- Posty: 99
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- Guzek w piersi
Guzek w piersi
- Meri
-
Autor - Wylogowany
- gaworzenie
-
Mniej Więcej
3 dni 5 godzin temu #1568805 przez Meri
Hej.
Robilam badania przesiewowe i wyszedl mi guzek w piersi.Zrobilam jeszcze dalej diagnostykę, mam umiwiona wizytę u chirurga (niedlugo) ale myślę że potrzebuje jakiś lekow na samopoczucie .Nie radzę sobie tzn radze ale mam pustkę w głowie i opór psychiczny w realizowaniu leczenia ,wzięciu na klate sytuacji .
Czy ktoś był w podobnej sytuacji i brał jakieś leki które mu pomogły?
Jesli tak to jakie?
Chcialabym cos wziąć z polecenia .
Robilam badania przesiewowe i wyszedl mi guzek w piersi.Zrobilam jeszcze dalej diagnostykę, mam umiwiona wizytę u chirurga (niedlugo) ale myślę że potrzebuje jakiś lekow na samopoczucie .Nie radzę sobie tzn radze ale mam pustkę w głowie i opór psychiczny w realizowaniu leczenia ,wzięciu na klate sytuacji .
Czy ktoś był w podobnej sytuacji i brał jakieś leki które mu pomogły?
Jesli tak to jakie?
Chcialabym cos wziąć z polecenia .
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Anetas
-
- Wylogowany
- pierwsze słowa
-
Mniej Więcej
- Posty: 127
- Otrzymane podziękowania: 0
3 dni 4 godzin temu #1568806 przez Anetas
Pojawiają mi się regularnie włokniaki w piersiach. Cobrok chodze do chirurga, kontrolnie, a jak się pojawiają usuwa na bieżaco biopsją gruboigłową. Do przeżycia. Nie ma co sìe martwić na zapas. Kropka tylko zostaje po.
intimaclinic.pl/badania-diagnostyczne/biopsja-piersi/
Poczytaj sobie o zabiegu na stronie.
intimaclinic.pl/badania-diagnostyczne/biopsja-piersi/
Poczytaj sobie o zabiegu na stronie.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











