BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE LISTOPAD 2011 - GORĄCO ZAPRASZAM :)

12 lata 8 miesiąc temu #190178 przez vestusia
No oki Aniaa_, masz w takim razie wybaczone :D Piesek chciał Ci wejść na psychikę i wzbudzić Twoje poczucie winy he, he, he :D Albo przypomniał zawczasu, żebyś mu dała jeść, w razie jak już zgłodnieje hi, hi, hi :D

Ale mi się spać chce, ale teraz to za wcześnie na sen. Jeszcze troszkę i idę nynkać :)

A co tutaj taka cisza? :P
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190193 przez Suari
Dzieki Madzia za zmierzenie- no w brzuchu to powinna byc ok, ale w cyckach to mam więcej i zastanwaiam się czy nie będzie mi się rozchodzić, ale chyba je zamówie, bo są takie "normalne" :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190228 przez Dorciaition
Madziaska cudaśne te kombinezony dla Hanulki :) Chcę ten drugi właśnie zakupić dodatkowo, tylko nad rozmiarem się zastanawiam.

Vestuśka no to zaszalałaś. Już się nie moge doczekać powrotu i zdjec ciuszków :)

Wiecie co?? Wściekła jestem! Dotarła kiecka- rozmiar S! No i oczywiście w cyckach za mała. Chcę ja zwrócić, ich pomyłka.
Ale teraz nie wiem czy poszukać coś w normalnych sklepach, czy na allegro, a może w typowo ciażowych. Za tydzień wesele :/


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190233 przez madziaska
Krcze Dorcia, ale Cie zrobili. Zanim odeslesz, a oni przysla nowy rozmiar, moze byc juz po weselu...
Anakol tak czytam o tych kosmetykach i o oilatuym i oillan i zaczynam wogole zastanawiac sie nad ich kupnem. Podobno uzywa sie ich jak dziecko ma sucha skore, a jak nie to lepiej nie uzywac, bo skora moze sie przyzwyczaic. Juz sama nie wiem.... Chyba jednak kupie z Hipp, jak dziewczyny polecaly, a oillan kupie jak mala bedzie miala przesuszona skore...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190234 przez anka_k82
Hej dziewczyny :) tyle się wcześniej opisałam i w końcu nie mogłam dodać :( wyskoczył mi jakiś nieprawidłowy kod :( ciekawe czy to się doda
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190242 przez madziaska
anka_k82 tak czesto sie dzieje na forum. Skopiuj sobie zawsze post na wszelki wypadek ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #190244 przez Dorciaition
Noo Madziaska. Ale znalazłam właśnie sklep ciażowy w Gdyni, wiec jutro pojedziemy. Mam nadzieję, że nie będzie taki drogi jak w tych galeriach :/
Z kosmetykami też już sama nie wiem. Myślę, że to w praniu wyjdzie. Popróbujemy kilki i wybierzemy najlepsze dla naszych maluszków.

Anka jak piszesz długiego posta to lepiej kopiować sobie co jakiś czas, albo pisz w wordzie i skopiuj tutaj. Bo często tak sie dzieje- piszesz, piszesz i nic :(


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190263 przez anka_k82
[/color]Spróbuję jeszcze raz :blink:
Iva 20 śliczne to łóżeczko,fajnie się prezentuję :) Mnie ma dać siostra bo jej już nie potrzebne jest :silly: Tylko nie wiem kiedy po niego pojedziemy :angry: Teraz mieszkam u męża,ma dużo pracy,a do mojego rodzinnego domu daleko-220km :( Muszę Wam się przyznać że już trochę tęsknie do mojego dawnego domku.Tam została cała rodzina,koleżanki a tu jestem sama nie licząc mężulka i jego rodziców
Fajne macie z tymi badaniami na każdej wizycie.Ja chodzę państwowo do lekarki.W gabinecie znajduję się tylko samolocik i jakiś sprzęt do pomiaru tętna płodu. :( Dziś nawet byłam na wizycie,w przychodni spędziłam 5god,najpierw trzeba zająć kolejke,potem wyciągnąć kartę no i czekać na panią doktor.Wyniki trochę się pogorszyły ale to się zdarza.Nadal mam łykać TARDYFERON(żelazo) i PRENATALclassic (witaminy)
Aniaa_ i Madziaska świetne macie te kombinezoniki :)
Ja jeszcze ubranka mam dostać po siostrzeńcu i od kolerzanki,im już się nie przydadzą.
Życzę wszystkim miłych snów i przespanej nocy :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190267 przez anka_k82
Następnym razem spróbuję tak zrobić.
Dzięki za podpowieć :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190282 przez luska
Madzia kombinezonki śliczne.Zresztą co się będę powtarzać .Wiadomo , ze teraz wszytko dla dzieci jest takie słodkie i śliczne:)

Docia wow bym sie tez wkurzyła.A z odsyłaniem wiesz jak jest.Zapłacone to niech teraz czeka.Wiec jak dziewczyny juz pisały może byc po weselu B)

Vestusia szlejesz :lol: Też z niecierpliwości czekam na fotki:)

annka 220km do domu rodzinnego, od mamusi , chyba bym krecika dostała hehehe :silly:

Mi sie w końcu humor poprawił , nadal obolała ale jakoś funkcjonuje , zaraz idę spać chyba .Chociaż mi się nie chce ;)No ale jutro ciąg dalszy generalnych porządków B) Joz mi się odechciała ale się wzięłam to trzeba skończyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190286 przez luska
Docia tak najlepij własnie wyprobowac.My mieliśmy chyba wszytko co możliwe :silly: No i mi hippa najbardziej odpowiadają , znaczy skórze Olenka :laugh: .Zresztą i Batmanik chwali i moje znajome.Wiec coś w tym jest.Ale każde dziecko inne i się może okazać , że będę później chwalić jednak nivea B)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190293 przez kima
Hej Laseczki :)

Miałam sporo do nadrobienia, ale skrupulatnie przeczytałam :)

A więc brzuszki śliczne, bardzo zgrabniutkie, laski z Was jak nie wiem :P ja nie mam takiego jakby to powiedzieć, kształtnego brzuszka :dry: no ale, nie można mieć wszystkiego :)

Dorcia, może z tą sukienką to gość zrobił Ci na złość, za to, że zamówiłaś 2 sztuki? Chociaż nie wiem, może się doszukuje dziury w całym.

Ten artykuł mną troche wstrząsnął, ale ludzie teraz tacy są, że mordowali by kogoś na ulicy a każdy by odwrócił głowe i udał, że nie widzi. Zero szacunku dla kobiety, który nosi w sobie nowe życie. Przykre, ale niestety coraz częstsze :dry:

Cały dzień jestem zabiegana, właściwie to teraz dopiero sobie siadłam :dry: Wstałam po 6, bo o 7 byłam już u mamy. Pisałam Wam, że jutro moja siostra wychodzi za mąż i musiałam pomóc mamie w porządkach i placki piekłyśmy, także roboty troche było. Potem pojechałam na miasto po prawko i już sama sobie potem do mamci znowu pojechałam, bo musiałam siostrze włosy pofarbować i pomóc mamie jeszcze przy sałatkach. Ogólnie to nawet nie pamiętałam, że mam coś zjeść, dopiero jak Dzidzia porządnie kopał, to się kapnęłam, że przeciez obiadu jeszcze nie jadłam ;) i jeszcze jak mój wrócił z pracy to pojechaliśmy do marketu, bo musiałam sobie kupić pianke do włosów i cukierków na bramy dla dzieci ;)

Dlatego byłam dzisiaj tak mało aktywna, nawet do Oli dzisiaj nic nie napisałam :ohmy: mam nadzieję, że któraś z Was coś skrobneła, bo tak to pisałam do niej codziennie, żeby było jej miło i się nie smutała :)

Kombinezoniki macie fajne, zresztą tak jak pisze Luśka, teraz nie ma brzydkich rzeczy dla dzieci. Ja nie mam wogóle kombinezoniku jeszcze i będę powoli się musiała zaopatrywać w takie rzeczy :) bo się potem nie wyrobie ze wszystkim.

O tym Oillum mam gdzieś ulotki ze Szkoły Rodzenia, poszukam na spokojnie (pewnie w poniedziałek) i Wam napiszę, albo zeskanuję, bo zdaje mi się, że tak jak pisze Madziaska to było chyba do bardzo suchej skóry, ale popatrze i napiszę dokładnie. Z tymi nakładkami pamiętam Aniaa, też w poniedziałek Wam znajde i poszukam. I uzupełnie wykład, bo mi się kilka rzeczy jeszcze przypomniało i napisałam sobie na kartce od pauz, żeby nie zapomnieć :) Któraś z Was pisała, że ta butelka Calma droga - fakt, ale butelka z Aventu kosztuje połowe z tego, koło 30-35zł, tak widziałam przynajmniej, a jest przynajmniej odpowiednia i Dzidzia musi pracować, żeby z niej wypić. Ale wiadomo - zdania podzielone jak zawsze :)

Idę się myć i spać, jeszcze muszę tylko pazurki pomalować. Oj dzisiaj napewno nie będę miała problemów z zaśnięciem po takim dniu, już dawno się tyle nie narobiłam i przypomniały mi się czasy sprzed ciąży - lubie takie tempo, zawsze tak żyłam "z jęzorem na brodzie" :lol:

Jutro nie wiem czy uda mi się jakoś napisać, nie wiem ile zejdzie i jak się będe czuła, itd, itd. buziaki :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190370 przez Batmanik
Witam!!!
a co to o dziwo ja dzis pierwsza...
ale nastroj mam do bani - miala byc ladna pogoda ale cos sie nie zapowiada:(
a to allegro doprowadzi mnie do szalu wczoraj juz ok dzialalo i konczyla sie aukcja ktora wygralam walczac jak lwica a tu klops po zakonczeniu zostala przedluzona do dzis :angry: a juz sie cieszylam ze Igor bedzie mial superasna czapeczke :angry:
co do artykulu to naprawde ciarki mnie przeszly....
a ostatnio stalam w banku w kolejce - nie musze pisac ze nikt mnie nie przepuscil ani z obslugi nikt nie poprosil ale dopiero jak podeszlam do kasy kasjerka spytala dlaczego stoje w kolejce i ze powinnam wejsc bez kolejki i nie patrzec na ludzi...
uciekam zaraz na zakupki do pozniej!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190391 przez luska
hej laseczki.

Mi dzis humor tez cos nie dopisuje.........chyba den bazglan w domu mnie dobija , no ale do przodu idziemy.Plan zakończyć dziś gore a jak się da to wszystko(nie realne raczej).

Dziewczyny pierwsza z października się już rozpako0wała :ohmy: :ohmy: Matko zaraz wy sie bedziecie rozpakowywać :lol:

Lece dalej sprzątać :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #190409 przez vestusia
Witajcie Mamuśki :D

Dorcia, no to Cię zrobili z tą kiecką. I że to niby Ty zakręcona przy zamawianiu 2 sztuk, a oni to też babola strzelili. Też myślę, że lepiej poszukaj czegoś w sklepie, bo zanim odeślesz, oni przyślą nową... to będziesz już po weselu. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć coś fajnego :)

Madziaska, też właśnie czytałam, że te kosmetyki oillan są dla tej suchej skóry i dlatego myślę, że lepiej na początek kupić normalne. Te z hipp są fajne, widać u nas kobitki też go chwalą (Luska i Batmanik), więc powinno być dobrze. A w razie suchej skóry, można zakupić kosmetyki z tej pierwszej serii.

Anka_k82 pocieszę Cię Kochana, bo ja mam bardzo podobną sytuację życiową do Twojej. Mój dom jest oddalony od obecnego o 178km (trasa optymalna) i o 158km (trasa najkrótsza, przez wiochy i miasta). Na co dzień również mam swojego Piotrka i jego rodziców :) Chociaż chyba mam jeszcze gorzej, bo moja Mamcia na co dzień i tak jest w Niemczech, a brat z bratową w Holandii. Więc to odległość od 800 do 1200km :P Daję jakoś radę, teraz już się przyzwyczaiłam bardziej, ale na początku ciąży było mi ciężko i czasami potrzebowałam pojechać na kilka dni do "siebie", żeby odreagować, spotkać się z koleżankami, naładować akumulatorki :) Tak więc głowa do góry, nie jesteś sama :)
A z postem tak, jak piszą dziewczyny. Ja zawsze kopiuję na końcu post, w razie "W". Zresztą, jak piszesz długiego posta to zazwyczaj sesja wygasa, i ten błąd kodu to pewnie przez to. Trzeba się ponownie zalogować i wtedy dajesz tylko "wklej" i już masz swojego posta :D

Luska - Ty znowu szalejesz. Za szybko Cię pochwaliłam. Opanuj się Kobietko i zwolnij tempo, bardzo Cię proszę :) Robota nie zając, nie ucieknie :D

Ja dzisiaj spałam troszkę lepiej, siku wstawałam 3 razy. Więc nie taka tragedia. I jestem naprawdę coraz bardziej pewna, że Zuzia jest ułożona poprzecznie, bo naprawdę tak dziwnie mnie kopie. Albo ja już nie znam tego swojego Dziecka i nie rozpoznaję jego ułożenia.

U mnie dziś pogoda bardzo ładna, ale nie dam się zmylić i na wszelki wypadek będę na siebie uważać, żeby mnie nie wygwizdało i żebym znowu nie wróciła do łóżka he, he :D

Dzisiaj rano gardło już nie boli, ale mam za to troszkę niefajny kaszel. Mam nadzieję, że szybko się z nim uporam.

Wczoraj to myślałam, że przez te zakupy zwariuję. Spakowałam te rzeczy do nowej torby, ale musiałam ją co chwila otwierać i patrzyć na te ciuszki :D Wiem, wariatka ze mnie he, he, he.
Śmiałam się z mamą, bo powiedziałam jej, że np. Zuzia się urodzi i Piotrek zostanie z nią sam. I powiem mu przez telefon, aby np. założył Zuzi jakieś różowe spodenki albo śpioszki albo bluzeczki np. w kwiatki. A on otworzy szafę i tam będzie 3/4 rzeczy różowych, w kwiatki i inne słodkości i pewnie będzie cały głupi he, he, he :D

Wariatka ze mnie, przepraszam :D

Pisał mi wczoraj, że był z Funią na rolkach i że z górki go ciągnęła. Wariat :D Już sobie mogę ich razem wyobrazić :D Ale tęsknię za nimi niesamowicie.

U mnie na 100% sytuacja wygląda tak, że wracam w następną sobotę do domku, sama. Mamci udało się ostatecznie cofnąć obecny urlop i zatrzymać go na czas okołoporodowy lub po porodzie (może uda się święta spędzić w tym roku razem). Chce się nacieszyć wnuczką a nie tylko oglądać ją na zdjęciach albo skype.

Kurka Luska, na październikówkach się już rozpakowują??? Muszę tam zajrzeć, chociaż z tym internetem Mamci to jakaś tragedia!

Idę strzelić sobie jakąś małą kawkę i potem dalej odpoczywać. Buziolki dla Was Kochane i życzę miłego dnia! :) :*
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl