BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

9 lata 7 miesiąc temu #920897 przez trufla
Witam
Zaglądam tu codziennie ale nikt tu nic nie pisze :( Więc przestałam tu już pisać. Przecież sama do siebie pisać nie będę.
Także dziewczyny proszę pisać choć po parę słów co u was i u dzieciaków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #920976 przez Magdalen
Ja także kukam a tu nic...
U Was też taka paskudna jesienna pogoda?? :( Eh
Amelka mi sie zaczeła wszystkiego bać... eh nie wiem co sie z nią dzieje..;/ Nie można jej uwagi zwrócić bo jest płacz , ciagle wymusza wszystko ... kuuuuuurdee. tak sobie mysle ze jest zazdrosna i czuje sie odtracona eeh... moze cos w tym być ??
A z Ninka bylam w piatek na szczepieniu i stwierdzili ze jest za duza jak na półtora miesiaca hehe fakt rosnie szybko i waga tez nie maltka heh ;D ma 5450 szoook ;D a urodzila sie to miala 3720 przy wypisie 3500 ;D troooszku przybrala :)
A jak tam Wasze dwulatki ?:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921008 przez trufla
U nas też pogoda jesienna. Pada dzisiaj u mnie od rana dlatego siedzimy z Alą w domu. I przez te siedzenie w domu Ala ma wisielczy humor :evil: Ala tez wszystko wymusza i jak nie dostanie tego co chce to jest płacz. Ala źle reaguje na słowo nie wolno i też płacze my nie reagujemy wtedy przestaje płakać. Trzeba po prostu to przeczekać i mieć nadzieję że w końcu im to przejdzie. A waga NIny przestań się przejmować, moja Ala jak się urodziła miała 3650 a po wypisie 3530 a po miesiącu przytyła do 4500. I lekarz nie widział w tym nic niepokojącego tylko że była prawie od początku na mleku modyfikowanym. My na szczęście przeszliśmy z nutramingenu na mleko krowie i nic złego się nie dzieje więc trochę kasy zostanie w kieszeni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921197 przez kaska
Piszę żeby trufla nie krzyczała.

Dostosowujemy się do nowej sytuacji i jest ciężko. Ja ciągle o nim myślę a Kacperek hmmm.. wczoraj nie poszedł spać a dziś 40 min. I ciągle mówi do ciici ty nie to nie. Z jedzeniem też słabo..

Magdalen a mała tylko na piersi?? Duzaaa jest. Trufla toż podajesz przykład z prawie kg różnicy. Dużo dla takiego dzieciątka

Mówicie że buntowników macie w domu. :) u nas nie ma tragedii ale też jest lobuziak. Raz lepiej raz gorzej

A pogodę mamy nawet ładna. Nie pada i to najważniejsze :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921295 przez trufla
Witam się wieczornie :)
Kaska ale jak ma wątek przetrwać to niestety musimy tu pisać. Początki zawsze są ciężkie i Kacperek musi się przyzwyczaić że jest z nim ciocia a nie mama.
I tak reaguje na nowe zmiany wiem co mówię bo przez 7 lat byłam nianią. My jak badania wyjdą dobrze po pobycie w szpitalu to Ala idzie do żłobka od grudnia a ja do pracy. Bo ja już zwariuje od tego siedzenia z nią w domu. Ale na razie nie mamy wyjścia i muszę być z nią w domu.
Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #921387 przez Magdalen
Biedny KAcperek .. ale jak trzeba to trzeba, krzywda mu sie nie dzieje . nie martw sie :* przywyknie jezcze troche;D
Noo właśnie tylko na cycu... ;D znaczy na szczescie ale rosnie jak na drozdzach;D
Jeny ale Wam zazdrozcze kuuuurde... ja tez chce do praaacyy !! ;EEeh ;)
Cos myslicie juz o urodzinach dla Łobuziaków?? hmm.. ja chce cos pomyslec bo ona juz kumata jest i jakas atrakcje bym jej chciala zapewnic ale nie bardzo wiem co w listopadzie juz nie za fajna pogoda i zimno jest....a juz musze zxaczac myslec bo z moim''zorganizowaniem'' i roztargnieniem to ciezko to bd hehe ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #921488 przez Magdalen
Żeńska częsc naszej rodzinki heheh ;)

Załącznik nie został znaleziony


Niania z siostrzyczka ;) ;) ;) ;)

Załącznik nie został znaleziony



Załącznik nie został znaleziony



Ja prosze o zdjecia Waszych pociesz i to koniecznie bo dawno tu nic nie bylo !!! ;D trzeba odnowić nasz watek kochane ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #923264 przez Magdalen
Haaaaaaaaaaaalooo .....!
Coo tuuuuu taKA CISZAAA???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924434 przez kaska
Magdalen fajne z Was dziewczyny :) zazdrosna o siostrę??
Urodziny... hmm pewnie zrobimy w domu. W sumie to nie wiem co zrobić.. może jakiś fajny tort balony. W sumie zależy od funduszy...
Mozejakieś ppomysły??

U nas kiepsko. Ciocia daje się rządzić kacprowi. Ciągle jest ty nie ty nie sio itp. Jak z nią zostaje to niby jest ok ale śpi tylko w wózku.

Trufla wiadomo że trzeba pisać ale mam jakiegoś dola. Z chlopem mi się kompletnie nie układa. Ogólnie jest jakos tak beznadziejnie. No ale postaram się częściej zaglądać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924436 przez kaska
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924498 przez Magdalen
Kaśka ale ten Twoj Kacperek to kruszynka chudziutka hehe ;) fajny chlopaczek ;D
A noo włsanie zazdrosna i chyba stad te wszystkie jej akcje/...;;/ ale ostatnio juz lepeij jest ;D
a co do urodzin to własnie nie wiem.... w domku raczej bo jakis wiekszych fndusdzy napewno nie bedzie ale jak to zorganizowac to problem ;p napewno kolorowo torcik no i balony jak piszesz . myslalam tez zabrac ja na kulki i inne atrakcje ale sie zobaczy , potem tylko w domku kilka osob po torciku i jakos to bedzie ;D
No i wspolczje problemow z facetem, mi tez sie wcale nie uklada, mieszkamy razem bo mieszkamy aleee, szkoda gadac.
A Kacper rzadzi ? hah ;D dacie rade :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926401 przez trufla
Hej!
Napiszę co u nas wieczorem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930957 przez Sander
Cześć dziewczyny!!! Zmieniłam telefon i mogę swobodnie pisać :) jak widać mało która ogarnia żeby się odzywać... Ja pisze dlatego że Isiulka jest teraz u babci.... Moja córeczka waży 12.00 kg, byłam u lekarza i stwierdził że norma dla 23 MZ to 11.80 wiec powinno być ok.ja za to ciągle choruje i jestem przemeczona... Dalej chudne... Wyglądam jak kosciotrup... Wszystkie ciuchy są za duże a nie mam kasy na nowe :(
Jak wasze dzieciaczki z mówieniem? U Nas całkiem fajnie :) zaczął się etap "co to?" no i chętnie bardzo ogląda bajki. Ma 3 ząbki trójki. A u was wyszły? Koszmar jest w nocy... Bo co noc się budzi na mleko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931030 przez kaska
Hejka jestem czuwam odp później bo napisałam tyle i mi się skasowalo :angry: teraz idę spać bo jutro do roboty.. :woohoo: :angry:

Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931163 przez trufla
Hej
Ja zaglądam tu codziennie ale żadna nic nie pisze więc i ja też nic nie piszę :(
Sander moja waży 12.600 kg więc myślę że jest ok. U nas od jakiś 2 miesięcy jesteśmy na etapie co to, więc jest 100 tytan o to samo co dzienne :laugh:
A i mamy od wczoraj nowe słowo miś potrafi też pokazać niektóre kolory. U nas trójki wychodziły cztery na raz i Ala nam się budziła z płaczem w nocy. Nam pomagał żel na dziąsła dentinox i szła spać dalej. U nas na razie trwa bunt dwutatka :evil: A tak po za tym Ala pije już tylko krowie mleko z kartonu i je jogurty naturalne nic jej nie jest :) także cieszymy się bardzo. A 13.10. idziemy do szpitala na trzy dni na badania. Ja ci mogę oddać parę kilo bo ważę 68,5 kg i mażę o zrzuceniu choć 3 kg jeszcze. A mi się udało upolować dla Ali buty na zimę z lidla za 44 zł i są super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl