BezpiecznaCiaza112023

Prezent dla Męża na pierwszą rocznice ??

9 lata 2 miesiąc temu #964488 przez eurol
A może zrób mu po prostu fajną kolację przy świecach?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968425 przez midnight79
My na pierwszą rocznicę pojechaliśmy do Zakopanego, bo tam się poznaliśmy :) ale tym razem wynajęliśmy sobie apartament spa z visitzakopane.pl i cieszyliśmy się sobą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #973172 przez junonka
Ja zainwestowałam dla męża w coś takiego http://www.sklep-muzyczny.com.pl/pl/p/Akai-LPD-8-kontroler/410 - wiedziałam że to jest jego marzenie. Ponadto pojechaliśmy na Korfu - tam mi się oświadczył :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980797 przez karlow82
Jeśli mąż jest człowiekiem zmotoryzowanym, lubi auta, szybką jazdę i chcesz mu dać coś oryginalnego, co zapamięta, to warto przyjrzeć się na rynku ofertom przejażdżek samochodowych. Nie jakieś tam zwykłe auta, ale konkretne super bryki. Jedno okrążenie (chyba, że portfel większy) zostawia wrażenie na dłużej niż dobry s...pacer czy ładny zegarek, także polecam - motoprezent.pl/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981741 przez SanN
No z tym kinem to widzę, że niektóre kobiety naprawdę kochają swoich facetów. U mnie niestety ze względów finansowych takie prezenty w ogóle nie wchodzą w grę. Chociaż to nie zawsze chodzi o to, żeby prezent był niewiadomo jaki ma się podobać i świadczyć o pamięci na gwiazdkę bo to była ostatnia okazja dostał ode mnie slipy męskie i nie mogę powiedzieć, żeby był zawiedziony, ale każda powinna znać sama swojego faceta na tyle, żeby móc określić czego On może oczekiwać czy potrzebować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #984795 przez Bartek839
Ja swojemu dałam wiadomość ze będzie tata ale był zdziwiony nigdy go takiego nie widziałam .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987147 przez jagodaxx
Mój dostał nowe implanty zębowe łódź i wbrew pozorom to nie ja mu zęby wysypałam.
Miał poważny wypadek na kopalni i uraz głowy :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999227 przez krostecka1
Fajny prezent dla męża to ogromna walizka z narzędziami ;) Mój był po prostu wniebowzięty jak to zobaczył :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1012266 przez weronikaklosok
To szlachetnie z twojej strony "jagodaxx", ale np. dlaczego wybrałaś Łódź a nie np. Kraków?
Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej placówki- dentiumclinic.pl/ i Pawła Świerzy. To bardzo dobry i szanowany chirurg stomatologiczny!
Z tego co wiem to renomowany placówka, która używa do leczenia wyłącznie najnowsze technologie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013540 przez tessa
Myślę, że jakaś fajna wycieczka to świetny pomysł na prezent.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021402 przez grulika

tessa napisał: Myślę, że jakaś fajna wycieczka to świetny pomysł na prezent.

Zgadzam się w 100%, zwłaszcza że teraz loty kosztują grosze. Ja, męża zabrałam na weekend do Barcelony, bo zawsze chciał zwiedzić stadion FC Barcelony, był w 7 niebie gdy się dowiedział. Tanie loty weekendowe macie tu wyjazdy-weekendowe.pl/ , każdemu doradzam taki prezent dla faceta bo dla wielu z nich zwiedzenie tego stadionu, to jeden z celów życiowych. Na następną rocznice, chciałabym go już tam na mecz zabrać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027132 przez edyta86
Niedługo Walentynki więc możecie je spędzić tak jak my zeszłoroczne czyli kupując sobie afrodyzjak, ja sprawdziłam sexelixir.pl/ Chyba każdy mąż będzie zadowolony z takiego prezentu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1033087 przez edwinka
Proponuję odwiedzić e-sklep SuperGalanteria i wybrać coś z kategorii "Dla Niego": http://supergalanteria.pl/on-produkty-dla-mezczyzn . Pasek, portfel, teczka, plecak, kosmetyczka - na pewno się uda :) Tym bardziej, że produkty tam są i jakościowe i ciekawe wizualnie. Bo to, że przydatne każdemu facetowi, to chyba nie muszę pisać?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 12 godzin temu #1034058 przez junonka
A może coś z takich spersonalizowanych prezentów jak np. kalendarz osobisty? Kilka takich poziomów widziałam ostatnio na #odzyskajdzien - odzyskajdzien.pl/2530-pomysl-na-prezent-dla-chlopaka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 godzin temu #1034105 przez falea
wspólny jakiś wyjazd :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl