BezpiecznaCiaza112023

SZCZĘŚLIWE MAMUSIE LUTY 2012

12 lata 9 miesiąc temu #165550 przez jp_84
Super że znalazł się wątek z lutowymi...
termin mam na 20 luty 2012 i tak szczerze to dopiero poczatki a już nie mogę się doczekać maleństwa.. Dzisiaj odebrałam wyniki na toksoplazmozę, różyczkę i cmv i zaczynam się martwić czy wszystko ok ale na szcześci jutro idę na 2 wizytę do gin i dam znac co i jak.
Pozdrowienia dla wszystkich mamuś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 9 miesiąc temu #165595 przez bombel779
He he ja jestem z 20.02. :lol: :lol: i zawsze byłam cudownym dzieciątkiem :lol: :P ;)


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #166340 przez ann-sunshine
Witam po długiej nieobecności,

pozdrowienia dla wszystkich mam lutowych, widzę, że nas tu trochę przybyło.

przepraszam za milczenie, ale obiecuję częściej się odzywać, bo od poniedziałku jestem na zwolnieniu

trochę się zawiodłam, bo nie miałam usg (mogę się zdecydować na dokładne usg za pieniążki) więc nie widziałam teraz mojej dzidzi, ale wiem, że rośnie i że macica i szyjka prawidłowe

Korni, pielęgnacja chłopca tylko odrobinkę różni się od pielęgnacji dziewczynki, szybko załapiesz o co chodzi (szybciej niż ja, bo to twoje drugie, a moje pierwsze będzie)

Olencja, to szybko fe dolegliwości Ci minęły, ja w piątek zaczynam 14 tydzień i nadal mnie mdli i biegam do kibla

MM24 nie nakręcaj się tak, na pewno wszystko jest dobrze, a to że schudłaś mimo, że nie wymiotujesz też jest zupełnie normalne

witaj jp_84 i jak wyniki, wszystko ok?

pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #166365 przez vestusia
Witam nowe mamusie :)

Ann-sushine rzeczywiście dziwnie wyszło z tym usg. Najlepiej chyba zorientować się w okolicy odnośnie badań prenatalnych w ogóle, bo jeżeli już zdecydujesz się płacić, to przynajmniej miej pewność, że zrobiłaś maksymalnie dużo tych pomiarów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #166402 przez ann-sunshine
Vestusia, chyba aż tak mi na tym szczegółowym badaniu nie zależy, nie mam powodów myśleć, że może być coś nie tak, zwyczajnie tylko chciałam zobaczyć dzidzię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #166413 przez madziaska
Ann to nie jest jakies szczegolne badanie, powiedzialabym ze standardowe w tym okresie ciazy. Wiele lekarzy nawet nie nazywa tego genetycznym, to poprostu pomiar niektorych czesci ciala maluszka, ktore mozna wykonac tylko w tym okresie, aby sprawdzic czy wszystko ok, czy np nie ma zespolu Downa...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #166491 przez MM24
Dawno mnie nie było ale rzeczywiście nakręcam się bez sensu bo wszystko jest super:) Mały człowieczek rośnie, serduszko bije wiec jest super:) Dostałam duphaston na zrelaksowanie i więcej leżeć niż chodzić akurat jest to w moim przypadku do zrealizowania bo jestem na zwolnieniu. Pracuje z dorosłymi osobami upośledzonymi umysłowo więc ciąża i fizyczna praca nie współgrają. Powiem że całkiem mi dobrze z siedzeniem w domku myślałam że będzie okropnie a tu proszę:)
Ann-sushine moim zdaniem powinnaś poszukać ginekologa który zrobi Ci takie badanie jest ono bardzo ważne a dodatkowo miło popatrzeć na swoja kruszynę która już ma całe ciałko z rączkami i nóżkami:) Pozdrawiam mamusię i Wasze maleństwa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #168481 przez kaaroolina
Witajcie mamuśki! Wszystkim Wam serdecznie gratuluje i zdrówka życzę!!
Jak ten czas leci ;) Niedawno to ja czekałam na moje lutowe maleństwo a teraz Kubunio ma już 5 miesięcy :lol: Cieszcie się każdą chwilą choć początki są ciężkie ;) bo to wspaniały stan a moment pierwszego ruchu dzieciątka zapamiętacie do końca życia. Jeszcze raz gratuluje i w razie jakiś pytań to zapraszam do mamuś lutowych 2011 - choć coś nam tam się cicho ostatnio zrobiło :) Pozdrawiam

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=13363
http://www.suwaczek.pl/cache/4e5eba1b35.png?html"></a>
http://s2.pierwszezabki.pl/037/037105982.png?5329

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #168536 przez pauula
czesc dziewczyny:)witam nowe mamusie:)dlugo mnie nie bylo i nic sie nie zmienilo:)nadal czekam na pierwsze usg-mam wyznaczone na 9 sierpnia to bedzie 12 tydzien.odliczam dni a tak to nic sie nie dzieje,miewam gorsze,lepsze dni jak to w ciazy.tylko mam troche ograniczona cierpliwosc do mojego kochanego syneczka ktory wlasnie chyba przechodzi bunt 2 latka:)nadal pracuje,dwa razy juz bylam na spotkaniu z polozna-pobrali mi krew,zrobili wywiad,bylo milo.nastepne spotkanie 9 na usg a potem w 16 tyg u poloznej.w 20 tygodniu drugie usg i ostatnie bo jak bedzie wszystko ok to juz mlodego nie zobacze do porodu!brzuch mam jakbym w 20 tygodniu byla!uroki drugiej ciazy i lat nie cwiczenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #170203 przez aniawilk
Witam.
Mam termin porodu wyznaczony na luty 2012.A dokładnie na walentynki.Trzymajcie za mnie kciuki.To moja pierwsza ciążą i jestem bardzo szczęśliwa ale nisamowicie się boję porodu. :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #170750 przez ann-sunshine
Kaarolina dzięki za życzonka,

Pauula - życzę cierpliwości do synka

witaj AniaWilk - moja też pierwsza ciąża, na razie ciesz się tym wyjątkowym stanem, a o porodzie zdążysz jeszcze pomyśleć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 8 miesiąc temu #178985 przez ann-sunshine
witajcie,

co nowego u Was?

Dziś byłam na wizycie - wszystko ok, dzidzia rośnie, ja też (przybywa mi centymetrów w talii i kilogramów), 5 września jestem umówiona na usg połówkowe - chyba zdecyduję się na 4D, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok, czy narządy się odpowiednio rozwijają, czy serduszko dobrze pracuje, no i może uda nam się płeć poznać.

Zamówiłam sobie spodnie ciążowe i pas ciążowy, nie mogę się doczekać aż przyjdą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #191349 przez dolores181
Witajcie, to ja się dopiszę dolutowych mamus, termin mam wyznaczony na 27 lutego, to moja czwarta ciąża, mam trzech synków, 14, 11 i 5.5 roku :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #192987 przez misia88
Ojj, ja się urodziłam 18 lutego... Może i któraś z mam tak urodzi :) Gratuluję wszystkim mamom i spokojnych ciąż życzę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193361 przez dolores181
mój synek ostatni jest własnie z 18 lutego 2006 roku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl