BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 6 miesiąc temu #453200 przez Zuzu19
Oj Sander nie denerwuj się. :kiss: Przecież to Samiec. :silly: On nie rozumie ,że to zaraz bo nie czuje dzidzi. A Ty się nie denerwuj. Poskłada meble, polata ze szmatką, bd miał lekcję perfekcyjnego Pana domu :laugh: No tylko gorzej z tym budowlańcem bo to typowo męskie zajęcie... Może jakiś mały szantażyk?? Jak po dobroci nie idzie ??? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453261 przez kaska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Mnie chyba tak 2 dni temu Kacper wystraszył, tylko ja panikuję już po godzinie. Na szczęście udało mi się go obudzić :blush:

YummyMummy o kurczę to może i u mnie się coś zacznie. Wolałabym nie bo we wtorek mam wizytę :laugh:

OBY NIE URODZIĆ 1 LISTOPADA!!!!!!! :huh:

słyszałyście,że już w piątek ma padać śnieg :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453288 przez ania1985
ja znowu panikuje ze za duzo sie rusza...maz juz po mnie fuczy ze jak nie kopie to marudze kopie za duzo tez marudze,mam sie zastanowic czego chce hehehe
snieg??juz?? u mnie jeszcze nie zapowiadali
ja tez ciagle powtarzam byle nie 1 listopada :silly: choc teraz to juz chce dochodzic do 18 listopada ,17 mam wazny egzamin i chcialabym na nim byc. ale znajac moje szczescie to jak 5 listopada odstawie fenotrol to ok 10-15 urodze i nici z egzaminu beda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453299 przez Zuzu19
Ja się wczoraj miałam zgłosić do ginekologa. Dzwonię do przychodni,żeby pani z rejestracji mi powiedziała w jakiś godzinach ma najmniej pacjentek żeby nie czekać pare godzin na przyjęcie. A ta głupia baba zaproponowała mi żebym przyszła na wizytę 30. 11. 12... A na wstępie ją uświadamiałam, że to już 37 tc... Dziś się wepcham w kolejkę, chociażbym miała tam koczować :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453311 przez kaska
Ania słyszałam, że w całej Polsce ma prószyć :laugh: już egzamin?:unsure:

Zuzu do kogo Ty chodzisz. olewająca kobieta!!!!! :angry: ja jak chodziłam na nfz to było na godziny... a jak masz z usg? robią na miejscu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453421 przez Bombelkowa Mama
Sander spoko luzik, ja Ciebie rozumiem ze sie denerwujesz ze nie jest wszystko zrobione na juz. ja tez tak mialam:P ale wyluzowalam i juz jest dobrze. chyba musi odpoczac ten Twoj R.

a ja ide w piatek do szpitala na trzy dni. bo maly jest za maly o dwa tygodnie i profilaktycznie podlacza nas do ktg itd. jak bedzie cos nie gralo to wywolaja porod. masakra nie chce zeby to juuuz, chce zeby bylo naturalnie:(:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453484 przez Zuzu19
Robią mi na miejscu wszystko. USG zawsze mam na każdej wizycie. :) Dlatego dziś już dzwoniłam do ginekologa, nie do przychodni. Tutaj też jest na godziny, ale kobiety w ciąży jak już nie ma zapisu na godzinę lekarz przyjmuje tak od ręki. On to dobry człowiek :laugh: Mówiłam Wam już jaki przystojny?? :silly:

Bobmelkowa mały? Czyli chłopak? A imię? Bo w liście masz nie dopisane. :)

Widzisz Twój za mały, mój za duży, za gruby ... I tak bd wszystko dobrze , spokojnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453540 przez Bombelkowa Mama
hehe jak przystojny to lipa bo sie pewnie skupic nie mozesz:P ja bym nie mogla:P

chlopak chlopak:P chyyyba bedzie Igor ale caly czas zmieniamy zdanie i sama nie wiem juuz!:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453560 przez Zuzu19
Ciemne oczy, ciemna karnacja. Ale raczej to opalenizna. Zęby równe, wybielane. Na pewno ma z 180 wzrostu. Czoło głądkie, chyba po kwasie :silly: Ręce umięśnione. Ubrany zawsze markowo: armani, puma, klein , lacosta... Głos anielski... I na pacjentki mówi " słoneczko" :) Brzmi to wszystko ... mało męsko... ale uwierzcie mi to najprzystojniejszy facet jakiego znam i pełen męskości, seksapilu ... Trochę się jąkam jak na mnie spojrzy :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453565 przez Bombelkowa Mama
hahaha dobre:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453566 przez kaska
to dopisze Igora a najwyzej pozniej sie zmiemi :) a ile wazy?? moj tez niby malo ale jest maly po rodzicach-wazne ze przybiera prawidlowo. Moze Twoj ma tak samo?

Zuzu a mlody? :D juz myslalam,ze lekarz takie ma glupie podejscie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453598 przez Zuzu19
to była głupia baba z rejestracji.. Ciekawe co mi powie jak ja dziś jej oświadczę,że jestem i bd przyjęta przez doktora. :P A doktor? Młody, z 34 lata to max... :laugh: A jaki samochód... Ciekawe czy wolny ha ha ha :silly:


Dziewczyny, ja już jestem zmęczona :ohmy: :ohmy:
Nie moge wstać/ podnieść się z łóżka, po schodach wchodze z językiem na wierzchu. Paluchy u stóp mam poobijane bo po za brzuchem nie widzę nic. A on siedzi sobie w najlepsze, kopie po żebrach biodrach i zadowolony. Brzuch mi się opuścił, myślałam,że zgaga zniknie. Ale nie, męczy cały dzień i czasem w nocy. Kości łonowe... Czasem już myślę żeby łyknąć jakiś apap na to by chociaż skarpetki bez bólu założyć :dry:

Dawali mi max donoszenia ciąży do 35 tc. Jest 37, jest znak skorpiona. On waży ponad 3 kilo. Mogę rodzić. :silly:
Trochę to egoistyczne ale ja na prawdę już mam dosyć ciąży... :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453637 przez Bombelkowa Mama
ee tam moim zdaniem to normalne ze masz juz dosc. ile mozna wytrzymywac ciagle jakies dolegliwosci, no przeciez ze do czasu:P

teraz jest 37 tydz i wazy 2300 a Twoj Kaska ile? ja wazylam jak sie urodzilam 2800 i to dwa tygodnie wczesniej sie urodzilam ale to juz pisalam. tylko ze ja mam astme i to moze dlatego jest taki maly ale rosnie caly czas no to chociaz pocieszajace. a ide do szpitala ze skierowaniem z podejrzeniem tego IUGR ale lekarz popatrzyl na wyniki na usg i stwierdzil ze po prostu jest maly genetycznie:P ale jak po trzech dniach w szpitalu beda jakies rozbierznosci duze w jego rozwoju to beda wywolywac porod :/ nie chceee ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453673 przez kaska
ja bylam wczoraj czyli 37 i5dni i wazyl 2800 ale w tydzien przybrAl 300g wiec ok (teraz mam wizyty co tydzien) pytalam sie lekarza to dzieci w tym tyg przecietnie waza ponad 3kg :p vjego waga wskazuje na 36 tyg i iles tam dni, chyb
4 jezeli dobrze pamietam. teraz rodza.sie duze dzieci, takie Maciusie jak ma Zuzu :)

a co do zmeczenia to wiadomo ze kazdy juz czasami nie ma sily. chociaz ja tam mam ochote go tak 4 urodzic. ciekawe czy sie dogadamy :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #453741 przez Bombelkowa Mama
a no to tez drobniutki:) to moze moj tez zdazy urosnac zanim kaza mu wychodzic:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl