BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 10 miesiąc temu #176661 przez Aleksandra
Łazienka lśni :) Teraz przerwa na kawusię i biorę się za pokój i obiad dla mężusia. Obiecałam mu spaghetti bo jak byliśmy któregoś dnia na obiedzie w Augustowie i zamówił sobie spaghetti to dostał tak małą porcję, że musiała dojeśc się kebabem. Mój mąż to makaroniarz, więc 450 gram porcja spaghetti to dla niego jest nic. Dlatego obiecałam mu moje spaghetti :)

TyszAnka trzymam za ciebie kciuki :)

Dorcia wysyłam ci na maila forum mój nr telefonu :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176664 przez luska
Tysz anka gratuluje pomyślnego rozwiązania sprawy:) i oby tak dalej wszystko po twojej myśli się toczyło no i zaglądaj kobietko droga częściej :laugh:

Lece sie ogarnac bo jade do mamusi jak zwykle bez menia bo pracuje ale jade :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176665 przez Aleksandra
Dorcia wysłałam ci na priv :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176677 przez vestusia
Kuźwa, zaś error. Wykończy mnie to. Ja pierdziu.

TyszAnia - ale sędzina rypnięta. Tzn. za te jej poglądy. Mnie u mnie w pracy czasami denerwowało to, że sędziowie w wyrokach kierowali się własnymi przekonaniami, a nie jakimś obiektywizmem... no ale... najważniejsze, że w końcu się zamknęła i potem jeszcze podpowiedziała, żeby złożyć znowu o to podwyższenie. No i super, że teściówkę wywaliła za drzwi, bardzo mi się to spodobało :)

Kima - Ty i te Twoje snikersy he, he. Żeby męża tak wykorzystywać leniuszku, poszłabyś do sklepu :P A tak poważnie, to mam takiego samego lenia, jak Ty :D

Aniaa, ta lodówka niezła, ale jak dla mnie to nie mogłabym mieć takiej przezroczystej. Byłoby widać czasami echo he, he, he i ewentualnie światło :D

Luska - "wypasiona ciężarówka"?? Chyba raczej "krowa na wypasie" :P A jak lubisz tak prasować, to chyba Cię tu zaproszę. Popiorę ciuszki dla dzidka i mi je wyprasujesz he, he :D

Iva, to rób fotki i tutaj coś wrzucaj. A nr telefonu podaj, nie martw się, jak będzie trzeba to napiszemy eska i nie będzie szkoda kasiurki :) Tylko Ty wtedy też nie żałuj i odpisz coś he, he :D
Chudzinka z Ciebie niesamowita. Fajne foteczki na nk, na niektórych wyglądasz tak inaczej, że nie powiedziałabym, że to Ty. Autko superowe ;)

Ola, mniam spagetti. U mnie to tylko zawsze na jeden dzień, bo Piotrek też tyle wsuwa, że szok. I podobno to ja w ciąży jestem :)

A ja wróciłam z Funiolem ze spaceru. Nie spuszczałam jej ze smyczy, bo zaczęła mnie na nowo boleć noga (wczoraj myślałam, że mi przechodzi), a dziś zamiast to rozchodzić, to wychodziłam sobie z powrotem ból. No ale ten Gamoń nie był lepszy. Łaziła z tym kinolem w trawie i co? Użarła ją osa/pszczoła? (nigdy nie odróżniałam, które to które). Skrzywiła się, położyła na trawie i nie bardzo miała ochotę spacerować. Ale poszłyśmy dalej... szła jakaś smutna, do biegania też nie była chętna. Pewnie i łapka ją jeszcze troszkę bolała, do tego ta osa he, he.

No i ja już zdechłam, jak wlazłam na 4 piętro. Okropnie mi ciężko. Muszę tylko naobierać ziemniaczki i to wsio i chyba się położę :)

No i zaktualizowałam tabelkę z wizytami.

Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176679 przez TyszAnka
Luska, ja przenosiłam z simplusa na mixa i bez problema.

Jejku jakie wy szczuplutkie jestescie....

ja musze zdjecie brzuchola wstawic, poprzednie co robilam to mi sie gdzies zapodziały :(

Dziewczyny nie sprzatajcie tak....mozecie sie przeciazyc i nie daj Boże przyspieszyć porod....okna myjemy ok 2 tyg przed terminem.... he he ( sama w poniedzialek szorowalam łazienke wraz z sufitem - panele plastikowe, ale pufka byla za niska i ledwo dosięgnęłam, cały brzuchol mnie bolał- nadwyręzyłam go chyba....grrrr



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176681 przez iva 20
a tu moje fotki bede wrzucac pojedynczo bo nie umiem na raz :P
to pierwsze to z paru minut :P
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176683 przez iva 20
a to maj apare dni zdjecia :P
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176685 przez iva 20
i to jeszcze
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176686 przez TyszAnka
wow Iva, ta fotka z maja, ....tam w tle staniczek porozrzucany na podłodze...musiał być ostry sex, ze wszystko gubiłaś... :) no i ty chudzielcu.... na pierwszym zdjęciu wygladasz jak ja w czwartym miesiacu.... he he :) tak trzymaj, po porodzie wejdziesz w ciuchy sprzed ciazy bez problemu :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176688 przez jo_anna20
Ja następna wizyta 08.09. -no chyba, że mi brzuch zacznie szybko rosnąć to mam się zgłosić, bo te cholerne wody :) Te bóle co piszecie to właśnie ja takie miałam - w okolicach wątroby/jajnika, aż chodzić nie mogłam i właśnie na to dr przepisała mi Spasmolinę. Powiedziała, że teraz tak już będzie i że to normalne.

A teraz uwaga: przedstawiam mojego syna Filipa :)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176694 przez TyszAnka
jaki słodziak przytulony :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176697 przez vestusia
Jo_anna, wizytę zapisałam :) Filipek przekochany :D Taki malusi, jej jaka dzisiejsza technika jest rewelacyjna. Takie buźki malutkie można oglądać :D

Iva, jej, pewnie jak założysz coś luźnego (tunikę) to nawet nie widać, że w ciąży jesteś. Gdzie ta Wasza Oliwka się tam mieści? :D Podziwiam :D

TyszAnia, czepiasz się szczegółów u Ivy he, he, he. Ale się uśmiałam z tego ostrego sexu he, he, he :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176699 przez iva 20
Joanna jaki slodziutki maluszek :) sliczny synus :)
Tyszanka hehe raczej balaganiara ze mnie i dlatego to tak lezy hihi :D:D
oki spadam gotowa obiad bo nie zdaze :) buziaki odezwe sie pozniej
:kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176701 przez Aleksandra
Fajny ten twój Filipek :)

Iva ja przy tobie wyglądam jak słonica....

Właśnie się dowiedziałam, że za tydzień w sobotę nie uniknę spotkania z moim jeb... bratem ciotecznym. Babcia będzie miała 80-te urodziny i moi rodzice zarezerwowali stolik w restauracji w Wilanowie. Zjedzie się parę osób a najgorsze w tym wszystkim jest to, że będziemy musieli pojechac po mojego brata i go tam zawieśc i przywieśc bo nie ma prawka po wypadku (chyba wam go opisywałam). Nie znoszę go i jeszcze będę musiała byc skazana na niego w samochodzie. Chyba nafaszeruję się melisą ;) Reszta rodziny która przyjedzie jest ok. Na szczęście nie będzie mojego chrzestnego z żoną bo lansują się we Francji. Jakby oni byli to byłoby jeszcze gorzej, bo Baśka ( żona wujka) to taka typowa żona generała (jej ex był generałem) a ja teraz robię dla niej dużą konkurencję bom wszyscy skupiają się na mnie a nie na niej (w sumie to zawsze tak było ale teraz jestem dosłownie w centrum uwagi :) ) Ale Wojtek....litości. Będzie się mądrzył, wywyższał a ja jak zwykle będę razem z mamą go uziemiac - czyli może nie będzie tak źle :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #176702 przez luska
Jo anka focia super :lol: Az sie roczuliłam :)
Iva gdzie ty tego swojego malucha trzymasz co :laugh:
Hehe Tysz anka ostry sex heh i bielizna po podlodze sie wala :lol:
O właśnie widzisz kobietko to mi powiedz czy jakieś papiery sa potrzebne do tej zmiany zaświadczenia itd.Kurka i tak jest po 15 jak cos jest potrzebne to juz po ptokach :angry:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl