BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

11 lata 11 miesiąc temu #370140 przez Sander
Iza najważniejsze że wszystko jest w porządku!!!!! Lekarz napewno wie co mówi. W tej chwili to nie ma na czym oszczędzać. Jakby mi lekarz kazał to bym była u niego i co tydzień!!!!! Czyli szykuje Ci się czas słodkiego bezkarnego lenistwa!!! A co do ruchów Malucha to myślę że to możliwe skoro w poprzedniej ciąży czułaś je w 16 tc to całkiem prawdopodobne. W drugiej ciąży zawsze czuje się je szybciej. Ja też próbuje coś wyczuć ale na razie ciasza... Lekarz powiedział że powinnam poczuć koło 18-20 tc. Macam brzuszek, wsłuchuje się i nic... Trzeba uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli chodzi o bóle to mnie też ciągle coś boli, sama nie wiem co... czy to jajniki, macica, nerki a może jelita... No i cały czas mam rewolucje w zołądku... ile można?? no ale zrobie wszysto dla Malucha...

Też czekam z utęsknieniem na wiadomośc co tam siedzi... może 6.06. się uda ;-) ale coś czuje że to chłopak... no zobaczymy...
Buziaki!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 11 miesiąc temu #370330 przez iza
Sander doczekasz sie ruchów dziecka,juz niedługo :blink:
No masz racje poleniuchuje w domku.
Zamierzam wrócic do czytania ksiazek.Lubie horrory Stevena Kinga :)
Oczywiscie daj znac po wizycie czy udało sie podejrzec Maluszka :)
Ja mam wizyte na 08.06. wiec tez zdam relacje :side:

Ja juz wariacji z jedzeniem dostaje a Wy :unsure:
Juz sama nie wiem co bym zjadła :unsure:
Wczoraj poprosilam meza o pizze.Na poczatku miał opory zeby robic i kazał mi zamowic ale ja wole taka domowa szczegolnie teraz jak jestem w ciazy.No ale na szczescie zgodził sie :lol:
Aj wogole z ty jedzeniem.... ;)


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #374528 przez Iwuś24
Chyba nam forum trochę przygasło... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #374952 przez Sander
No właśnie... pusto tutaj... ale widze że grafika się zmieniła ;-)

Co tam u Was?? Jakiś Maluch już się odezwał??? Mój wczoraj po przebudzeniu leżał na jedenj stronie brzucha. Z jednej strony było płasko, a z drugiej wypukło. W końcu pokazało że ktoś tam mieszka ;-)

A jak z samopoczuciem??? Ja już od 25.06 nie wymiotuje!!! Bardzo się z tego ciesze :-) No i mam apetyt na same fastfoody.... Ostatnio nawet śniły mi się frytki z solą - jak tylko wstałam to zaraz je zrobiłam. No i od kilku dni marze o kebabie....

Ile przytyłyście do tej pory??? Ja raz widze 1,5 kg a raz 1kg, ale zaczne się żywić tymi fastfoodami to kiepsko to widze...

Dziś niestety bolał mnie brzuch z jedenj strony, podejżewam że to nerki dają o sobie znać... musiałam się położyć i innej rady nie było. Modliłam się żeby tylko żadne plamienie się nie pojawiło...

W środe wizyta - czekam z utęsknienim!!!!

Pozdrawiam!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375016 przez iza
Faktycznie cisza jak makiem zasiał ;)

Ja na chwile obecna mam +2kg ale to było na ostatniej wizycie a w piatek zobacze ile jeszcze mam niestety do przodu :huh:
W sobote znów troszke moja kruszynka pobulgotała :woohoo: a teraz cisza...
Niezła ulga co nie Sander jak juz mdłosci przeszły :)
Ja tez z tym jedzeniem to wariuje :huh:
A apetyt ciagle mi rosnie i rosnie... :side:
Pogoda sie popsuła ale mi osobiscie jest to na reke :) Wiem,wiem pomyslicie ze zwariowałam ale jak sie lezy prawie non stop w łózku a pogoda za oknem jest brzydka to jest jednak lzej :blink:
Co do samopoczucia to teraz jakos mniej mnie cokolwiek boli i jestem z tego powodu szczesliwa :lol:
Owszem czasem mnie pobolewa podbrzusze i biodra ale tak to juz musi byc
Mam pytanko,smarujecie sie juz czyms na rozstepy :unsure:
Ja mam mleczko z ziaji na bazie oliwki ale stwierdzam ze jak je zuzyje do konca to zamowie sobie cos innego.Tzn kolezanka mi poleciła jakas oliwke ktora mozna dostac w aptece tylko nazwy teraz nie pamietam musze do niej zadz w tej sprawie.Suma sumarum mowila ze koszt jej wynosi jakies 60 zł ale ze jest bardzo skuteczna i jej kolezanki tez stosowały i były zadowolone.Nazwa zaczynala sie chyba na lit P ale jutro sie dowiem to napisze nazwe.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375255 przez ewelka1505
U mnie samopoczycie bardzo dobre. Od 2 dni czasem czuje jakies takie jakby bardzo delikatne wibracje heh nie wiem jak to opisac. I zastanawiam sie czy to juz ruchy malenstwa czy poprostu cos tam sie przewraca w kiszkach hehe :P
Ja stosuje oliwke w żelu i krem na rozstepy Perfekta Mama

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375356 przez Aisha
jak możecie wyczuć wczesne ruch dziecka? :) też bym chciała to poczuć..ahh :) u mnie z wymiotami coraz lepiej, ale dalej kłopoty z apetytem, tylko jak mnie jakaś zachcianka złapie to jem, normalnie jest mi to obojętne czy zjem czy nie. Gdzie wasze zdjęcia kurcze? ja jednyna tylko wrzuciłam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375612 przez YummyMummy
witam wszystkie przyszle mamy:)
ja w tym tygodniu zaczynam 19 tydz juz, mozna powiedziec,ze polowa zleciala;) termin na 07.11 planowany:)
12.06 idziemy na usg 3D popodgladac fasolke i zbadac czy nadal wszystko w porzadeczku sie rozwija:)Juz sie doczekac nie mozemy!
Mi po 2 miesiacach calodniowych mdlosci niestety wrocil apetyt:/ i niestety znow mam smaka na slodycze;( jutro mam wizyte u ginka i cos czuje,ze od ostatniego wazenia troszku za duzo mi przybylo:P
Ja tez leniuchuje od poczatku ciazy, zwolnienie mam od 6tyg praktycznie, bo praca nie nadajaca sie dla kobiet w ciazy,a i kierowniczka sama nalegala zebym poszla, wiec sie nie sprzeciwialam;) tymbardziej,ze dokuczaly mi chyba wszystkie ciazowe dolegliwosci!
Zapisalyscie sie juz gdzies do szkoly rodzenia?albo zajecia dla ciezarowek;)?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375661 przez Iwuś24
Ja przytyłam zaledwie 1 kg, ale brzuch mam taki duży jakbym miała zaraz rodzić. Podobno mam dużo wód płodowych. Apetyt mi dopisuje i to nawet bardzo i dziwię się, że mi te kilogramy tak wolno przybywają :laugh: Ogólnie doskwiera mi czasem kłucie koło pępka, trochę się tym niepokoiłam, ale gin powiedziała, że to normalne. I też pomalutku czekam na pierwsze ruchy maleństwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #375760 przez YummyMummy
tylko 1kg?zazdroszcze,ja juz z 4-5kg! Moze brzuszek Ci rosnie,ale reszta chudnie;)? Tez mam takie klocia czasem:/ A ostatnio tez bol w dole kregoslupa,ale juz zagonilam meza do regularnych masazy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376017 przez Sander
Tak w ogóle to od kiedy powinno się chodzić do szkoły rodzenia??? Nawet nie wiem gdzie jakieś są u mnie w mieście;-/

Pare minut temu coś ze mnie poleciało... to chyba wody płodowe ale na szczeście tylko troszeczke... Też tak miałyście??? Dobrze że jutro mam wizytę to się popytam lekarza o to...
Zaczynam się troche martwić, te nerki mnie bolą no i teraz ta wydzielina... Byle do jutra!!!

No i co stosować na skórę brzucha??? Jedni mówią ze zwykłą oliwke, inni że balsam nawilżający a jeszcze inni że krem na rozstępy...
Pozdrawiam!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376068 przez ewelka1505
Ja jak na te chwile nie przytylam nawet 1 kg a brzuszek zaczyna powolutku juz wystawac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376215 przez YummyMummy
Z tego co wiem,najlepiej do szkoly rodzenia w 7 miesiacu zaczac uczeszczac:) tak zeby pamietac do porodu o wszystkich wskazowkach i cwiczeniach oddechowych;)
Ja mialam taka wodnista wydzieline przy braniu luteiny, ginek powiedziala,ze moglo tez miec wplyw zapalenie,ktore mialam:/
A na brzuszek wsmarowywuje oliwke hipp, od paru mam juz wiem,ze pomaga:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376244 przez iza
Iwuś i Ewelka cieszcie sie dziewczyny ze waga prawie Wam nie ruszyła :) bo ja tak jak pisałam wczesniej +2 a w piatek na wizycie zobacze ile jeszcze doszło :blink:

Sander koniecznie sie odezwij i zdaj relacje po wizycie :) Bo to jak okreslilas wody plodowe raczej WYDAJE mi sie ze nie powinny sie saczyc :(
Owszem ja biore luteine dopochwowo to tak troche mam wode ale wiem ze to przez lek.

YummyMummy koniecznie załóż sobie suwaczek zebysmy mogly sledzic rowniez Twoja ciaze.
A wogole witamy na forum :)

Znam juz nazwe tej oliwki na rozstepy jt. PARAMACERIS.
Co do szkoły rodzenia to ja niestety nie wybieram sie :( Po pierwsze i tak musze lezec a po drugie nawet jakbym mogla sie ruszyc z domku to z kolei nie moglabym liczyc na meza poniewaz ma sluzby na 3 zmiany wiec i tak d... z tego a szkoda :(
Mysle ze jak ktoras z Was ma szanse i mozliwosci chodzic do szkoly rodzenia to powinna z tego skorzystac.


Kubuś 01.10.2011r.(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 10 miesiąc temu #376311 przez YummyMummy
Swoja droga ciekawe czym roznia sie oliwki za 10zl od tej za 60zl?;) jest tam w skladzie cos dodatkowo nawilzajacego?

zaraz sprobuje jakis suwaczek stworzyc ;)

No wlasnie ja bym bardzo chciala do szkoly sie zapisac, tylko w krakowie jest ich tyle,ze niewiadomo ktora wybrac :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl