BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 5 miesiąc temu #468363 przez Kamyczka
Gorla gratulacje,córcia ma włoski jak mój Dominik,całuski :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468429 przez kaska
hej dziewczyny :)

my juz w domku od wczoraj :) ciezko jeszcze mi usiedziec dluzsza chwile wiec za ogarniecie tabelki wezme sie pozniej. wybaczycie? :)

Gorla sliczna jest. ucaluj mocnoooo :)
ps jaka kruszyna! moj wazyl 3050 a i tak sie ciesze ze 3 z przodu. waga nie jest wazna oby zdrowe byly :)

Zuzu pytalas czy opieka orzychodzi tak instynktownie. tak, dziewczyny nas nie oklamaly :p chociaz w szpitalu dziewczyny roznie sobie radzily. bedzie dobrze. na pocieszenie Ci moge powiedziec ze przy 2i pol cm odeszly mi wody a przeciez zero skurczy. tzn bylo jedno napieciecie sie brzucha jak "peklam"


zobaczycie jak bedzie leciec po porodzie :p

zycze szybkich porodow, bez bolu :) !powodzenia diablica bo chyba teraz Ty skoro cos sie dzieje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468503 przez diablica87
Paranoja ze skurczami i rozwarciem wygnali mnie do domu :huh: Normalnie nie wierze w to co pisze bo myślałam że mnie zostawia do rozwiązania :angry: a tu dupa będę rodzic w domu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468600 przez ewelka1505
No to dziwne ze Cie wypuscili... Ale moze lepiej bedzie Ci czekac we wlasnym domku na rozwoj akcji niz siedziec w szpitalu. Zawsze w domu jakos tak milej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #468673 przez Zuzu19
Diablica nie wymagaj za dużo od NFZ :woohoo:

No jutro jest dzień narodzin Maćka! ha ha ha ha taaaaaaa :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469452 przez diablica87
Zuzu19 chyba masz racje że miałam marzenie ściętej głowy że zostanę do rozwiązania w szpitalu :silly:

I chyba masz racje ewelka1505 że w domu chyba będzie lepiej bo jak co to przed wyjściem jeszcze się człowiek jakoś ogarnie i zobaczy czy wszystko ma :lol:

No jutro mam wizytę u mojego Gina wiec zobaczę czy rozwarcie postępuje czy stoi :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469486 przez Baasiuniaa
No dziewczyny,Wy już naprawde prawie prawie na mecie :)
Ciekawe jak Sander po CC...daj znać koniecznie!!!!
Kivi- ja tez sie troszke denerwuje jak Kapi zareaguje na małą skrzeczącą siostrzyczkę :)

Ja właśnie jestem po ustaleniach i prawdopodbnie 24-25.11 idę do szpitala na CC...
no zobaczymy jak to będzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469498 przez Zuzu19
Melduję się w dwupaku :woohoo: A w sumie jestem już 3w1. Mam takie łaknienie na słodkie,że chyba wyrośnie mi drugi brzuch :silly:

W dodatku jestem strasznie spuchnięta. Nogi mam jak słoń. Twarz jak balon. Ale to raczej normalne jak wyczytałam u doktorka google. :blink:

Jutro KTG. Puki co, nie mam skurczy. Rozwiązania ani widu ani słychu...

Pozdrawiam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469502 przez Zuzu19
Jeszcze te suwaczki z napisem " jestem szczęśliwą mamą" no pewnie... Chyba tabliczki białej czekolady, dobrze,że nie jest cała bo bym ją pochłonęła :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469537 przez ewelka1505
Ja rowniez melduje sie w dwupaku :p i rowniez ostatnio wpieprzam slodycze jak szalona :p ale obiecuje sobie ze po porodzie juz nie bede B)
Bylam dzisiaj u gina no i mała dalej glowka siedzi wysoko, szyjka troche sie skrocila, rozwarcie moze z 0,5 cm wieksze i tyle. Tak wiec w czwartek do szpitala bo watpie zebym miala zaczac rodzic jutro. I mam nadzieje ze w piatek cos przyspiesza juz i bede miala dzidzie przy sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469538 przez kivi
ja także nadal przed...

Czuję się naprawdę przedporodowo, często mam skurcze ale nie konkretne i nie regularne i nie na tyle mocne bym zaczęła się szykować do szpitala ....

aż sięgnęłam po dzienniczek ciąży z ciąży z Mateuszkiem, na tym etapie nic sie nie zapowiadało na poród, żadnych objawów...a teraz wciąż coś mi dolega, jak nie skurcze to ból brzucha jak na miesiączkę, dziś wydzielina gęsta i dużo...szczególnie rano...

Zobaczymy...
Jutro mam wizytę kontrolną u lekarza ginekologa, do którego ostatnio miałam skierowanie, zupełnie mi to wypadło z głowy bo byłam przekonana, że nie dotrwam do tego terminu...przypomniało mi się, więc pojadę :-)
Ktg napewno mi zrobi...kto wie może coś na nim wyjdzie bo skurczam się dość mocno...
Badania ginekologicznego tutaj nie robią, może jednak poproszę by sprawdził czy czasem nie mam rozwarcia bo wewnątrz czuję czasem ból i kłucie...

ehhh do terminu zaledwie tydzień :-)

Diablica.... ty to się masz...ja pamiętam jak mnie codziennie odsyłali pomimo skurczy, które nie dawały mi spać i żyć...dostałam raz zestaw tabletek na noc...nie wiem co to było ale przespałam po nich kilka godzin i poczułam mega ulgę :-)

Ściskam Was!!!!

Rozpakowujemy się jak prezenty na gwiazdkę :-) fajnie...jedna po drugiej...wzystkie wyczekujemy "co tam jest w środku" także dawać fotkiii dawać!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469550 przez ania1985
ja tez jeszcze czekam ;)
rozwarcie na 3cm,maly naciska glowka na szyjke mam czekac :) a ja juz trace cierpliwosc jestem wykonczona tymi nieprzespanymi nocami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469561 przez MaLiNaUK
Ja tylko na chwilke poniewaz Anthony wisi na cycku od wczoraj :) ale generalnie jest dobrze. Brzuszek mam miekki i wyglada naprawde dobrze za dwa tygodnie nie bedzie sladu po ciazy .ania piszesz o nie przespanych nocach ... nie pociesze Cie po porodzie bedzie gorzej. Jak tak czytam o tych slodkosciach to Wam zazdroszcze teraz to ta moja dieta dosc smutna. Zuzu Kochana pomysl ze pewnie godziny Cie dziela od rozwiazania ja pewnie gdyby nie ta przeprowadzka to bym przenosila. Sciskam Was wszystkie pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469642 przez YummyMummy
czesc dziewczyny :D
my juz w domku we trojeczke :D mala wlasnie spi sobie slodko po karmieniu, ale pewnie niedlugo zacznie sie marudzenie.
Nie wiem czy pisac opowiesc o porodzie czy lepiej nie straszyc jeszcze oczekujacych... Generalnie zaczelo sie o 5 rano 8 listopada, chlusnely mi doslownie wody plodowe. niestety byly koloru zielonego, wiec czym predziej pojechalismy do szpitala. o 6 juz zaczelismy wywolywac porod, oxytocyna dzialala swoje. skurcze coraz silniejsze i silniejsze. mijaly kolejne godziny, skurcze sie nasilaly, rozwarcie niestety powoli, no i glowka bardzo wysoko. gdzies o 15 juz zaczelam doslownie wyc z bolu. gdyby obok nie bylo meza, to bym chyba wyrwala sobie Zuzie przez brzuch.. o 17 podjelismy decyzje o znieczuleniu zewnatrzoponowym,bo bol byl naprawde tragiczny :( a jak juz wbili mi zzo, ustaly skurcze zupelnie. nagle na ktg przestalo czytac tetno, wiec szybko decyzja o cesarce. kiedy sie obudzilam po operacji zobaczylam tylko mojego meza na korytarzu usmiechnietego od ucha do ucha i wiedzialam,ze juz jest dobrze :)
Mala urodzila sie o 18.27 i dostala 10 pkt :) wazyla 3890g i 58cm wzrostu :) moja duza kruszynka :D
wyszlysmy dopiero dzis ze szpitala, bo musiala wybrac antybiotyk,ze wzgledu na zielone wody :/ ale juz wszystko dobrze i staram sie zapomniec o tej traumie czwartkowej. zreszta nie jest to trudne,kiedy sie patrzy na moje slodkosci male :D
powodzenia dziewczyny, jak dalej mala tak bedzie spala,to bede zagladac co u Was :) dziecko to jest naprawde maly cud :D przedoschrupania!
buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #469777 przez kivi
YummyMummy

Gratulacje!!!!!!!!!!!!! Jak czytam Twój opis porodu to tak jakbym czytała o swoim pierwszym...TO SAMO :-)

Mam nadzieję że drugi będzie inny....

czekam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl