BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 11 miesiąc temu #360324 przez iza
Dzieki dziewczyny za wsparcie :kiss:
Wiem ze musze przez to po prostu przejsc ale tak jak mówie czasem jednak zdarzaja sie chwile,dni gdy sie najzwyczajnie boje.
Ale nie ma tego złego w koncu jak mnie dopadnie taki dzien to odrazu pisze na forum bo ma Was :blink: :)

A w ogóle to chciałam zapytac czy ktoras z Was od pewnego czasu wstaje rano :unsure:
Bo ja to nie wiem co mi sie porobiło :unsure: jestem w szoku :cheer: bo wstaje a raczej nie spie juz od 4 czy 4:30 rano.Paranoja :S
Mój maz sie smieje że ze mna jest na prawde cos nie tak. :side: Bo zamiast korzystac z tego ze nie musze wstawac rano do pracy i spac jak najdluzej to wierce sie,krzatam po domu.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #360352 przez Sander
To są chyba uroki zbliżającego się 2 trymestru - czyli zastrzyk energii!! Ja zawsze wstawałam tak około nawet 10 tej i generalnie i tak byłam nie do życia, wymiotowałam i czułam się okropnie. A od 4 dni budze się po 7dmej. Więc chyba coś w tym jest ;-) Mam wene do sprzątania, ale posprzątam pół godzinki i padam na twarz... i po sprzątaniu. Mam nadzieje że siły mi wrócą, bo przez te pierwsze miesiące leniłam się na potęge!!!
Jutro zobacze Mojego Maluszka... nie mogę się poprostu doczekać i tylko o tym myślę... Tak się na Nim stęskniłam a wizyta dopiero na 16stą...
Widać coś już u Was?? Brzuszki rosną czy jeszcze nie?? Ja chyba tylko chce widzieć że rośnie, co prawda w spodnie ledwo się dopinam i najlepiej mi leginsach ale raczej nic nie rzuca się w oczy. Jak byłam na prenatalnych to rozmawiałąm z dziewczyną która miałą ciąże straszą o 5 dni a brzuch miała już całkiem spory, ja do niej byłam płaska jak deska... Teraz to się chce ten brzuszek pokazać całemu światu a potem będzie problem aby go zrzucić...
Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #360460 przez Aisha
ja już mam brzuszek.. nie da się ukryć :) zastrzyk energii od dwóch dni aż wczoraj dostałam w tyłek od męża za koszenie trawy w ogródku, powariowałam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361186 przez Iwuś24
Witam mamusie listopadowe! cieszę się, że dołączam do grona. To moja pierwsza ciąża. Termin mam na 19 listopada. :lol: Jestem więc już w 13 tygodniu i 3 dniu. Na USG byłam już 2 razy i wszytko dobrze. Na razie ciążę przechodziłam bajecznie... poza nagłymi porannymi napadami wilczego głodu (wiadomo hormony) :blink: I tak się martwiłam, że ten pierwszy trymestr bezobjawowo mi mija... bo naczytałam się na forach, ale fasolka o sobie już przypomniała... ostatnio mam silne bóle głowy, mrowienie w nogach, ciągłe rozdrażnienie i płacz.Oj, szkodami mi czasem męża. Żalił się rodzinie,że wystarczy ból głowy i pretensje, że oczywiście jego wina. Oczywiście u mnie brzuszek już widoczny :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361349 przez Sander
Witam Dziewczyny!!
Miło mi powitać nową Mamusie ;-) Może się to forum rozkręci na dobre ;-)
Byłam na upragnionym USG nr 3. Zobaczyłam Mój Wspaniały Skarb!!! (Chodź już za nim tęsknie...)Nie dało się zobaczyć co tam siedzi, no ale trudno jeszcze się pokaże czy córunia czy synuś. Maluch ma juz 8,34 cm!! a miesiąc temu miał 3,43... Jest bardzo ruchliwy, robił fikołki, kopał mnie !!! A ja nic nie czułam... Ale jestem bardzo bardzo szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moje Słoneczko Kochane nieźle tam w środku dokazuje, potem to da mi to odczuć ;-) Zbadany maluszek nosek jest, oczka są, mózg też prawidłowy, nawet 5 paluszków u rączki ;-) Jestem poprostu zakochana w tej mojej Mróweczce ;-)
Następna wizyta 6.06 ;-) Czyli za 3 tygodnie ;-) - prywatnie.
A jutro pierwsza wizyta na kasę chorych. Nie wiem czy mam się przyznać że chodze też prywatnie?? No i mam już kartę ciąży.. Mam założyć drugą?? Sama nie wiem... Do tej lekarki na kase chorych mam duże zaufanie... tylko dzięki niej jestem na świecie, uratowała mojej mamie życie...problem w tym że nie pracuje w żadnym szpitalu... Za to prywatnie co wizyte usg, lekarz który pracuje w szpitalu i chciałabym rodzić u niego na dyżurze ... Myśle że mi to ułatwi poród i nie będe się tak męczyć...
Doradzcie dziewczyny co zrobić...!!
Pozdrawiamy!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361431 przez Iwuś24
:laugh: Jeśli idziesz do tej lekarki na kasę chorych (tak zrozumiałam) to myślę, że lepiej jej powiedzieć, że chodzisz już prywatnie do innego lekarza. Moim zdaniem to normalne, zwłaszcza, że miałaś już chyba jakąś nieprzyjemną sytuację w życiu i chcesz się uspokoić. Masz prawo. Rozumiem też, że wszystko w porządku z dzidzią i badania też ok, hmm... to co ma w tym przypadku zrobić ta lekarka, wykryć coś?
Ja też chodzę prywatnie do Pani ginekolog-położnik, która pracuje w szpitalu i też liczę na względy przy porodzie :lol: Trzeba się jakoś ubezpieczyć na przyszłość.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361471 przez nicka
Witam serdecznie...ja również będę mamusią listopadową. Termin 20,29listopad.
Zostanę mamą po raz drugi! Dziewczyny czuje się strasznie schudłam juz z 3kg, wymiotuje,boli mnie kręgosłup i mam nieustanne mdłości.Z tego co czytam to większość z Was czuje się dobrze! Widocznie taka moja uroda...w pierwsze ciąży do piatego miesiąca schudłam 5kg tak wymiotowałam, teraz prawdopodobnie będę miała powtórke z rozrywki.....tak do 15,16 tygodnia pózniej powinno byc ok. Miałam już dwa usg w piatek idę na trzecie;)))cieszę się bardzo!!Pozdrawiam! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361531 przez Sander
Myśle że się przyznam, no zobaczymy jaka będzie sytuacja. Przecież lekarka musi wiedzieć że musiałam iśc do 8 tygodnia aby mieć becikowe...
Witam Nową Mame!!!
Nie wszyscy tak dobrze przechodzą ciąze - nie jesteś sama ;-) Ja jeszcze co rano wymiotuje... blee, wcześniej wymiotowałąm nawet w ciągu dnia a teraz każdego ranka... Mam nadzieje że jeszcze troche i to przejdzie ;-) Chociaż dla tego Maluszka to moge wymiotować do samego końca ;-)
Rozumiem że już jesteś Mamusią?? Masz synka czy córke?? W jakim wieku??
Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361663 przez iza
Serdecznie witam nowe kolezanki w listopadowkach :) :) :)

Sander ciezka sprawa czy powiedziec ze chodzisz prywatnie. :unsure:
jesli dobrze znasz ta pania gin to ok bo normalnie to lekrz nie byłby zadowolony ze "grasz na dwa fronty".

Mam dziewczyny do Was pytanko.
Wczoraj generalnie wiem ze przesadziłam z wysiłkiem bo cały dzien spedziłam na nogach ale to byla wyjatkowa sytuacja. Wieczorkiem byłam jeszcze na zakupach i poczulam silne ukucia w prawym jajniku no i sie przestraszyłam.Teraz jest ok. Czy ten bol mogł byc spowodowany przemeczeniem?


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361664 przez iza
Nicka współczuje Ci tych mdlosci :(
To masz niewesol :huh: o


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361665 przez iza
Iwus tylko sie cieszyc ze ciaze przechodzisz bezobjawowo :blink: no teraz troszke ci sie zaczyna z bolami gowy i hustawki nastroju ale ciesz sie poki mozesz ze nic nie odczuwasz bo pozniej wszystkie bedziemy biadolily o naszych niedogodnosciach :blink:



Co do brzuszka to powoli u mnie tez zaczyna sie pokazywac :) z czego sie ciesze :woohoo:
Po usg wiem ze moj dzidzius prawidowo sie rozwija,narzady sie uksztaltowaly wiec niech teraz rosssssnie :) i rozwija sie tak jak kazdej z nas zycze zeby tak bylo :)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361684 przez nicka
Witam;)tak wiem, że nie jestem sama z wymiotami, ale większość chyba czuje się dobrze..i niech tak jak najbardziej pozostanie!!Mam synka 3,5roku można powiedzieć...1 grudnia kończy 4lata. Hehe same zimóweczki;))) :) P.S.tez bym chciala miec usg penatalne jak mi lekarz z nfz nie zrobi pójdę chyba prywatnie...pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #361836 przez Aisha
wymioty u nas to tragedia.. ciężko nawet przewidzieć po czym mnie 'złapią'. Z mężem wywnioskowaliśmy że po ostrym jedzeniu, więc nie jadłam nic ostrego, później że po tłustym.. a suma sumarum zdarzyło się mieć nudności po bananie i kanapce z serkiem i ogórkiem.
Nawet się nie opłaca iść gdzieś do restauracji :D

Nie mogę się doczekać mojego usg..tutaj w uk musze czekać do 13 czerwca, taką nam dali date. Chciałabym wiedzieć że maleństwo jest zdrowe, nawet nie wiecie jak bardzo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362161 przez Aisha
wymioty u nas to tragedia.. ciężko nawet przewidzieć po czym mnie 'złapią'. Z mężem wywnioskowaliśmy że po ostrym jedzeniu, więc nie jadłam nic ostrego, później że po tłustym.. a suma sumarum zdarzyło się mieć nudności po bananie i kanapce z serkiem i ogórkiem.
Nawet się nie opłaca iść gdzieś do restauracji :D

Nie mogę się doczekać mojego usg..tutaj w uk musze czekać do 13 czerwca, taką nam dali date. Chciałabym wiedzieć że maleństwo jest zdrowe, nawet nie wiecie jak bardzo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #362243 przez iza
Sander mam do Ciebie pytanko poniewaz jestesmy mniej wiecej w tym samym okresie ciazy.
czy pobolewa albo pobolewało Cie pojednej i drugiej stronie jajnikow(tzn mysle ze to jajniki nie wiem jak to zlokalizowac)te kucia wystepuja tez jak jest spojenie lonowe po srodku.
Nie wiem co o tym myslec :unsure:
tak sie pocieszam ze to jest wina rozciagajacych sie wiezadeł i macicy no ale juz niczego nie jestem pewna :pinch:
naczytałam sie w internecie i teraz zaczełam sie martwic-sama na siebie jestem zła :angry:

W ogole jesli ktoras z Was tak ma lub miala prosze odpiszcie


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl