BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 9 miesiąc temu #708036 przez moniczka8401
czesc wasm dziewczyny
ale wam dam niespodzianke
hehehehe
mialam miec dwie dziewczynki, gdzie w niedziele jedna przeobrazila sie w chlopczyka
dzisiaj mialam II prenatalne a tam jeszcze wiekszy szok hehehe
maja 18cm od glowki do pupci, jedno dziecko ma 377g a drugie ma 398g :)
a teraz nius : MAM DWÓCH SYNOW znowu :angry: :laugh: :blink: :silly:

szok!!!!!!
a ja zaczelam kupowac ubranka podwojne rozowe a tu mam taka niespodziewana niespodzzianke hehehe
az do teraz nie chce mi sie w to uwierzyc :)
teraz moge spokojnie zakladac druzyne pilkarska :)

ps. moj starszy syn <4l> bardzo sie oburzyl i strzelil mi focha jak sie dowiedzial ze nie ma ani jednej siostrzyczki w brzuszku :(



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708064 przez trufla
Witam
Kaska niemieli już wyjścia i musieli Alę wycisnąć bo groziło jej niedotlenienie mózgu. A pozytym rodziłam 1,5 godziny już samą główkę. Ala ważył 3650 g i miała 54 cm. No i Ala zaczęła przygodę z nocnikem :) Nawet nam dobrze idzie :) A i jak mi się uda to wstawię zdjęcie Ali :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708228 przez słoneczko
w lipcowym gronie niema ciszy hihi podczytywalam wasze forum i mi sie spodobalo bije takie ciepelko;)

mam synka Pawelka ma rok i 8 dni,jest niezlym lobuzem, mam 27 lat i jestem z Inowroclawia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708453 przez kaska
Słoneczko no nie pytaj tylko pisz śmiało :) I w końcu tu więcej chłopców :lol:
Pawełek już chodzi? No i spóźnione roczkowe życzenia dla małego Solenizanta :kiss:
Pokaż nam go tutaj :)

Trufla a vacum nie użyli? Faktycznie długo rodziłaś. Aż mnie ciarki przechodzą na samą myśl. Ja urodziłam expresem a i tak jakoś się zaklinował, że zaczęło mu tętno spadać :dry:

Moniczka a to niespodzianka. Będą chłopcy w różu chodzili :woohoo: Chociaż teraz to nie jest ciężko nawet starego mężczyznę spotkać w takim kolorku :huh: :side:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708515 przez Zuzu19
Kaska jak dla mnie to może go nie być. A na odebranie praw, myślę ,że znajdę jakiegoś haka :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #708546 przez ewelka1505
Moniczka no to rzeczywiscie bedzie druzyna piłkarska :p najwazniejsze ze dzieci zdrowe :)

Słoneczko witamy witamy :) i 100 lat dla synka :)

Zuzu a no z tym prawem tak jest, ale jakos sobie poradzisz na pewno :p

Ugotowalam dzisiaj Poli na parze ziemniaczka marchewke i mięsko, wczesniej gotowałam w wodzie. Zblenderowalam na taką gęstą papke i zjadła wszysciutko :ohmy: normalnie w szoku byłam ze sama otwiera buzie do jedzenia :silly: czyzby bardziej jej smakowalo gotowanie na parze? Albo poprostu miala lepszy humor do jedzenia B) zobaczymy co będzie jutro :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708670 przez słoneczko
Kaska,Ewela dziekuje za zyczonka, tak maly juz chodzi ale od niedawna tak z 2 tyg temu, no teraz to biega a nie chodzi;) mam tez problem z jedzeniem Pawcio je obiadki z sloiczka , owocow nie lubi jedynie tylko lubi banana, ale jakos probuje cos mu urozmaicic .

co do porodu to urodzilam ok 3 tyg wczesniej, porod trwal 16,5 godz :( tyle mnie meczyli w bolach :(

zdjecie wrzuce jutra ;)

dziewczyny napiszcie mi czy macie dziewczynke czy chlopczyka , co lubia jesc, co robia jestem ciekawska i chetnie bym obejrzala wasze dzieciaczki kochane;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708675 przez słoneczko
dziewczyny a jak wy usypiacie maluchy? samu usypiaja w lozeczku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708684 przez ewelka1505
No ja mam córeczke Pole :) Jezeli chodzi o kaszki czy owoce to nie ma problemów z ich jedzeniem. Co jej podam to wcina az sie uszy trzęsą :laugh: obiadki wczesniej jadła bardzo ładnie ale od 2 tygodni zaczeła protestowac i niechcetnie je zjadała, trzymała w buzi i nie chciala połykac. Ale dzisiaj juz pięknie zjadła cały obiadek jaki jej podałam tak wiec mam nadzieje ze ten "bunt" juz jej przeszedł. Okaze sie jutro :) Pola usypia sama. Kłade ją do łózeczka i za chwile mała odlatuje :)
A tu masz galerie naszych listopadowych dzieciaczków :) www.zapytajpolozna.pl/137-listopad/53943...stopadowek-2012.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708740 przez słoneczko
sliczne sa Wasze dzieciaczki a mamusie jakie ladne no no no ;) super pomysl z ta galeria;)

Ewela moj maly tez jadl to co my jedlismy a tak od miesiaca buncik i tylko na obiadek je sloiczki, a tak to je wszystko mleko,kaszke,jogurty,paroweczki,ogorki kiszone lubi, deserki,banany,chrupki,biszkopty

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708741 przez Baasiuniaa
Moniczka- to futbolowa mamcia będziesz hehe gratulacje..ciekawe czy tak już zostanie :P
Sloneczko witamy :*** i zdrowka dla Pawełka i pokazuj go !! ale juzz:)))

Ja mam synka Kacperka 3 latka i córce Klarę 7,5 mc:) młoda je WSZYSTko :P tak jak Pola Eweliny hehe co zauważysz w naszej galerii ze nasze dwie babeczki wiodą prym jeśli chodzi o pulaski hahaha :P

a ta kumpela z tej fotki- to miała być kandydatka na szwagierke(dawida brat wziął ja na wesele) ale się pożarli i już nie będzie kandydatka na szwagierke heh może lepiej bo ładna taka :P i chude to takie hehehe :P nie no zartuje sobie :p

ej wiecie co Klarson łazi sobie wzdłuż kanapy już calymi dniami!!no sfiksowała calkiem już ja się boje ze ona mi zaraz chodzic będzie chciała!! smarkulek mały noo:)))

koktajl jej truskawkowy i malinkowy ostanio robiłam jamiiii ale się zajadała :))) a Kacpereke nadal swoje, ze on nie lubi czerwonych owoców..;/ i je tylko banana i jabłko i jak mi się uda to gruszke miedzy jabłuszka mu wcisne..

sama od 3 dni jestem bo Dawid do kontrahentow do Finlandii pojechal jutro w nocy wraca dopiero, wiec teraz ta moja niania to bezcenna...zwariowalalbym sama teraz z dwojka cale dnie i noce...

a dzisiaj wsadziłam kapisia pod prysznic- bo on sam się już kąpie i mowi tak: mamusiu daj mi klarunie tu do mnie ja ja umyje :P no to co? no to bach ją do prysznica hehe (głęboki brodzik mamy, wiec mloda sobie siedziała) jejuu jaka frajde mieli oboje:))) kwiczeli normlanie szkoda ze 3 reki nie mam bo bym filmik nagrała hehe:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708972 przez ewelka1505
Hah Basia domyslam sie ze fajnie musiala wyglądać ta kąpiel :p braciszek pomocny i wypluskał siostrzyczke :laugh:
Ja zrezygnowalam z wanienki Poli miesiac temu, teraz wsadzam ją normalnie do naszej wanny, ona sobie grzecznie siedzi a ja ją myje :) i uwielbia chlapać nożkami B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708996 przez słoneczko
Basia czesc :kiss: hihihi ta kapiel musiala wygladac rewelacyjnie :) widze ze synuś pomaga mamusi :silly:

a tu obiecane zdjecia Pawełka

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708997 przez słoneczko
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #708998 przez słoneczko
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl