BezpiecznaCiaza112023

Z życia Mam.. i nie tylko :)

9 lata 10 miesiąc temu #888730 przez kasia085
No wlasnie a od kiedy mozna podawac arbuza? Musze sprobowac cos mu wykombinowac z tymi deserkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888736 przez Sophie25
domi to w takim razie musze na mojej wyprobowac ten mus mam nadzieje ze jej posmakuje i faktycznue faajne rozwiazanie w podrózy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888737 przez Sophie25
kasia arbuza mozesz smiało dac Arbuz jest najbardziej „wodnistym" owocem - aż 92% jego zawartości to woda takze gasi pragnienie i dobry dla pracy nerek :)
Podziękowania: kasia085

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888739 przez kasia085
O to super. Bo teraz sa juz takie smaczne. W takim razie musze sprobowac,
Bylam ostatnio z malym u lekarza bo ma juz tydzien wodnisty katar i powiedziala ze moze byc od zebow bo ida mu gorne hurtyowo albo alergia i dostal kropelki fenistil i wuecie co one jakies nassenne chyba sa. Bo spi mi juz 2,5 godziny co zwykle sie nie zdaza. A ja na dworek chcialam isc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888800 przez Sophie25
Mojej ostatnio wyszedł i marudna strasznieeeee była ;/
Teraz noce nawet nwet ale widze ze ma po jednej stronie zaczerwienione i chyba idzie 6 ;/
Kiedys czytałam ze u wczesniaków zabkowanie moze sie opoznic bo kolezanka martwiła sie ze jej synek ma 10 miesiecy i zadnego zeba ale do roku nic sie nie dxieje pozniej juz musi do lekarza isc ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888802 przez młodamama
Niestety dopiero dziś mogę napisać co i jak. A więc kochane, moja dzidzia od samego początku będzie żartownisiem :) Schował nam się olbrzymek i nie można było go znaleźć, a już się bałam, ze nic tam nie ma. Serduszko było widoczne na usg, jestem prze szczęśliwa :) Jutro z moim facetem obwieścimy nowinę dla jego rodziców, moich zostawiamy na deser :)

Fasolka ma 1,20 cm a poród na 20 stycznia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888819 przez Sophie25
młodama super wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulacje kochana! :*

Teraz pozostaje sie cieszyc i cieszyć i mignie szybko czas i zobaczysz swoją kryszyne a ponoć jak sie tak dzidzia chowa to bedzie dziewczynka tak mowią :D
A czy to prawda dowiemy sie niebawem :D i czy sie sprawdzi :D
Dbaj o siebie odpoczywaj jak najwiecej i ciesz sie chwilami :* Super buziak odemnie ! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888847 przez domi28
młodamama gratuluję :) super !! tak jak pisze sophie uważaj na siebie i będzie super:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888908 przez Sophie25
Hej :-)

Wczoraj wrocilismy o 11 ale mielismy wypad Zosia o 9 usnela tak sie wyszalala z malym maltanczykiem podawala mu pilke a on lapal :-)
Dzissiaj jedziemy nad jeziorko do tarnobrzega poplazowac :-) milego dnia kochane:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888996 przez domi28
hej Dziewczynki:)
my też właśnie wróciliśmy znad jeziorka, byliśmy w Kamionce, pogoda wyśmienita a Jula mega zadowolona:)
Sophie Wam też super:) trzeba korzystać z pogody:)
a jak się czują w takie upały nasze Ciężaróweczki :) mam nadzieję że dajecie radę!
buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889014 przez Sophie25
ooo domi to bliziutko mnie :D JA tam rowerem mysle z Zosia jezdzic na przejazdzki dzisiaj tez tam zagladnelismy :D :D Szkoda zesmy sie nie spotkały z pociechami :D

No ja dzis padłam po całym dniu :P
Zosia własnie po kapieli i bawi sie tzn chce zebym z nia sie cały czas pawiła juz mi tutaj papiery z drukarki wyciaga;/ :P :D

własnie jak przyszłe mamusie ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889051 przez kasia085
MlodaMama gratulacje i trzymam kciuki zeby byl chlopczyk:-) niech powiekszy grono kawalerow:-)
A my dzis spedzilismy dzionek u moich rodzicow. Caly czas na dworze. Maly sie wyszalal, wypil mleczko i juz spi. Dzis lkalam mu posmakowac na wafelku troszke loda ale byl szal- wymachiwal raczkami z radosci i plakal ze nie chce juz mu dac. Rosnie maly lodozerca jak rodzice. No i dzis pierwszy raz przymiezyl sie do raczkowania. Tyulko nie ogarnia jak zgrac przod z tylem:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889106 przez domi28
kasia z Jula było tak samo, ale ńie martw sie , kwestia czasu i Mały bedzie zasuwał az miło :):)
sophie no wielka szkoda ze jakoś sie wcześniej nie zgadalysmy, ale jeszcze na pewno bedzie okazja:) bardzo tam ładnie jest w tej Kamionce, maź tam jeździł często jak był mały a ja w sumie była 1 raz:) potem pojechaliśmy na obiad do Cyziowki, tam juz kiedyś byłam na imprezie z pracy ale teraz jest jeszcze fajniej i piękne widoczni :)
Pozdrawiamy z Jula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889109 przez Sophie25
domi ja własnie w tej cyziówce nie byłam a zawsze jak jedziemy tam to jest zamkniete a tam trzeba sobie wczesniej rezerwowac bo słyszałam ze duzo ludzi i ze trzeba wczesniej ? :)
Musimy sie kiedys zgadac bo na kamionce faaajnie i dzieciaki w podobnym wieku :) :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #889620 przez domi28
Witam Dziewczynki:)
Sophie super jest w tej Cuyziówce i my nie robiliśmy rezerwacji, jak przyjechaliśmy to byliśmy jedynymi gośćmi, potem sie dopiero zjechało trochę ludzi:)
kurcze przepraszam ale Julka się budzi i musze lecieć a tyle chciałam popisać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl