BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 6 miesiąc temu #455479 przez Bombelkowa Mama
hahaha no z tym sylwestrem to dobre naprawde;p my tez bedziemy tanczyc we trojke :P

łaadne łóżeczko one tak słodko wyglądają:P a z tymi zdjeciami to haha tez sie nasmialam, bedzie mial jak krol poobwieszany swoimi portretami:P

ide zaraz dziewczyny do tego szpitala, trzymajcie kciuki zeby z badan wyszlo ze wyjde w poniedzialek i jest wszystko git:) bo jak nie to w przyszlym tygodniu wroce do domku juz z Igorkiem :) a jeszcze niech posiedzi.

trzymajcie sie cieplo milego dnia:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455493 przez Zuzu19
W końcu Król Maciuś :lol:

trzymaj się :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455529 przez Emme
Może zainteresuje mamy chłopców artykuł ekspertki dotyczący pielęgnacji napletka . Jest wiele szkół na ten temat, tam jest wszystko objaśnione z odpowiednimi argumentami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455533 przez Sander
Malina sprzątanie to dobry sposób na odsunięcie myśli!!! A jak dom będzie lśnił!!!!!!

Zuzu łóżeczko fajne!! No i bardzo dobrze że takie duże!! Będzie dłużej Ci służyło. Co do tej ramki to powieś ją wysoko żeby Maciek nie sciągnął jej na siebie...

Bombekowa Mama trzymam kciuki!!! Oby było tak jak sobie życzysz :)

A ja nie wiem co mam dziś robić... tyle mam do zrobienia a nic mi się nie chce... Co tu na obiad zrobić??? Może chińszczyznę?? No ale chociaż pralka już wstawiona :)

Wyszedł Wam pępek??? Mi narzie nie, ale jest płytki a od wczoraj zrobił się trochę głębszy??? A myślałam że będzie przeciwnie...


Pozdrawiam!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455743 przez kaska
BombelkowaMamo trzymam kciuki :kiss: odezwij się jak tylko będziesz miała taką możliwość

Sander pępek to już mi dawno wyszedł i powiem Ci, że to mało przyjemne, bo jak mały tam kopnie to kuje :huh: zresztą jak mi się o coś ociera to też nie jest miło
i gdzie to ciachooooo bo mam mega ochotę :ohmy: :woohoo: :laugh:

Zuzu łóżeczko super i ten pomysł z ramkami :woohoo: tylko powieś dobrze żeby mu na głowę nie zleciały jego własne fotografie :P

Malinka aż brak mi słów... ja właśnie się ciągle boję o zdrowie Małego

Ciekawe co u Izy i Julki. Jak tam sobie radzą :)

a co z resztą dziewczyn? może jeszcze któraś urodziła :blink: ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455751 przez kaska
oo i poprawiłam tabelkę :woohoo:

kogoś jeszcze dopisać :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :unsure: :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #455886 przez Sander
Dziewczyny moje mebelki przyjechały!!!

A teraz mam kupe roboty!! No i 4 pralka zaraz się skończy, tylko że już nie mam gdzie wieszać :) Teraz mam jeszcze 10 minut przerwy i do roboty :)

Jak będe miałą łóżeczko to też wstawie zdjęcia :-)

:lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #455889 przez Zuzu19
Spokojnie, spokojnie. Wszystko bd powieszone tak żeby on się do tego nie dostał i nie uszkodził mojego arcydzieła :silly: Moja znajoma takie cuś ma, wygląda fantastycznie! :)

Mój pępek jest płaski. Ale jest okropny. Taki ciemny w środku. Myślałam,że jest brudny od ciemnej bluzki... myłam brzucho i nic. Tzn ,że taki ma być- ale to krępujące :silly:

Izie chyba daje popalić Julcia :silly: Skoro Iza jest wojskowym na pewno ma charakterną dzidzie :woohoo: Ale mogła by jej chociaż zdjęcie wstawić. :)

Sander nie przemęczaj się bo urodzisz nam zaraz !! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456103 przez Sander
Na dziś koniec!! Padłam!!! Wszystko mnie boli :( No ale szafy stoją na swoich miejscach :) Jutro na nich poukładam, przynajmniej spróbuje... No ale może dzisiaj przespie noc?? :laugh:

No Julcia chyba faktycznie daje popalić... No jak Iza będzie miałą chwilkę to się napewno odezwie, z resztą jeszcze troche i same zobaczymy jak to jest :)

No i mam do Was pytanie: czy kupujecie sobie pasy poprodowe?? Nie wiem czy są skuteczne, ale chyba kupie taki na naramkach, który też podtrzymuje biust.

Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456172 przez Zuzu19
Ja się zastanawiałam co do tych pasów.. ale jakoś nie przekonują mnie... Jednak siłownia i wysiłek fizyczny to jedyne co może poprawić sylwetkę... Ale nie powiem, kusi coś, co tylko nosisz, zero ćwiczeń i brzuch ci nie zwisa :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456239 przez ewelka1505
Ja zobacze jak moj brzuch bedzie sie prezentowal po porodzie :silly: moze sie skusze na taki pas, moze to cos da... Ale to zobacze potem, bo jak nie bedzie wygladac jakos tragicznie to mysle ze cwiczenia i jakis dobry kremik ujedrniajacy dadzą sobie rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456257 przez Sander
Cześć!!
Ja myśle że kupie ten pas, ponoć szczególnie dobrze się sprawdza po cc. A ja jestem cały czas coraz bliżej tego... I nistety przez 6 miesięcy nie będe mogła w związku z tym ćwiczyć :( :( Więc chce poratować się chociaż pasem, moje siostry je nosiły i były skuteczne. No i jeżeli chodzi o biust to zrobił się starsznie ciężki!! No i słyszałam że lepiej nosić dużo stanik, najlepiej który dobrze podtrzymuje biust, mimo że nie powinnam mieć problemu z obwisłym biustem wole go podtrzymać bo po co ma się skóra rozciągać??

Dopijam herbatkę i biore się za układanie w pokoju :) Może dzisiaj skończe?? Chociaż chce jeszcze iść do siostry do pracy, no i obiad zrobić... no zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456262 przez MaLiNaUK
Witam ranne Ptaszki w sobote nawet pospac nie mozecie:)
Pisze w sprawie tych naszych po porodowych brzuszkow... Moja polozna powiedziala mi juz na poczatku ciazy ze w szybszym wchlanianiu sie skory bardzo duzy wplyw ma to jak umiesnione mialysmy cialo przed ciaza i jak aktywne w tej ciazy bylysmy. Wzielam sobie do serca to co powiedziala i kiedy na poczatku sierpnia przestalam pracowac(a prace mialam mega fizyczna) kupilam rower stacjonarny i codziennie 2h jezdze, Staram sie spacerowac i jak najwiecej chodzic. Do terminu mam jeszcze 2 tyg. ale po nim napewno Wam powiem jak te rady maja sie do rzeczywistosci:)Dobre kremy w ciazy i po porodzie napewno pomoga a pas czy wyszczuplajace majtki napwno nie zaszkodza ;) Milego Dnia Zycze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456311 przez Zuzu19
Malina a wiadomo czemu Dzieciaczek twojej koleżanki musiał odejść... ? :(



Pozdrawiam z zaśnieżonej Warszawy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #456378 przez MaLiNaUK
Nie wiem czemu przegapilam ze Ty tez jestes z Warszawy:) w ktorym szpitalu zamierzasz rodzic?
Jak chcesz to napisze Ci na privie co bylo powodem nieszczescia mojej znajomej nie kazda z Dziewczyn chce czytac takie smutne historie a ja to szanuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl