BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

9 lata 10 miesiąc temu #888125 przez kasia085
Czesc mam na imie Kasia i jestem mama 7- miesiecznego Jasia:-) mam 29 lat i pochodze z mazowieckiego. Czy moge do Was dolaczyc?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888153 przez paulina2053
Witamy Cię Kasiu;) ja osobiście bardzo sie ciesze ze dolaczyla do nas mama chlopczyka bo sama bede miala synka a bylam nastawiona na dziewczynke bo tak powiedzial mi lekarz w pl.:) pozdrawiam;)

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888160 przez domi28
Witaj Kasiu:) zapraszamy do nas:):) napisz coś o Jasiu więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888218 przez Sophie25
Kasia witaj :-) :-) pisz bd nam razniej i musimy roztuszac watek dziewczyny pisac :-D my z domi zameldowane paula tez a gdxue reszta :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888337 przez kasia085
Janio urodzil sie po 3 latach intensywnych prob zajsciua w ciaze. Okres ciazy tez nie byl latwy i spokojny ale napewno najpiekniejszy w noim zyciu. Urodzil sie 3 listopada 5 dni przed terminem bo pchal sie na swiat recami i nogami:-) mimo swojego krociutkiego zycia ma juz za soba ciezkie doswiadczenia. Miesiac temu przeszedl operacje nerki, podczas ktorej usunieto jej czesc. Moj zuch chlopak blyskawicznie doszedl do siebie i dzis zachowuje sie jak gdyby nigdy nic a po smutnych doswiadczeniach zostala tylko pamiatka na cale zycie w postaci blizny. Jest cudownym, kochanym, dzielnym i niuesamowicie rozpieszczonym bobasem:-) ale kocham go nad zycie:-)
Poznajcie mojego Jasia:-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888353 przez domi28
Jasiu jest przesłodki i jak sobie siedzi:) jejku taki Maluch a już tyle przeszedł, ale za to jaki dzielny!!! i to najważniejsze:):) teraz jest dobrze i tego trzeba się trzymać! Ty też Kasiu musiałaś być bardzo dzielna i nawet nie potrafie sobie wyobrazić jak się bałaś jak Jaś miał operację!
u nas wszystko dobrze, pogoda piękna wróciła i od razu się człowiek lepiej czuje! tylko mężu cały czas w delegacjach, ale już dziś wraca :):)
milgo dnia Dziewczynki:):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888382 przez kasia085
Oj wole wogole sobie tego nie przypominac. Najgorsze chwile w moim zyciu.....24 czerwca w imieniny Jasia kontrola pierwsza po operacji. Modle sie oby juz wszystko bylo dobrze.
U nas rano padalo i myslalam ze nici ze spacerku a tu prosze piekne slonko wyszlo:-)
Domi Julcia przesliczna jest. Widze ze Jas juz sie zakochal:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888557 przez młodamama
Kasiu, moja imienniczko witam Cię i Twojego przesłodkiego synkai ja :) Najważniejsze że wszystko jest w porządku :)

U mnie pogoda paskudna, pada praktycznie non stop, z malymi przerwami oczywiście. Dziś idę na wizytę do ginekologa, dziewczęta trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze, bo ja już od samego rana panikuję :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888590 przez domi28
młodamama jak tam u lekarza Kochana??
kasia Julcia puszcza oczko jasiowi ;)
u nas pogoda piękna więc cały dzień szalejemy na zewnątrz:)
mąż w domu kąpie Julkę a ja mam czas żeby w końcu zajrzeć tutaj.
Sophie powiedz mi czy Ty dajesz Zosieńce jogurty? a jesli tak to czy takie dla niemowlaków i kiedy zaczęłaś? bo chciałabym dać Juleczce ale te niemowlęce po 1 są drogie a po 2 podobno niedobre(koleżanka mówiła) i zastanawiam się czy nie kupić Jej danonka, ale może jeszcze za wcześno jak myślisz?
wiolusska kochana jest stres? to już niebawem wielki dzień:)
buziaki!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888592 przez domi28

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888621 przez kasia085
Domi Julcia smiga jak zolnierz czy na czworaka. Wiesz co ja sprobowalam i dalam malemu jogurcik ten dla niemowlat od 6 miesiaca. Nic mu nie bylo. I teraz jada tak ze 2 - 3 razy w tygodniu. A smak maja dobry. Podobny do njormalnych tylko mniej slodkie. Jadl juz malinowe bobovity i morelowe gerbera.
Mlodamama i jak tam?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #888635 przez Sophie25
hej kochane!!!

Jakie sliczne dzieciaki Julka piękna jestreś :*
domi nie boj sie daj małej danonka moja uwielbia i naprawde sa bardzo dobre dla dzieciaków i wiele smaków do wyboru moja wielbi jagodowy i brzoskwiniowy a z jogurtów je jeszcze biszkoptowy z danone także nie boj sie mozesz jej dać :)

Witak Kasia śliczny Jaś jak duzo perełka przeszła dobrze ze juz ok :) :*

Moja spi dopiero co usneła bylysmy na basenie wiec zawsze przez dzien wrazenia a pozniej zasnac nie moze ;/
mezi jeszcze przy aucie grzebie i grzebie a ja moze relax w wannie :D

moda mama siedze jak na szpilkach i czekam na wiadomosci od Ciebie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888688 przez domi28
Kasia i Sophie dziękuję Wam bardzo za poradę, w takim razie dziś śmigam po jogurcik dla Julki:):)
Julcia śmiga na czworaka, nie wiedziałam nawet że potrafi być tak szybka:) a wstawać też chce cały czas ale jak się trzyma kogoś lub czegoś.
A ja wczoraj w biedronce kupiłam taki fajny mus z kaszką ryżową Kubuś baby, powiem Wam że super jest to na przykład jak się gdzieś jedzie i nie ma dostępu takiego żeby zrobić mus, bo w domu to wiadomo że codziennie robie, ale na wakacje kupie to na pewno bo nawet w aucie mozna dać a Julikowi bardzo smakowało i tak to wciągała:):)
www.google.pl/search?q=kubus+baby&client...je-120-g%3B640%3B310

miłego dnia i buziaki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888695 przez kasia085
Domi ja tez kupilam ten mus i nie wiem czemu malemu jakos nie wchodzi. A moze nie byl glodny jak mu dawaoam. Sama nie wiem. Wiesz co ja sama robie mu obiadki. Desery zawsze dawalam ze sloiczka bo jakos nie mam pomyslu jakie owoce mu robic i jak. Czasem daje mu surowego bananka, jabluszko albo ostatnio brzoskwinke i je. A raz jak mu bananka starlam i podgrzalam to nie chcial. Moze robie cos nie tak. A tymi deserkami ze sloiczka to zajada sie tak ze az mu sie uszy trzesa:-) :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888720 przez domi28
kasia ja obiadki teraz zaczęłam gotować bo wcześniej słoiczki, a deserkisama zawsze robiłam, ostatnio jest na topie tarte na dużej tarce jabłko,brzoskwinia i banan:) arbuz tez smakuje Juli, robiłam też kisiel z bobofruta + jabłuszko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl