BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

9 lata 10 miesiąc temu #892522 przez domi28
Skarbie właśnie raczej nie będziemy mieli internetu:( jak się coś uda złapać to na pewno zaglądne na forum:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892566 przez Sophie25
3mam za słowo słonce :D :*
Ucałuj Julke :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892855 przez paulina2053
Hej Dziewczyny ;) ja właśnie wróciłam do domku z malych zakupow;)jak tylko to zobaczylam musialam kupic;) moj malutki(dalej nie wiemy jak damy na imie) bardzo duzo sie rusza co sprawia mi ogrom radości;)

Laurka jest cudowna;) za kilka miesiecy ja pokaze wam zdjecie mojego maluszka;) a jak narazie ppierwsze ubranka malego;)

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #892856 przez paulina2053
Udanej podrozy i duzo duzo buziakow;)

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #892919 przez Sophie25
paulina śliczne łupy zakupowe! :) :D

A te buciki i ubranko w tygryska przesłodkie :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893037 przez patka89
Paulina :) śliczne łupy bardzo podobają mi się te ubranka z tygryskiem i te buciki no i One są bardzo przydatne.
Moja Laura też ma takie i uwielbiam ją w takich ciuszkach słodko wygląda ;p

No i nikomu źle nie życzę ale i w szpitalu bardzo fajnie się sprawdzają jak dziecko niestety ma wenflon w nóżce a antybiotyki z doświadczenia wiem,że
dają o różnych godzinach ja kombinowałam jak tylko mogłam,żeby mi Laury nie obudzili bo antybiotyk dostawała o północy a wenflonik miała w nożce.
Podkreślam nikomu źle nie życze.Oby wszystkie pociechy chowały się zdrowo to jest bardzo ważne.!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893045 przez paulina2053
Dziekuje bardzo;) nie mogę sie doczekac kiedy Ubiore swoje malenstwo;) jaka u was pogoda? Bo u mnie bardzooo gorąco;) jeszcze trzy tyg i jade do Pl na slub siostry nie moge sie doczekać;) a 2.07 mam wizyte u położnej trzymajcie kciuki bo od tego zależy moj wyjazd;)

Pozdrawiam

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #893047 przez patka89
U Nas dzisiaj dość chłodno jest,ale daje rady pogoda.
Ciężko było jak były takie upały malutka moja cieżko to przechodziła marudna było ciężko jej się zasypiało i tak dalej
ogólnie masakra była.Teraz jak jest chłodniej to zupełnie tak jakby dziecka nie było śpi i rośnie ;p

AAA no i najważniejsze powodzenia życzę,żeby wszystko się udało tak jak sobie planujesz;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #893875 przez domi28
Hej Kochane:) złapałam chwile neta:)
U nas super, pogoda jest rewelacyjna, cały czas moczymy sie w morzu a Jula w basenie, podróż ok, była chwila marudzenia która trwała ok 2 godz, ale to chyba było wiadomo ze cos bedzie nie pasować przy tak długiej podróży po za tym Julka jest kochanym dzieckiem!! Grzeczniutka, ładnie sie zachowuje!
Buziaki ,napisze wiecej jak wrócę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894326 przez patka89
Eee to fajnie.A moj lobuziak wlasnie spi na mnie bo w lozeczku plakala ogolnie opadam ostatnio jakos z sil.Chyba tez przydalby mi sie urlop a Wiolka chyba o Nas zapomniala:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895815 przez paulina2053
Cześć Dziewczyny;) widzę, że cisza jak makiem zasiał:( my już spakowani i tylko czekamy na odbiór kluczy by sie wprowadzić już nie mogę się doczekać bo będę mogła zacząć intensywniej kompletowanie rzeczy dla synusia;)
A teraz troche z innej beczki jestem w 24 tc a w pasie na wysokości pepka mam już 110cm wydaje mi się że to już baardzo dużo; ( przed ciążą mialam około 85cm jak to u was było z cm?

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895952 przez patka89
Ja to nawet nie wiem.
A co do ciszy no jest cisza przestraszna ostatnio tutaj na forum :(
wydaje mi się,że dużo osób poszło sobie przez te awarie no i już nie wrócili tutaj.

Powiem Wam,że moja córcia jutro już na świecie jest dwa miesiące :)
kochana kruszynka tylko wiecznie ten strach o te wszystkie choróbska złe...
Tyle teraz się o tym słyszy,że masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896270 przez domi28
hej Dziewczynki:)
jutro przeczytam wszystko co u Was słychać:) mam nadzieję że dzieciaczki wszystkie, również i te w brzuszkach są zdrowe i wszystko dobrze:)
my dziś wróciliśmy, podróż dobra, bo jechaliśmy w nocy więc Jula obudzila się tylko raz na jedzenie a tak to od 19;40 do 7 przespała:)
tylko ny zmęczeni bo to prawie 15 godz jazdy, więc odsypiamy:)
jutro napiszę coś więcej i jakieś zdjęcia bna pewno też pokaże!
buziaki Kochane, stęskniłam się za forum!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896300 przez kasia085
Oj dawno mnie nie bylo ale jestem na bierzaco:-) Jas po kontroli pooperacyjnej i moje kochane najwazniejsze - jest juz zdrowy:-) !!! Teraz borykamy sie z gornymi zabkami. Nie chce pic mleka i wlasnie poszedl spac glodny. Madakra. Jak one w koncu nie wyjda to wykoncze sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897032 przez domi28
Kasia cieszę się że z Jasiem wszystko dobrze!!! dzielny Chłopczyk:) ojj my też cierpimy z powodu górnych 1, normalnie Julka tak źle znosi to wszystko że szok:( biedne dzieciaczki , oby szybko ząbki wyszły i było po krzyku
Patka 2 miesiące! kiedy to zleciało, pamietam jeszcze jak czekałyśmy na wiadomość jak poród :) a tu już Maleńka ma 2 miesiące, rosną nam dzieciaczki :)
pAULINKA gdzie się przeprowadzacie? jejku ja nie pamiętam ile miałam w pasie ale ogólnie nie miałam dużego brzucha, wiadomo każdy inaczej, spytaj lekarza najlepiej:)
sophie i wiolusska gdzie sie podziewacie??
jeśli chodzi o nasz wyjazd to było cudownie!! aż żal było wracać, co prawda mieliśmy półtorej dnia brzydkiej pogody, ale wybraliśmy się wtedy do dubrownika na wycieczkę więc jakoś to minęło, chociaż byłam trochę zła że pochmurno na Chorwacji ale na szczęście szybko przeszło:) Julek podbił serca wszystkich i cały czas była w centrum uwagi z czego była niezmiernie zadowolona:) zaczęła też chodzić za rączki na wyjeździe i powiem Wam że teraz to jest jakiś hardcore, nie chce siedzieć, pełzać baa nawet na rączki nie chce tylko cały czas chodzić, mi już kręgosłup wysiada!
buziaki
a tu kilka zdjęć
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl