BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #896838 przez Gochens
Dzień dobry :)

Ja dziś wstałam po 8 :P wczoraj miałam kiepski wieczór i cholernie zaczełam tęsknić za Alasiem, jak ja wam zazdroszcze ze Wasze dzieci sa takie przylepy... mój to i owszem ale zakochany w dziadku :( Ja bym mogła byc albo nie byc a jemu to i tak obojętne :( dziś pojadę do niego chociaż się przytule ale i tak pewnie mnie nie pozna :dry:

Pawełek sto lat !! Filipek i dla Ciebie również! samych pogodnych dni chłopcy

Gabrysia ale cudaśnie wyglądasz a trampole masz boskie, Karolka kupiłaś u francuzków?
Marta to teraz do spania w pracy sie zabieraj :)
haniu no wlaśnie to ponoc nie jest takie proste jak sie wydawac by moglo.. tesc mial podobna sytuacje i to bardzo kosztowne zwlasza ze tam kanalizacji nie ma aj tam dluzsza rozkminka :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896842 przez Ikunia1910
Czesc dziewczynki:*

To teraz na forum chyba ja zostalam z tych "dzieciakow" :woohoo: Bo abra sie nie udziela, a Srenka ma zapitol narazie i tez rzadko nas odwiedza a ten sam rocznik jestesmy. We wrzesniu 23 a i tak czuje sie starzej zawsze tak mialam. No ale jak to sie smieje bede mloda sexi mamuska z dwiema modelkami:p

Karolcia fajny ten tort ale taki nie goly.... :p
Ta wagina z gwozdziem w wardze czadowa moze ja w przyszlym roku zrobie mojemu bo tyz 30 bedzie mial.

Gochens moze to jest tak z ta ziemia jak Hania mowi ja to sie na tym nie znam no ale przeciez buduja domy na podmoklych terenach i stoja bez grzybow i plesni wiec w dzisiejszych czasach chyba nie ma sie co przejmowac. Najwazniejsze zeby nie byla dzialka w jakies dziurze co cala woda splywa gdzies z gorki, chociaz przy odrobinie kasiorki to i to dalo by sie wyrownac i przygotowac do zabudowy :* wiec nie smutaj

Malutka prace rzucic to nie jest problem, z dnia na dzien wypowiedzenie i ju, ewentualnie dwa tyg odpekasz zalezy jak masz umowe. A z mama to dziwnie jakos, tak z boku wyglada jakby nie chciala ci wprost powiedziec ze nie chce Wikusia sie zajmowac:/ no tesciowa usprawiedliwiona i tez jej sie nie dziwie ze chce sie dzielic opieka z druga babcia bo tak powinno byc, a jak twoi sie wyprowadza to rzeczywiscie juz zadnej pomocy nie bedzie. Pogadaj moze z mama od serca i niech postawi sprawe jasno jak nie chce ci pomoc to nie ale bedziesz wiedziala co dalej robic. Na wakacje moze jakas kuzynke czy kuzynki core jakas kolo 18,19 na te kilka godzin bys mogla wziac wrazie co zawsze ktos z rodziny. A wychowawczy to jest chyba 400 zl platny z tego co wiem na umowie o prace. A to jakto tu dom budujecie a malz chce was tam sciagnac ?

Marta z alergia jest tak ze jednego roku masz a drugiego juz moze nie byc. Oby tak bylo w tym wypadku. :*

A Karolka Gabi slicznie w czerwonym nie moge sie napatrzec ;) trampy tez niezle leza.

Moja obudzila sie o 8 strzelila kupe zjadla sniadanie drugi raz sie zesrala tak ze wsio wyplynelo i sie moczyla w wanience i byla juz taka lepiaca sie i marudna ze juz spi spowrotem. Tez jej sie cos poprzestawialo z tym spaniem.

Ja wczoraj wysprzatalam chatke, obiad na dzis podszykowalam, zosce zupe ugotowalam (a drugie danie juz je sama widelcem gerlacha daje rade a najsmieszniej wyglada jak sama sobie dmucha jedzonko co se nadzieje taaaki dziubek robi :whistle: ) , dzis sterta prasowania, chce jeszcze pojechac na cmentarz przed wyjazdem ale chyba sie nie uda bo przelotne opady zapowiadaja do czwartku az a my w piatek juz bedziemy spac u mamy zeby w sobote rano wyfrunac nad jezioro. Nie wiem jak my sie zabierzemy ze wszystkim. Ja to chyba tylko wezme pare dlugich spodni i majtki na zmiane na dwa tyg haha. Jedziemy lanosem z mama jej gachem z moim bratem i z psem do tego fotel samolotowy zoski i ja i jeden maly bagaznik :p
ale łudzę sie nadal ze zawiezie nas B. i spedzi z nami weekend chociaz to by bylo jakos latwiej sie zabrac.

Milego dzionka, biore sie za zelazko :S




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896843 przez szósteczka
Hej ja jestem teraz z mają młodsza czwóreczką na działce. Jest deszczowo ale fajnie razem z bratowa jej bliźniakami i rodzicami moimi, gadamy sobie do pozna nie wiecie jaka to frajda moc pogadac z dorosłymi o wszystkim i o niczym. Zasięg mam kiepski wiec żadko zaglądam.
Haniu dzieki za pamięć, tak jak dziewczyny pisały juz kupilam suszarkę i jestem z niej bardzo zadowolona.
Sliczne zdjecia widziałam chyba Alexsi i Marty. Ja tez tu cykam wiec jak sie uzbiera to wstawie na poczte.
Pawelek po troszku chodzi coraz wiecej najlepiej jak trzyma jakas zabawke, zaczep mówić mama i trochę innych słów zrozumiale , juz całkiem wyrżnęły mu sie górne dwójki wiec mamy 4 zęby.
Własne bratowa organizuje dzieciom konkursy sportowe za cukierki i mamy kupe smiechu i radochy przy tym .
Pozdrawiam, słonko wychodzi i robi sie coraz przyjemniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896847 przez Marta1985
Gochensik glowa do góry ... jedź ucałuj Alanka i się nie smuć. Jesteś jego ukochana mamusią i zobaczysz że już niedługo tez będzie taki przytulasek a za jakis czas przyjdzie i powie kocham cie mamusiu moja kochana :)
Podziękowania: Gochens

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896860 przez szósteczka
Karolka ale sliczny kitajec.
Malutka to pogadaj ze swoim a moze rzeczywiście na stale jakąś opiekunkę znajdz jeśli masz dobrze płatną prace my doszliśmy do wniosku ze lepiej żebym ja byla z dziećmi bo i tak wszystko co bym zarobiła to by poszlo na opiekunkę.
Gohenes głowa do góry jeszcze będzie chciał sie tulić a ty i tak jestes super mama moje chlopaki tez uwielbiają bardziej dziadka i tatę.
Mój to w tym roku 40 miał jak juz pisałam a ja 35 w listopadzie. Wiec nawet od waszych facetów jestem starsza ale nie ma co sie martwic na starość sie głupieje wiec i młodszym sie człowiek czuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896910 przez Gochens
Dzięki dziewczynki dziś pojadę ucałuję Alka chociaż pewnie nie bedzie tym zachwycony ale co tam :lol:

Szósteczka dawaj foty no i gratki że Pawełek coś tam sobie chodzi..
Ika no właśnie to nie jest takie hop siup jak sie wydaje , trudno szukamy dalej ziemianiny :side:

Kurde czekam na wyplate ale cos sie opóźnia :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896921 przez KaRoLkA
Mi tez jeszcze forsy nie przelali a rachunki czekaja :evil:

Gochens glowa do gory juz niedlugo bedzie rozumial kto to mamusia i bedzie wisial na szyi zobaczysz :*
A trampki z allegro zamawialam
archiwum.allegro.pl/oferta/sliczne-wiose...-cm-i4082142900.html

szosteczka super ze milo spedzacie czas i dzieciaki zadowolone :) korzystaj ile mozesz :)

Ikunia gledz swojemu ze bedzie Wam ciasno bla bla cos wymys a sie chlop zlituje i Was zawiezie :)

Aleksia jak juz torta wymodzisz to poka fotunie :)

My po spacerku, Gabi spi ja poprasowalam i zaraz za obiad sie biore ziemniaczki fasolka szparagowa i mi jajco sadzone a mojemu schaboszczaka :)
Moze moja siostra przyjedzie na 2 lub 3 tygodnie do Nas musze tylko mojego zapytac czy niema nic przeciwko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896937 przez Kasiasia
Hej ja czekam na koleżanki.....

jeju to ja jestem najstarsza! Ale wcale sie taka nie czuje! :P

Tomus jak sie zapomni to sam chodzi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #896938 przez Kasiasia
Gochens na Alusia tez przyjdzie czas.....
moj jeszcze 2 tyg temu tylko tata i tata i tylko znim buziaczki....
a wczoraj az maz focha strzelil ze tomek tylko mama i mama :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #896948 przez Hania84
wiam i ja

ale się dziś od dooopy strony czuję :S głowa napitala całaaaaa plus brzuch i krzyż :S :( oczywiście @ przyleciała .

Gochens nic się nie martw dzieci zmienne sa w tym wieku...ani się obejrzysz i będzie tylko mama i mama :) Lena teraz też woli ciotkę niż mnie :) :P

Karolka ekstra Gabrysia :) taka mała modnisia :) a trampeczki czaderskie :) bardzo mi się podobają :)
a czemu Twój miałby mieć coś przeciwko Twojej siostrze? przecież to Twoja najbliższa rodzina :) u mnie 2 miechy jest kuzynka i mój nic nie gadał.. by tylko spróbował :P

Gochens tą działke co kupiliśmy to też w miejscowości gdzie kanalizy nie ma :P w miejscowości jest szkoła podstawowa i przedszkole ale kanalizy nie ma :P ale my myśleliśmy zrobić swoją przydomowa bio ;) ...ale nie wiemy czy tam będziemy się budować chociaz to fajna mieścina ...chodzi o BYŁĄ A. bo za blisko niej ta miejscowość niestety.

Ikunia to miłego balowania na działce. Smęć B. żeby Was zawiózł bo ciasno w tylu i masz dużo do zabrania ;) i namawiaj go by spędził z Wami weekend chociaz :)

szósteczka zazdroszczę takiego wypadziku na działeczkę :) fajnie tak...to spory relaks i dobre by naładowac akumulatorki :) miłego dalszego wypoczynku :)

aleksiaa jak zrobisz tort to pokaż :)

miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897046 przez rysa
Hej

Ostatnio do Was nie zaglądam bo mam mega doła :(
Mamy coraz większe problemy finansowe.Coraz więcej zadłużenia a tu kolejne opłaty dochodzą. Telefon pewnie w końcu też mi wyłącza to już całkiem kontakt ze światem stracę :(
Dobrze ze Filip zdrowy tylko zakatarzony.

Gochens a czemu Alek woli dziadka? :)
Filip tylko mama :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897068 przez KaRoLkA
Rysa Twoj dalej bez pracy ?? :/ problemy finansowe to nic przyjemnego ale napewno sie ułoży :)

Haniu wspolczuje samopoczucia :/ ja tak sue czułam w niedziele . A moj nic niema do niej tylko twierdzi ze jak ktos w domu to niema prywatnosci i czasu na "s" :)

Kasia brawo dla Tomcia :)

Siostrunia przyjedzie juz w niedziele huraaa :D
U mnie jest tata tata chyba ze mnie nie ma dłużej to jest mama :)
Przezylam pozytywna niespodzianke idac do bankomatu :) myslalam ze za te dni co bylam na stazu mi nie zaplaca a tu dali podwojnie :D
Moj w prezencie urodzinowym wybral sobie autko i w piatek jedziemy po odbiór :)
Haruje na to to niech ma chlopina trochę radości bo On to za autem to by sie pokroic dal , pucuje czysci co sobote . To nasze jux troche ma przejechana bo jak Moj codziennie 100 km robi do roboty :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897094 przez aleksiaa88
Napatrzcie się
Czekamy na ciotunie a to już 18:30 ale wiadomo musi się wystroić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897101 przez Hania84
Karolka no tak brak czasu na "s" ;) ale zawsze zostaje Wam sypialnia...albo jak pójdziesz "umyć mu plecy" hihi :P :devil:

rysa oj to nie ciekawie :( współczuję takiej sytuacji...wiem co to znaczy. Nie ma żadnych ofert pracy? a dla Ciebie? choćby na pół etatu?

aleksiaa tort bajeczny :) masz też zdolności :) jaki smak tortu?

a do mojego dzwonili z fabryki mercedesa :) bo wysyłał zgłoszenie na prace by jeździć tirem między magazynami. Praca ekstra bo po 8h i dwie zmiany i jeździ się w tej samej miejscowości :) na razie dużo nie gadał z nimi bo był w pracy i nie miał czasu za bardzo..ale powiedzieli mu że jak będzie nadal zainteresowany to ma zadzwonić. W tej obecnej pracy to nie ma nawet kiedy zadzwonić :/ bo albo wołają na linię albo robi się do 20. Dziś z moim obgadamy co i jak (bo jesli by szedł do nowej pracy to musi sobie auto kupić) i zobaczymy jak to będzie.

a ja jutro do UP :/ ale mi się nie chceeee bleeee...
Karolka Ty miałaś spotkanie z babka od CV co nie? ile trwało? mam nadzieję że nie będzie się czepiac mojego...myślę że będzie dobrze napisane bo widziałam jak gość napisał mojemu...no i zadzwonili do niego z dobrej pracy m.in. pewnie dzięki CV ;)
Karolka a nad jakim autem myślicie by kupić? to sporo Twój do pracy dojeżdża :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897136 przez Gochens
Rysa to nie ciekawa sytuacja ale napewno coś się da zrobić żeby gotówka się znalazła... a Alus woli dziadka bo za nim płacze jak ten wychodzi no i ciągle do dziadka na raczki ;)

Karolka trochę Twój poteskni za bzykiem to na bank mu nie zaszkodzi a też można po cichutko to czasem dodaje pikanterii sprawie :P fajowy prezent sobie wymyślił no ale jak marzenie to trzeba spełnić ;)

Haniu fajnie by było gdyby Twój miał inną ado tego llepszą pracę, obgadajcie to na spokojnie!

No no tort fajowy ;)

Byłam po.pracy u Alusia, przytuliłam, wycalowałam i od razu mi lepiej ;) eh żałujętylko ze nie mmogę się z nim bawić dłużej bo się męczę jak diabli no i brzuch trochę przeszkadza :unsure: no ale jakoś musimy wytrzymać juz bliżej niż dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl