BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 1 miesiąc temu #860460 przez Sophie25
My po spacerku własnie odziwo dzisiaj nie wieje i jest pieknie, ubrałam jej body sweterek i ocieplaczek,rajtuzki i cienkie spodnie a mi to sie chciało w koszulce chodzić ..

Przedtem podlewałam kwiatki na gorze i schodze na doł i spadłam :ohmy: :ohmy: Szczeliło mi coś w kolanie i boli ale to chyba nic powaznego bo juz chodze normalnie tylko na poczatku pobolewało ... Musze uwazac bo spieszyłam sie jak oszalała :ohmy: :huh:

Gochens racja dam przepisy na poczte mogłam tam odrazu zapodac :)

Własnie Zosia rznie kupsztala wiec mykam :kiss:

Bede pozniej ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860470 przez malutkamilka
Aleksia o jakie znaczki chodzi to pomogę?

Sophie Ty kochana uważaj, jak z połamaną nogą będziesz brzuchol dzwigać?! kiedyy testujesz?

Gochens Ty to masz dobrze, kregle wyjscia z domu... tez bym chciala nawet z mala i nie koniecznie tak do pozna byle razm ale moj jest tak zmeczony ze woli posiedziec w domu ale razem.

My tez na krotkim spacerku bylismy bo jakos sie zaczelo zachmurzac i wiac, po drodze do sklepu po wedlinke i paroweczki na jutro na sniadanko. zdarzylam wejsc do domu i lunelo! Obiadek zrobione czekam na meza bo wymienia opony w busie i mi w aucie tez wymienil wiec sie dzis troche narobil. na budowei poprzykrywal co trzeba i caly dzien zlecial.

Przywiozl dwa worki etui na okulary. rozne kolory, fasony i tak sie zastanawiam czy nie wystawic na allegro bo co z taka iloscia zrobic???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860472 przez srenka_918
Witam dziś ;)
Artek kochany buziaczki ;) ;*

Ja dopiero teraz i pewnie więcej już dziś nie wejdę ;)
Kupiłam małemu ciuchcie z torami na pilot, trochę badziewna się okazała jak baterie wsadziłam, ale czego się spodziewać po "bezpiecznej" zabawce, była lepsza ciuchcia ale od 4 lat, to nie chciałam sobie obciachu zrobić że nie wiem ile ma mój chrześniak ;) Jeszcze koszulę w kratę, zapodam zdjęcie poniżej ;) Tonę słodyczy, autko co świeci, gra i otwiera drzwi, balony na 20 i 15 litrów powietrza (powinny być duże chyba co?) i pistolet na wodę ;) A do tego karta z drobnym pieniążkiem ;) nie wiem co tak zaszalałam ;) A na roczek dostał od nas autko z przyczepą właśnie i konia na biegunach ;)

Ja od rana zalatana, bo chciało mi się zorganizować czas, żeby na targowisko jechać ;) Ale warto było, bo małego obkupiłam za bezcen ;) Kurtka wiosenna, czapeczka, sweterki, piżamka i mężu dostał bokserki "ładnemu we wszystkim ładnie" ;) Tylko jak zwykle dla mnie nic nie było... no apaszkę kupiłam sobie ;)

Miłego weekendziku ;)

Aha, Te zęby u dzieci to koszmar jakiś... Najpierw wychodzą w bólu, żeby za 5-7 lat je w bólu wyrywać... ech... |

A mój synuś też dość dobrze spał ;) Od 22 do 6 z jedną pobudką na smoczka ;) ale potem to już musieliśmy wstać... ;) U mnie wiatr jest zimny... Ale słońce ślicznie świeci ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860483 przez aleksiaa88
Malutka chodzi mi o te gwiazdki serduszka w tekscie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860488 przez Gochens
Aleksia ja na tablecie mam takie ale są też w tych nowszych telefonach samsungach ;)

Malutka jak tyle tego masz to pewnie wystaw na allegro zawsze jakiś grosz wpadnie ;) no i z jednej strony Twojemu się nie Dziwię że. Chce w domu z rodziną Siedzieć ale raz na jakiś czas dobrze sobie wyskoczyć i zmienić Otoczenie :silly:

Sophie ale to nic poważnego? nasmaruj jakąś maścią może profilaktycznie

Srenka no to poszalalas na zakupach!! koszula fajniusia!!

My juz wróciliśmy miał być grill ale teściowa zrobiła obiad wiec grilla zrobimy kiedy indziej. Ehh i na koniec się poklocilam z moim :angry: teraz działam w wannie a on ogląda jakiś mecz :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860491 przez Hania84
Sophie !! Uwazaj na siebie ! :) OMG ale sie przytrafiło.

Malutka no pewnie, ze wystaw na allegro lub tablicę...na tablicy chyba ogłoszenia są darmowe. Jak masz okazję zarobic to pewnie że tak :) a jakie te etui? twarde czy miękkie?

Te serduszka i gwiazdki to chyba tylko Gochens wstawia...i tez nie wiem jak ;) krąży czasem na forach jeszcze taka buźka ruszająca się i śmiejąca...i też nie wiem jak to wstawić bo fajna jest :)

srenka koszula ekstra :)

Lena dziś marudna...wstała z drzemki lewą nogą...ale ja myślę że chyba dziąsła ją swędzą...bo kupy robi też zielone i smrodliwe (sorki za szczegóły hehe)...posmarowałam jej teraz dentinoxem dziąsła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860510 przez KaRoLkA
Jestem i ja na chwilke :)

Sophie uwazaj na Siebie kochana :) ( a moze juz na Was ) wlasnie kiedy test robisz ???

Haniu przybij piatke moja dzis tak samo marudzi az musialam mojego obudzic wczesniej bo nawet posprzatac nie mialam jak z Nia bo ryczy i krzyczy caly czas :/

Srenka to niezly prezencik zrobilas :) i fajnie ze zakupy udane ;)

Gochens dobrze ze posiedzieliscie chwile a co zjowu mezowi??? Czyzby znowu na pelnie sie mialo :unsure:

Malutka nie dziwie sie mezowi ze chce tylko z Wami posiedziec ale ja tez czasami sie obto rzucam bo chcialabym wyjsc do ludzi a nie tylko w domu :/

Aleksia ja te znaczki mam na tablecie i w telefonie :)

Cordis jak tam plecy ???

Ikunia gdzies Ty ???

U nas deszcz napitala takze gnijemy w domku , posprzatalam , obiadek zrobiony i zjedzony (pyszny wyszedl )
no i sloneczka zrobione z przepisu Sophie tyle ze mase zrobilam orzechowa i kokosowa :)
oto i one
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


wieczorek spedzam z mezusiem (o ile cora bedzie spala) takze milego wieczorku kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860517 przez aleksiaa88
Jak ja nie lubię jak chłopa nie mam w sobotę jak mnie to denerwuje nie mogę posprzątać co się wezmę to za chwile gdzieś się podnosi albo uwiesi mi się na nodze na dupie nie posiedzi w całym domu burdel wszędzie zabawki po podłodze latają, a jak słońce przyświeci to kurz aż fruwa. Nic nie mogę zrobić bo co chwila się pcha na mnie.
Gochens co tam nawywijał pan mąż?
Jak Ci dobrze w wanience sobie leżysz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860534 przez malutkamilka
Jak mniemam Aleksia to chodzi ci o te linki? Jak wchodzisz na: odpowiedz na temat to po prawej piszesz posta a po prawej są te minki.

Haniu a różne przeróżne. Od miękkich do twardych, od małych po duże, od cienkich do grubych oraz od eleganckich do sportowych.

Srenka to żeś zaszalała. Chyba z majatek wydałaś. Czemu nie jestes moja chrzestna? ;)

Właśnie próbowaliśmy z mężem zrobione przeze mnie pierwszy raz tiramisu i jak na mój gust to za mocno czuc maskarpone. Macie moze jakiś sprawdzony przepis? To bym z chęcią go łyknęła.

Gochens a Ty co taka nerwowa jesteś? Czy mężu fest coś przeskrobał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860535 przez Sophie25
Dziekuje kochane za troske :) Zyje moje kolano posmarowane odpoczywa :laugh:
kupiłam sobie kawe karmelową ( Douwe Egberts) jest zajeeeeeebista a zapach mmmm :laugh: :) Pije przy ciachu :)

KaROlka ale super ze przepis przypadł Ci do gustu :laugh: świetne są i powiem Ci ze orzechowych nie robiłam wiec musze wyprobować :)

Aleksia moj jak jest w domu to tak samo nie posprzata człowiek w spokoju ... :silly:

Hania nie przepraszaj my lubimy o kupach rozmawiac hah moja dzis szczeliła taką żółta i znowu na plecach była ... jak to Zoska obsrana po pachy :laugh:

Kobitki testuje w środe rano mam nadzieje ze ujrze 2 krechy :) :laugh:
Maz stwierdził ze jak nie wyjdzie to damy na luz i co ma byc bedzie jak nie teraz to za jakis czas,jak da nam los on z tych optymistycznych jest :blink:

Wstawiam na poczte przespisy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860536 przez Sophie25
Ej dziewczyny wejdzcie na poczte szybko bo coś mnie zdziwiło wiad chyba od Ikuni!? ?????????????????????? :O nie rozumiem ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860540 przez Sophie25

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860542 przez Gochens
Nie nie szukała dla nas prywatnego forum ale to już nie aktualne

Później.się odezwę bo Alan w kąpieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #860543 przez Sophie25
Ahaaaaaaa a ja sie wystraszyłam ze odchodzi ...

Wysłałam przepisy na poczte lece nakarmic mała :)

PA :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #860558 przez Gochens

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Aleksia Alan też ma czasem takie dni że się drze wciąż jak go odkładam na podłoge i musi być tylko koło mnie :S


Byłam na poczcie super dużo fajnych przepisów aż mi się zachciało gotować hehe :lol:

Alan wykąpany już śpi a ja szukam jakiegoś fajnego filmu do oglądnięcia. W końcu dziś kupiliśmy proszek do kolorów bo cała pralnia juz była załadowana rzeczami a prochu brak :blink:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Miłej nocki

Cordis????????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl