BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla Męża na pierwszą rocznice ??

4 lata 8 miesiąc temu #1068945 przez Viola
W sumie to tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068961 przez KarolineCZ
Może zegarek? Faceci zazwyczaj bardzo lubią nosić zegarki. Wejdź na stronę https://www.wsliwinski.pl/marki,1033.html gdzie znajdziesz najbardziej znane marki zegarków i wiele różnych modeli. Na pewno coś Ci się spodoba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 7 miesiąc temu #1068978 przez bunia76
ja to chciałam zaszaleć i kupiłam mężowi nowego Iphone X, był zachwycony i cały w skowronkach, aż miło było patrzeć. Niestety jak na nieszczęście syn zrzucił mu go po kilku dniach ze stołu na kafelki. Ekran cały popękany,,, Mąż z rozpaczy udał się do serwisu flix-ed.com/ gdzie od ręki mu go naprawili, co mnie zszokowało, ale i uspokoiło w momencie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 5 miesiąc temu #1069111 przez Andreaa
Tak naprawdę wiele tutaj zależy od tego ile macie pieniędzy. Bo inny prezent można podarować jeśli ma sie 100 zł.... Inny prezent będzie dobry jeśli będziecie mieli większe fundusze.

Moje propozycje
sweter
elegancka para butów
ewentualnie zegarek (wcześniej warto jednak zorientować się w sklepie jakie on ma preferencje, bo niektóre osoby wolą zegarki na paskach, niektóre osoby wolą zegarki na bransoletkach)

Zerknijcie sobie na przykład do tego sklepu: klasycznebuty.pl W sklepie mozna kupic klasyczne porządne obuwie męskie. I doradzą Wam co będzie dobre dla faceta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 2 miesiąc temu #1069275 przez Quake
Nie wiem, zależy jak wyglądają wasze relacje i zainteresowania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 tygodni temu #1069365 przez Janina most
A moze perfumy molekularne? Firma Prouve www.prouve.com/category-unisex ma świetne zapachy , dodatkowo można kupić kilka i razem zapachy łączyć dzięki czemu powstaną oryginalne kompozycje zapachowe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

4 lata 3 tygodni temu #1069367 przez Matylda80
Ciekawe propozycje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069480 przez Quake
Z pewnością trzeba do tego podejść indywidualnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 10 miesiąc temu #1069485 przez KarolineCZ
Ostatnio zrobiłam mężowi oryginalny prezent i kupiłam mu buty. Był bardzo zadowolony z takiego praktycznego rozwiązania. Dlatego na przykład botki mogą być dobrym prezentem. Na stronie https://24legnica.pl/meskie-botki-zawsze-modne-i-na-czasie/ poczytacie o nich więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069556 przez Tamama
Ja kupuję na pokato.pl/ . To serwis aukcyjny. Podoba mi się bo nie ma prowizji a oferta jest bardzo bogata. Wszystko jest podzielone tematycznie i intuicyjne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 7 miesiąc temu #1069564 przez velto
Jeśli lubi czytać książki, to moim zdaniem thriller "Nie wiesz wszystkiego" Marcela Mossa będzie trafionym prezentem. Jest to literatura o śmierci dwóch uczniów, cały jej opis macie na stronie www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/498

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 5 miesiąc temu #1069649 przez velto
Może kup mu życzenia prosto od serca, które podarujesz mu na pendrive, mi udało się taki upominek dla chłopaka na święta kupić w sklepie wyjatkowypodarunek.pl/oferta/nagranie-swiateczne/ Jest to naprawdę rzadko spotykany podarunek, którego na pewno się nie domyśli.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 4 miesiąc temu #1069717 przez KarolineCZ
Bardzo ciekawą opcją na prezent dla mężczyzny jest także przejażdżka sportowym autem po torze wyścigowym. Taką możliwość znajdziesz na przykład w Koszalinie: https://autonator.pl/tor/koszalin . Jestem pewna, że mój mąż, który jest miłośnikiem motoryzacji, byłby zadowolony z takiego prezentu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 tydzień temu #1069902 przez KarolineCZ
Możesz kupić mu też jakiś praktyczny gadżet. Niech to będą na przykład słuchawki bezprzewodowe. Znajdziesz je tutaj: www.emanta.pl/sluchawki-bezprzewodowe-2/...chawki-tws-powerbank . To niedrogi, a bardzo przydatny prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

3 lata 1 tydzień temu #1069903 przez martta3
Może jakaś fajna wspólna atrakcja? Nie wiem czy lubienie atrakcje ekstremalne, ale można wspólnie skoczyć z bungee na przykład :) Wspomnienie do końca życia. A jeśli wolisz postawić na rzeczy materialne, to może zegarek lub coś, czego potrzebuje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl