BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 3 miesiąc temu #533425 przez Baasiuniaa
Dzisiejsze przygotowania do kartki na Dzien Babci i Dziadka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #533693 przez Sander
Moja Izka też nie lubi leżeć na brzuchu i szczerze mówiąc rzadko ją tak kładę. Muszę nad tym popracować... No ona podnosi do góry pupę a nie ramiona, mam jej przytrzymywać ręką pupę. No i to pieluszkowanie też mi nie wychodzi. No i po tym co napisała Zuzu nie będę pieluszkować, kontrola w lutym ciekawe czy coś powiedzą???
Zuzu bardzo mi przykro z powodu Twojego Pieska... No oby jak najdłużej wytrzymał bez bólu... Moja Bonia już się przyzwyczaiła do Izy. Już nie reaguje na cmokanie, bo ja do Izki cmokałam a ona biedna zaraz przybiegała. Bo muszę się pochwalić że bardzo dobrze wychowanego psa i zawsze mnie słucha na pierwszą komendę :silly:

Ewelka ja Isi dawałam w butelce z NUKa. Ciężko mi coś doradzić bo Mała je z butelki od czwartej doby życia. Może poćwicz z Polą z pustą butelką żeby tylko zassała??

Z moją miesiączką tez też totalnie rozregulowane... dostałam 11stego, krwawiłam intensywnie do 14stego, potem zupełne zatrzymanie przez 36h, no i potem plamienie 1 dzień, znów zatrzymanie i myślałam że to koniec a tu znów plamienie. Musze iść na kontrole do lekarza w tygodniu.

Basiu a Ty nie jesteś czasem fotografem?? Tak ładnie robisz te zdjęcia :) Dzieci Ci się udały!!

W ogóle te Nasze dzieciaki są cudne!!! Hehhe "NASZE" dzieciątka listopadowe :)

A tak sobie pomyślałam jakbyśmy założyli osobno galerie??? Co Wy na to??

Buziaczki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #534274 przez gorla
Dziewczyny zdjęcia maluszków super!!!! :lol:

Ja sie ogólnie nie ogarniam :ohmy: czytam ale nie zdążę odpisać. Rano Majka i ogarniam chałupkę, obiad itp. O 14 już Oliwia z przedszkola :ohmy: Marecki popołudniami pracuje i ogólnie sama siedzę z Majka.

My mieliśmy szczepienie 19 grudnia, Majka dostała gorączki ale dałam paracetamol i przeszłoo, teraz kolejne 31 stycznia.

27 stycznia mamy chrzciny :) dziś wkońcu odrosty zrobiłam jupiii :lol: od razu leepiej się czuję i przeleciałam sie sama po galerii, W Mohito przeceny i wyhaczyłam kieckę na chrzciny i płaszcz puchowy :lol: :lol: :lol: :lol: Marecki nic nie wie oczywiście, wydatki spore były w tym miesiącu, by mnie zabił hehe ale czego oczy nie widzą :lol: :lol:

ewelka uśmiałam sie z foty Poli jako wolontariuszki, jej mina mnie rozczuliła, taka poważna hehe taa bo wolontariat to przecie poważna sprawa :laugh:

I zapomniałam co chciałam odpisać... Majka pije dalej z piersi i nie chce za bardzo z butli, mamy NUKa, wczoraj ważyła już 5700 g!

Sander u nas też przy pierwszym dziecku non stop kłótnie z Mareckim, teraz lajcik, nawet małż sam garnie sie żeby Majkę popilnować ponosić.. całkiem inaczej

Ja też myślałam o trójce dzieciaków, ale po tym porodzie mówie basta!!! Jeszcze niezapomniałam bólu, może z czasem zapomne hehe bo wkońcu już drugi poród był i planowana ciąża, więc na bank potem pamięć szwankuje o bólu :side:

A Majka też nie lubi leżeć na brzuszku, zaraz przekręca sie na plecki ( od 3 dni hihi)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534299 przez ewelka1505
Sander mam tez butelke z Nuka i z niej rowniez nie chce zabardzo pic. Ale codziennie raz probujemy jej dac mleczko z butelki, tzn mąz podaje bo wyczytalam zeby najlepiej nie robila tego mama bo dziecko moze od niej czuc mleczko i nie sprobuje nawet butli :silly: No zobaczymy jak to bedzie... mam nadzieje ze wkoncu skusi sie na butelke :)
Basiunia, Gorla dzieciaczki przecudne :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534329 przez kaska
Gorla jaka Twoja coreczka silna. wysoko ma bardzo glowke. moj to jeszcze dziobie glowa.. A jak tam u innych to wyglada?

Mowisz, ze zaszalalas na zakupkach, nawet mezowi nic nie mowiac hihi i dobrze! nalezy sie takie szalenstwo od czasu do czasu :)


Sander Tobie kazali pieluchowac?? bylas na usg bioderek?

Zuzu usciskaj pieska. Biedne malenstwo :( u nas wczoraj z psem byla tragedia... porozrywane jelito, 1% szans na przezycie, ale udalo sie !! dal rade i dzis juz lepiej. Moze u Ciebie tez bedzie dobrze. Trzymam kciuki !!

Zuzu i jeszcze jedno pytanko. kazal Ci pieluchowac tetrowa gruba? a jak skladac tzn chodzi mi na jaka szerokosc¿

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534394 przez kosa
witajcie listopadowe mamusie :)
podczytuje was troszeczkę ;) w sumie to też się do was zaliczam bo urodziłam w listopadzie ale termin miałam na grudzień więc udzielam się w grudniówkach :P

ale postanowiłam napisać do gorli bo po prostu nie mogę napatrzeć się na Twoją córeczkę, śliczna jest i te włoski jakie ma super :) takie długie :) zazdroszczę :) bo moja Oliwcia to łysolek jest :) króciutkie ma włoski taki meszek bardziej :silly:

kaska moja Oliwia też już wysoko głowę trzyma ale to chyba dlatego że ona od małego często na brzuchu leży i ćwiczy przez to trzymanie głowy

pozdrawiam was dziewczynki :)



"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534428 przez ewelka1505
Witamy Kosa :)
Co do trzymania glowki to moja Pola zrobila sie taki maly leniuszek :silly: na poczatku caly czas unosila glowke ale teraz od jakiegos czasu zabardzo nie chce, a czesto ją klade na brzuszku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534853 przez Zuzu19
Kaska a co z Twoim psem , co mu się stało?? :( Mój taki biedny w takim kołnierzu leży,żeby nie rozlizywał sobie rany i szwów… :(
A pieluchę mam składać na sześć razy, nie wiem jak to wytłumaczyć … Na pół, na pół i jeszcze raz na pół :silly: He he

Sander- super pomysł, ja jestem za :woohoo: Tylko kto się tym zajmie?
Fajna by była taka galeria naszych pociech.

Gorla masz bardzo ładną córcie . :) Faktycznie, głowkę trzyma wysoko. Maciejowi jest zbyt leniwy na taką akrobację.

Jeszcze chciałam coś napisać ale M się wyspał... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #534862 przez Baasiuniaa
Gorla- boska jest malutka :) jak modelka pozuje na brzuszku:)
ja Klarcie kładę, ale jest leniuch, chwilę wytrzymuje, ale po czasie zaczyna bręczeć, ale dowód mamy że podnosi główke hehe, ale wkońcu ona tu najmłodsza jest :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536544 przez kaska
Kosa witaj i wpadaj częściej jeśli masz ochotę.Kiedy urodziło się Twoje dziecię??
No i mogę Ci powiedzieć,że to nie zależy w moim przypadku od częstotliwości kładzenia go na brzuchu. Bo leży od małego i to często. Podnosi głowę tak jak Basi córeczka. No ale on jest jakiś inny bo chyba uważa,że ręce do tego są zbędne.... Potrafi się przekręcić z brzucha na bok, ale na plecy już nie bo nie wie co ma zrobić z rękoma... :dry:

Zuzu mój (a w sumie nie mój :P ) pies miał porozrywane jelito. Sikał nawet krwią. :huh: Prawdopodobnie najadł się soli którą posypują jezdnie... On to taki śmietnik, bo je wszystko co leży na ziemi... :angry: nie da się go upilnować. No ale odratowali go :) ufff Był pod kroplówką i dostaje antybiotyk domięśniowo.

Ok... Kacper wzywa. Spróbuję odezwać się później B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536613 przez kosa
kaska moja córcia urodziła się 28 listopada :) czasem uda jej się z brzucha na bok przekrecic ale chyba jeszcze potrzebuje trochę czasu zeby jej to lepiej wychodzilo :)



"Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #536677 przez Zuzu19
Maciek "cierpi katusze" leżąc na brzuchu. Ja go podziwiam jak podniesie głowe a Wy tu mówicie o przekręcaniu :silly: On chyba jeszcze do tego nie dorósł, jak miał pare tygodni to chętnie trenował... teraz hm bunt? :blink:

Kaska to pewnie Twój- nie twój pies też się namęczy... :pinch:

Jak idzie Wam pieluchowanie ? Kiedy kolejne usg? Myslisz,że to coś daje? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536688 przez YummyMummy
Zuzu a sprobuj Macieja polozyc sobie na nogach na brzuszku, w taki sposob,ze lezy bokiem do Ciebie,glowka z jednej strony uda, a nozki sobie swobodnie fruwaja po drugiej stronie, tak ze tlow lezy na udach. Chodzi o to,ze wtedy sie bedzie mniej denerwowal jak nie bedzie ryl noskiem po podlozu;) ja tak z Zuzia sie bawilam i od razu inaczej podchodzi do sprawy lezenia na brzuchu, na dowod fotka ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #536805 przez Zuzu19
Jednak Zuzie to piękne dziewczyny :woohoo:

Zrobiłam jak mówiłaś. Ale efekt był podobny- kwęki, jęki, miauczenie i płacz. :dry:
No ale początki zawsze są trudne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #537308 przez ewelka1505
Zuzu moja Pola tak jak twoj Maciej niezbyt chetnie trenuje podnoszenie glowki, woli sobie polezec... A co tam bedzie sie przemeczac heh :silly: a o przekrecaniu sie na bok to nawet nie ma co pisac :silly: ale mam nadzieje ze wkoncu zacznie.
A wczoraj nawet zjadla butle mleka jak mnie nie bylo :) moja mama z nią siedziala, podobno troche ciezko jej to szlo ale jakos zjadla :) z tej butli avent z ktorej na poczatku wogole nie chciala jesc. Tak wiec nie musialam sie az tak stresowac ze nic nie jje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl