BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

10 lata 9 miesiąc temu #716470 przez gorla
zuzu dziewczyny maja rację NSGRYWAJ tego pojebańca!!!!!!! a w takich sytuacjach to normalka, ze wyłazi z niego taki skurw****, wiem że łatwo powiedzziec, ale staraj sie jak najmniej do siebie dopuszczać jego słowa, wiem ze to cięko i boli, pomysl sobie, ze on czuje sie zraniony i sie odgrywa. A on zabiera małego do siebie na wizytach??? szkoda że cyckiem nie karmisz, to by nie mógł ino u ciebie w domu. Trzymaj sie kochana, musisz być silna , jak to przetrzymasz to juz wiecej cię nie zrani..wiem ile moja kumpela przecierpiała, teraz jest szczesliwa i ma spokój, na całe szczęście, ze teraz sie rozstaliscie, z takim imbecylem szkoda życia.Ściskam mocno :kiss: :kiss: :kiss:
A co do ślepoty :silly: :silly: ja tez jestem , mam -5,5 hehe okulary nosze w domu, cen nie widze w sklepie, sa tego plusy, jak mąz sie czepia zepajęczyny w domu to mówie ze ślepa jestem i nie widzę :side: :side: a tak serio nieraz mnie szlak trafia ale sie już przyzwyczailam :woohoo:

słoneczko ja też mam 161 cm i 44 kg, szukam cud sposobów na przytycie i znajść nie mogę

kaska ja jeszcze karmie regularnie, ale już nie chce a Maja nie chce popuscic, wydłużam przerwy między karmieniami, nie chce butli, z łzeczki pije herbatę, wczoraj z łżeczki wypija 30 ml modyfikowanego, tak je inne pokarmy 3 razy dziennie, obiadek, kaszkę lub jogurt i jakis deserek.

Nooo i niby z drugim dzieckiem łatwiej ale ja zawsze inna byłam..... :side: :side: :side: Maja nadal śpi z nami w łóżku , Marecki został wykopany do salonu, i sie zaczyna buntowac zaistniałym faktem :S :S łóżeczko stoi obok a jak!!!!! A i Maja zasypia przy cycu, juz widze co dlej będzie jak ja na butlę przestawię.. strach sie bać
Oliwia w Mai wieku staław swoim pokoju , tylko nianię miałam przy łóżka, juz dreptała sama, próbowała jesc sama , nawet na nockim ją sadzałam, a z Maja..... chyba leniem sie zrobiłam hehe


Dziś idziemy na kontrolę do neurologa, chyba przedostatnia.
Delekuję sie świętym spokojem, Marecki w pracy a dziewczyny spią jeszcze.

Zazdroszczę wam ze maluchy noce przesypiaja , Maja budzi sie 2 razy, czasem raz, ale jej dwie górne jedynki wyszły i z boku idą kolejne. Mamy 4 kiełki, kamienie stalo sie nieprzyjemne to kłują mnie te male zabalki :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716488 przez ewelka1505
Słoneczko wrzucilam 3 fotki do naszej galerii :)

Plusem tych ostatnich upalow jest to ze Pola zaczela pic z niekapka :) Troche jeszcze sie nim bawi i gryzie ale najpierw musie sie napic odpowiednią ilosc wody :) Tak wiec jak juz ją kiedys zaczne odstawiac od cyca to mam nadzieje ze bedzie pila ladnie mleczkoz kubeczka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #716965 przez Baasiuniaa
czesc czesc;)) jejuu tyle tego naskrobalyscie ze nie wiem co komu odpisywać hehe
Zuzia- ale skuuuu.... jedyyy w zyciu bym dziecka nie dała, nawet na godzine, serio... kretyn skończony, nagrywaj wszytsko co Ci gada, przyda się w sądzie, ja bym chyba od razu wystąpila o pozbawienie praw wiesz..bo na co czekać...

Wy wszystkie takie glizdy hehe ok 40 kg..jedyy ja chyba 40 kg to w podstatwowce ostanio ważylam hehe, no ale mam 175 wzrostu..wiec tez waga inna. wyjsciowa w ciązy miałam 71, a teraz 69, wiec do 65 jakbym zjechala byłoby mega;) ale jak już nosze M spokojnie, to już się ciesze, bo ja S nigdy nie nosiłam hehe

Klara tez się budzi w nocy;/ upierdliwe to takie, zwlaszca ze jak malusia była to spala od 19 do 4-5.. a teraz od 2 mc jak te durne zęby się zaczely to o 19 prawie nic nie wypija, bo nie jest glodna...budzi się ok 22-23 dostaje kaszke 210..budzi się o 2-3 i znowu kaszka i spi do 6 czasem 7...w międzyczasie potrafi jej z 15 razy smoczek wypaść jezuuuuu no i kapisiek który ostanio wstawal 3 tyg o 5.10....koszmarrrr teraz spi do 6-7 wiec to jest ok..

teraz mogę być zalatana wiec pewnie za pare dni się znowu oidezwe, bo... w weekend przeprowadzka!!!! aaaa tak się cieszeee i już od dzisiaj pudla pakuje powoli żeby nie meic na sob nd max dużo, wiec dzisiaj już Dawid wywozil na budowę hehe, mebli nie berzemy wszystkich bo czesc zostawaimy szwagrowi, wiec tez fajnie bo mniej pakowania i noszenia:)

a jak Wasze budowy ida?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717848 przez Zuzu19
Hejo :kiss:

Dziś podałam Maćkowi pierwszy raz takie żółtko z jaja. Matko. Co ja mu zrobiłam!!! Cały w bąblach!!!! Jakby go komary pogryzły!!!!!Buzia czerwona, cała. Pachwinki, przeguby wszystko czerwone!!!!! Moje biedne dziecko a tak mu smakowało :( Dałam tylko 2 łyżeczki. Nawet powieki mu spuchły tak z alergii :( A to dziwnebo jak podaję obiadki w których jest jajko nic się nie dzieję. Podałam mu wapno. Jest lepiej.

Dziewczyny, dostałam w PDFie książke o zabawach paluszkowych dla niemowląt! Fantastyczna! Tak się bawimy z Maćkiem!!! Jak któraś zainteresowana to podeślę tylko potrzebuję adres meila :side:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #717853 przez Zuzu19
AAAAAAAAAAAAAA i założyłam sobie bloga. Wylewam swoje gorzkie żale w necie. Jak się tak wygadam " po ciuchu" jest mi lżej. Bo w domu nie ma komu powiedzieć co się czuje, myśli. A tu piszesz , piszesz, i zero krytyki :) :woohoo:

www.niezalezna-mama.piszecomysle.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718406 przez ewelka1505
Basia ale fajnie juz bedziecie w nowym domku :)
Zuzu łoj Mciek to niezły alergik w takim razie :( Ja na szczescie z Polcią nie mam z tym problemow. Zoltko juz jej podaje dluzszy czas i jest wszystko oki, nic innego tez jej nie uczulilo, ostatnio nawet jadla pomidora :) No i ta nasz policja... eh wiekszosc to jakies buraki normalnie :angry: A z blogiem fajny pomysl :) zawsze troche lzej na sercu :)
A tą ksiazeczke to bym poprosila :) Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gdzies nam Sander zaginęła :unsure: i Yummy :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718515 przez kaska
no to postaram sie cos naskrobac.
najpierw sie pozale... Kacper mi daje tak popalic ze nie wiem gdzie mam rece wlozyc. wiecej pisac nie bede bo szkoda nerwow :p

Zuzu to co piszesz to jak z jakiegos filmu. tez radzilabym nagrywanie. a z ta policja... no coz wszedzie sie znajda barany. z drugiej strony oni musza miec dowody. na slowo nie moga uwierzyc. Przeczytalam Twoj blog. Fajny sposob na poradzenie sobie z sytuacja.

Gorla ja tez zazdroszcze dziewczynom i Tobie tez ze Wasze dzieciaczki tyle spia. Kacper co godzine sie potrafi budzic a pozniej 2drzemki po pol h sobie robi. Dziwic sie ze marudny? no nie. Ja tez jestem marudna i nieprzyjemna. do tego wieczorami musze pisac ta prace... aj szkoda gadac... :/

Basia super ze juz sie przeprowadzacie. pokaz foty :))) my pewnie gdzies we wrzesniu

Sloneczko a powiedz mi czy Ty karmilac piersia czy mm? tez myslalam ze on sie nie najada i dlatego sie budzi. Ale nie bo on nie budzi sie na jedzenie. przenosze go do naszego lozka i dalej spi. wieczorem daje mu mleko ale wypije z 30 ml i nie chce... Do tego mamy upal w pokoju i to tez jest pewnie tego powod..Chociaz moim zdaniem on potrzebuje bliskosci bo z nami spi.

Gorla Ty to jestes niezla z tym swoim Mareckim. Wygonila chlopa z lozka hehe:)) :)

Sloneczko my mamy swoja galerie dzieciaczkow. Widzialas? :))

Oprocz nazych listopadowek to Trufla nam sie gdzies zapodziala.

A nie zastanawiacie sie co u innych dziewczyn? Ja pamietam Diablice Ize Bombelkowa Maline Kivi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718518 przez kaska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718549 przez Zuzu19
Poleciał już do Was meil dziewczyny.

Maciek dziś też daje popalić...
Brzęczy i brzęczy. Już nie wiem jak go " naprawić " :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718585 przez słoneczko
czesc dziewczynki :*

kaska moj tez daje mi popalic nawet niemam 5 min dla siebie :( wczoraj jak wstalam o 7 to usiadlam dopiero o 22 :| ja karmilam piersia tylko 3,5 m-ca potem mm, zreszta moj maly sie pewnie krecil tym ze kilka razy bylam z nim w szpitalu i nie byloby tyg jak bym z nim niebyla u lekarza i temu pewnie taki byl placzliwy i marudny :(

Zuzu przeczytalam Twoj blog ;) az sie wzruszylam jestes taka mloda a tyle wycierpialas :( zycze Ci cierpliwosci kochana ;)jestes naprawde silna kobietka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718598 przez słoneczko
ja tez poprosze Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718759 przez trufla
Jestem dziewczyny :)
Niemiałam czasu bo dopadła nas grypa jelitowa ale jest już lepiej :)
Później jeszcze coś napiszę bo idę sprzątnąć chatkę puki Ala śpi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #718867 przez ewelka1505
Taka ladna pogoda ze poszlysmy do ogrodu sie opalac :) wytrzymalam 1,5h :silly:

Zuza fajne te zabawy dla dzieciaczkow :)
Ja mam to szczescie ze Pola nawet sama sie bawi kiedy potrzebuje troche czasu, np. jak musze posprzatac to sadzam ją na macie, rozkladam zabawki i spokojnie sama sie bawi z 1,5h :)

Kaska pamietam o innych dziewczynach, ale one juz cos dawnooo sie nie oddzywaly :( ciekawe czy nas chociaż podczytują :unsure: co u was dziewczyny???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719002 przez Zuzu19
Słoneczko meil poleciał :kiss:

Ewela Maciek też się sam bawi, ale mi jakoś tak przykro go zostawić samego, na tej macie z tymi zabawkami przy których nie zwraca na mnie uwagi :P Jakoś mnie to gryzie zawsze,że on sobie tak leży sam a ja zajmuję się glupotami a nie dzieckiem :silly: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #719297 przez kaska
ooo Sloneczko to Ty masz tak ja. 5min nie mam dla siebie jak Kacper nie spi. wszedzie mi wlezie. No chyba ze spi ale wtedy trzeba cos zjesc i sie ogarnac.
A czemu to po lekarzach tak ganialiscie?

Ewelka a Pola juz raczkuje?

Zuzu Ty nie miej wyrzutow tylko korzystaj. jak pojdzie na nogi to nie zostawisz samego:p

Gorla wstaw jeszcze raz zdjecia :) czasem cos szwankuje na tym forum :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl