BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 7 miesiąc temu #190433 przez anka_k82
Vestusia to faktycznie nie mamy za wesoło :dry: Jest takie powiedzonko - nie ma to jak w domu- i w moim przypadku się sprawdza :dry: U męża mieszkamy nie całe pór roku więc jeszcze się nie przyzwyczaiłam :( Może Ty będziesz miała pomoc przy maluszku ze strony teściów bo ja nie :( Są oni już po 70 i raczej mi w niczym nie pomogą :( Idę robić pranie mam nadzieję że pogoda się poprawi
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190439 przez vestusia
anka_k82 - ja również mieszkam u Piotrka od około pół roku, tj. odkąd zaszłam w ciążę. Wcześniej widywaliśmy się co weekend na weekend :)
Czy będę miała pomoc ze strony teściów? Mam nadzieję, że wezmą czasami Zuzkę na spacer, żebym mogła odpocząć, ale nie nastawiam się na to. Raczej będę musiała liczyć sama na siebie. Może miło się zdziwię, ale to okaże się z czasem :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190468 przez aniaa_
Witajcie mamuśki

Ja dzisiaj od rana na wysokich obraotach, pranie i sprzeatnie, bo wieczorem wpadaja do mnie koleżanki na pogaduchy, a jedna przyjechała z Anglii ze swoim nowym mężczyzną, a nie wiedziałam jej juz z rok czasu, wpadłam na chwile Was poczytać, ale nie pamiętam nic z tego co przeczytałam, zapamiętałam tylko, że październik rozpoczął wypakowanie :ohmy: WOW niedługo bedzemy tak pisały o sobie :lol: Ok uciekam jaką kawkę spić i ciacho wciągnąć, miłego dnia mamusie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190472 przez madziaska
Czesc dziewczynki :)
ja tez dzisiaj nastroj mam podly, juz zdazylam sie poplakac... Ahhh dawno tak nie mialam, nic sie nie stalo, ale jest mi strasznie smutno :(
Luska nie strasz!!!! Ja mam termin na koniec listopada, wiec mam troche czasu, mam nadzieje ;)
Vestusia ja tez ciagle wyciagam ubranka, rozkladam, ogladam i znowu skladam ;)
Anka_k82 dasz kobitko rade. Na pewno jest Ci smutno, ale urodzi sie dzidzius i bedzie ok :):):)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190529 przez Paletka
Laseczki bójcie sie bo u Nas juz 1 Rozapakowana Mamusia jest:) :lol:





3-Grudniowe Szczescie!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190546 przez luska
Vestusia az ci zazdroszcze tych zakupow hehe.Całkowicie cie rozumie z tymi ciuszkami, bo chyba wiekszosc z nas ma ,ze lata co chwile obejrzeć przed chwiała kupioną rzecz dla dzidzi.Moj sie ze mnie nabija bo z 3 razy dziennie ogląda , foty wózka pod pretekstem oby nic nie przegapić heheh co już i tak nic nie da :silly:
Uwazaj kochana na siebie jeszcze bo z tymi chorobami to wiesz jaki jest B) No nie hehe ciekawe jak tam Funia przeżyła te rolki :P Fajnie , ze mamcie bedziesz miała przy sobie jak juz Zuzia bedzie .Moja już zapowiedziała w robocie , ze bierze tygodniowy urlop na poczatku grudnia( a w planach mam potem jeszcze na tydzień ściągnąć ojca a po ojcu niech babcia przyjedzie , żebym ten obiad miała chociaż z głowy :silly: )

no jak przeczytałam dziś to info o rozpakowaniu to mi sie wierzyć nie chciało , ze już się rozpakowują :ohmy: :ohmy: Az mnie ściska z ciekawości kto u nas będzie pierwszy.
Stawiam na Batmanke ,Tysz anke lub anyanka , któraś z tych trzech jak na moje oko(ale tu się można zdziwić ;) )
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190550 przez Suari
Dorcia- no ale cie urządzili z tą kiecką !!!

Też coś wiem jak to jest samemu,z dala od domu, bo niestety nie mam tu nikogo bliskiego, koleżanki tak, ale żadnej rodzinki.

Luska- ta, która będzie pierwsza to wielka niewiadoma, żebyśmy się nie zdziwiły ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190564 przez Dorciaition
Hej Kochane.

Co Wy mówicie? Już z października?? Jejku nie długo my! Hurra! Aż się poryczałam ;)

Madziaska też tak mam z tym płakaniem :/ Dzis to już na maksa.
Rano pojechaliśmy do Gdyni kieckę kupić. W tym ciążowym były brzydkie, wielkie i o strasznych kolorach. W innych sklepach jak w brzuszku dobre to w cyckach za duze. Na masakra.
Później do H&M pojechaliśmy. Tam już było kilka. Jedną mam upatrzone, choć do końca mi sie nie podoba, ale co zrobić. Z tyłu jest oczywiście długa, a z przodu krótka. Jutro jeszcze tam pojadę i się zdecyduję. Potem ewentaulnie podejdę do krawcowej żeby mi ten tył podszyła.

Vestuśka dobrze, że ze zdrówkiem już lepiej. Oby kaszel też szybko minął.

Biedna Funia- musi ciągnąć takiego chłopa ;)

Anka też jestem w takiej sytacji. Z dala od całej rodziny i znajomych. Mam nadzieję, że jak będę po parku spacerowała z małą to zapoznam jakąś mamusię :)

Lecę na październiczki :silly:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #190574 przez vestusia
Madziaska, nie pakaj :D

Dorcia, trzymam kciuki, żebyś znalazła fajną kieckę. No i koniecznie nam ją pokaż :)

Też zastanawiam się, która z nas pierwsza będzie :D

Ja wróciłam z Mamcią z kolejnych zakupów :D

Znalazłam koszulę po przecenie w C&A, na ramiączkach i co prawda biała z granatowymi lamówkami, ale wydaje się fajna i jest ściągana sznureczkiem pod cyckami. No i oczywiście rzeczy dla Zuzolka :)
Czapeczkę na zimę, 2 pary półśpioszków, 3 pary rajtuzek (rozm. 68-74, te na 62-68 kupiłam wczoraj), ręczniczek kąpielowy z kapturkiem i jeszcze w innym sklepie 2 pary rampersików rozm. 74-80 więc mam nadzieję, że na lato Zuzolkowi będą akurat do spania :) Fotki oczywiście po powrocie :)

Już nic nie muszę z ciuszków dla Zuzolka kupować. Jeszcze się zastanawiam ewentualnie nad rękawiczkami, bo chyba w kombinezonie nie mam takich doczepianych, ale to już u siebie pewnie coś znajdę. No więc zostaje tylko do zamówienia łóżeczko i akcesoria do niego, wanienka i te inne przybory (typu termometry, patyczki) takie higieniczno-pielęgnacyjne :) No i pieluchy tetrowe. Tu są drogie.

Trafiłyśmy na jeden duży sklep ze wszystkim dla dzidziusia. Ale on był taki firmowy, różne firmy rzeczy dla dzieci, stąd też odpowiednie ceny. Oczywiście nic tam nie kupiłyśmy.

Nachodziłyśmy się troszkę i muszę odpocząć. Do napisania później. Buziolki :*
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190588 przez Dorciaition
Szalona jesteś :)
Ale z Zuzi strojnisia będzie ;)
Rękawiczki chyba się przydadzą. Ja przy jednym kombinezonie mam, ale planuje jeszcze zakupic.

Vestuśka dzięki, ale fajnego to raczej nic nie znajdę. Poszukam coś żeby na golasa nie isć ;)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190607 przez aniaa_
Dorcia, ale Cie załatwili z tą sukienką ;) ale dobrze, że masz już coś na oku, bo rzeczywiście odsyłać i czekać na następna to mogłoby być juz za późno.
Vestusia widzę,m ze u mamci sie nie obijasz :woohoo: i wracasz powoli do siebie, to dobrze, oby choróbsko odczepło sie raz na zawsze i już nie moge sie doczekać zdjęć, tych wszystkich skarbów jakie zakupiłaś dla Zuzanki :)

A a dzisiaj chciałam nadrobić prosto w serce, bo w tygodniu nie wszystkie odcinki oglądałam i jak zaczęły sie te których nie wiedziałam, to akurat mi sie przysnęło :dry: i tyle było mojego oglądania.

A co do rozpakowania, to kiedyś słyszałam takie przysłowie, że 'ostatni będą pierwszymi..." :woohoo: :lol: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190608 przez Batmanik
Hehe luska tez mam wrazenie ze pierwsza polece ale to czas pokaze kto pierwszy...
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190616 przez Dorciaition
Ja się zgłaszam na ochotniczkę ;)

Aniaa powieme, Tobie tylko tyle, że dzieciaki wróciły do Artura. Chyba Konstancja to załatwiła :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190637 przez madziaska
Ja wole urodzic w terminie i grzecznie poczekam, az WY wszystkie oprocz Kimy i Luski urodzicie ;) dzioewczyny, a czesto twardnieje WAM brzuch??? Ja juz sama nie wiem, czy mala sie tak wypycha, czy to brzuch sie stawia... Trwa to kilka sekund i czuje wtedy nie bol, ale cos dziwnego w plecach, w dolnym odcinku i zaraz przechodzi...
Temat został zablokowany.
12 lata 7 miesiąc temu #190644 przez anyanka
Hejka!

Madziaska to są skurcze to twardnienie brzucha. Ja mam bardzo często tylko czasem trwa to kilka minut zanim puści :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl