BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 5 miesiąc temu #245838 przez dolores181
witajcie, byłam dzis na izbie przyjęć ale mnie nie zatrzymali bo mialam cisnienie 128/76 a w domu znów ciut wyższe bo 138 /76 ale to jeszcze nie tragedia, kupilismy ten wozek x landera jest piękny i dosłownie wygląda jak nowy , data zakupu to 16 czerwca , dodatkowo jest torba i parasolka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247254 przez anuskka
hej dziewczyny.

Juz dwa razy pisalam ten tekst i oba nie udalo mi sie wyslac,wiec bede to robic po kawalku.

MM fajnie,ze znow jestes. Niestety nie mam pojecia jak mozna sobie poradzic z kolka jelitowa. A co do kombinezonika to lepiej ze jest wiekszy.nie wiemy przeciez jakie"wielkie"urodza sie nasze brzdace a dobrze zeby nie trzeba bylo za dwa mce kupowac nowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247276 przez anuskka
Ann a co Ty na to zeby tutaj zamiesic zdjecia naszych brzuszkow? :laugh:

Dolores super ,ze masz juz pojazd dla swojej coreczki i ze Ci sie podoba. Teraz najwazniesze,zeby sie sprawdzil w uzytkowaniu. I uwazaj na swoje cisnienie. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247283 przez karo5a1982
Zdjęcia mogą być ciekawe ale ja np.nie mam ani jednego zdjęcia odkąd jestem w ciąży.Prócz zdjęć usg nie mam tego faktu udokumentowanego. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247287 przez anuskka
A ja od wczoraj leze w szpitalu,przez problemy z oddychaniem i niski poziom tlenu we krwi. Na szczescie z niunia wszystko ok .szaleje ile moze,wydaje sie ze lekarstwa bardzo ja pobudzaja. :lol:
Trzymcie sie. Nudze sie jak diabli,wiec bede zagladac czesciej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #247291 przez anuskka
Karo to naprawde super pamiatka.ja z poprzednich ciaz mam zaledwie pare zdjec-ale wracam do nich z sentymentem,z takiego niby nieduzegobrzuszka pochodzi ktos taki juz wielki jak moja corka czy syn.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248615 przez Sisi82
Dziewczynki witam Was znowu:) No i oczywiście witam położną w Naszym gronie może coś Nam przy okazji doradzi. Ja boję się porodu straszliwie. Chociaż i tak pewnie z wpodowu swoich komplikacji czeka mnie cesarka.

Ann ja również mam bardzo malutki brzuszek. Nikt nie wierzy że minął już praktycznie 7 m-c:) Wszystko jest w normie i wody płodowe i wielkość mojej niuni więc nie martwię się tym....baa...będzie Nam łatwiej unormować wszystko po porodzie:)Ja mam tylko kilka zdjęć w ciąży ale postaramy się to jakoś nadrobić:)Ostatnio wpadliśmy na pomysł z moim D. że zrobimy i specjalną sesję w domu tylko w bieliźnie i takie tam inne romantyczno-sexowne zdjęcia...bo ja uważam że w ciąży wygląda się strasznie sexownie:)

Dolores zrobiłaś dobry interes z tym wózkiem - te X-landery mi się bardzo podobają. Są porównywalne z wymarzonym przeze mnie Maxi-cosi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248640 przez justyna84
dolores nie potrafie pojac tego co piszesz jak mozesz byc z kims takim , przeciez te dzieci jeszcze bardziej cierpia jak z nim sa niz jakby go nei bylo ;) boisz sie ze bedziesz sama !! a nie przeraza cie to co bedzie jak urodzisz !! przeiez ty nigdy nei bedziesz miala spokoju ;) .Nie wiem ale moim zdanie lepiej se dasz rade bedac sama na lasce panstwa niz z ty meszczyzna . Jak wiedzialas ze masz takiego meza to czemu nei uwazalas zeby nie byc w ciazy? nie rozumie tego !! no koments :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248906 przez MM24
Dolores świetny jest ten wózek - bardzo dobra cena jaka zapłaciłaś:) Twoje maleństwo będzie miało niezła karocę:) My zdecydowaliśmy się na wózek Royal firmy Adamex, jest duży, zgrabny i w rozsądnej cenie bo 3 w 1 kosztuje 1200 zł.

justyna84 nie będę komentowała Twojego postu bo uważam że trochę się zagalopowałaś i łatwo ocenia się czyjąś sytuację, czyjeś decyzję z daleko bo nasze forum przyjmie każdy pisany tekst natomiast mam prośbę uważaj baczniej jak piszesz bo Twoje wyrazy jak np meszczyzna bardzo drażnią oczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #248951 przez anuskka
czesc dziewczyny. Jak minal weekend?
Ja nadal w szpitalu.wciaz czekam na diagnoze-ale juz w lepszym stanie. Leze na oddziale ginekologiczno-polozniczym,gdzie co jakis czas rozlega sie placz jakiegos noworodka i az chcialabym moc przyspieszyc czas do lutego :woohoo:

Sisi no pewnie ze w ciazy wyglada sie sexy....trzaskaj fotki :lol:

Justyna przeczytalam twojego posta i zupelnie nie wiem co o nim myslec.na prawde uwazasz ,ze sprawa jest taka prosta?wiesz zycie nie jest tylko biale albo czarne.a poza tym decyzja czy Dolores powinna decydowac sie na dziecko-to chyba nie jest twoja sprawa?bez obrazy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #248979 przez ann-sunshine
Witajcie,

też uważam, że w ciąży wygląda się ponętnie ;) niestety koleżanka, która miała mi takową sesję zrobić, jak już brzuch urośnie, wyjechała do Anglii, więc typowej sesji nie będę mieć, ale mam za to zdjęcia postępu w rośnięciu brzuszka. Uważam, że to fascynujące jak nasze ciało się zmienia i dostosowuje do potrzeb maluszka w środku.

Anuskka odpoczywaj w szpitalu. Masz szansę jeszcze przed porodem wyjść, żeby skompletować wyprawkę? Trzymam kciuki za poprawę.

Jutro mam wizytę u gina, więc troszkę się denerwuję (jak zwykle na dzień przed) czy aby wszystko jest ok. Nie wiecie kiedy robią trzecie usg na nfz? Między 28-32 tygodniem, czy dopiero tak koło 35 tygodnia, bo nie wiem, czy męża mam jutro targać ze sobą.

A tu macie mój apartament Martusi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 5 miesiąc temu #249031 przez justyna84
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249089 przez sylka
Dziewczyny czy wszystkie lutowe mamusie znaja juz płęc maleństw. Kto przeważa chłocy czy dziewczynki? Ma któraś termin na 14 :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249124 przez dolores181
a ja własnie wróciłam od gina bo mam straszne zapalenie pęcherza i niestety ani żurawina ani duźe ilosci picia nie pomogły, biegam co chwila do lazienki na parę kropelek i najgorszy to ten ból pod koniec siusiania , strasznie mnie piecze , dostałan Amotaks ale bez posiewu moczu bo było już za póżno , mam nadzieję że pomoże bo to antybiotyk , mój mężus znów w wekend przecholował z piciem , zaciskam zęby ale mam dosyć, normalnie pił piwko a potem wódę i to sam a potem nas zamknął w pokoju ale moja siorka do niego zadzwoniła i nagadała mu do słuchu , no ale w niedzielę znów pil z tym że nie wdawałam się z nim w dyskucje , zrobił nam obiad i poszedl spać bo szedl na noc do pracy , a jego matka ma to w dupie, nawet nie odbiera telefonów , no ale zobaczymy bo teraz pracuje więc może nie będzie chlał a wtedy to miał wolne , nie wiem jak mu pomóc wyjsć z tego nałogu bo on nie uważa się za alkoholika i tyle , na razie musze mysleć o sobie bo dosłownie zdycham z powodu tego pęcherza tak mnie potwornie boli i piecze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 4 miesiąc temu #249169 przez sylka
dolores mi w ciąży ginekolog na zapalenie pcherza zalecał ziołowy UROSEPT i wit. c. Zawsze pomagało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl