BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 11 miesiąc temu #357284 przez Sander
Byłam na badaniach prenatalnych... Dziecka nie widziałam wcale ;-( Lekarz był mało przyjemny i bardzo się śpieszył bo mieli opóźninienie. Leżałam na tym usg i cisza... w końcu zapytalam "żyje??" tak, tak żyje. Dalej cisza. Na koniec badania usłyszałam tylko że wynik jest prawidłowy i nic więcej... Na szczęście za tydzień ide do mojego lekarza i będę mogła się nacieszyć widokiem mojej Kruszynki.
Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #357982 przez farinka
czesc dziewczyny :) specjalnie założyłam konto na tym portalu coby do Was dołączyć. Rzecz jasna, jeśli mogę. termin mam na 28.10 / 6.11 ;) To co? i chwilowo przepraszam, ale nie działa mi enter, cholera.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #358999 przez Sander
Bardzo się ciesze że do Nas dołączyłaś Farinka. Im więcej tym lepiej. Napisz coś o sobie.
Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359005 przez chłopek
cześć dziewczyny gratuluje ja jestem mamusią listopad 2010 i tego roczną czerwcową mamusią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359055 przez Aisha
Witam witam! Ja jestem z grudnia, czy możemy się dołączyć :blink: ? :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359059 przez Sander
Według mnie jak najbardziej ;-) Który to tydzień i na kiedy masz termin?? Chłopek - gorąco pozdrawiam i trzymam kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359123 przez Aisha
dzisiaj 7+1 :) termin mamy na 26tego grudnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359129 przez chłopek
aisha fajny termin porodu ja jestem z grudnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359190 przez Aisha
a Ty na kiedy masz? jak samopoczucie mamusiu ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359300 przez chłopek
aisha ja mam termin na 18 czerwca wiec juz nie długo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359341 przez Dorciaition
Widzę, że listopadówki się rozgadują ;)

Trzymajcie się Dziewczyny :)


Alanek[*] :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359828 przez iza
Farinka i Aisha serdecznie witamy na forum :) :) :)
Powoli listopadówki sie rozkrecaja :lol:


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359830 przez iza
Sander ja bym nie wytrzymała i powiedziała lekarzowi co mysle o jego podejsciu do pacjentki :angry: W ogóle daj sobie spokój z takim lekarzem.
Ja wczoraj byłam na wizycie :)
Wszystko jest ok z maluszkiem.Rosnie,rozwija sie prawidłowo :woohoo: A wiercił sie niesamowicie :)
Ciesze sie bo z szyjka jak na chwile obecna tez jest ok. Po tych moich przejsciach jestem ostrozna az nader wszystko ale wole zapobiegac niz poźniej zastanawiac sie co by bylo gdyby...
Mam troche bakteri w moczu i dostalam leki poza tym czekam na wynik z posiewu pochwy i za tydzien tez ide na wizyte.
Za jakis czas jade tez do kliniki do swojego gin zrobic badania na zespol antyfosfolipidowy.Ciesze sie ze tym razem na prawde czuje opieke lekarska ze strony mojego gin :)
Wszytko mi tłumaczy i podpowiada co mozna ,co bedziemy robic zeby ciaza przebiegała prawidłowo.
Czasem,szczegolnie jak rano musze robic zastrzyki mam chwile slabosci i placze bo tak jeszcze daleko do konca i nie wiadomo jak sie wszystko potoczy.A do tego mam cale podbrzusze w siniakach przez zastrzyki i nie mam gdzie sie wkuwać i wtedy nastepuje apogeum mojego przybicia :(
No ale wiem ze musze to przejsc i jak widze ta swoja kruszynke na zdjeciach to sobie mysle nie wazne ile razy musze sie kuc ,brac lekow byle tylko miec ja za pare miesiecy w domciu :) :) :)
[


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359853 przez vestusia
Iza wszystko robisz dla dzidziusia i tak na pewno myślisz. Czas zleci i będziesz tuliła swoją kruszynkę. A teraz po prostu robisz wszystko, aby było dobrze. Bo będzie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #359968 przez Sander
Iza ja byłam na prenatalnych na kase chorych więc wiesz jak to jest, a normalnie chodze prywatnie. Izunia nie przejmuj się tak ... wiem jak to łatwo powiedzieć jak się tego nie przeszło... Tym razem sie uda!!! Najważniejsze że nie jesteś z tym wszystkim sama i masz oparcie, razem wszystko da sie przejść!!! (mam na myśli głównie Twojego pratnera - ale na Nas też oczywiście możesz liczyć!!) My trzymamy kciuki!!!!!!!!!!!! Pamiętaj każdy dzień zbliża Cię w stronę Twojej Iskierki!! Musisz być dzielna!! My w Ciebie wierzymy!!! Jak będziesz miała gorszy dzień to pisz!!! Ja jak prawie codzień wymiotuje zawsze myśle sobie że i tak bym zrobiła wszystko dla tego człowieczka w środku!! Sam fakt że On/Ona tam jest to CUD!!!
Jesteśmy przy Was!!!
Gorąco pozdrawiamy wszystkie Mamuśki!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl