BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

9 lata 11 miesiąc temu #883233 przez kaska
Cześć Kobietki :)

troszkę naskrobałyście. Fajnie! :) a ja nie mogłam zalogować się na forum.... no mam nadzieję, że teraz już będzie ok

Pieluch nam idzie ok 6. Ale bywa,że i więcej, bo Kacper lubi sobie zrobić kupkę w czystą pieluchę :evil: ;) używamy pampersa tych zielonych albo pomarańczowych. Chociaż jak dla mnie to te zielone są bardziej chłonne

Trufla to się macie z tym domem. Człowiek kupuje sobie dom, czeka na niego a tu takie coś. Chyba bym padła z nerwów, no ale co zrobić.
Jak po szczepieniu?

ja miałam straszny poprzedni weekend. Trafiliśmy z Kacprem do szpitala i to przez moją glupotę. Wypisaliśmy go po jednej dobie bo tylko się męczył a obyło się na strachu. Tzn mam taką nadzieję, bo minął już tydzień a mu nic nie jest.

A pogodę mamy śliczną. latooooo. Prawie ciągle na podwórku :)

Sander współczuje remontu. Wiem o co chodzi bo my niby tylko mieszkanie kupiliśmy a wiecznie coś. Jeszcze jest trochę do robienia a pieniędzy nie ma. No ale jakoś powoli i mam nadzieję, że wszystko będzie zrobione

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883262 przez trufla
Witam :)
To wam Kacper stracha napęcił. A co mu było jeśli można wiedzieć?
My po szczepieniu, Ala trochę popłakała przy wkuciu. Ale jest dobrze bez powikłań :)
Ala waży 11,825 kg także jest w normie.Ale wyrosła mi w ciągu miesiąca z sandałek :evil: i trzeba kupić kolejną parę butów.
Odezwę się wieczorem bo jedziemy do alergologa.
Słonecznego dnia życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883475 przez Sander
Kasiu zdradzisz co się stało??? Ja myśle że każda z nas już nie raz sama nie pomyślała i potem chcąc czy nie dziecko miało przykrości... No ale potem nauczka była już na zawsze, ale i tek wszystkiego nie przewidzimy!

Trufla jaki rozmiar nosi Ala?? No i właśnie jakie buciki na lato???

Co do wagi to moja waży równo 11 kg... i się martwie czy to nie za mało?? Bo ona nie jest wcale pulchna... jest wręcz chuda...

No i nie dowiedziałam się co z fotelikami?? Teraz u Nas jechanie autem to koszmar!! Ona jest calutka mokra aż jej kapie z włosów!! I teraz co? Jak tu wyjść z auta żeby chora nie była?? no i wieczne ubieranie i rozbieranie... Czy Wy też tak macie??? A może jakiś sposób na to?

Pogoda w ogóle super!! Ale na naszym polu tak wieje strasznie!!! a słońce dosłownie pali tutaj... ale to lepsze niż deszcz B)

Ja coś narzekam dziś... heheh jak to kobieta, zmienne nastroje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883504 przez ewelka1505
Witam Kobietki!!! :)
Dlugo nie zaglądalam tu,ale wybaczcie ;) poprostu po jakims czasie przez te problemy z formum myslalam ze juz nie bedzie wogole dzialalo i dalam sobie spokoj z logowaniem tu. Dzisiaj mnie cos wzielo zeby znowu sprobowac a tu prosze dziala :) i to widze od dluzszego czasu bo sie rozpisalyscie :P i nawet wygląd forum zmieniony
Tak wiec jeszcze raz wybaczcie ;)

U nas wszystko ok, na szczescie Pola mi wogole do tej pory nie chorowala, zadnych alergii. Co do nocnikowania... siada na niego w pampersie, a z goła dupka nie chce i sie wyrywa. Wiec na sile nie sadzam. Latem jak zacznie latac bez pampersa to mam nadzieje ze wkoncu zacznie korzystac z tego nocniczka ;)
Polcia wazy ok 12,5kg tak wiec w normie. Dostaje juz codziennie rano zwykle mleko i jest wszystko dobrze.

Sander my nie mamy takiego problemu z jazdą w foteliku. Pola sie jakos nie poci w nim, zawsze mamy klimatyzacje wlączoną ale wiadomo nie jakos bardzo ;)

Wlasnie Kasia co sie stalo ze w szpitalu wylądowaliscie?
No i nie wiem czy cos jeszcze mialam dopisac :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883674 przez kaska

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
y

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883677 przez kaska
my mamy sandalki nike. sa takie same dla dziewczynek. polecam! wg mnie super ;)

Ewelka sesja zaliczona?

Trufla to cale szczescie ze nie ma powiklan po szczepieniu :)

my w poniedzialek idziemy sprawdzic chod u ortopedy. byla juz ktoraz z dzieciaczkiem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883743 przez trufla
Dobry wieczór
My mamy fotelik maxi cosi i Ala mi się w nim nie poci nawet po 8 godzinach jazdy.
My mamy sandałki rozmiar 22 ale są już na Alę zamałe. W ciągu miesiąca stupka jej urosła ale w domu nosi kapcie w rozmiaże 24.
My byliśmy u ortopedy jak Ala miała 9 miesięcy i po skończeniu roku u nas jest wszystko w porządku. A do kontroli idziemy jak Ala skończy 3 lata bo takie mamy zalecenie od ortopedy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 11 miesiąc temu #883750 przez ewelka1505
Kaska nie ma co sie obwinniac, wazne ze nic powaznego sie nie stalo ;) ja raz na chwilke tylko sie odwrocilam a Pola zlapala kubek z herbata i wylala na siebie. Cale szczescie ze nie byla gorąca... i od tamtej pory wszystko klade jak najwyzej jak najdalej
Sesja jeszcze nie za mną, dopiero wszystko sie zaczyna :( dzisiaj mam jeden egzamin, moze jakos pojdzie :P

Wczoraj bylismy na 3cich urodzinach u Poli kolezanki :) w takim kuleczkowie wiec Polka byla w siódmym niebie :)

Trufla to Ala ma duzą stopke ;) ;) Na Pole poki co rozmiar 21 jest dobry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883856 przez Magdalen
Heeey Mamusie :D
Moja Amelianna wazy 10 kg z pampersem butkami i ciuszkami;) :D ale jak ja podniose to czuje jakby wazyla 20 :D a ciuszki jej zakladam normalnie na poltora rooku :D chic nie ktore sa za male :D
Byliśmy w czwartek na szcepieniu , 3 kłocia byly a myslam ze to tylko jedno eeh :D
Bałam sie ze ja nie utrzyma bo to zboj maly ale bylam z nej bardzo dumna w obie raczki wkluli sie i nie zaplakala ani nawet sie nie wyrywala, bylam w ciezkim szookuu.. ale w nozke troszke poplakala jeszcze jej nie za fajnie wbila ta igle ale jest doobrze, na raczce mialam czerwona rozlana plame w miejscu wklucia i myslalam ze pojade z tym do lekarza do tego taki guzek sie zrobil jakis ale przeszlo :D a zadnych innych powiklan nie bylo :D MAła faaajnie znioosla upaly latala w majteczkach samych i koszulce na boska po trawie :D baaardzo szczesliwa byla :D sie wyszalala bo bylismy u moich dziadkow w moim rodzinnym domku na wsi :D
A co do bucikow to Amelka ma 21 i wlasnie musze jej jakies sanadalki kupic szybko :D
Kaska , to co maly zrobil to jest nic, mala przez moja glupote i roztrzepanie wczesniej jak mniejsza byla to tyle sobie krzywdy narobila , nic groznego naszcescie ale sie nauczylam bynajmniej ze trezba choooolernie uwazac :D i juz z tym zadnych problemow nie ma ;) Nic sie nie obwiniaaj tym bardziej ze nic mu nie jest :D :kiss:
buuuuzioole :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883945 przez Sander
Kaśka nie masz się co denerwować i przejmować! Wg mnie to nic aż takiego się nie stało :) Jeszcze nie raz nasze maluchy będą robiły takie "numery". Spuścisz z oka na 2 sekundy i bach!! Ja ostatnio wyszłam do kuchni też dosłownie na dwie sekundy i słysze bam i płacz - moja córa jakoś się zachaczyła jak schodziła z kanapy i spadła... Ze nie wspomne o tym że już chyba w sumie z 5 razy zdarzyło jej się wejść w ściane albo futryne :huh:

My do ortopedy się rejestrowaliśmy w kwietniu - na listopad...

No i widzę że z tą wagą nie muszę się przejmować :-) tylko że ona jest wysoka i robi się coraz drobniejsza :(
Dziś obcięliśmy włoski - Isia ma teraz grzywkę bo tak strasznie jej wpadały w oczy.

Mgadalen podziwiam że ty tak dajesz rade z tą małą i brzuszkiem... No i szczepienia nie zazdroszcze... Moja jest taka ostnio kapryśna że pewnie jakbyśmy tylko weszły do lekarza to by był ryk.

Co do bucików to my mamy 22 ale to tak różnie wypada! No i też pytanie te sandałki toi chyba ze 23 kupić?? Bo napewno nóżka szybko urośnie.

To my z tym fotelikiem to chyba porostu zle kupiliśmy..

Ewelka jak egzamin?? No i na którym roku jesteś??

Buziaki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #883981 przez Magdalen
Sander nie koniecznie zle kupoliscie footelik.. sa dzieci co nie poca bardzo i dziecmi co wcale badz troszke :D moja Amelka jak byla mniejsza too tak sie strasznie pocila ze ja nie wiedzialam czy ona sie taak zasikała mocno ze calutka mokra cieknie z niej czy sie spocila.. do tej pory jej to zostalo ale juz nie taak bardzo :D Moja teez jak jezdzi w foteliku to zaraz mokra jest. :) I sie Sander nie prezjmuj ze jest drobniiutka jak lekarze nie zwrocili uwagi to jest dobrez :D ciesz sie ze Wam laska rosnie zgrabna wysoka :D
Teee upały sa srtaszne eh , z rana juz spac nie idzie wcale taka duchota :( ale mala daje rade :) probowałam jej zdjecie zrobic wczoraj ale szogun maly sie nie dal :D hyh bd probowac , jak sie uda to Wam wrzuce :)
Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884051 przez Magdalen

Załącznik nie został znaleziony


Jedynie taie mam zdj jej z wczoraj :D opycha sie mordoklejka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884326 przez Sander
Mamuśki wszystkiego najlepszego z okazji Naszego Święta!!!!!!!!!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :P :P :P :P :P

Magdalen ale z Was fajne dziewuszki!!! I te oczy... Fajna ta córcia, ale widać że brojara ;) I widze że też mieszkacie na wsi???
No jak patrze ile Wasze dzieci ważą to się nie martwię :) A tak w ogóle być wysoką i chudą wcale nie jest tak fajnie, szczególnie jak jest się dzieckiem...

Mieliśmy w żłobku spotkanie z okazji dnia mamy. Były zabawy i między innymi zdobienie takich dużych serduszek z piernika. No i wszystkie dzieci z mami ozdabiały te pierniki, po za Nami... Bo Isia zamiast je zdobić to je zjadała :lol: Moja Gwiazdka <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884360 przez ewelka1505
Wlasnie wszystkiego najlepszego mamuśki :kiss:

Magdalen super zdjecie :)
Tez jestesmy jeszcze przed kupnem sandalkow

Sander koncze pierwszy rok magisterki z zarzadzania i jeszcze w innej szkole pierwszy semestr na technika bhp ;) teraz mialam egzamin tam na bhp, jest piąteczka ;) a w ten weekend mam studia i 2 egzaminy plus 1 egzamin w tej szkole bhp... mam nadzieje ze w godzinach mi sie nie pokryją bo musze jezdzic miedzy jedna szkola a drugą tak wiec bedzie ciekawie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884370 przez trufla
Magdalen ładne z was dziewczyny :)
My mieliśmy jeszcze gorszą sytuację z Alą. Byłam z Alą na placu zabaw a ona wybiera dosłownie wszystko z piasku.
Wynalazła w piasku szkło i wpakowała je do buzi. Dobrze że zauważyłam bo by to połknęła i by jej to szkło pokaleczyło buzię i przełyk :evil: Także oczy do około głowy. Więc różne dzieci mają pomysły. Trzeba to jakoś przetrwać później będzie gorzej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl