BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 9 miesiąc temu #714172 przez Zuzu19
Kaska ja bd brała te krzesełko w przyszłym msc , krucho z kasą. :dry: Adwokat, szczepienie, jeszcze pampersy nam się kończa. ech... :dry:

Ja mam 167 i obecnie waże 65, chcę schudnać do 60. Bo teraz roz M jest na styk a L za duża. Tak samo z sukienką. Liczę na wzdęcie ha ha ha żeby na mnie nie wisiała :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714179 przez słoneczko
czesc dziewczyny

wrocilam z wakacji nie bylo tam zasiegu niemoglam nic napisac do was :(

Zuzu kochana kiecka jest zajebista przypomnij gdzie kupilas?pokaz zdjecie jak w niej wygladasz pewnie rewelacyjnie;) co do butow to czarne buty beda pasowac;)

dziewczyny co ja mam powiedziec ja mam 160 cm i waze ledwie 44 kg , jem wszystko i niemoge przytyc juz wszystkiego probowalam i nic dupa niemoge przytyc:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714203 przez kaska
No to słoneczko witaj w klubie... :angry:

Jak było na wczasach? opowiadaj :laugh: pogoda dopisała? masz jakieś zdjęcia? :)

Zuzu ja tylko piszę, że warto :) zobaczysz, że będzie lżej
jakie szczepienie? na pneumo?
a co do pampersów to w cerfurze jest promocja. Te duże kartonowe pudło ( tam chyba ze 130 ich jest) 69 zł :)

Ewelka no ja mam nadzieję, że jak już skończę to mi się przytyje :) I tak normalnie nie będę wyglądać bo taka moja natura :dry:

Dziewczyny,( te, które karmią piersią) Karmicie jeszcze regularnie czy powoli odzwyczajacie?

kupiliśmy łóżeczko turystyczne, bo Kacper za bardzo się obijał w tym drewnianym. I wiecie co? odetchnęłam troszkę. Strasznie je lubi. Łazi w kółko, wygłupia się, bawi. :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714237 przez słoneczko
Kaska pogoda byla super caly czas upal tylko maly przy zmianie klimatu chcial wiecznie spac i tylko w pokoju na powietrzu za cholere niedalo sie go uspic. na plazy Pawcio to istny diabel uciekal do ludzi innych , kradl im co popadnie buty,ciuchy, do dzieci podchodzil dotykal je,szczypal, ciagnal za wlosy dziewczynki niewiem co w niego wstapilo niedalo sie go opanowac;) tylko jeden minus ze musielismy do centrum isc 30 min wiec troche daleko :|

w kauflandzie pampersy pomaranczowe sa za 20 zl ;)

ja to myslalam ze po ciazy cos mi zostalo a tu po tyg wszystko mi spadlo wkurzylam sie bo juz mnie to wkurza ze co chwile ktos gada ze chuda jestem :|

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714445 przez Zuzu19
Do carrefoura daleko mam a samochód nie na chodzie.. Ale może, ktoś bd śmigał B)


He he jak Wy jesteście za chude, ja wam chętnie oddam u mnie jest tu ówdzie czym się dzielić :blush: :dry:

Kupiłam Słoneczko sukienke w Reserved. :blink:

Maciek też się obija w tym drewnianym. Szkoda,że nie mam takich ochraniaczy na całe łózeczko. Bo mam nie standartowe i trudno cokolwiek do niego dostać. :S

Tak szczepienie na pneumokoki. Polityka prorodzinna mówi miejcie dzieci ale za szczepionki płaćcie sobie sami :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714577 przez ewelka1505
No dziewczyny widze ze szczuplaczki jestescie :p

Słoneczko fajnie ze wyjazd wam sie udał i pogoda dopisała :) My w tym roku nigdzie sie nie wybieramy przez tą zmiane pracy mojego męża :( w sumie na majowce bylismy nad mozem i w grudniu chyba pojedziemy w góry tak wiec zawsze cos :) a na przyszly rok szykujemy wyjazd gdzies za granice.

Kaska Polcia dostaje cyca 2 razy rano, potem kaszka, obiad, deserek i 2 razy cyc wieczorem. Przesypia oczywiscie całą noc :) Myśle zacząc ją odstawiac od piersi tak wrzesien/pazdziernik, ale zobaczymy jak to wyjdzie i czy sie da :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714712 przez słoneczko
Zuzu to daj mi pare kilo i bede szczesliwa;)

moj diabelek wiecznie sie obija w tym lozeczku przez te walenie w czasie snu w szczebelki to czesto sie bidzi w nocy:(

a zapomnialam wam napisac ze dzieki temu wyjazdowi Pawcio zaczal przesypiac cale noce niepamietam kiedy przesypial noce;)

Ewela a czemu maz zmienial prace? ooo za granice? a gdzie bys chciala jechac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714787 przez kaska
ja tez przyjme z 5kg. tylko niech sie dobrze po calym ciele rozejdzie , a nie tylko na brzuch :p

Sloneczko no to super, ze wyjazd udany :) no i Pawelek dal Ci w koncu pospac. U nas jest ten problem , ze Kacper nie chce spac u siebie a ja ciagle go tam przekladam. no gorzej niz z noworodkiem. potrafi sie co poltorej godziny budzic. za to jak spi z nami to raz na cyca i mu dobrze.... nie chce go przyzwyczajac do tego zeby spal z nami ale te 2 h od 4 i tak spi bo ja po takim wstawaniu co godzine nie mam juz sily.

co do wakacji to chyba tylko moge sobie pomarzyc. teraz to tylko zbieramy kase na remont. zreszta jestem z takim podroznikiem , ze idzie sie zalamac...

Ewelka a dokladniej? masz jakies stale pory karmienia. chodzi mi zarowno o te sloiczkowe jak i cyckowe :)

my nie szczepilismy na pneumo i cholercia ciagle sie nad tym zastanawiam. jakos duzo zlego slyszalam no i sie waham. ktos mnie przekona?

a u mnie w miesie kauflandu nie ma. pomaranczowe pampersy sa ok, ale w nocy sie u nas nie sprawdzaja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #714790 przez ewelka1505
Słoneczko moj mąż w polowie czerwca wyjechal do nowej pracy do Finlandii. Wraca na poczatku wrzesnia no i potem bedzie jezdzil na 6 tygodni i wracal na 2 tygodnie. A zmienil prace no oczywiscie ze wzgledu na zarobki, tam zarobi 4-5 razy tyle co w Polsce. Eh niestety takie czasy :(

Ja kupilam te pampersy pomaranczowe i nawet jestem zadowolona, tylko uzywam ich w dzien bo są bardzo cienkie. Poki co nie przeciekały ani razu. Mysle ze nocy to by raczej nie wytrzymały wiec zakladam Polci na noc Pampersy zielone lub Dady. Ale wedlug mnie w dzien te sleep&play sie sprawdzają.

Kaska ja na pneumo tez nie szczepilam. Słyszalam ze dobrze zaszczepic na nie dziecko ktore chodzi do złobka lub przedszkola lub ktore ma rodzenstwo uczęszczające wlasnie do przedszkola/szkoly, bo tam mozna wlasnie się tego nabawic. Tak wiec ja chyba zaszczepie dopiero jak bedzie szła do przedszkola, no i ewentualnie jak kiedys bede miec drugie dziecko to je zaszczepie.
A co do karmienia to wyglada u nas tak: cyc po przebudzeniu czyli 6:30-7, pozniej znowu cyc 8:30-9, kaszka 11:30, obiadek 14, deserek 17, cyc 19, cyc 20:30 i idzie spac. Czasem dam jej cyca o 20 jak jest śpiąca i usypia wczesniej. No i w ciągu dnia w miedzyczasie zje 2-3 chrupki kukurydziane i jakiegos biszkopcika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714884 przez słoneczko
Kaska wiem cos o tym ja potrafilam wstawac z 30 razy do malego,bylam wykonczona.moja znajoma mowila ze moze tak sie kreci bo sie niedojada wiec zaczelam mu dawac wiecej kaszki na noc i powiem ze sie polepszylo juz tak czesto niewstawalam ale od tego wyjazdu zaczelam go poprostu pozniej klasc i spi cale nocki.

co do pampersow pomaranczowych to sa dobre tylko w dzien bo w nocy przeciekaja.

ja nieszczepilam na zadne dodatkowe szczepionki bo wystarczy ze widzialam co synek mojej siostry mial po tych szczepionkach,zreszta jest duzo opini negatywnej ,jest fajna ksiazka napisana przez wybitnego profesora o tych szczepionkach .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714886 przez słoneczko
Ewelka moj maz tez byl 3 lata temu w Finlandi w przyszlym roku tez planuje wyjechac i pozniej nas sciagnac bo tu zadnej przyszlosci nie ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #714958 przez Zuzu19
Maćkowi nic po pneumo się nie dzieję a do żłobka bez tej szczepionki nie można puścić! Ja jestem za pneumo, dodatkowa gwarancja ochronna :side:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715711 przez kaska
Zuzu :kiss:

padam dzis na twarz. postaram sie cos jutro napisac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #715811 przez ewelka1505
Aj Zuzu nie mam słów na tego Twojego bylego... Chory czlowiek... Moze wez nagrywaj te rozmowy, pozniej moze sie to przydac w sadzie. Trzymaj sie :kiss:

Słoneczko ja bym nie chciala wyjezdzac no ale zobaczymy jak to pozniej bedzie.

Te upaly mnie wykanczają :( nie lubie jak jest az tak gorąco... Dobrze ze dzisiaj ochlodzenie :) ale juz zapowiadaja powrot upalow od jutra czy czwartku... W niedziele pojechalam z Polcią i tesciową nad wode. Boze ile ludzi... najpierw z 20 min szukalam miejsca zeby zaparkowac gdziekolwiek, a potem 10 min miejsca na plazy :p Probowalam sie troche opalic ale nie lubie zbyt dlugo na sloncu lezec wiec chowalam sie w namiociku Poli :p Niunia nawet dobrze zniosla wypad nad wode i ta pogode. Raz troszke marudna byla, ale sie przespała i jej przeszlo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716464 przez słoneczko
Zuzu dokladnie tak jak mowi Ewelka nagrywaj rozmowy i pokazesz w sadzie jaki to jest zajebisty tatus i czlowiek, jak tak mozna kogos traktowac :@ w glowie sie nie miesci jacy ludzie sa podli :@ oj ja bym mu dala popalic jakby na mnie trafil ;>

Ewelka wrzuc zdjecie z wypadku nad jeziorko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl