BezpiecznaCiaza112023

MAMY LISTOPADOWE :-)

9 lata 5 miesiąc temu #941915 przez Zuzu19
A wspomne jeszcze ze grupy sa 7 osobowe i 2 ciotki na grupę :) jutro święto Macieja! Przygotowania czas start :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942181 przez Magdalen
Heya :D
My po urodzinkach ;D bardzo skromnie bo tylko nasza mała rodzinka byla obecna ;* Ale było faajnie amela jak nigdy grzeczna byla nie msiałam krzyczec , kilka razy ja tylko upomnialam wiec bylo milo ;D Oczywiście byl mały szantaz ze jak nie bd grzeczna prezez caly dzien to nie dostanie prezentu ;) heh
Zrobiłam torcika byly smakolyki 'szampan' ;D i duuuuuzo balonow ;D najwieksza radosc jej sprsawila pobudka w balonach ;D wstalam wvczesniej zeby nadmuchac balony i wszytskie miala na lozk wstala w wielkim szoku a ona uwielbia balony ;D wyleciala z pokoju do mnie jak poparzona z ta iskierka w oku i pokazywala ze balony i tu i tu i tu ;D hee ;)
Stoo latek i spelnienia marzen kolejnemu dwulatkowi ;* ;* Zuzu ucaluj synka:*
pozniej wrzce zdj :*
Milego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942284 przez Magdalen
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942287 przez Magdalen
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #942289 przez Magdalen
a to moje dzielo :P mialbyc lepszy efekt ale dupa granat mial blade ziarenka jakies i byle jaki kon kontrast jest ale ...:) Przepyszny :D
Sorrki ze tak pijedynczo ale nie chce mi zaladowac jak dodam wiecej zdj...;/
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942290 przez Magdalen
a to male atrakcje.:)



Doobraaanoc :)
Zuzu daj znac jak tam po przyjeciu ;D
Milego wieczoru kochane :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #942301 przez Zuzu19
No i po imprezie :D byl pycha tort. Zrobiłam do jedzenia kurczaka w karmelu :D i tatar :D goście dopisali. Prezenty w 100% trafione! Idealnie! Padam na pysio hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #948594 przez trufla
Witam :)
Długo do was nic nie pisałam ale niestety brak czasu. Ala dwa tygodnie chodziła do żłobka ale niestety od męża się zarażiła. I cały poprzedni tydzień była w domu.
Do żłobka chodzi chętnie :) także wiem że jest jej tam dobrze. W przyszłym tygodniu jedziemy do dziadków już na święta :) to sobie trochę odpocznę.
Zuzu 19 Ja też mam możliwość oddać Alę do gminnego przedszkola i też bym płaciła około 200 zł za miesiąc. Ale jest mi to nie po drodze a mamy jeden samochód. Więc zostaje mi tylko prywatny żłobek.
Spóżnione życzenia dla wszystkich solenizantów :)
Pisać dziewczyny co u was? obiecuję pisać tu codziennie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952329 przez kaska
Dziewczyny Wesołych Świat!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953359 przez Sander
Cześć dziewczyny! Jak po świętach? U Nas średnio bo Isia dostała jakieś uczulenie, była ogólnie do d... Źle się czuła, maruda no i była niegrzeczna... Po za tym 27 szliśmy na wesele do siostry męża... Isia nie wytrzymała nawet w kościele... Koszmar... Efektem końcowym był nowy ząb który pojawił się w poniedziałek i wszystko się skończyło :-) znów mam moją kochaną córcie ;-) no i musze się pochwalić ze Isia od listopada używa pieluszki tylko na noc, długo czekałam ale się udało!!!
A jak tam z żłobku Trufla? Dajcie rade?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953360 przez Sander


Myszka w moim welonie :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953399 przez trufla
Hej
Sander my od 1 grudnia Ala jest ciągle chora :( Najpierw do domu coś mąż przyniósł. Ala siedziała w domu prawie 2 tygodnie i na 2 dni poszła do żłobka i przyniosła rotawirusa do domu. Jak już się wykurowała i było lepiej to pojechałam z nią wcześniej do dziadków na święta. To dostała zapalenia ucha :evil: Także sama widzisz jak ona chodzi do tego żłobka. Ala za dużo w święta najadła się czekolady i ją wysypało i jesteśmy na razie na syropie hipoalergicznym. Ale na szczęście już na wysypka schodzi powoli. Gratulacje dla Izy za odpieluchowanie u nas niestety jeszcze są pieluchy, Ala za chiny nie chce usiąść na nocnik choć nam już dawno sygnalizuje co zrobiła do pieluchy. Święta nam się bardzo udały bo były w gronie rodzinnym. A sylwestra byliśmy w domu, Ala nam zgasła o 23 i nawet petardy jej nie zbudziły.
Iza ci bardzo wyrosła :)
Jak będę miała chwilę to wstawię zdjęcie Ali
Wszystkiego Najlepszego dziewczyny w nowym roku wam życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954516 przez Sander
No u Nas tez tak było ze żłobkiem... Isia zaczęła chodzić w styczniu a przestała chorować kwiecień, maj... Ciągle coś było... Chyba ze 3 antybiotyki.. Ale potem już ok. W sumie potem była chora teraz e grudniu trochę. Za to ja jestem chora na całego:-( mam bardzo silną angine... Koszmar i znów dieta cud :-( żebym tylko małej nie zarazila...
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959071 przez trufla
Hej! Dziewczyny co tu taka cisza? Pisać co u was i u dzieciaków?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959404 przez kaska
Hej hej heloł

Ja czytam ciągle ale myślałam że już nikt tu nie zagląda. W sumie sama dawno się nie odzywalam. Napisałam zyczent świąteczne ale było zero odezwy więc jakos straciłamwene do pisania.

Z góry przepraszam za błędy ale jak zwykle piszë z tel....

Od świąt u nas duże zmiany bo Kacper zaczął chodzić do przedszkola. Ciocia nie chciała z nim już siedzieć więc albo musiałam razem z nim do pracy albo z niej zrezygnować. Obecnie chorujemy. Od poniedziałku w domu :( zaczął chorować w nd więc ciekawe czy to przez przedszkole czy gdzieś złapał w weekend

Sander gratki za pieluchy. My nadal i zła jestem o to jak nie wiem :(
Jak zdroowko?

Trufla a jak u Was. Lepiej już ? A jak w zlobku? Na ile tam Mała zostaje?płacze?

Ale Iza urosła!!! Lalll

Duży się pojawiła na urodziny Macieja i uciekła.

Pozdrawiam!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl