BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897337 przez violcia00
dzien dobry.

a ja dzisiaj mam labe,chorobsko paskudne mnie dopadlo,wczoraj tak sie w pracy nameczylam ze dzisiaj zadzwonilam ze nie przyjde bo chora jestem,a na 12 ide do lekarza,nie wiem czy to nie grypa bo dawno sie tak zle nie czulam :(

Karolka ja zabki myje pasta jak tylko pierwszy zabek wyszedl,kupilam ze zjajki od pierwszego zabka,bez fluoru,Oskar chetnie zabki myje,a ile ma ztego radochy...wszystkiego naj dla meza,torcik ekastra wymyslilas :cheer:

Gochens to milego wyjazdu :P

Kakaszka wszystkiego co najlepsze :kiss:

Srenka Ty sie nie przejmuj ta ciotka,wredna baba ze tak mowi :huh:

Zazdroszcze Wam tych ruchow dzieciaczkow w brzuszkach,tez bym chciala kolejnego bobaska,ale chce jak Oskarek bedzie wiekszy i juz wiecej bedzie rozumial,czyli za jakies 2 lata,moze wczesniej :P

Ja Oskarka nie zostawilabym nawet na dzien z dziadkami,ciotkami czy cos w tym rodzaju,jakos tak smutno by mi bylo i ciagle bym sie martwila,ale wiadomo jak czasem trzeba to trzeba,tez nie dlugo bedziemy myslec o niani ale tym razem takiej z prawdziwego zdarzenia :P bo moj chce do pracy isc :ohmy:

Aleksia zdjecia sliczne,Alberto przystojniacha a torcik mniam,daj troche :*
Tyle tylko przeczytalam,wiec niech sie reszta nie gniewa ;) ,jak znajde czas to Was bede nadrabiac.

Milego dnia ,u mnie deszczowo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897342 przez Kasiasia
Hej

Rysa trzymam kciuki zeby Wam sie wszystko poukladalo
i zeby dzis szczepienie bylo szybkie i bezbolesne

Aleksiaa wlosy dorosną. Ja tez chce obciac Tomka ale mi nie pozwalaja

milego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897352 przez Marta1985
Kurcze dwa lata już :) eh ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897364 przez KaRoLkA
Gochens udanego rocznicowania :)
My tez mamy druga rocznice 7.07 :D

Marta ja tez przegladalam bo siostrze wysylalam i chcialabym zaczac sie starac o synusia pod koniec przyszlego roku tylko ze moj cos niechce narazie :/ moze uda mi sie go namówić ;)

Violcia duzo zdrowka :* kuruj sie cherbatka z cytryna i miodem i pod kocyk :) a tesciowa do kiedy zostaje ??

Gabi mi usnela niewiem czy ta deszczowa pogoda tak na nua działa ze tyle śpi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897367 przez Marta1985
oo ty my wszystkie lipcowe :) karolka 7 gochens 13 ja 14 :) i wszystkie 2 lata :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897373 przez aleksiaa88
Karolka my pierwszą mieliśmy ziajke od pierwszego ząbka ale mu nie podszedł smak więc została woda teraz kupiłam elmex 0-6 lat i smak mu pasuje jak mu wkładam szczotke to się cieszy

A ja już 3 rok mam 13 sierpnia więc ja sierpniówka hahahha 3 lata temu o godz 12:00 się złączyliśmy eh do dziś mam w głowie jak podczas komuni organista walnął ave maryja i to tego głos miał taki bombowy bo to młody organista aż mi się słodko zrobiło nie spodziewałam się co zaśpiewa bo to nie nasz był kościół więc pełne zaskoczenie, a na wyjście mendelsona zagrał aż mi się nogi ugięły totalny zaskocz był.
A sobie troszkę powspominamy
A Wam co grali?

Jeszcze taką mam

To mamy na początku płyty jak stoimy przed kościołem, podpisanie papierów i takie inne czynności


Kamerzysta tak był miły, że pozwolił sobie wybrać co chcemy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897378 przez Ikunia1910
ja na szybko bo mam sporo rzeczy na dzis zaplanowanych. Zaraz do lidlapo pampki jeszcze bo nie wiem czy mi starczy na dzialce tyle co mam lepiej miec zapas, choc mam w planach puszczenie zoski z gola dupa jak bedzie cieplo zeby sie sikac w nocnik nauczyla sama.

Tak na marginesie ma jakiegos krecka na punkcie paluszkow kupuje jej te bez soli dla dzieci ale ile mozna to juz drugi tydzien tak stale o nie wola.

Karolka my myjemy elmexemod pierwszego zabka tylko tam jest nieduza zawartosc fluoru wiec raz dziennie mozna myc. A sprobuj myc razem z Gabi ja tak robilam i teraz Zoska juz umie sama myc czasem tylko jej pomoge trafic w zeby :P no i uczymy sie wyplowac narazie tylko udaje no ale to juz cos.

Co tam jeszcze...Aleksia tort bomba z tymi malinami a te maliny to jakos zagescilas czy tylko je rozgniotlas i ulozylas na smietanie? Musze taki tez zrobic kiedys.

jak wroce z lidla to wiecej napisze buziaki :*




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897379 przez Marta1985
Ja to nie pamiętam, co grali :) ale pewnie standardowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897381 przez Gochens
Karolka my też myjemy ta ziajką i jak mu nie dam potrzymać pasty albo czegoś do rączki to moge zapomniec o myciu zebow :) także sprobuj Gabi czyms zajac :)

Oj to teraz bedzie swietowanie za swietowaniem, nam tez grali ave maryja a na wyjscie marsz weselny :) Oj to był dzień :whistle: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897387 przez aleksiaa88
Śmietana była z dodatkiem mrożonych malin i dałam trochę soku i żelatyna, a ta warstwa już zrobiłam ze świeżych bo mrożonych zabrakło hahah rozpuściłam jedną galeretkę oczywiście w miejszej ilosci wody niż pisze wrzuciłam maliny, a one nic wystygło a to nawet się nie ciągło więc dodałam drugą galarete i w końcu trochę się zżelowało. Taki jest mocno malinowy ale cukru dałam nie wiele do śmietany więc trochę kwaskowaty ale ja nie lubię takich słodkich bo mozna się pozygać

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897388 przez Marta1985
Aleksia .... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897404 przez aleksiaa88
Pytanko co można bobowi kupić w ramach prezentu na urodziny?
Chrzestna dała euro i mamy coś kupić tylko co macie pomysły?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897412 przez Marta1985
My pieniązki z roczku zainwestowalismy w wozek a reszta pojdzie w urzadzenie pokoiku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897423 przez Gochens
My kasę odłożyliśmy ale jeśli masz jakieś potrzeby typu wózek czy np rowerek to bym zainwestowala w to albo zostawic sobie bo na sile tez nie ma co wydawac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897430 przez aleksiaa88

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl