BezpiecznaCiaza112023

Guzek w piersi

3 dni 5 godzin temu #1568805 przez Meri
Hej.
Robilam badania przesiewowe i wyszedl mi guzek w piersi.Zrobilam jeszcze dalej diagnostykę, mam umiwiona wizytę u chirurga (niedlugo) ale myślę że potrzebuje jakiś lekow na samopoczucie .Nie radzę sobie tzn radze ale mam pustkę w głowie i opór psychiczny w realizowaniu leczenia ,wzięciu na klate sytuacji .
Czy ktoś był w podobnej sytuacji i brał jakieś leki które mu pomogły?
Jesli tak to jakie?
Chcialabym cos wziąć z polecenia .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 dni 4 godzin temu #1568806 przez Anetas
Pojawiają mi się regularnie włokniaki w piersiach. Cobrok chodze do chirurga, kontrolnie, a jak się pojawiają usuwa na bieżaco biopsją gruboigłową. Do przeżycia. Nie ma co sìe martwić na zapas. Kropka tylko zostaje po.
intimaclinic.pl/badania-diagnostyczne/biopsja-piersi/
Poczytaj sobie o zabiegu na stronie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl