BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 5 miesiąc temu #467259 przez bronchilda85
Dziewczyny jestem ze styczniowych mamuś i chciałabym Was prosić o głosy. Można oddać 3 głosy dziennie na tę samą osobę. Ja jestem oczywiście bronchilda85
www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjat.../galeria/?start=3705

Z góry dziękuję!

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=52337 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=49866 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467274 przez ewelka1505
Zuzu ja termin z OM mialam na 21 pazdziernika :silly: a na 9 listopada z pierwszych usg i wlasnie tego drugiego terminu sie trzymamy z lekarzem bo po odstawieniu tabletek anty mialam nieregularne cykle (nawet 45dniowe).
A jezeli chodzi o imie to Pola jest to skrot od Apolonia jak i rowniez osobne imie. Moja bedzie poprostu Pola, nie Apolonia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467298 przez Zuzu19
Ja też miałam nieregularne cykle... A nawet bd już w ciąży nie wiedząc o niej przyjmowałam tabletki do ok 5 tc. Mój Maciek to ten 1 % ,który nie daje pewności nie zajścia w ciąże :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467312 przez kasia1329
Drogie mamuśki uprzejmie prosimy o głosiki dla nas :)
www.bebiklub.pl/home/konkursy/moje-wyjat...a/galeria/entry/8349

Chętnie się zrewanżujemy!

Kasia(mamuśka maj 2010 i kwiecień 2013), Mateuszek i fasoleczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467329 przez ewelka1505
O prosze :) To Macius niezlą niespodzianka jest :) a u mnie widzisz po odstawieniu odrazu zaczelismy sie starac o dzidzie i zaszlam dopiero w 4 cyklu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467341 przez kaska
gratulacje wszystkim nowym mamom!

poczyyalam Was ale przyznam sie bez bicia ze niewiele pamietam. wykorzystuje chwilke kiedy maly spi :)

ktos pytal o zzo. mialam darmowe ale musialam podpisac zgode na wykonanie bo rozne moga byc jego skutki, chociaz mialam tak wspanialego anestezjologa o ksywce aniol wiec nie bylo sie co bac :) ja kazdemu polecam bo nie czuc bolu. faktycznie skurcze maleja i trzeba wspolptacowac z polozna zeby wiedziec kiedy przec. choviaz dostalam taka dawke ze wiedzialam kiedy jest skurcz.
a czulam sie hmmm po 1 dawce rewelacja zadnych objawow po 2giej na zszycie zwymiotowalam i zakrecilo mi sie w glowie ale nic groznego :)

jak mozecie to niech ktoras mi wysle dane do tabelki na priv to jak wroce to dodam bo zs fuzo piszecie zeby wszystkich ogarnac :p

Sander jutro chyba juz Twoja kolej. powodzenia!

pozdrawiam !!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467425 przez diablica87
Witam dziewczyny i pozdrawiam ze szpitala :silly: Wczoraj mąż zawiózł mnie i zostałam na obserwacji :woohoo: Jak narazie wszystko jest ok jak co to sie odezwe :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467432 przez Zuzu19
Kaska jak sobie radzisz w opiece nad Kacperkiem? Faktycznie wszystko wychodzi instynktownie? :) Ja też bd brała zzo mimo,że u mnie kosztuje 500 zł ale nie wyobrażam sobie tak rodzić " na żywca" :huh:


Diablica a czemu trafiłaś na obserwacje? Coś niepokojącego czy kolejny poród? :)

Ja dziś się nasprzątałam, dostałam takiego " powera" ,że okna pomyte, pokoje aż lśnią, mam nadzieje,że Maćka poruszyło do działania. Po schodach też latałam bo mam dom piętrowy i podnosiłam nogi specjalnie wysoko :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467469 przez Baasiuniaa
No dziewczyny widzę, że zaczynacie szaleć :)
dzisiejsza data, całkiem fajna co 10.11.12 :)

U mnie nie było mowy o zzo, tzn nikt mnie nawet nie pytał, dostałam kroplówkę z oksytocyna na wywołanie skurczy, a jak mnie już mega bolało to dolargan dożylnie, paskudztwo. bo i tak mnie bolało, a gadałam głupoty i czułam się jakbym była totalnie pijana...
jak możecie mieć zzo przy SN to super, bierzcie:)
sander powodzenia na jutro!!!! :))) i napisz później koniecznie jak po CC

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467499 przez diablica87
Nie :silly: Jeszcze sie małej nie spieszy :woohoo: Poprostu ten wczorajszy brak ruchów spowodował strach i u mnie i u męża który uznał że trzeba to sprawdzić :lol: No i niestety zatrzymali mnie na obserwacji a tak to w moim mieście wygląda że jak trafiasz we piątek do szpitala to kublujesz w nim cały weekend :dry: Dopiero w poniedzialek będę miała robione może jakieś głębsze badania :silly: Jak co to dam znać :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467625 przez Sander
Cześć dziewczyny!!

Szczerze mówiąc umieram ze strachu!!!!! I tak się stresuje że się boje że się naprawde zacznie i to samo!!!! :angry: Staram się myśleć o czym innym ale się nie da... Mała chyba też coś czuje bo bryka równo!!! Ale jutro będzie już po wszystkim!!! :lol: I ją zobacze!!!! :kiss:

Nawet Wam nie odpisze na Wasze posty bo nie jestem w stanie się skupić na tym co czytam... Grunt że nic złego się nie dzieje u Was!! :laugh:

Spróbuje się położyć spać... może usne :unsure:

Aaaa dziś na tvn o 22.00 "wpadka"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467682 przez Zuzu19
Ja dziś zdecydowanie wole oglądać walkę Wliczki i Wacha. Osobiście stawiam na kliczkę :silly:

Sander nie bój się, najważniejsze ,że już za parę godzin bd trzymać swoją Izunię !!!! :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467690 przez Sander
Wstaje ide sie kąpać i szykować :)

Nerwy jak na razie mi przeszły i bardzo się cieszę :lol:

Tak więc odezwę się dopiero w czwartek lub w piatek... Ale napewno bedzie wszystko dobrze :)

Mam nadzieje że pojawią się do tego czasu jakieś Listopadzątka!!!

Pozdrawiam!!! Buziaki!!

:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #467729 przez Zuzu19
Trzymaj się Sander! Powodzenia!

No to Nas, ciężarówek, w dwupaku co raz mniej :silly: Moje sprzątanie nic mi nie dało oprócz tego,że mam pomyte okna :lol:

Już mam dość pytań " urodziłaś?"; "rodzisz?" ; " kiedy rodzisz?"
Czasem mam ochotę odpowiedzieć : tak, ku... 3 razy dziennie rodzę!
Gdyby ode mnie zależało już bym trzymała Maciejka w ramionach...Ale takie spostrzeżenie nie przyszło do głowy wszystkim pytającym :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467942 przez iza
Hej dziewczyny :) :) :) :)
Wpadłam na chwile do domu bo generalnie siedze u mamy bo w bloku mało grzeja a z racji ze julcia jest wczesniakiem musi miec ciepło a u mojej mamy niestety nie ma zasiegu wiec nie pisze :( (nie wiem czy pisze logicznie bo i tak sie spiesze)
Gratuluje kaska synka :) :) :) :) (zdazyłam tylko ostatnie strony przczytac ale na pewno wiecej dziewczyn juz sie rozsypało wiec Wam tez gratuluje a za pozostale trzymam kciuki :silly:
U mnie jest ok.Julka przybiera na wadze,jest zdrowa i to najwazniejsze :)
jak wroce do domu obiecuje ze wszystko przeczytam i bede aktywna na forum.
pozdrawiam :kiss: :) pa


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl