to prasowanie pościeli i nie mogę sie za to zabrać ;)

Kurde ja też niedługo bede musiała powtórzyć toxo i sie boję, ale to zapytam lekarza 11-tego jak bede na wizycie :huh:
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu #166400 przez Batmanik
och wkoncu koniec tego cholernego dnia :)
siostra wpadla do mnie z siostrzencem bylismy na sporym spacerze a pozniej chlopcy zrobili mi sajgon w pokoju wszysko w ruch poszlo :laugh: a ta mlodsza siostra jak sie dowiedziala ze ma zmywac podlogi to uciekla spac do kolezanki :) a mnie jeszcze czekaja naczynia i podlogi no i sama isc sie kapac i dzis uciekam szybko lulu...
a co do internetu to ja za 9zl na miesiac w telefonie i jak cos to z telefonu korzystam choc bardzo rzadko to robie bo jak narazie odpukac dostep mam chyba ze czasu brak a wtedy az sie boje zagladac bo nie raz po 3-4 godz jest kilka str do nadrobienia a ja czytac tyle na raz nienawidze....
a moj to nie wiem czy sie odzywa i nie sprawdzam bo wylaczylam gg i mam wszystko gdzies jak zateskni nr telefonu zna :P za to jego mamusia jaka mila sie zrobila mowie Wam falszywe to takie jak bylo ok miedzy mna i moim to sie nie odzywala a odkad nie odzywam sie do niego mila sie zrobila - moze to tylko dziwny zbieg okolicznosci;)
ja z chcecia juz leglabym sie i moze podlogi sobie odpuszce dzis;)
ANAKOL SWIETNIE ZE OKI Z DZIDZIA:)
UCIEKAM BO JUZ NIE WIEM CO PISAC I LEDWO SIEDZE JUZ..
MILEJ NOCKI!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #166418 przez aniaobtulowicz
Hej,Mamusie!
Ja mam termin na 11 listopada.Dwa tygodnie temu byliśmy na USG4D(byłam wtedy w 22tyg.i 6dni) i Nasz maluszek ważył już ok.711gr.-więc bardzo duży chłopczyk.
POZDRAWIAM :blink:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl