BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #894726 przez malutkamilka
Ława masywna i sprawdzona- stabilna- nadaje sie ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894728 przez Hania84
aleksia hahaha :D nie mów że nie pomyślałaś o TYM...to tym razem Ty mnie zadziwiłaś :P noooo ale USIĄŚĆ na niej można ze spokojem...baaa a nawet się położyć we dwóch :P :D

ja pikolę kolejny zboczuch Malutka :D taaa widać że stabilna :lol: i że się nadaje hihi :P
ale mamy temat teraz ...iście wieczorny :D ale forum przynajmniej sie rozkręciło :D haha
kobity to sa jednak zboczuchy :P :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894734 przez aleksiaa88

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


P.S. zobaczcie jaką mam końcówkę liczby postów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894736 przez Hania84
aleksiaa no padłam i wstać nie mogę :D Tobie to nawet liczba postów się ze sexem kojarzy hahahahaha :D
a ja do mojego mówię że ma tyłek jak 5 minut :D haha mój też w samych bokserkach chodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894740 przez malutkamilka
hej hej opanujcie sie ja bez chlopa do konca lipca a tu chcica dopadla na dni plodne... hee he ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894766 przez aleksiaa88
Gabierllo dziś są Twoje pierwsze urodziny
W dniu tak pięknym i wspaniałym
życzę Ci serduszkiem całym
dużo zdrowia, sto lat życia,
moc zabawek do zdobycia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894768 przez aleksiaa88
Ja ocipieje znów noc zjeba.......
Chyba wiem czego spał do 2 potem się obudził wzięłam go na kolana po płacz był dostał mleko podnoisłam go chwilę normalnie wszystko było położyłam po kilku minutach się rozwył więc go wzięłam i co odkryłam że co chwile podciąga nogi i prostuje nosz ku.... tylko zjadł chwila spokoju i zaraz go złapało ja się pytam kolka tak nagle i wczoraj też jak zjadł to był płacz i też tak cudował mi na rękach siedział wygięty.
Trochę się przespał oczywiście ze mną na łóżku z podkurczonymi nogami na brzuchu ale po 4 znów ryk i znów zaczął nogami rzucać znaczy prostować i wyrzut do przodu ale tu już nie jadł poryczał z 15 minut i jakoś usnął.

Bo przestane go karmić w nocy chyba jak tak będzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894770 przez Marta1985
Gabrysiu :)

Niech Ci słonko ciepło gra,
niech Twój uśmiech długo trwa,
nie trać swej wesołej minki,
bo dziś są Twoje Pierwsze urodzinki.


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894788 przez Marta1985
Halo .... mam masę roboty ... więc tak na szybko :)

jakiś dziś dzień nie bardzo bo głowa boli i senna jestem :(

co do seksu to samo zdrowie :P wiec trzeba korzystać .... ja ostatnio mam większa ochotę niż mąż i nawet mu awanturę zrobiłam ze on nie jest do mojej dyspozycji !!! kurcze te chłopy to jakieś niemądre są czasem :( jak oni chca to jest ok a jak my to że im się nie chce :(

A pazurki zdecydowanie doradzam kolorowe ... frencz uniwersalny ale kiedy nie zaszaleć jak latem :) a takie kolorki są modne radosne i do strojów letnich pasuja :) a frencz można zrobić kiedy indziej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894796 przez Hania84
Hej . Wlaczylam sobie neta w tel. I sprawdzam jak to wygląda. Od biedy możebyć ale lepszy laptop. O nawet mi nie rozdzielilo wyrazu widzę. U nas noc do pupy. O 23 Lene ciotka śmiechem obudziła i do 2 nie spała. Ogólnie była grzeczna bo cicho sobie w łóżeczku siedziała ale zrobiło mi się jej szkoda i wzięłam ja do nas i u nas albo siedziała albo jak leżała to lapala mnieza twarz. Jestem zombie dziś. Juz chciałam kuzynke budzić by się za to nią zajęła ale wymyśliłam ze dziś cały dzień będzie hi hi. Gabrysiu 100 lat i samych wspaniałych chwil. Dużo zdrowia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894818 przez szósteczka
GABRYSIA sto lat,
niech do ciebie uśmiecha sie cały świat,
niech ci radość życie niesie,
i niech miłość gorąca cię poniesie.

Malutka sliczna suknia, buty tez mi sie białe podobaja ale z ciebie laska.

Ale fajne te paznokcie drogie to i ile są takie ładne ja to nie z tej epoki i sie wogole na tym nie znam, jedyne co to kiedyś tipsy nosiłam. A po tych to mocno paznokcie zniszczone. Mi podobaja sie obydwa warianty, frencz taki bardziej uniwersalny ale ja uwielbiam róż sama nie wiem na co bym sie zdecydowała.

Patyska u mnie w domu trochę ja gardło boli i musze ja wykurować przed wyjazdem w sobote.
Maluchy pojechały ba wycieczke na ranczo.
A ja sie objadam lodami a co tam czasem sobie mozna poszaleć.
Miłego dzionka .papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894843 przez Ikunia1910
Dzien dobry.

Jak ja juz chce prawdziwe polskie lato, mam dosc chmur, deszczu, zimna i pierunskich wiatrow. Tyle sexownych ciuchow a ja w dresach i polarach siedze bo w chalupie 19 st. :(

Malutka biale buty ladne ale moim zdaniem nie pasuja do tej kreacji. O wiele lepiej sie to ma z czarnymi bo podklad tego pasa tez jest ciemny z tego co widze i te buty biale tu ni z gruchy ni z pietruchy. A i fajne nogi ;)

Lenita fajny kupidynek, Wiki ze spagetti tez smieszna ;)

Moja lala ze wzgledu na zatkany nochal wstala juz o 8 wiec zaraz idzie spac bo juz oczy trze. Ja koncze prasowanie i zetre kurze i jak mi gnida pospi to moze zdaze zrobic sobie stopy.

A co do szponow to ja nie chce zadnych zeli ani akrylu tylko samo malu malu szkoda mi moich ladnych plytek zeby je niszczyc. A hybryd to jest przeciez lakier taki trwaly jakby utwardzony tak? Ja francuza sama sobie rowno nie zrobie a te kolory to mozna samemu bo juz probowalam w zeszlym roku szalu pepka nie dostalam ale chyba poprostu mi sie nie podobuje takie łączenie kolorow jakos mi to tak poszerza paznokcie a co za tym idzie paluchy.

Gabi sto lat:*

A i Emilka mi sie bardzo spodobala ale B. powiedzial ze odpada. Przejrzalam wszystkie imiona i nic mi sie nie podoba, bedzie problem...




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #894845 przez Hania84
A ja się nie zgodzę z tobą Ika co do tych butów białych. Właśnie białe ekstra pasują i nawet potwierdziła to moja kuzynka co ona modowa i trendy bo to taka strojnisia. Jasny strój to i jasne buty.. A ja zaraz lecę jakaś pieczątkę upolować. Mam nadzieje ze się uda. Aha Ika a przecież HANIA to ładne imię :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #894868 przez Gochens
Dzień dobry :)

Gabrysiu kochana sto lat żyj w dostatku i zdrowiu i żeby nigdy smutek nie zagościł na Twej pięknej buziuni :kiss: :kiss: :kiss:


U nas nocka hmm ok ale obudził się o 5 i krzyczał z drugiego pokoju więc musiałam go zabrac do nas, tam na szczczescie usnal ale tez nie od razu/ Jestem dzis malo wyspana i ciezko mi sie od ranca myslalo :)

Malutka szczerze to mi sie te czarne nie widza chyba juz lepiej w tej bieli ale do tego jasne dodatki bys muaiala mieć...

Ja ogolnie kolorowe pazury uwielbiam ale jak robie hybryde to wole miec uniwersalny kolor bo kolorowe szybciej mi sie nudza i chce szybciej zmian a ten frencz mi nie przeszkadza :)

Ika nie wiem czemu ale wciąż Cie myle z Sophie, dopiero jak zjade do suwakow to paczam ze to TY ..jakos te awatary macie podobne albo sophie miala podobny.. Nazwij dziewuszke Małgosia :) jest świetne :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl