BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

9 lata 10 miesiąc temu #889672 przez młodamama
dziękuję wam kochane za miłe slowa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
U mnie dziś piękna pogoda, wstałam przed chwilą, tak przyznam się bez bicia nie poszłam dziś na zajęcia, zrobiłam sobie dzień leniuszka :)
dzisiaj jedziemy oglądać salę na nasz ślub, aż przeraża mnie to wszystko, tyle załatwiania :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889678 przez Sophie25
hejjj! :)

młodamama dasz rade kochana troche zalatania przedweselnego ale pozniej pamiatka na całe zycie :D :*

domi mi dzisiaj moja daje popalić a goraco dobija i to jeszcze okres dostałam wczoraj a ona zabkuje i marudna ze szok jeszcze wszytko z polek wyrzuca jakby nerwy miała .... taka mała furiatka z niej rosnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889697 przez młodamama
mam nadzieję sophie że sobie poradzimy, bo to jest mega wyzwanie dla nas, dwa miesiące na załatwienie wszystkiego :>

Dzieciaki są przesłodkie, może Twoja malutka za Ciebie wariuje, Ty masz okres a ona rozrabia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889734 przez domi28
młodamama wszystko super na pewno wyjdzie, jak się ma mniej czasu to jest większa mobilizacja i ma się dużo pomysłów:)
Sophie biedaku współczuję okresu, ja już zapomniałam że takie coś w ogóle istnieje, póki co nadal nie dostałąm i cieszę się z tego bardzo!!!
Zosieńks biedna, na pewno się męczy a jeszcze te upały... my rano chodzimy na spacerki póki nie jest gorąco a teraz siedzimy w domu:( Jula śpi a ja jej zupke gotuje:) mężu znów w delegacji. ale mam do mnie na noc przychodzi to sobie potem coś upichcimy:)
buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889902 przez Sophie25
a ja miałam grad przed chwilą :(

Masakra ile mi szkod narobił kwaitki rozwalił,kapustę i miałam okno otwarte to pół pokoju w tym było ramka ze zdj na ziemi cała mokra i oczywiscie kwiaty na parapecie a ja sie nie spodziewałam wogole takiej pogody tak to bym pozamykała i kwaity ratowała ;/


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890067 przez domi28
Sophie ale masakra:( pogoda zrobiła psikusa! dziękuję za pomoc z wózkami:) fajne te co przesłałaś, ale ja chce kupić jeszcze coś mniejszego, tylko tak żeby mieć na podróze, bo mój wózek jest ok i bardzo go lubię ale duży....
buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890082 przez Sophie25
kochana jak chcesz leciutkie i w podróz to moze : Bertoni Flash
"ultra lekki wózek o wadze 4,8 kg"

Bertoni Light tez jest bardzo lekki i ładny

coneco joger troszkę cieższy te najlzejsze i małe :)
Prampol Clareno zobacz jeszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890111 przez kasia085
Czesc kochane! Malo sie udzielam bo cale dzionki spedzamy na dworku. Przed blokiem mamy cien i sobie siedzimy z innymi dzieciaczkami i ciotkami. I tak nam szybko mijaja dni.
Sophie pogoda splatala figla.
Mlodamama powodzenia. Dacie sobie rade ze wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890249 przez paulina2053
Cześć Dziewczyny i Maluszki;) ja też ostatnio bardzo mało tutaj pisze i bardzo przepraszam ale mam na głowie przeprowadzkę i wesele siostry ktora niezwlocznie potrzebuje pomocy tel badz skype bo przeciez mnie nie tam nie mia; ( codzienny zarzut juz jakos przetrawilam;) u mnie oprocz tego co pisalam wczesniej radosne nowiny moj synek szaleje w brzuszku bardzo duzo;) co bardzo mnie i mojego cieszy;) co do imiona zasnawiamy sie nad Karolem(mojego dziadek mial tak na imie a moj bardzo go kochal) Kacper bo ma latwy odpowiednik w j ang no i Patryk z tego samego powodu. No i sie zastanawiamy;)
Wiem ze w Pl ogromne upaly nie wiem jak bym tam dala rade tu na szczescie jest cieplo sloneczko ale tez przyjemny wiaterek i taka pogodo uwielbiam;)
Mlodamama przepraszam ze tak pozno ale gratuluje malego olbrzyma;) my tak nazwalismy swoja fasolke gdy miala 5cm bo taki malutki a tyle juz od niego zalezy;)
Kasia085 korzystaj z pogody poki mozesz nie tylko Ty odpoczywasz ale i Twoja pociecha;)

Sophie współczuję znieszczen a niestety pogoda to nic pewnego dobrze ze malej nie bylo w poblizu.

Domi fo do wozkow to niestety nie pomoge bo nie mam zielonego pojecia jaki sama kupie. Jade pod koniec lipca do pl i tam chce kupic razem z lozeczkiem i kilkoma rzeczmi,ale to jeszcze nic nie znalezione.

Jakich polecacie producentow wozkow gdzie kupic dobre lozeczko bo ja zielona a tu dobre i doswiadczone mamy;)

Buziaki dla mam i pociech oraz przyszlych mam;)

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890251 przez domi28
dziękuję Sophie:*:*
kasia my też ciągle siedzimy na dworze, teraz jesteśmy u babci więc mam chwilkę i pisze bo babcia się z Julą bawi:)
paulinka ja łóżeczko kupowałam na allegro i jestem bardzo zadowolona:) a wózek mam carlo lux o taki : www.babyseka.pl/oferta/35/carlo-lux zadowolona jestem z niego bardzo bo łatwo się go prowadzi ,ale na wyjazd potrzebuję czegoś małego:)
buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890298 przez kasia085
Paulinka ja mam wozek emaljunga. Juz drugie dziecko na nim sie chowa i jestem bardzo zadowolona bo swietnie poradzil sobie w zime na sniegu i roztopach gdy innym mamom odpadaly kolka:-) ale jest jeden minus ze jest ciezki i gdybys miala czesto go gdzies wnosic to sie umeczysz. Ja cale szczescie mieszkam na parterze.
A moj brzdac spi. Obiadek mu ugotowalam i czekam az wstanie i go spalaszuje:-) pozdrawiamy cieplutko i slonecznie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #890344 przez Sophie25
paulinka witaj jak sie czujesz opowiadaj ! :* :)

domi moze akurat coś pomogłam ! :D Ale grzeje masakra ;/ :P
kasia jak mały wychodzą zabki ? :)
Ja mam x-landera i srednio mi sie podoba ;/

Moja 5 meczy ;/


Moja zabka dzis popluskała sie troche i jak ja wyjmowałam był krzyk niesamowity :O

Dzisiaj obżarłam sie lodem wziełam sobie średniego włoskiego i normalnie jestem pełna do teraz :O :D

Kupiłam truskawek zrobie 7 słoików dżemu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #890427 przez paulina2053
Czuje sie świetnie;) brzuszek już widać mały kopie mdłości minęły;) coś pięknego;)

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #891152 przez patka89
Cześć dziewczyny.
Dawno mnie tu nie było,ponieważ byłam z malutką w szpitalu.
Niestety nie doczytałam,że opryszczka tak może być groźna dla maluszka i stało się.
Kuzyn mojej córuni miał opryszkę gdy przyjechał do niej w gości.
Jak pewnie wiecie wirus ten rozwija się w organizmie dwa tygodnie.
Mojej córuni zaatakował uszka miała zapalenie ucha środkowego i niezyt gardło-nosa.
jest już wyleczona.A Ja wiem na pewno,że nie wolno by dziecko miało kontakt z opryszczką.
jedyne co jest dobre,że wiem że jest w 100% zdrowa bo miała zrobione wszystkie badania główki brzuszka itp i jest wszystko z nią okey :):)

Tęskniłam troszkę za Wami mamusie :D

Ps: co do kolek : mam ten sab simplex :) No u niej ogólnie lepiej,szczerze mówiąc to teraz nie wiem czy to były kolki czy już te uszka ją tak męczyły bo teraz jest spokój. Wczoraj tylko marudziła ale myślę,że to przez pogodę bardziej.

A co do truskawek jak ja mam na nie ochotę a nie mogę :(:( Ale babcia zrobiła kompot to już później będę piła i piła ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #891163 przez kasia085
Patka biedne malenstwo. Cale szczescie ze jest juz zxdrtowa. U takich maluszkow to byle co a moze przyniesc szkody. Zmien suwaczek bo nie wiem ile Twoj skarb ma.
Sophie malemu podobno wychodza gorne. Tak mowila lekarz. Wychodza i wyjsc nie chca. Narazie jest spokojny.
Kurcze dzis malemu robilam zupke i jakos zamyslona bylam i ja posolilam. Jakos duzo nie ale jednak. Byl juz glodny i nie bylo czasu na drugie gotowanie tym bardziej ze kapnelam sie ze jest posolona jak juz mialam ja na talerzu. Nigdy mu nie solilam wczesniej. Myslicie ze moze cos sie mu stac? Siostra mnie uspokajala ze ona zawsze solila ale moze Wy mnie jeszcze uspokoicie? Kurcze zrobilam to odruchowo tak jak nam zawsze gotuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl