BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 5 miesiąc temu #466761 przez Zuzu19
Masz numer do swojego lekarza prowadzącego?
Zadzwoń do niego. Powiedz mu, wyżal się. :lol: Ja tak robię jak czegoś nie wiem albo o coś się obawiam! W końcu od tego on jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466762 przez Baasiuniaa
Malina gratulacje:)
dziewczyny jak nie czujecie ruchów dziecka- to albo zadzwońcie zapytac swojego lekarza co on na to, albo położną macie może jakąs sprawdzona? mogłaby Was zbadac? ja tak z kapim miałam, bo też wtedy ruchów caly dzien nie czułam..w nocy wody odeszły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466775 przez diablica87
Do mojego Gina dodzwonić się nie mogę :ohmy: Baasiuniaa a ty mnie z tymi wodami nie strasz bo ja już jak na szpilkach siedzę :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #466783 przez Sander
Malina GRATULUJE SERDECZNIE!!!!!!!!
Czyli przeprowadzka zadziałała :)

Ale się pięknie mnożymy!!!!!!!! Aż miło popatrzeć!!! :lol:

Diablica ja też tak mam... dokładnie to samo, są dni że ona się nie rusza prawie 12h!! A ja jak na szpilach!! Proponuje pojechać na ip na ktg. Lepiej się upewnić!!! Będziesz spokojniejsza!!!! No albo faktycznie zadzwoń do lekarza. Proponuje jeszcze pomęczyć Maluszka!! Coś słodkiego, i połóż się w ciszy i macaj delikatnie może się chociaż troszke ruszy no a w ostateczności potrząśnij brzuchem :silly:

Też lece na 17sta na ktg :)

Zuzu ani widu ani słychu... :( Musisz być cierpliwa... no ale ile można?? A potem zobaczysz że Maciek wyskoczy jak Kaśce Kacper :lol:

A ja zobaczę Izkę już za 2 dni... strasznie się dłuży.... dziś juz niespałam... zasnełam o 1,00 a ubudziłam się o 4,40... :( Chyba juz mnie nerwy biorą...
No i byłam u kosmetyczki i wyglądam już lepiej troche :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466868 przez Zuzu19
Hm... Basia narobiłaś mi nadziei z tym odpłynięciem wód :woohoo:

Moja cierpliwość się powoli kończy ha ha mój instynkt macierzyński szczytuje a jego nie ma i nie ma i nie ma... :dry:

Sander jak ja Ci zazdroszczę ,że już w weekend bd tulić swoją córunie!!!! :kiss:

Jeszcze bd tak,że urodzę w grudniu :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466893 przez Baasiuniaa
Dziewczynki jeszce będziecie wpsominać te chwile...cisza, spokój w domu hahaha
jedzonko, kanapa, tv, kanapa jedzonko :)))
cieszcie sie ostatnimi wolnymi chwilkami zróbcie coś dla siebie serio :)
kosmetyczka to był super pomysł Sander:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466924 przez edittt
Hej dziewczyny, przypadkiem trafiłam na forum i podczytuję.
Też rodzę w listopadzie, tzn termin mam na 9 grudnia ale czop śluzowy mi się już odkleił i poród lada dzień. Leżeć, leżeć, leżeć ... Z jednej strony już nie mogę się doczekać kiedy będę miała moje dziewczynki "na zewnątrz", a z drugiej strony jestem przerażona, jak ja sobie dam radę z bliźniaczkami, to moja pierwsza ciąża, duuuużo się naczytałam, ale praktyki brak. Na szczęście obie babcie deklarują pomoc i chętnie skorzystam ;) Gratulacje dla tych co już urodziły i powodzenia dla tych , których ten ważny dzień dopiero nadejdzie :) Pozdrawiam Was gorąco.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466940 przez Baasiuniaa
editt gratulacje bliźniaków ;) moja przyjaciółka urodziła miesiąc temu parkę:) miesiąc przed terminem, bo ponoć bliźniaki szybko się na świat pchają :)
powodzenia na pewno dasz radę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #466952 przez ewelka1505
editt witam i gratuluje blizniaczek :) sama mam rodzenstwo blizniakow- siostre i brata :)
i urodzili sie miesiac przed terminem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467149 przez Sander
Editt witamy na listopadówkach!!! Też słyszałam że bliżniaki są zwykle szybciej :silly:

Napisz nam coś o sobie, jak ciąża przebiegałą itd :)

Zuzu poprostu Mały już Cię wprawia do ćwiczenia cierpliwości!!

Co do zrobienia czegoś dla siebie to ja obżeram się na potęge przez ten ostatni tydzień!!!!!!!!
I pomyśleć że za 48 h będe mamą... niemożliwe!!!!!!!

Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467200 przez Zuzu19
Edit podwójne gratulacje! Jakie masz szczęście bliźniaki- Super!! :woohoo: Jak bd miały na imię? Jak to jest czuć 2 dzidziusie w brzuchu?? :)


Sander jak się czujesz ? Dużo emocji? Pewnie już masz zapięte wszystko zapięte na ostatni guzik :) Jeszcze 24 godziny!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467204 przez Sander
Hej!
Odziwo mogłam dziś spać ale mój R. mnie obudził telefonem... Na razia staram się nie myśleć ale sie nie da!!! Skupiam się na tyczeniu domu :) Niestety pojedzie na nie tylko teściu bo mi wszyscy zabronili :( a R. musiał iść do pracy :( Więc jade dopiero po 12stej zobaczyć jak to zrobili... mam nadzieje że będzie ok.

Zuzu jak się czujesz??? Kiedy masz wizytę u gina??

Diablica jak tam Mała ruszyła się???

Ide na śniadanko!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467220 przez ewelka1505
Ach Sander ale ci zazdroszcze :silly: juz jutro bedziesz tulic coreczke, u mnie wczoraj minal termin a ja dalej czekam na jakies oznaki porodu a tu nic... No ale coz... Pola kaze na siebie czekac :silly: uparciuszek mały B) ale w kazdym badz razie do konca przyszlego tygodnia bedzie raczej juz ze mna :)
piszcie dziewczyny jak sie czujecie? Moze u kogos cos sie ruszylo juz? :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467233 przez ania1985
czesc :)
mnie zaczyna denerwowac to czekanie,wiem jeszcze nie ma mojego terminu ale po odstawieniu lekarst mial szybko nadejsc porod a to juz prawie tydzien i nic.
jak ja zazdroszcze dziewczyna ktore sa juz po :blink:
a czuje sie zmeczona,brzuch mnie ciagnie do ziemi,nic mi sie nie chce,ale dzis wysprzatam mieszkanie na blysk hehe moze sie cos zacznie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #467256 przez Zuzu19
Ania ja też się dziś biorę za sprzątanie! Bd odkurzać, latać z mopem, przestawiać, przesuwać :blink: Jak to nie pomoże to ja nie wiem, chyba się załamie :silly:

Sander szczerze- czuję się jak taki wielki morświn ha ha ha :silly: Jak patrze w lustro mam wrażenie,że zaraz nie zmieszczę się w jego odbiciu. A Maciejko spokojny... Mało się rusza, znów gnębią go czkawki więc tylko czuję jak mu się brzucho rusza razem z moim . :blink:

Ewelka ja termin z ostatniego usg miałam na 6.11... A z OM na 13stego. Więc nawet nie wiem czy jestem po czy przed terminem. Pola to te samo imię jak Apolonia czy to dwa różne?

:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl