BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu #860760 przez KaRoLkA
Dzien dobry ,
skad to moje dziecie ma tyle energii ze wstaje o 6 a w nocy co chwila ryk i bawila sie od wpoldo 1 do 2 :cheer: i cwaniara mala nie bedzie sie sama w lozeczku bawic tylko ryk a w lozkubtez lezec nie bedzie bo Ona przeviez bawic sie chce :/

Gochens jaki Alanek pocieszny :) wspolczuje znajomej ze sie nie udalo , mam nadzieje ze za drugim podejściem sie uda :)

Agusia dzieciaki masz cudne i oboje do mamy podobni :) fajnie sie ladnie razem bawia :) dziekuje za przepis kochana :*

Milady ale wycielas numer Sophie :laugh: Ona biedna przejeta a to wkret byl :) dobrze se negatyw :)

Marta butki extra :)

Sophie to do srody my tu jajko zniesiemy z niepewnosci :silly: ale kciuki zacisniete :)

Ikunia fajnie ze jestes , mieszkanko bedzie zrobione na cacy :) wyciag chlopa na powietrze :)
Ja sie smieje z mojego ze chlop to mi nie potrzebny bo jak trzeba cos skleic czy przykrecic to sama to robie, karnisze sama przykrecalam i nawet łóżeczko Gabi sama skrecalam w 8 miesiacu B) bo u Mojego to jest "zaraz" a ja mam alergie na to slowo B)

Aleksia to niezle Ci Albercik szqleje :)

Violcia fajnie ze odpoczelas i prezent napewno sie spodoba :)

Gabi czasami chodzi na paluszkach ale juz coraz rzadziej , a najlepiej bo chodzi na czworaka z wyprostowanymi nozkami i dupka w gorze tak to smiesznie wyglada hihi :) no i to szyderca maly jest jak jej mowie powiedz baba avta ba i sie hihra :lol:
u nas pogoda znowu do bani , leje jak z cebra wiec gnijemy w domu :)
Wieczorek milutko spedzony , obalilismy butle czerwonego winka :silly:

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860814 przez violcia00
dzien doberek.

u nas noc kiepska jak zwykle,kilka pobudek,o 4 herbatka i jakos przekimal do 6,ale musialam do niego biegac bo sie przewracal na bok i jeczal,moglby choc raz dluzej pospac :dry:

Miledy nie ładnie tak kolezanki wkręcac,my tu wszystkie sie martwiłysmy :dry:

Ikunia to dobrze ze jestes bo myslałam ze i Ty nas zostawisz :P ,miłego spacerku :kiss:

Agusia dzieci masz sliczne,Emi mala modeleczka i Artus tez sliczny i fakt bodobni do Ciebie :blink:

Alanek jaki Ty śliczny uśmiech masz,słodziutki,ale Ty chyba do tatusia podobny jestes :unsure: :silly:

Moje dziecie tez staje na całych stopkach,czasem na paluszkach...musze w pon.skoczyc jeszcze po ubranko dla Oskarka,zeby sie ladnie prezentował na urodzinach,bedzie tez jedna dziewczynka,wiec kawaler musi ladnie wygladac :lol:

U nas tez pogoda pod psem,niby nie pada,ale jest brzydko :huh: ,chlopaki zasneli,a ja troche ogarne mieszkanko i obiad juz sie robi,zdazylam sobie palucha rozciac,a krew tak sie lała :ohmy: ,pozniej jeszcze mam strete prasowania pomimo niedzieli,raczej nigdzie dzisiaj nie wyjde :dry:

Marta butki Bartusiowe pierwsza klasa :blush:

Karolka fajnie ze wieczorek udany,jak było winko to chyba wieczor sie miło zakonczył?! :P :silly:

lece cos robic poki chlopaki spia,a juz mnie zdążył młody wymeczyc,zazdroszcze mama,ktorym dzieci sie same bawia,moj to tylko cały czas wlazi,upada,nawet jak na dupke to czasem placze,ucieka przede mna,tak zapierdziela ze Wam mowie,u nas w sypialni jest taki wlochaty dywanik,to Oskar wydziera z niego "wlosy"(tak to nazwe)i ma radoche ,a dzisiaj prawie wszedł do pralki,znalazl sobie nowa zabawke :blush: :laugh:

Miłej niedzielki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860821 przez Gochens
Alan śpi już ponad Godzinę och jaki spokój. :lol: chętnie bym się kawy napila ale mam tylko naturalną a inki mi się nie chce pić. cóż napije się dopiero u mamy ;)

Violcia tez mam dziś "robotna " Niedziele pranie juz drugie się robi a ile prasowania!! chyba już dziś tego nie ogarnę ;)
Pochwal się zakupami na urodziny!!
Alan niby podobny do męża ale moim zdaniem jest mój ;)

Ika idź wietrz chłopa bo narkomanek w domu to kiepska myśl ;) to ja Alana tez musze nauczyć chodzić bo jak to tak hihi

Karolka to Ci córka poszalala! a jak pogodę macie iście łóżkowa to trzeba korzystać!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860911 przez Hania84
witam :)

ale napisałyście :ohmy:
nadrabiałam pół godziny !!! :silly:

Agusia pociechy ekstra...a najpiękniejsze zdjecie jak razem śpią :kiss: rozczuliło mnie :)

Alanek piękniś :) i chyba blondynek będzie co nie? :blink:

Milady !!! o Ty niedobra wkręciaro :silly: to jeszcze nie czas na prima aprilis :P ;)
szerokiej drogi !!!

Butki Bartusia cudne...i nawet będzie miał ze swoim imieniem ;) to na pewno mu ni zginą jak juz podpisane :lol:

...ja dla Lenki mam tylko na razie z miękką podeszwą...z twardą ma ale jeszcze nie nosi bo ciut za duże...ale w PL chcę kupic jej paputki i jakieś buciki na lato. Tak macie rację pierwsze buciki musza być z tych lepszych i droższych bo jeszcze stopa się kształtuje u dziecka.

...a co do stawiania kroków to lena stawia całą stopą...ale czasem też na palcach się wspina...to normalne ;) tylko niepokoi mnie że jedną nóżkę daję w bok...ale moja mama mnie uspokajała że to normalne bo się jeszcze wszystko kształtuje...no zobaczymy...oby miała rację.

Karolka świetne ciasteczka...że chciało Ci się tyle ich zrobic...bo widziałam po przepisie że chyba troche pracochłonne...ale efekt super :)

Ikunia fajnie że B. taki pracuś i Wam odnawia i poprawia na lepsze mieszkanko :) podrap go za uszkiem i powiedz że to pochwałka :lol: ..mój mi zawsze tak robi :blink: hihi

...kurka co ja tu jeszcze miałam napisać ...hmmm...

...cordis fajnie że jesteś...to czekamy na opis ;)

aaaa Vilcia uważaj na noże !! :ohmy: tez ostatnio tak się pocięłam ...łooo matko...

A my bylismy dziś w Kościele :) koło nas siedziało młode małżeństwo...jeszcze bezdzietne i tak im się Lenka podobała że wciaż się do niej uśmiechali...a szczególnie ten pan przystojniak :silly: a potem Lenka go zaczepiała...rozkładając się na ławce i "przypadkowo" go trącając :lol: hehe ma dobry gust :P :lol: potem na przekazanie znaku pokoju podali jej rękę to miała taką radochę że hej :lol: aparatka mała ;)

u nas dalej pochmurno...i 9 stopni tylko ...

miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860922 przez srenka_918
Witam ;) Popieram Hanię w tym, że napisałyście tak dużo że trzeba było ponad pół godz nadrabiać ;)

Milady Ty żartownisio ;) A ja już chciałam szukać słów pocieszenia, bo byłoby Ci ciężko...

Moje chłopaki mi już drugi raz zasnęli ;) Wróciliśmy z urodzin dziś o 2, spaliśmy do 9, ale im oczywiście mało ;) Od 7 miałam Pawełka z nami w łóżku, bo popłakiwał ciągle przez sen... Nie wiem co to... Chyba mu się śniło, jak dzieciaki się biły ;) Pierwszy raz widział taką akcję i aż miał otwartą buzię ;)

Ja żadnemu przyszłemu chrześniakowi nie odmówię ;) Ale ostrzegam, że budżet na prezenty zawsze będzie ten sam ;) Tylko że na razie mam jednego chrześniaka (mąż już 2) to pieniędzy nie trzeba było dzielić i stąd to szaleństwo ;) Ale grunt że mały był szczęśliwy ;) Dopóki nie popsuł pierwszej zabawki ;)

Teraz to i mnie sen zaczął męczyć... Ale nie wiem czy opłaca się robić drzemkę, bo za pół godz wyjeżdżamy do kościoła...
A tu drzemka nr 1:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Oraz drzemka nr 2 ;)
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860936 przez aleksiaa88
Tatuś sobie pojechał grać, a mamusia co? Siedzi w domu na dupie zzzzzzzzzzzzzzzz

Pochmurno ale idę bo ocipieję w domu.
Już mu powiedziałam, że nie ma co na torta liczyć tak mnie wkurzył dziś. A on zdziwiony, że w ogóle myślałam robić zzzzzzzzzz

A ja durna kupiłam zestaw buty i piłkę na tort zzzzzzzzzzzz taka chciałam być miła zzzzzzzzzz

Aha uwaga ja dziś jestem na zzzzzzzzzzzzz chce mi się czymś pitolnąć o podłogę tylko szkoda mi bo sama bym musiała sprzątać po sobie to co to za przyjemność zzzzzzzzz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860937 przez Hania84
My już po obiadku...Lena i tata śpią...a ja buszuję po necie :P :lol:

srenka to faktycznie padli hihi :lol: a Ty uważaj i nie wskakuj na tapczan fotografko hihi :lol: :blink:

Sophie ja mam bardzo mocno kciuki zaciśnięte i czekam na wieści środowe :) tylko prosze mi się tu ładnie z rana zameldować i poinformowac o wyniku :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860938 przez aleksiaa88
Ja dziś strajkowałam nie gotowałam tylko nastawiłam mięso na rosół i tyle bez warzyw bez soli chcecie rosół to sobie wrzucie hahaa zzzzzzzzzzz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860982 przez violcia00
cholerka ale sie wkurzylam,znow wyskoczylo ze sie kod nie zgadza,chcialam skopiowac post,ale przez przypadek wcisnelam wklej a nie kopiuj i wszystko diabli wzieli :angry:,a napisala mdlugiego posta,ja to mam pecha :angry: :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861009 przez Sophie25
Moja tesciowa doprowadziła mnie dzisiaj do szału :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Wiec zakoncze to tym :
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861031 przez KaRoLkA
Hehehe Sophie czym az tak Cie wkurzyla jasnie T ???? :unsure: obrazki czadowe :laugh:

Srenka ale chlopaki fajnie spali , to pierwsze extra :) fajnie ze prezent sie spodobal :) ja tez mam jednego chrzesniaka , juz ma 5 lat i co przyjade to mu prezent robie bo widze Go raz na pol roku lub wiecej

Aleksia ty niedobruchu :silly: to im obiados wymascilas hihi

Haniu to Ci mala zaczepiara rosnie , Gabryska teraz sie zacaela bac i wstydzic :/ a wczesniej to do kazdego poszla i do wszystkich sie usmiechala


Ja sie przespalam godzinke a moj zajal sie Gabi bo jak zombie chodzilam :)
Musze pochwalic Gabi bo zjadla dzisiaj ladnie barszczyk, slicznie buzke otwierala oby tak dalej :)
U Nas normalnie snieg na gorach i to tak nisko :cheer:
Ile czasu wyrzynaja sie jedynki gorne bo tak jej strasznie dokuczaja ze az mi jej szkoda :(
Moj poszedl takze znowu same jestesmy , troche zabawy i bedziemy sie ogarniac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #861053 przez Hania84
haha aleksiaa to poszłas dziś z tym obiadem :D zzzzzzzz :lol:

Sophie co się stało ????

Karolka nie strasz :cheer: śniegowi mówimy NIE !!! ;)


zapomniałam napisać...
A moja panna wczoraj leżała na podkładzie (wczesniej wypiła herbatkę) i zesikała się dośc sporo...więc podwinęłam trochę ten podkłąd by nie leżała na mokrym i po 5min. znów się zesikała i to fontanną :cheer: :ohmy: i oczywiście poleciało trochę na kanapę bo tam nie było podkładu bo podwinęłam wcześniej B) zaraz było wielkie mycie :P

teraz siedzi na nocniku....za chwile chwilkę przewietrzymy pupę i spanko będzie też :)

zobaczcie jaki fajny przepis znalazłam...niskokaloryczny , zapiekany w piekarniku a nie smażony więc zdrowy :)
kuchnia.wp.pl/id,7991,title,Soczysty-kur...s.html?ticaid=1126bb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861057 przez Gochens

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Eh idę do wanny zatopić smuty :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861061 przez Sophie25
Gochens ojjjj to miałas chwile grozy naprawde, naszczescie nic sie nie stało Alankowi ale te dzieciaki maja pomysły do sciagania rzeczy ja to juz truchleje bo oststnio Zosia bawiła sie koralikami od rolety na balkonie i zaczeła owijać do okoła :ohmy: musiałam sciagnac bo to niebezpieczne było .... wszystko leci nawet kiedys nasikała do nocnika posadziłam ja zeby isc ja wytrzec chwila zaledwie i siki na niej :ohmy: :ohmy: masakra ....
Wszystko co wisi ja ciekawi i wszystko co zakazane oczy dookoła dupy dosłownie ...
Gochensik zrelaksuj sie jest juz sytuacja opanowana zebys sie teraz nie denerwowała :kiss: :kiss:

Hania zajebisty ten przepis :lol:

KaROlka przeszła samą siebie dzis doprowadziła mnie do szału normalnie nawet nie wiedziałam co jej powiedziec, było tak : Zosia stała koło stolika,ja jadłam sałatke i miał maz na nia zerkac,tesciowa lezała obolała bo mowi ze boli ja kregosłup a nagle Zoska spadła i zaczeła strasznie płakać podtrzymała sie jedna raczka i chyba ja zabolała to ja podchodze uspokajam ja przytulam a ta wstała i "jejkuuuuu Zosia spadłas daj mi ja"! a ja przeciez ja uspokajam no i przytulam a ta mi ja wydarła z rąk!!!!!!!!!!!!!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: Czicie ! masakra :ohmy: podeszła i ja wydarła a poem rzuciła tekst " OOooo plecy mnie juz nie bola a tak szybko wstałam" a za chwile dała mi ja spowrotem .... Ona zazwyczaj bierze ja na 5 minut i daje mi ale to juz był szczyt wszystkiego! Powiedziałam o tym J oczywiscie ale on rzucił tekst "To co ze ja wzieła" :ohmy:
Wkurzyłam sie bo nigdy jej nie biezrze a jak płacze to wtedy ja bierze i pokazuje przed synalkiem ze wielce ja uspojkaja!
Noz kurde umiem uspokoic swoje dziecko niech sie taka wspaniała nie robi :angry: :angry: :angry:

Ale bym chciała juz na swoim byc jak najszybciej robimy ta kuchnie i 1 pokoj nam został i wykurzam sie nareszcie :silly:

Jeszce powiedziałam ze wydarła mi dziecko normalnie w nerwach tak a ona nic zero reakcji :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #861100 przez Hania84
Gochens oj ale sie podziało :ohmy: wierzę ze serce stanęło ci w gardle :cheer: sama bym chyba padła trupem ...dobrze ze jednak nic Alankowi się nie stało...oj ruchliwe i wszędobylskie dzieciaczki. Dla Alanka :kiss:

Sophie to ci T. B) na chwile to każdy głupi potrafi wziać B) niech się wykaże na dłuzej jak tak "świetnie" potrafi uspokoić :P

oddaję mojemu neta...
więc tu dziś już nie zajrzę...
więc do jutra
dobranoc ...

...tylko nie napłodźcie znów 5 stron :P :lol: hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl