BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #895515 przez Hania84
cordis widocznie nie musiałaś mieć tak jak ja. Ja musiałam bo nie chciało mi nic schodzić. I się ruszyło i teraz powolutku w dół. Jak patrzyłam na zdjęcia to Ty nie masz tyle co ja do spadku ;)

meczyk DE- USA :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895533 przez Gochens
To ja zatem tez zacznę mu po trochu ściągać delikatnie bo u nas mała dziurka na siku :blink:

Haniu no właśnie juz kiedyś zauważyłam że jadasz takie "inne" rzeczy ale myślałam że to raz na jakiś czas ;) nie chce Cię straszyć ale najpierw powinnaś zrobić stabilizację bo nawet jeśli teraz waga nie idzie w górę to niestety za jakiś czas może pójść i to mocniej...

Cordis przecież z grilla to tłuszcz się topi i można :) :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895534 przez violcia00
dzieki laseczki za zyczenia.

Maezu jednak nie zawiodl,byly zyczenia i prezent-wczoraj sukienka a dzisiaj bukiet kwiatow i szampan,od tesciowej leginsy,a ja sobie sama zrobilam [prezent kupilam fajne sandalki no i telefon w koncu przyszedl-samsung galagsy s 2,tak ze w sam raz na prezent :P

Bylem u tego osteopaty,glupia baba ze mnie,roche mnie pomacal i wzial 50 euro :woohoo: ,cholera i tego ubezpieczenie nie zwraca,niby os tam nastawial ale nie sadze zeby cos to dalo,moglam do rodzinnego lekarza isc przynajmniej by mi zwolnienie z pracy dal i placic bym nie musiala,powiedzial ze po 2 dniach powinno byc dobrze,ale nie sadze ze bedzie,dzisiaj boli jeszcze bardziej,stary dziad wiecie co zrobil,klepnal mnie w tylek :blink: bo musialam sie do bielizny rozebrac,przynajmniej oko nacieszyl,mojemu powiedzialam ze tylko 30 eurakow wzial,chyba by mnie zjadl :angry:

Zosia sliczniutka :)

reszte doczytam zaraz :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895539 przez aleksiaa88
Violcia co zrobił :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
ode mnie na do wiczenia dostałbyw ryja bo ja nerwus

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895541 przez Hania84
Gochens wiem o tym ;) dietetyczka mówiła :) stabilizację miałam u mamy przez cały maj :)
...a obiadów może nie mam dietetycznych jak wtedy bo mój non stop narzekał,że dobre ale już za długo...a teraz doszła jeszcze kuzynka (która nie jest na diecie) i tak wyszło jak wyszło. Z tym że ja nie wróciłam do starych nawyków i to jest bardzo ważne, jem 2 suche ziemniaki np i dużo surówek plus kawałek mięsa z tym że teraz czasem trafi się z panierką a wtedy nie jadłam takiego i to praktycznie tyle...a dziś zapiekanka była ziemniaczana z indykiem i pieczarkami z jogurtem naturalnym...więc myślę ze nie aż takie zło niż gdybym dodała mielone na przykład i śmietanę plus jakiś nie wiem fix :S
a tą skórkę Alankowi ściągaj...niech ci pediatra jeszcze pokaże do jakiego stopnia masz to robić by nie zrobić mu krzywdy ale żeby to przynosiło skutek...fifony to ciężka sprawa :S

Violcia szok!!! co za stary zboczuch !!!!! oby jednak to coś dało !!! :woohoo: znaczy to nastawianie a nie klepanie rzecz jasna :blink: ... i brawo dla męża :) i T. ;)
ode mnie by też zarobił w dziób :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895550 przez cordis
violcia toś mogła staremu pierdziochowi gonga zasadzić, jak tak kuźwa można?!?!
Mężowi mówiłaś? pewnie nie bo by leciał mu mordę obić a by mu się należało cap jeden.

Gochenes niby z grilla można ale moja rodzina to by co weekend grilowała a to ziemniaki pieczone a mi jęzor usycha czasem od samych zapachów :)

Hania a Ty byłaś na jakiej diecie? specjalnie pod Ciebie układanej?

teściowa robi młodemu tort na roczek ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895551 przez Hania84
Cordis , tak ;)

a tu .... :woohoo:
dzisiejszy spacer .... i kolacja :laugh:



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


sorrki za ostatnie...zapomniałam zrobić fit :P

a teraz NUMER ROKU we wydaniu LENY i TATY :laugh:
wyobraźcie sobie że mój kąpał Lenę ...ona zaczęła purtać we wodzie, ten myślał ze to zabawa i się śmiali oboje...a za chwilę gówienko wypłynęło i kolejne i kolejne :woohoo: to tylko we wydaniu mojego tak mogło się zdarzyć :laugh: i potem mnie woła...chodź szybko, szybko i szybko...no dalejjjj...biegnę patrzę i padam ze śmiechu :laugh:

aaa cordis to uważaj żeby T. nie zrobiłą tego torta z golonki :P ::D bo wszystko możliwe hihi :D :lol: :P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895552 przez cordis
jedzenie we włosach mmmm coś co mamusie lubią najbardziej :P

to tatuś miał niespodziankę jak zwykle w sytuacjach awaryjnych matka jest niezbędna :)

noo mnie trzepie jak jogurt jest we włosach :) makaron, dżemy normalnie czad ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #895555 przez Hania84

cordis napisał: jedzenie we włosach mmmm coś co mamusie lubią najbardziej :P


heh cordis ani mi nie mów...trochę mną telepało...no ale cóż musi nauczyć się sama jeść i coraz ładniej i zgrabniej :P
jeszcze sobie tym chlebem czasem jeździła po blacie i dopiero wtedy do buzi brała :P raz ładnie a raz musiała sobie pobebłać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895557 przez cordis
Hania T. jest mendoza ale ma rękę do ciast i tortów ;-)
bo taki wymymlany po blacie im lepiej smakuje :P, mój czasem zlizuje z blatu..staram się nie śmiać wtedy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895558 przez Sophie25
HAnia az sie usmiechnełam czytajac o tych kupkach :D

Zdj urocze jak na trampolince pieknie zeby widać :*

Ja pamietam jak moj brat by ł mały a ja juz wtedy pannica byłamj wiec sie nim zajmowałam za kazdym razem jak sie Go kapało to puszczał kupy "kulki" dosłownie za kazdym i wygladały jak te płatki dla dzieci kuleczki haha
teraz sie smieje do niego ze kulki robiłeś teraz on juz duzy :) :D

Violcia ale staaary zboczuch :O


Kupiłam Zosi dzis butki i piżamkęi bedzie wygladac jak żabka bo w żabki jest :D

Cordis ja dzis poł milki tak samo zezarłam :D
Ale tak mi sie słodkiego ostatrnio chce :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895559 przez aleksiaa88
Kupa w wannie dobre

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895566 przez Marta1985
Kupa :) rewelacja :)

Ran na sucho odciagamy a wieczorem po kapieli :)

Miłąm dzis sprzatnąć ale ze małż pozno wrocil to miu sie nie chce .. a on zywnosciowe zakupy robił bo kartki zywieniowe dostaliśmy tylko on oglada gazetki i jezdzi po marketach i czas traci a potem sie denerwuje ze za duzo wydal i czas zmarnował :) maruda ...

Idę wziaść kapiel relaksująca :)) tzn idę do gochensowego centrum dowodzenia :)

Za tydzien nam wprawiaja drzwi i potem malowanko i ooo takie polki znalazłam :)

allegro.pl/polki-regaly-cube-giete-kolor...ier-i4355615515.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895576 przez aleksiaa88
Fajne półeczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #895579 przez Hania84
cordis to w takim razie zwracam honor T. co do torta :) prosze później nam tu pokazać arcydzieło i jubilata :)

Agusiaaaa......hop , hop....

Marta fajne półeczki :) podobaja mi się bo można je różnie zawieszać :)

a ja właśnie się relaksuję przy herbatce żurawina&malina :) uwielbiam ją :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl