BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860678 przez Marta1985
Ja też zostalan pozbawiona prawa głosu prży wyborze filmów ;-)

Właśnie oglądamy Grawitacje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860684 przez Milady
Witajcie!!! Wkrecilam Sophie a biedna sie marwila ivdzwonila kochana jest! I Wam pisala Wy tez kochane Sophie przepraszam wybacz za wkret :-D :-D
Naszczescie Negatyw :-D
Co ja bym zrobila z 3 z takim nie do konca jeszczevdojrzalym chlopem...

Nie zabijecie mnie ? :-D

Mam mega humor dzieci spia my mamy postoj i jutro w PL bede :-) do Szczecina do mamy a pozniej zobaczymy :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860685 przez Agusia83
No to i ja się z Wami witam :laugh: późno trochę, ale z mężem troszkę pogadaliśmy, oglądaliśmy też epokę lodowcową....no i jestem.

Artuś dziękuje wszystkim za życzonka :laugh:

Byliśmy dziś 2,5h na spacerku...była cudna pogoda,Emi siedziała w piaskownicy, czasem zabierając zabawki, trochę popłakała bo ktoś brał jej piłkę... :silly: a Artuś się pohuśtał sam i z mamą :lol: i pospał na polku.

Milady,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aleksia, ja mam to samo, jak D. w sobotę nie ma to ciężko wszystko ogarnąć..jak zmywam podłogi, to może nie Artuś, ale Emi musi od razu wejść na mokre...i dzięki temu po zakończeniu sprzątania efektów za bardzo nie widać :silly:

Ikunia, ale będziecie mieć ładne mieszkanko :lol: wietrzcie się i spacerujcie :lol:

Sophie, ja bym nie mogła tak długo żyć w niepewneści :silly: ile już Ci się spóźnia?

Dziewczyny, ale smakołyki pokazujecie...wszystko bym zjadła :silly: ostatnio nie wiem czemu ale mam wene na słodycze...ciągle bym coś wspitalała...

A te zęby dzieciakom dają popalić...mój też zaczął robić zielone kupy i tak zajeżdżają, że sama Emi mówi, "mamo, fuj kupka Achusia" :lol:

Karolka, odnośnie sosu, to ja robię go z mięsa...tzn, np: gdy robię gulasz z łopatki czy z mięsa drobiowego, surowej szynki...kroje mięcho w małą kostkę..a do miski rozgniatam ze 3-4 ząbki czosnku, dodaję sól, pieprz, kminek, tymianek, trochę papryki słodkiej i olej...i taki sosik mieszam razem z mięsem...a później tylko kroję cebulę do garnka z odrobiną oleju...gdy się lekko poddusi dodaję mięso...czekam aż puści sok...tak z pół godziny, a później dolewam wodę...i się wsio dusi, a jak zmięknie, to trochę mąki z wodą i zag,ęszczam sos....

a tu kilka fotek mych pociech...

zobaczcie jak słodko śpią :lol:

tak się bawią

a to Artuś chrupkowy :silly: ...Synowa, to dla Ciebie :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860686 przez Sophie25
Ty piczo a ja dzwonie zmartwiona i sie denerwuje! A mozliwe ze nie mogevsie denerwowac!!!
Ojjjj Ty !!!!
Masz za to po lapach :angry: :angry: :silly:

Szczele foch i bedzie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860688 przez Agusia83
Milady, uduszę Cię...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....ale wiesz, dobrze, że negatyw :laugh:

a tu macie jeszcze jedno zdjęcie Artka jak stoi na kolanach w łóżeczku :silly:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860689 przez Sophie25
Jejkuuuuuuu sliczny Artus zieciunio jaki On slodkiii i te oczka pokaze jutro Zosce :-D
Corcia rownie piekna jak sie ladnie bawia :-)
Emi chetna na zabawy z braciszkiem? :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860691 przez Agusia83
Sophie, czasem :silly: czasem ma go gdzieś i sama się bawi, a czasem razem z nim...nawet jak on płacze to stara się go rozśmieszyć..ale są też momenty, że akurat bajka leci, więc ma go w 4 literach :silly: pokaż Zosi, pokaż :laugh: a oni oboje mają cudne oczy...i chyba karnacją też się dobrali :lol: ...

oczywiście pozostałe dzieciaczki równie cudne :lol: panie piękne a panowie przystojni :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860693 przez cordis
jestem,jestem i czytam.odpisze jak dopadne kompa bo z tel.nie mam nerwow dobrze ze okno zamkniete bo by lecial jak daleko widze.Za Bartkiem gonie ucieka mi po calym domu raczkowanie i wspinanie sie na matke opanowal.Agusia ale grzeczne anioleczki spia.Jutro do tesciow oby zas cos nie wymyslili.Dobrej nocki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860694 przez Milady
Oczy ma zabojcze beda panny sie bily o Niego :-D

Dziewvzyny a kakaszka sie usunela? To pewne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860695 przez Marta1985
Milady!!

Agusia jutro co odpisze bo już šie zorientowalam we wszystkim :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860699 przez Agusia83
Marta, dziekuję Ci bardzo :laugh: a mozesz tylko tak szybko tu napisać...da się, czy się nie da?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860720 przez aleksiaa88
6:35 mały juz mnie zaczepial ale jeszcze nie stoi. Moze jeszcze zasnie, mi sie nie chce wstawac na obiad nic nie wyciagłam bo nie chciało sie na pietro leciec do zamrazary.


Milady ja juz Cie widziałam 2+1 1-to brzuch
Słonce wyszlo dzis ostatni dzien słonca trzeba dobrze wykorzystac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860735 przez Gochens
Dzień dobry ;)

Ciekawe co Będzie w prima aprilis :lol:

Artek jaki przystojniaczek i super widok jak dzieciaki się wspólnie bawią ;) ja juz nie mogę się doczekać tego widoku
Cordis wpadaj jak będzie net i przekazuj nowiny od teściów :silly:

U nas dziś pogoda się popsuła jest chłodniej ale w powietrzu Czuje święta... W nocy Alan się obudził i za cholerę nie chciał w łóżku spać wiec musiałam go wziąć do nas pobudke zrobił juz kolo 7 ale ja wstałam o wpół do 8 ;)

Wasze dzieci też się tak uśmiechają cały czas?? Alus tak słodko wygląda i normalnie Cieszy się do wszystkich i wszystkiego, słodziak
Dziś do mamy na obiad lecimy a teraz idę kupę zmienić
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860745 przez Sophie25
Witamy !

No własnie Gochens co to bedzie w prima aprilis :D

Jaki ALanek śliczny i usmiech zabojczy ma na mamusie tak zerka bo z aparatem stoi? :D
MOja czasem jak trzymam aparat to taka mine szczela jakby chciała powiedziec " CO jest kurde~?" :D

Pokazałam ZOsce kawalera Artka i jest zachwycona usmiechała sie a pozniej dostałam z liscia od niej rzecz jasna :D

Dzisiaj spacer do pobliskiego lasu :)

Miłego dnia! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860748 przez Ikunia1910
Hej.

Alan ty tak od rańca na murawie siedzisz ? :cheer: jak widze taka mala "smierdzaca" stopke to zaraz bym gili gili robila:)

Agusia slicznie dzieciaczki sie bawia a Emilka co wstawiasz zdjecia to doroslejsza a na tym co sie usmiecha to czysta mamusia. Artus podrywacz;)

moje skarby jeszcze śpią oba dwa. Dzis w planach wspolny spacer do parku na plac zabaw do dzieci musze wyciagnac B. troche z tej chalupy bo mi stale tylko kleje silikony i rozpuszczalniki wacha jeszcze mi sie zanarkotyzuje:p
A w chacie robimy wszystko to czego z regoly nie widac:p czyli bardzo wazne duperele ktore mnie strasznie denerwowaly.

Aleksia moja i na boso i w butkach c 6h odzi na calej stopie. Ja bardzo czesto chodze z nia po lozku i wtedy musi trzymac równowagę wiec nie ma bata zeby na paluchach stala sasasa:p

A butow tez narazie nie kupuje i nie wiem czy wogole kupowac wiem ze jak zacznie sama chodzic to powinna miec skorzane drogie buciki przynajmniej te pierwsze

zobaczymy ja obstawiam ze do konca kwietnia juz sie pusci sama bo na spacerze tez jedna reka trzyma mnie druga wozek ale jak ja puszcze sama to czuje sie niepewnie baa boi sie zaczyna machac raczkami i klepie sie po brzuszku a pozniej szuka mojej dloni zeby sie zlapac:)

Na obiadek dzis planuje pizze, musze kupic serek, drozdze, wedlinke i moze jakiego pomidorra

Mogli by juz wstac bo mi sie nudzi :p




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl