BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla Męża na pierwszą rocznice ??

2 lata 7 miesiąc temu #1070315 przez KarolineCZ
Rzuć okiem na tor Koszalin: https://devil-cars.pl/tor/koszalin i poczytaj o możliwości przejażdżki samochodem sportowym po torze wyścigowym. Uważam, że to super pomysł na prezent. Jestem pewna, że mój mąż byłby zachwycony takim prezentem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

2 lata 6 miesiąc temu #1070342 przez shamals
Jeśli to dla mamy, to dobrze jest kupić coś, co sprawi jej radość. Coś takiego jak np. suplementy diety, czy dla zdrowia. Znam sklep duolifesklep.pl/ gdzie mają świetne produkty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 10 miesiąc temu #1070913 przez Matylda80
Pierwsza rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie. Przypominamy sobie wtedy te wszystkie emocje jakie nam towarzyszyły w tym ważnym dniu, starając się je przeżywać ponownie. Pomysłów na spędzenie tego dnia może być wiele, w zależności od naszych preferencji. Sama znam pary jakie postanowiły sobie zrobić w tym czasie kilkudniowy urlop by pojechać na wakacje. Oczywiście nie musimy iść na całość, możemy skupić się na przygotowaniu wspólnej kolacji lub skłonić się ku jakiemuś wypadowi do restauracji. Oczywiście warto pamiętać o prezentach, a co jest godne uwagi można dowiedzieć się z tego poradnika - www.weselezklasa.pl/poradnik/pierwsza-rocznica-slubu/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 10 miesiąc temu #1070946 przez tessa
A po co dawać prezent? Wyjdźcie gdzieś razem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 10 miesiąc temu #1070950 przez Kla1000
Wydaje mi sie ze jak wyskoczysz mu w seksi bieliznie, to mu wystarczy :D
ja kupiłam tu www.teyli.eu/ i podziałało

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 10 miesiąc temu #1070968 przez Karola93
Ja mojemu mężowi kupiłam bluzę z grafiką z jego ulubionego filmu, którą zamówiłam z https://www.megakoszulki.pl i bardzo mu się podobała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 4 miesiąc temu #1071625 przez Karola93
Cześć, jestem w radzie rodziców i jesteśmy na etapie wyboru wycieczki integracyjnej dla 10 latków. Wycieczka będzie dopiero latem ale musimy już rozpocząć organizację oraz zbierać fundusze. Muszę za kilka dni podać propozycję wyjazdu. Popytałam wśród znajomych i polecili mi www.kompas.pl/wycieczki-szkolne/wycieczki-jednodniowe Czy ktoś korzystał z usług tej firmy i jest mi w stanie coś więcej powiedzieć ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 3 miesiąc temu #1071776 przez majka221
Ja mojemu kupiłam jego wymarzonego Apple Watch. Nacieszył się nim 2 tygodnie, ale dzięki applefix.pl/serwis-apple-watch/ zegarek został uratowany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071833 przez KarolineCZ
Myślę, że całkiem dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o prezent dla faceta może być także maszynka do włosów bezprzewodowa: https://tiross.pl/27-golarki-do-wlosow- . Uważam, że jest to bardzo praktyczny gadżet. Polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu internetowego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

1 rok 2 miesiąc temu #1071850 przez gosc1234
Poszukaj czegoś tutaj: www.napu.pl/prezent-na-rocznice-slubu/   mają świetne kosze prezentowe, jest duży wybór i ich jakość jest świetna :) Ja już kilka razy kupowałam tam prezenty i zawsze byłam zadowolona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl