BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla Męża na pierwszą rocznice ??

6 lata 1 miesiąc temu #1066742 przez wero32
Myślę, że fajnym prezentem może być jakaś wycieczka. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?

Bo skoro świat istnieje, granice nieprawdopodobieństwa i tak już zostały przekroczone.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 1 miesiąc temu #1066757 przez Andreaa
O ile dana osoba będize sobie w stanie na taką wycieczke pozwolić. Jasne,że fajnie jest wybrać się gdzieś we dwoje jednak taki wyjazd może trochę kosztować.

Jeśli nie macie dużo kasy na prezent to proponowałabym dać:
jakieś kosmetyki
maszynkę do golenia
albo coś z ciuszków.Może koszulkę z napisem? Który same zaprojektowałyscie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066916 przez rwetka
Rzeczywiście wyjazd to fajna opcja. U nas w zależności od budżetu: raz są jakieś drobnostki, innym razem, wyjście do kina, czy właśnie wyjazd. Jeśli szukasz jakiś wyjątkowy pomysł na prezent dla męża, to rzuć okiem na prezentokracja.pl/prezent/dla-niego/prezent-dla-meza Cokolwiek wybierzesz, z pewnością będzie to niezapomniany prezent rocznicowy dla męża. Oby tylko on równie miło Cię zaskoczył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066970 przez werka
odwieczny problem prezent dla faceta to takie dziwne stworzenia którym ciężko zrobić niespodziankę z której się będą cieszyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066973 przez szafeczka
My sobie dajemy w rocznicę bardziej symboliczne prezenty. W lutym ja dostałam długo wymarzoną torebkę, natomiast mężowi podarowałam książkę i perfumy, by mi ładnie pachniał :)
Swoją drogą zajrzyjcie do sklepu perfumy.pl/pol_m_Perfumy-damskie-151.html , pierwszy raz zamawiałam perfumy przez internet i ceny mnie bardzo zdziwiły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 11 miesiąc temu #1066974 przez Karola12
Potwierdzam! Wycieczka to świetny pomysł, jeśli dobrze ją zorganizujesz na pewno będzie niezapomnianą niespodzianką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 9 miesiąc temu #1067045 przez ulke
A może by tutaj zaplanować coś nieszablonowego? Widze, że masz spore fundusze, tak więc może dobrze byłoby zarezerwować:
sportową jazdę na torze samochodem
skok ze spadochronem
albo.... lot w tunelu aerodynamicznym, który jest całkowicie bezpieczny, a jednoczesnie jest w stanie dać bardzo ciekawe wrażenia drugiej osobie. Jest to symulacja skoku ze spadochronem ( i własnie po to loty zostały wynalezione)
warszawa24.ovh/lot-w-tunelu-aerodynamicz...oku-spadochronowego/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 10 miesiąc temu #1067081 przez Biletka
a moim zdaniem fajnie jest pogadac i zrobic sobie prezent wspolny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067778 przez antosia
Zrób fotoksiążkę. Na Empik Foto masz coś takiego za śmieszne grosze, tylko wymaga to sporo pracy. Umieść zdjęcia od początku waszej znajomości. Czymś takim można zrobić naprawdę ogromne wrażenie, a przynajmniej u nas takie prezenty są zawsze pozytywnie oceniane. I to jest konkret.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067786 przez Quake
Jak dla mnie prezent czy na pierwszą rocznicę czy na jakąkolwiek inną okoliczność powinien być przede wszystkim dopasowany indywidualnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 7 miesiąc temu #1067807 przez ksenia28
Mój mąż jest fanem whisky więc na rocznicę zamówiłam mu taką oryginalną japońską z https://winezja.pl/ bo wiedziałam że od dawna chciał jej spróbować. No i był zadowolony, bardzo mu się prezent podobał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

5 lata 6 miesiąc temu #1067855 przez Feliksa
Mówi się, że mężczyźni to duże dzieci i chyba jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy:) Ja bym ci zaproponowała taki prezent, który dostarczy mu dobrą dawkę adrenaliny, myślę o voucherze kartingowynarodowy.pl/karting/oferta/vouchery/ Organizatorzy Kartingowego Narodowego już zadbają żeby miał jej w nadmiarze, i żeby ten szalony wypad zapamiętał jak najdłużej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068818 przez antosia
Na Empik Foto są fotoksiążki - jeśli masz odpowiednio wiele zdjęć, to zrobisz z tego ciekawy, pamiątkowy prezent. Zakładam, że w większości to się spodoba. Faceci też lubią takie rzeczy, ale wiadomo, że nie wszyscy. Ten prezent też trzeba z głową dopasować pod daną osobę. Byle czym przecież wrażenia nie zrobicie, co nie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 9 miesiąc temu #1068844 przez AnetaMilawska
Ja swojemu mężowi w prezent na rocznicę zamówiłam już tutaj allmega.pl/coffee_machine/ ekspres do kawy. Mąż po prostu uwielbia kawę a ekspres do kawy jest go marzeniem. Mam nadzieję że będzie zachwycony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 8 miesiąc temu #1068934 przez Quake
Powinno się znać zainteresowania i upodobania męża, choć wiadomo, że różnie z tym bywa, a problem może pojawić się zawsze. Znalazłam taki artykuł podpowiadający nieco w tej kwestii: botaak.pl/co-na-prezent-dla-chlopaka-podpowiadamy/ i choć dotyczy chłopaka, to pewnie równie dobrze można to odnieść do męża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl