BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 8 miesiąc temu #189907 przez Dorciaition
Jejku Aniaa sorrki. A wiesz, że się zastanawiałam która z Was to pisała. Jakoś podobne do siebie jesteście ;)

Haha, no co Ty :) Ale wymyślasz. zadowolony był bo poćwiczył, pogadał z facetami :)

Fajne kombinezoniki. Już nie długo będziemy przebierać w te wszystkie cuda nasze maluszki :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #189918 przez vestusia
Już chciałam zapytać gdzie to zdjęcie Brzucholka Ani, ale zorientowałam się, że przecież mamy internet chodzi tak słabo, że trzeba dać temu więcej czasu na wyświetlenie :D

Aniaa_, brzusio słodki :D No i te kombinezoniki :) Superowe :) Ja już nie mogę się doczekać, aż będziemy ubierać te nasze pociechy w te wszystkie fajowe ciuszki, które kupujemy :)

Dorcia, też myślę, że lepsze zainteresowania facetów np. samochodami czy tam jakimś sportem (lub sztuką walki) niż np. gry komputerowe. Znam takich facetów, co w domu mają normalnie konsolę, tę kierownicę i grają w jakieś gry. Jakoś tego nie kumam :)

My za jakiś czas jedziemy z Mamcią znowu do miasta :D Może uda się znowu coś wyhaczyć i kupić coś fajnego. Rozejrzymy się za stanikami do karmienia i za torbą do szpitala. Bo nawet nie mam jakiejś fajnej, a wiochy nie będę robić.

No i przymierzyłam ostatnio tę koszulę, co kupiłam u mamci. Fajna nawet, tzn. fajnie się rozpina, akurat na cycki będzie odpowiednia. Ale mam takie głupie uczucie, że tak śmiesznie w niej wyglądam. Nienawidzę siebie w koszuli nocnej, czuję się jak jakaś babulinka. No ale, jak trzeba, to trzeba. Nic na to nie poradzę :(

No i przyznam się, że mnie się też myli Aniaa_ z Kimą. Nie wiem dlaczego. Ale zawsze jak mam odpisać na posta, to albo zapiszę na kartce, albo powrócę do tego posta, żeby nie palnąć gafy. Nie wiem co i jak...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190004 przez aniaa_
Wiecie co?? Aż wstyd sie przyznać ale ja dzisiaj znowu zapomniałam psu dac jeść ;) ;) ;) co sie ze m,na dzieje??? Jak mąż sie zapytal czy mu dawałam to dopiero sie kapnęłam, że nie ;) a sama zjadłam śniadanie, a ja niedobra jestem.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190014 przez Dorciaition
Ania ha ha biedna ta Twoja psinka. Wychudnie przez Ciebie :silly:

Vestusia grubo się ubierz na to miasto. Dobrze, że już lepiej sie czujesz, ale oby nie wróciło.

Też często jak odpisuje zapisuję sobie na kartce żeby nie zapomnieć. Ale nie zawsze i wtedy mi się myli Aniaa z Kimą. Na dodatek obie do SR chodzą ;)

A ja czekam na kuriera, potem jadę do męża do pracy i jedziemy w nasze strony, ale już dziś wracamy. Przynajmniej tak Krzysiek mi obiecał. :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #190020 przez aniaa_
Piesek dostał jeść, ale chyba nie jest głodny bo nie wciąga :laugh: , a może to taki jego strajk ;)
Chudzinka to z niego raczej nie będzie, narazie mu to nie grozi :woohoo: na zdrowie mu wyjdzie :)
Właśnie kupiłam termometr dla maluszka allegro.pl/termometr-elektroniczny-4w1-d...lep-i1794792897.html
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #190033 przez Dorciaition
Hehe, pewnie się zdenerwował i nie chce jeść ;)

Termometr mi się spodobał i też go zakupiłam :lol:

Właśnie podczytuję wrześniówki. Ryczę jak głupia :blink:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190042 przez chłopek
aniaa no pewnie strajk mój nawet jak by nie był głodny to by wcinał :) bo on taki głodomor,jeszcze na spacer trzeba z nim isc ale to pozniej jak młody wstanie.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190058 przez zaguś
cześc dziewczyny nie mam czasu na razie nadrobić tych kilku stron, ale koleżanka przysłała mi linka i musze się z wami podzielić bo włos na głowi mi się zjeżył warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,1025...ciazy_tez_stoja.html
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190066 przez iva 20
no ja juz w domku ale jakas spiaca jestem po wizycie wszystko okej :) serduszko bije przeslicznie przytylam tylko kilo nawet nie :) a nastepna wizyte mam 29 wrzesnia na 10 rano :)
Kominezony przesliczne :)
Ania brzuszek przesliczny !!!
Vestusia zdrowiej szybciutko :)
hmmm reszty nie pamietam co pisala bo jakaszmeczona jestem i nie pamietam przepraszam :) mysle ze mi wybaczycie :kiss:
okej ja lece odpoczywac moze jakas drzemka :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190078 przez luska
Madzialska brzusio sliczny:)Zgrabniutki.Ogolnie macie bardzo zgrabne brzuszki.Moj to jakis tak wielki i rozlazły B) No i w koncu go zmierzyłam.......ma az 104cm, a gdzie mi do końca jeszcze B)

Wow 100 pierogów wole zrobić 200 pasztecików .Jakoś pierogi mnie meczą za bardzo :silly:

Kima dzia za wykład:)A dokładnie o tym lakrymatorze myślałam .Z tego co słyszałam , czytałam są najlepsze:)
No a o butli nic nie wiedziałam no ale cena trochę odstraszająca :(

Iva ,następna co to dzieciątko nie wiem gdzie trzyma :silly: A łóżeczko śliczne już gotowe wow , no ale ci w sumie już nie dużo zostało :ohmy: Równo miech przede mną ;)

Anaconda w końcu.Nadrabiaj kobietko i się wkręcaj :silly:

Ania ty tez mam mały brzucholek;)W sensie zgrabny.dołujecie mnie dziewczyny B) Ślicznie wygladacie

Docia co do ilości pasztecików, to miałam zamrozić B) Właśnie "miała" ale za bardzo nie ma co, może jedna max 2 porcie do zamrożenia będą B)

Vestusia tacy są faceci.Moj sobie kupił ps3 dał kupę kasy i z 3 razy grał.Stoi i kurz zbiera .A powiedz mu , żeby sprzedał bo na cholerę, to obraza majestatu , ze mus ie już nic od życia nie należy :silly:

Hehe to ja się dołączam, mi tez się dziewczyny mylą.Nie wiem czemu chyba maja podobny styl pisania :silly: No ale , żeby nie mylić mam już swój patent na opd Wam .Otwieram dwie kary.Jedna z forum co tam naskrobałyście a druga z oknem do pisania posta i tak co trochę przeczytam to odp na to na bieżąco :)

Ania ty to jestes , hehe.Biedna psina , ale , ze się sam nie upomina o jedzonko.No i fajny termometr, na pewno się przyda :)
Przeczytałam i jestem załamana .Nasz "inteligencja" porazka nprawde dziwie sie , ze coniektorzy nie dostali tam kpopa w dupe :angry: :angry:

No ale co się dziwić ja miałam podobna sytuacje.U mamci pod blok przyjeżdża samochód z piekarni.Taniocha jak nie wiem a moja przepyszne rzeczy.No ale godzinę trzeba wyjść z domu , żeby kolejkę sobie zając.Wiec wylazłam te 30minut wcześniej.No ale samochód się spóźnił 30.Ale jak już przyjechał to mój Olo zaczął płakać i krzyczeć pic , ja z nim na rekach.Wysilam swoja wyobraźnie , żeby dziecko zapomniało chwilowo o potrzebie i myślicie ze ktoś mnie pościł.........Poodwracali głowy w druga stronę :dry: No a jak wyszło , ze facet się w kolejkę wtrynił , ze go nie było jak my staliśmy a samochodu jeszcze nie było to myślałam , ze zabija faceta wzrokiem no i musiał iść na koniec kolejki :dry:

No a ja dziś fotek raczej nie wrzucę. Nie wiem co się ze mną dzieje ledwo chodzę.Najchetniej bym wlazła do wyrka i ta spędziła cały dzień.........no ale se spędzę na pewno jak Olo w stanie.Eh czemu nie mieszkam bliżej domu rodzinnego.Zadzwoniła bym .Wzięli by mi Ola na spacer, czy do siebie a ja bym mogła się po lenić a tak to człowiek sam sobie zostawiony :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190099 przez Dorciaition
O Matko! Jestem w szoku po przeczytaniu tej historii. Brak mi słów. Inteligencja od siedmiu boleści. "Policję wezwać"- masakra.

Luśka ludzie to właśnie się odwracają, udają, że nie widzą, a w autobusach sciemniają, że śpią. Ja ostatnio jechałam zatłoczonym autobusem, oczywiście nikt mnie nie widział ;) Tam gdzie stałam po jednej i drugiej stronie siedziało dwóch facetów ok 30stki.
W powrotnej drodze nie było już tak tłoczno, ale siedzące były wszystkie zajęte miejsca, a stałam ja i dziewczyna w ciaży, też ok 7-8 miesiac. Śmiesznie mi jakoś było ;)

Lecę :)

Buziaki :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #190119 przez madziaska
Dzien dobry laseczki :)
Sauri te ja mam na wysokosci pepka 93 cm i ta koszula nie jest za bardzo na mnie obcisla. Ja nie bede je nosila teraz, tylko po porodzie, wiec bedzie ok. Po tym jak widzialam Twoje fotki z brzuszkiem mysle, ze tak jak ja powinnas kupic S/M. W biuscie mam tez 93 i jak troszke sie jeszcze powieksza to tez spokojnie sie zmieszcza ;) I powiem WAM, ze w tych koszulach wyglada sie elegancko, ladnie, naprawde :) sa bardzo fajne :)
Iva brzuszek superasny, zgrabniutki :) No i faktycznie urosl od ostatniej fotki, fajnie :) Ciesze sie, ze z z Vanesska wszystko ok:) ŁÓzeczko i dresik slodkie :)
Anaconda no w koncu sie kobitko odezwalas :)
Aniaa smaka mi na faworki narobilas, kurcze musze je zrobic, bo az slinka leci :lol: Twoj brzucholek tez piekny, wielkoscia podobny do mojego ;) A termometrow naogladalm sie chyba ze sto i nie wiem juz ktory kupic ;)
Dorcia ja tez juz spechjalistka od aut jestem ;)
Vestusia jak kupisz cyckonosze to koniecznie pokaz, ja je ciagle na allegro ogladam i nie moge sie zdecydowac. Myslicie, ze cycuchy jeszcze duzo urosna, czy mozna juz smialo staniki do karmienia kupowac??? No i nie wiem, czy z fiszbinami kupic czy bez :unsure:
Kombinezoniki macie wszystkie cudne :) To mojej Hanki:
rozmiar 62cm Po siostrzencu, kolor uniwersalny wiec jest ok :)

Ten na 68 cm...

Ten powyzszy troszke cienki, a ze znalazlam w Cubusie zeszloroczne za 25 zł, wiec kupilam jeszcze jeden na 68cm. Jest najwiekszy z tych trzech ;)

No i mam jeszcze ten spiwor z owczej welny, u nas zimy srogie...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #190145 przez vestusia
Hallo Kochane :)

Luska, jeśli dobrze zrozumiałam, to Ty zrozumiałaś, że mój Piotrek gra w gry. Nie gra, chodziło mi tylko o to, że mam takich kolegów, którzy wiecznie grają :D

To cię wykolegowali w tej kolejce. Ale szczerze, im bardziej w ciąży jesteśmy, tym chyba większe chamstwo i znieczulica. No trudno, nic na to nie poradzimy...

Niestety nie mogę przeczytać tego artykułu, bo internet mamy ledwo dzierży i na dwie karty to już nie daje rady he, he :D

Madziaska. Na razie kupiłam jeden zwykły stanik, na teraz, bo cyce rosną. Rozglądałam się za takimi typowo do karmienia, ale nie widziałam.

No a Twoje kombinezoniki też fajowskie. Te rozmiary to właśnie różne są. Czasami np. 62 wygląda jak 68 i już głupieję. Chyba nie mam tak sprawnego oka, jak Wy, ale się staram na oko widzieć przy kupowaniu czy ubranko będzie w miarę dobre na dziecko w odpowiedniej porze roku :D

Ale za to kolejne zakupy za mną :D

Zakupiłam dziś dwa kocyki (w sumie mam już 3 i starczy), jeden taki gruby, superowy w dotyku, chyba może służyć jako rożek po złożeniu. Drugi taki polarowy i do niego maskotka. Udało się znaleźć fajną torbę do szpitala za jedyne 8 euro, więc też wzięłyśmy. No i 4 pary śpioszków, w tym jedne w komplecie z kaftanikiem, kolejne 3 bluzeczki z długim rękawkiem, słodziuchne, rozm. 68, ale na moje oko spokojnie 74. No i jeszcze dwie pary rajstopek z Hello Kitty, akurat były takie malutkie w kropeczki paseczki więc wzięłyśmy :D I to byłby koniec zakupów dla Zuzolki. U nas jeszcze dokupię jeden kombinezon na 68 i dwie czapeczki grubsze, bo bawełnianych mam już kilka. No i chyba rękawiczki?

A tak to od razu zamawiam łóżeczko, materac, pościel, wanienkę, termometry i te inne rzeczy dla mnie do szpitala he, he :D Ale będzie niezły ubaw i składanie tych wszystkich rzeczy :D Superowo :D

Jak przyjadę, to porobię zdjęcia i Wam je tu wkleję :D Cała torba zapchana rzeczami dla Zuzi. Mam nadzieję, że spakuję się w tę torbę do szpitala, bo nie wiem, na które ciuszki zdecyduję się do zabrania do szpitala :D

Idę odpocząć, bo pojadłyśmy z Mamcią :D

Madziaska, ta koszula to faktycznie fajna. Ale zastanawia się, czy nie kupić rozmiar większej, skoro Ty masz rozmiar 93 w brzuszku. Ja już mam chyba około 110 :P Zobaczymy.

A no i prawie zapomniałam. Aniaa_ Ty Łobuziaro. Biedny piesek he, he, he :D
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190156 przez aniaa_
Z czystym sumieniem moge stwierdzić, że nie narobiłam żadnej szkody mojemu pieskowi, bo odkąd dałam mu jeść to nic nie zjadł, nie jest glodny :)

Madzia super kombinezony :) jej już za jakies 3 miesiące bediemy nasze skarby w nie przebierać i ich zdjęcia w tych ciuszkach wrzuciać :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190176 przez madziaska
Vestuska TY sie nie sugeruj ile teraz masz w brzuszku, bo to przeciez koszule do karmienia, wiec Zuzka bedzie juz przy Tobie, a Brzuszka nie bedzie ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl