BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

9 lata 6 miesiąc temu #931175 przez trufla



Ala w parku
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931178 przez trufla
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931621 przez Sander
Też chciałam te buty ale przegapilam... U nas bunt minął jakieś 6 tygodni temu, mam nadzieję że nie wróci!! Fajny ten etap co to, ciekawe jak długo będzie trwał? Też muszę Isie uczyć kolorów, nawet o tym nie pomyślałam... Trufla a malutka jakie ładne włoski!!! Moja kręci włoski i robią się jej koltuny!!!! I nie zawsze da się rozczesac... Już 3 razy jej musiałam wyciąć... Kasiu jak Kacper z ciocia i jak w pracy?? Dziewczyny proszę się odzywać!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931624 przez Sander

To moja gwiazdeczka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931625 przez Sander
A to jeszcze latem
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931626 przez Sander
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931742 przez Magdalen
Witam !
Jejku wiecie co.. moja MElka wazy 10kg....;/ mam zamiar isc z nia na badanie krwi . Tak sobie mysle ze jakas anemie moze miec. ona nic nie je jest chuda blada.
Faaajne te wasze laseczki i jakie bujne wloski ;D
No i u nas wkoncu z gadaniem sie ruszylo... wszystko powtarza jeszxcze bardziej po swojemu ale jest faajnie ;D mysle ze coraz lepej jest. ostatnio jelitowke przechodzilismy plus goraczka po 40 stopni...;/ koszmar byl. i ona tak do teraz z @ ma . i od choroby tak zleciala z wagi bo juz byloo 11 kg ponad ;) a co do zabkow to ona ma te co miec powinna ponic bo reszta to stale dopieo wyjda tak mowili. a ja to ne wiem ;D

A moja ninka mi strrasznie roosnie .;/ 3 msc za tydzien a ona juz ciszki 74 nosi dluuuuuuugi tółw mas.;0
Buuuuuuziaki.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932852 przez kaska
Hej

MMały śpi , chalupa ogarnięta więc mam chwilę żeby pisać .

Czytam na bieżąco ale że tak nie odp to już nie pamiętam co komu. Ciężko z komórki... A mam takiego grata że nie chcę mi się go włączać :p na drugim siedzi chłop i tak zawsze...


Magdalen mój kacper też mało wazy. Nie wiem ile dokładnie bo wagi nie mam ale chudzielec z niego. No taka natura bo je dużo. No i ogólnie jest mały bo ubrania na 86/92nosi hihi a jak go mierzylam ostatnio to miał 85cm chociaż wydaje mi się że teraz urósł.
No no nina dlugaaa :)

Pisalyscie coś o butach z łódka. No cena rewelacyjna tylko że chlopiece jakos nie wpadły mi w oko. Za to kupiłam bluzki. Dwie chyba za 16zl. Toż to jak za darmo hehe :)
Zastanawiam się nad tym kombinezonem na zimę. Widzialyscie??

Co do mowy to Kacper super od 3tyg. Powtarza wszystko i nawet odmienia. Zdania słabo. Jesteśmy na etapie uczenia się marek samochodów. Wiecie ile dzięki niemu się nauczyłam heheh.

Zęby w sumie nie wiem czy mamy wszystkie 5. Reszta to już dawno.

W pracy ok. Gdyby jeszcze więcej płacili :p

Trufla napisz jak tam wyniki po szpitalu.

Sander iza jeszcze tak choruje? Zaszczepiliscie się w końcu?

Magdalen jak radzisz sobie z dwiema pannami?dają popalic?

Więcej nie pamiętam. Przepraszam jak coś pominelam.


Budowli

Aaa ps byliśmy na weselu. Kacper to taki tancerz aż się nasmialam. Jak będą zdjęcia to wystawie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932853 przez kaska
No izapomniałam skomentować zdjęć... Iza tak się zmieniła!!! No nie do poznania. A Ala wydaje się taka dorosła. Śliczne dziewczyny. :*!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933582 przez Sander
Ach pisałam ostatnio i się wszystko skasowalo...
Dziękuję Kasiu za komplement! Faktycznie się zmieniła a wczoraj ściekami jej włoski bo sobie ciągle koltuny robi jak zasypia kręci włosy... W większości udało się rozplatac ale 2 razy musiałam jej obciąć... A z moim talentem trzeba było całość wyrównać w końcu.

Kasiu a jak Kacper z tą ciocia? Przyzwyczaił się?
Isia chorowala tak do kwietnia - maja, ale to też z tym oczkiem było związane. Teraz zobaczymy czy będzie chorować na jesień, myślę że nie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933587 przez Sander
Pisze dalej bo się bałam że się skanuje... A Kasiu jak to jest być opiekunka tzn tak od środka... Mam na myśli że ja wszystko widzę z perspektywy mamy a nie opiekunki... i chciałam się zapytać czy faktycznie niektóre mamy są " nawiedzone "? Ze ich dziecko najlepsze i zawsze grzeczne itd? No i jak potrafisz okiełznać tyle dzieci??? Bo to dla mnie zupełnie nie pojęte!!! Podziwiam te moje Panie w żłobku...
Co do zębów to Isi wychodzi ostatnia 3 na dole. A 5 też teraz będą wychodzić czy później?
Magdalen nie martw się tak tą waga, najpewniej Mała nadrobi po tej grypie paskudnej, z resztą pewnie już nadrobila? A badania zawsze lepiej zrobić chociaż to klucie... Ach nie dogodzisz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933589 przez Sander
A co do tej wagi to byłam u pediatry i mówił że średnia dla 23 mz to 11,800 ale to średnia ;-)

Czy wasze maluchy używają jeszcze smoczka? Ja walczę i jakos mi nie idzie... Ciągle coś... No a nocnik? U Nas różnie, dziś mała chciała rano herbatniki a ja mówię że nie, to poszła po nocnik, zrobiła siku i dostała tego herbatnika bo to jest nagroda za siku... Spryciula... Zaraz skojarzyla...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933593 przez Sander

Iza w nowej fryzurze ale z "didim "...


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933631 przez kaska
Sander ale naprodukowalas :))
Fajnie:)

Mam grupę 5i 6latkow. To już duże dzieciaki. Trzeba mieć dużo cierpliwości ale jakos daje radę ;)

Rodzice są różni. Mają różne wymagania. Niektóre nieosiągalne :p postaram się jutro więcej napisać bo teraz padam i uciekam spać.

Iza jest b wysoka. Na ile jej ubrania kupujesz? No wygląda na starsza. Ładne włoski. Fajny ma kolor i takie błyszczące ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934147 przez trufla
Hej
My wczoraj wróciłyśmy do domu. Podstawowe badania wyszły nam dobre i czekamy na resztę badań mają być za 3 tygodnie. Wkucie się wenflonem było koszmarem i pobranie Ali krwi bo się strasznie wyrywała przy tym tak mocno płakała że cały oddział ją słyszał :evil:
Ala waży już 13 kg i ma 88 cm wzrostu :)
A 21. 10 mamy bilans dwulatka jak ten czas szybko leci. A nam się udało w lidlu jeszcze upolować dresy welurowe i 2 szt bodów z długim rękawem.
Kaska my mamy kombinezon dwu częściowy i kurtkę zimową. U nas kombinezon jednoczęściowy nam się nie sprawdził.
Sander Ale Iza jest już duża wydaje mi się że jest większa od mojej ALi :) Ładnie jej w tych podciętych włosach. My właśnie się roztajemy ze smoczkiem i pieluchami bo Ala nie chce ich nosić.
Magdalen dla pewności możesz Amelce zrobić badania w kierunku anemii. Może po prostu będzie drobniejsza niż inne dzieci.
Moja Ala nosi ubrania 92/98 choć 92 są na nią trochę już za małe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl