BezpiecznaCiaza112023

Zdrowa żywność - wątek zbiorczy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010791 przez SanN
Być może źle patrze, ale nie widzę żadnego wątku dotyczącego zdrowej żywności, dlatego proponuje tutaj pisać o wszystkich akcjach promocyjnych duzych marketów czy sieci spożywczych jakie są w tej tematyce organizowane. Do tego warto zamieszczać namiary na sklepy zarówno stacjonarne jak i e-sklepy, które się zdrową żywnością zajmują. Zaczynając jeśli ktoś lubi przetwory z buraków, ale nie tylko to warto odwiedzić Vitapol - http://sklep.vitapol.net/ szybka dostawa i bardzo dobre świeże produkty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013973 przez tessa
Ja staram się odżywiać zdrowo. To dla mnie bardzo ważne i staram się zwracać uwagę na to, co jem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1029213 przez junonka
Moim zdaniem żadna żywność nie jest w 100% zdrowa, bo roślinki, itp. oddychają tym samym zanieczyszczonym powietrzem co my :P Tak, więc jestem zdania, że nie warto przepłacać. Kolejna rzecz lubię czasem zjeść trochę fast fooda czy bardziej tłustego jedzenia. Lubię też frytki do obiadu zamiast ziemniaków, a ostatnio oczarowały mnie pieczone ziemniaki - czerwonywidelec.pl/pieczone-ziemniaki-przepis/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1031473 przez Domii1983
Badania dotyczące zdrowej żywności są wprost zastraszające. Podobna jest ona bardziej przetworzona niż "zwykła" żywność, zawiera tez więcej węglowodanów złożonych, a fakt, że niektóre produkty pochodzą z upraw ekologicznych można włożyć między bajki. Zupełnie inny mam stosunek natomiast do kosmetyków ekologicznych ( o ile oczywiście wierzyć składom).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1032430 przez junonka
A słyszeliście o cateringu z zdrową żywnością? Na foody24.pl/ można zamówić takie jedzenie na terenie Trójmiasta. Jeśli więc ktoś z was chciałby zjeść coś zdrowego, nie koniecznie mając czas na przygotowanie dania, to może skorzystać z tego typu oferty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 tydzień temu #1032920 przez tessa
Ja nie słyszałam. Ale w sumie to brzmi całkiem okej. A jakie to kosytz_

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 9 miesiąc temu #1037807 przez junonka
Słyszałam ostatnio o genodiecie. Przeczytacie o tym na www.dfmedica.eu/ . Jeśli więc ktoś z was chce zdrowo się odżywiać, to warto na takie badania się zdecydować i poznać potrzeby swojego organizmu. Może również i was ten temat zainteresuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 miesiąc temu #1039503 przez grulika
Ja o takim zdrowym cateringu dowiedziałam się od trenera personalnego. On właśnie diete pudełkową mnie polecił z tabletkami therm line fast. Powiem Wam , ze te dwa czynniki najlepiej wspomogły moje odchudzanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1041143 przez Quake
Dużo się mówi o tym, żeby żyć zdrowo i jeść zdrowo, ale prawda jest taka, że raczej jest ciężko się tego trzymać, szczególnie przy naszym szybkim trybie życia i tego, co nam serwują sklepy na co dzień.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 miesiąc temu #1057256 przez marion
A co myślicie o takim produkcie jak naturalne masło orzechowe, bez dodatku cukru i oleju? Można sobie od czasu do czasu na nie pozwolić czy za dużo kalorii? Czytałam tutaj że ma nawet sporo pozytywnych właściwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 8 godzin temu #1060322 przez junonka
A słyszeliście o kroplówkach witaminowych? Więcej na ten temat oraz zaleceń ich stosowania można przeczytać na drwojcik.pl/oferta/kroplowki-witaminowe . Sprawdźcie sami, jeśli także interesuje was ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1060438 przez kajunek
z tymi kroplówkami to moim zdaniem przesada, kto chce być podłączony do kroplówki ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061636 przez marynika
Ja akurat na allegro często robię zakupy. Tam te eko produkty są dużo tańsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1062694 przez aniaola37
Zdrowa żywność to podstawa przy odpowiednio zbilansowanej diecie, ale warto również zadbać o odpowiednie suplementy przy takim odżywianiu. Znacie może produkty mydetox mydetoxtea.pl/kategoria-produktu/forever/ ? Bardzo fajna seria produktów oczyszczających organizm, fajnie wpływają na ogólną kondycje. Wspomagają również trawienie i spalanie tłuszczów, poczytajcie sobie więcej o każdym konkretnym produkcie, na pewno znajdziecie coś na wasze dolegliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 10 miesiąc temu #1063075 przez marynika
Ja jakoś nie wierzę w takie produkty. Wolę się po prostu zdrowo odżywiać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl