BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 10 miesiąc temu #709053 przez Zuzu19
No to i ja się przedstawię :silly: Mam 20lat, mieszkam w ok.Warszawy. Jestem mamą 8miesiecznego niejadka Maćka. Anemika,Alergika na gluten i czerwone mięso,maliny, ziemniaki, seler, por. :woohoo: Moje dziecko w tej grupie jest w ogonie z osiągnięciami wagi i poczynań rozwojowych, ale juz siedzi sam trzymając się jedynie jedną reką dla równowagi,więc jestem z niego dumna :lol: :silly: Jedzenie dla nas jest prawdziwą ceremonią i sukcesem jest zjedzenie 180 ml mleka badz całego słoika :woohoo:

Ewelka fajnie masz ,że już wsadzasz Polkę do wanny normalnej. No a co ja mam zrobić? już się prawie Maciek nie mieści w tej swojej no ale jak go wsadzić do normalnej jak się gibie na każdą stronę :blush:

Basia cała łazienka morkra pewnie co? :silly: Fajnie,że mają dobry kontakt ze sobą, trzeba to pielęgnować, ja zazdroszcze takim zgranym rodzeństwom. Bo ja z moim bratem to 2 różne światy. Po pierwsze kolosalna róznica wieku 12lat... Po za tym on jest z innego świata jak dla mnie :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709116 przez słoneczko
Zuzu witaj :* no to masz problemy z jedzonkiem:( moja znajoma tez ma synka i tez ma alergie prawie na wszystko , na wszystko musi uwazac co daje malemu:( a ta alergia nieprzechodzi sama po jakims czasie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709136 przez kaska
Zuzu to ja Ci wstawie linka do takiego cuda do kapania ale jak wroce do domu bo teraz jestesmy na podworku

no i sie przedstawie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709275 przez Zuzu19
Kaska czekam z niecierpliwością na te Twoje "coś" :D

Z tymi alergiami ... Mam nadzieję,że się z tego wyrasta bo co za chlop co czerwonego miesa nie bd jadl. Co to za chlop bez schabowego :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709312 przez kaska
Zuzu wieczorem bo Kacper mi usnal na podworku. z nim nie dam rady usiasc do komputera

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709369 przez Zuzu19
Dałaś mi do myślenia i zaczęłam szperać po allegro :woohoo: Może o to Ci chodziło :
allegro.pl/francuskiej-firmy-krzeselko-d...aby-i3386319138.html ?? Bo to mi się spodobało :woohoo: Tylko czy M faktycznie bd w tym siedział?? Czy bd zjeżdzał i bd mu niewygodnie? Zresztą, jak bd zjezdzał to przecież i tak w końcu usiądzie sam :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709383 przez Baasiuniaa
ej Zuzia ale fajne to siedzisko kąpielowe!! ja bym takie musiala mimo wszytsko kupic bo w nowej chacie wanna w dziecięcej łazience będzie wiec malutka by sobie elegancko w tym siedziała, bo tak to ona mi u rodzicow jak jestem i w wannie kapie to na brzuchu chce leżęc chyba myśli ze umie już plywac:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709393 przez Zuzu19
ha ha ha :D Maciek to jak kłoda w tej wannie i tylko pac pac jedną nogą chlapie, ściany z zaciekami po kąpieli, ja to już wgl. A jak się zdenerwuje i zesztywnieje, kończyny wyprostuje to w tej jego wanience jest na styk. Więc muszę kupić to cacko. www.smyk.com/dream-baby-krzeselko-do-wan...1,swiat-niemowlaka-p

Jeszcze te jest fajne bo są te ramy czy jak to nazwać odpinane i chyba łatwiej wsadzić/ wyjąć :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709471 przez słoneczko
heja super te siedziska ,jak ja wam zazdroszcze tych wanien ja mam prysznic i to jeszcze taki maly jest brodzik :( narazie kapie go jeszcze w wanience pozniej musze cos wymyslec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709522 przez kaska
Słoneczko super masz synka :) i jak bym widziała Kacpra z tym pilotem. To jego główny obiekt zainteresowania :lol:

Zuzu dokładnie chciałam Ci to pokazać. Na allegro są różne i w różnych cenach. Mi się podobało takie obracane. Zakręcisz i umyjesz tam gdzie chcesz. A do tego jak jest poprzeczka wyjmowana co ułatwia wsadzenie dziecka to już super :ohmy: :woohoo: Rozszyfrowałaś mnie :blink: :silly:

Słoneczko mówisz, że nie masz pomysłu w czym kąpać. To dla Ciebie mam takie coś blog.babytrendsetter.com/2013/05/wanienka-flexi-bath.html tu akurat na blogu ale w sieci znajdziesz tego pełno. Na allegro też jest allegro.pl/flexi-bath-pomaranczowa-zabaw...-30-i3404745701.html Nie wiem czy Cie to zainteresuje, no ale jakiś to pomysł jest :blink:

Basia super ta kąpiel musiała wyglądać :side: hehehe Z Kacperka mały pomocnik. Z tą nianią to masz dobrze. Tylko ja się pytam jak sobie radzą kobiety, które nie mają tak dobrze, a mają dzieci rok po roku? Ja czasem jednego Kacpra nie ogarniam

No i przedwczoraj dostałam swój pierwszy okres po tak długim czasie. Już zapomniałam jak to jest. Do tego Kacper łobuz i poszłam spać o 20 zaraz po nim :lol:

Nie wiem co komu jeszcze miałam napisać :(

Sander, Yummy gdzie jesteście?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709534 przez kaska
aaa jeszcze Tobie Słoneczko miałam napisać. Zapomniałam się przedstawić i napisać coś o swoim łobuzie. No to jestem Kaśka i mam synka Kacperka. Jeszcze jesteśmy na cycu, ale oprócz tego to je wszystko. Czasami ma focha na cyca (to mnie cieszy) a czasami odwrotnie(i to już mnie nie cieszy) Strasznie lubi marudzić, ale to chyba przez zęby. Mamy już 4 i 5 w drodze :) . Kacper mimo tego, że raczkuje i zaczął stawać na nogi (kiepsko mu to idzie :P ) to jak go posadzę na tyłku to się chwieje.Za to jak usiądzie z raczkowania to sobie ładnie siedzi. Ma ADHD (jeszcze nie stwierdzone :silly: ) Jak coś jeszcze chcesz wiedzieć to pisz :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709537 przez kaska
aa to teraz Wy mi pomóżcie. Możecie polecić jakąś dobrą pralkę? :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709573 przez Zuzu19
Kaska u mnie jest pralka BOSH-a łup już z 10 lat ma. Ani jednej naprawy :) Zepsuła się Wam??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709622 przez kaska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Zuzu gdzie Ty taka dorwalas co 10 lat wytrzymala. Zauwazylam ze teraz sprzet to sie od razu po gwarancji psuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #709640 przez moniczka8401
Zuzu19
dzieki bo nawet ja nie wiedzialam ze trzeba zbierac fakt po urodzeniu. moja prawniczka mi mowila ze fakt zbiera sie tylko w ciazy :/ ehh ale powiedziala mi ze jezeli ojciec dziecka nie utrzymuje z dzieckiem kontaktu przez 3 miesiace - ani tel ani sms ani odwiedzin to jest mocny argument do odebraniu mu praw!!!
Ja sie zastanawiam co ja bede musiala znosic gdy urodza sie chlopaki. bo ich ojciec zero zainteresowani totalnie zero.... ostatni raz widzialam go miesiac temu przez 3godz byl u mnie :(
znajac zycie po urodzeniu czeka mnie czysty sajgon: sprawa o ojcostwo alimenty i kontakty :(
tobie zycze powodzenia i wytrwalosci w tym wszystkim zuza19 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl