BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla Męża na pierwszą rocznice ??

7 lata 6 miesiąc temu #1041432 przez Quake
Wspólny wyjazd jak dla mnie brzmi świetne i też właśnie o tym pomyślałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042351 przez AliPaw
Witam, a może jakiś dobry alkohol? Polecam sklep www.dekanter.pl/ - znajdzieci tam świetne alkohole z calego swiata

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042831 przez alice222
hmm no fajnie z erotyki na pewno się ucieszy.
Do tej kolacji ze świecami (nie za ciężkiej kolacji) możesz dokupić jakiś seksowny gorset lub przebranie pokojówki i w tym wystąpić podczas jej podawania, winko i wszystko potoczy się samo.
Z doświadczenia wiem, że to podoba się najbardziej... fajnie po jakimś czasie usłyszeć "jejku a pamiętasz jak kiedyś zrobiłaś dla mnie to i tamto?"
Taki prezent "erotyczny" dałabym prędzej bez okazji lub na jakieś urodziny.
Od pewnego czasu np nie lubię dawać prezentów, jeśli już coś jednak daję np koleżance to lubię żeby to było wydane w taki sposób żeby nie miała problemów z zapamiętaniem tego prezentu-jakieś fikuśne pudełeczka czy zaplanowana sytuacja, to się czasem bardziej pamięta niż sam prezent i daje więcej radości
Jeśli chodzi o rocznice ślubu to wolałabym żebyśmy spędzili ją w restauracji w której odbyło się wesele. Nie zawsze jest to możliwe, ale raczej wolałabym robić z tego rytuał, nasz dzień czy wieczór. Takie rzeczy się pamięta, takie rzeczy zbliżają w odróżnieniu do sztucznej pochwy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1042916 przez kawertop
Witam serdecznie,
To będzie aktualne ogłoszenie o charakterze społecznym. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to być może temat trochę inny niż zwykłe dyskusje na forum.
Otóż fundacja Training Projects, z którą jestem związany zaprasza każdego zainteresowanego do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”. Jeśli Twoja firma organizuje jakiekolwiek projekty charytatywne dla dzieci z domów dziecka – możesz w ramach podziękowania wygrać nieodpłatne szkolenia dla swojej firmy. Cały program pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja. Na tej stronie więcej informacji : www.szkolenia-integracyjne.pl/HRdzieciom
Zapraszamy,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako spamu – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 5 miesiąc temu #1043897 przez zazula
Wspólny wyjazd wydaje się najlepszą opcją. Z e swojej strony mogę zaproponować np. wycieczkę do Leszna , gdzie jest aerotunelu, albo gdzieś do dobrego SPA na masaże i wypoczynek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #1046562 przez Quake
Każdy ma inny pomysł na prezent, w końcu jakoś trzeba umieć zadowolić gust męża. Ja swojemu kupiłam zestaw narzędziowy oraz śruby imbusowe przydatne przy remoncie , bo on bardzo lubi majsterkować, przez co często brakuje mu tego i owego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1047655 przez jarzebinka007
Może jakiś elektroniczny gadżet, koszulka ze śmiesznym napisem , bilet na gokarty czy strzelnicę? Ja mojego męża zabrałam do węgierskiej restauracji w mieście, a on też przyszkował dla mnie niespodziankę i razem zrealizowaliśmy pakiety SPA, masaże, maseczki, świetna sprawa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1048361 przez Zuzannna
A może zrób coś sama taką pamiątkę, która będzie nawiązywała do jakiegoś wydarzenia z Waszego życia albo co będzie Wam o czymś przypominała? I ten lot szybowcem też mi się bardzo podoba, to coś co mężczyźni uwielbiają - coś nowego, męskiego i z dodatkiem adrenaliny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu #1048572 przez JoollaannttA
Można kupić coś, co rozwinie jego hobby. Generalnie można postawić na klasykę. Ja nie tak dawno zamawiałam kosz prezentowy, który był oparty o artykuły hobbistyczne, które interesowały męża. kwiaciarniabialystok.com/8-kosze-prezentowe Fajne propozycje to takie, które doskonale sprawdzają się praktyce.
Można też myśleć np. prezencie dla dwojga, czyli jakaś fajna wycieczka czy wspólny wyjazd do jakiegoś fajnego miejsca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 3 miesiąc temu - 7 lata 3 miesiąc temu #1048748 przez Quake
Można zdecydować się też na dość nietypowy prezent. Ostatnio byłam na etapie remontów i przeglądałam całe mnóstwo stron budowlanych. Na stronie www.stukpuk.pl trafiłam na dział z propozycjami na prezent świąteczny i zainteresowała mnie taka beczułka, ciekawy pomysł nie tylko na święta, ale i inne okazje:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062213 przez CiniMini82
Warto zastanowić się nad tym jakie zainteresowania ma Twój mąż i iść z prezentem w tym kierunku. Mój uwielbia dłubać przy laptopach dlatego na rocznicę dostał skórzana torbę na laptop - sklep.solier.pl/pol_m_Torby-meskie_Torby-na-laptopa-131.html . Zobacz sobie może coś w tym sklepie akurat wpadnie Ci w oko ;) Mają też fajne torby takie do noszenia na co dzień na portfel klucze itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062542 przez aneta90
Torba na laptopa to też fajny pomysł, na pewno przydatny i praktyczny :) Z tym, że ja na pewno szukałabym w sklepie minido.pl, bo mam do tego sklepu zaufanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 9 miesiąc temu #1062614 przez Gabriela34
spa, fajny pomysł, sesja zdjeciowa rodzinna tez mi się podoba...ja bym dodała, jeśli prezent "oficjalny" moze jakiś ciuch...koszulę...Tutaj mam taką stronę z bardzo dobrej jakosci ciuchami dla mezczyzn, spodnie, koszule, akcesoria...zobacz, moze koszula właśnie... lancerto na wszelki wypadek jeśli mąż zaskoczony bedzie kolacja z okazji rocznicy...to bedzie juz miał element garderoby;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 2 miesiąc temu #1066581 przez szafeczka
Jeśli nie jesteś pewna, że trafisz w jego gust z zegarkiem to polecam Ci zamówić taki zegarek w sklepie https://www.otozegarki.pl/ (można tam bez problemu oddać lub wymienić zegarek na inny). Jest wiele typów facetów i każdy z nich ma swój styl, jeden będzie dumnie nosił zegarek na kolorowym pasku, inny z kolei na złotej bransolecie a jeszcze inny wielki sportowy (te mi się najmniej podobają). Ja bym poszła w kierunku klasyki i wzięła zwykły srebrny model na skórzanym pasku. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066715 przez antosia
Ewentualnie jakiś temat ze zdjęciem. Zależy od jego charakteru, ale jeśli jest uczuciowy, to możesz z Empik Foto zamówić po prostu fotoksiążkę. To się powinno fajnie sprawdzić i się podobać. Zawsze jakieś emocje, a nie kupowanie byle czego na siłę. Nie róbmy sobie prezentów całkowicie pozbawionych sensu. Niech w tym będzie jakaś logika. I jednocześnie - nie wydawajmy na to kosmicznej kasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl