BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

9 lata 10 miesiąc temu #897443 przez Gochens
My mamy taki rowerek jest fajną alternatywą dla wózka :) u nas sie sprawdza i czesto z niego korzystamy. Konia na biegunach dostał od chrzestnego na gwiazdkę i owszem buja sie ale póki co nie czuje jakiejs szczegolnej miety do zwierzaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897465 przez Hania84
Witam :)

Ja tak na szybko bo zaraz wyjeżdżam do UP

Aleksiaa tort bombowy w środku :) miód malina mniam :P
rowerek chyba lepszy od konia :)

Karolka my mamy tez ziajkę od pierwszego ząbka o smaku gumy balonowej i lenka ja lubi :) ze smakiem wcina :D haha

srenka fajnie, że się odezwałaś...docinkami się nie przejmuj...olej to :)

Violcia duuuużo zdrówka :) oby dał ci zwolnienie lekarz na kilka dni...wykurujesz się i odpoczniesz :)

kakaszka wszystkiego najlepszego !!!! :)

rysa powodzenia ze wszystkim co wiąże się z kasą !! by Twój znalazł dobrze płatną prace i rachunki nie były tak wysokie ;) powodzenia na szczepieniu :)

ale Alaś z dziadkami pobędzie fiu fiu ;) łooo to Oliwier chyba większy pędziwiatr będzie od Alasia :D hihi


w lipcu to faktycznie sporo Was się chajtało :)

no to chyba tak na szybko wszystko ;)

dousłyszenia póżniej ;)

aahaaa i mi Albercik bardziej w krótkich sie podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897484 przez Marta1985
Powodzenia haniu :)
Aleksia jak nie masz pomysłu co kupić to nic na siłe :) kupisz za jakiś czas :)
ja za niecała godzinkę do domu ide :) skocze do biedronki zobaczyc co tam słychac :)
a jutro mamy urlop bo nam drzwi beda wprawiac :) takze dzis trzeba wszytsko przygotowac a wieczorem prasowanie :(

A tu słodkości
www.winiary.pl/przepisy-na-okazje.aspx/8...galaretkami-winiary-

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897503 przez Ikunia1910
wrocilysmy, obiadek i lulu.

ja jem resztki gulaszu z indyka bo juz z glodu zdycham a zaraz sie biore za watrobke, takze dzis dwa obiady zezrem a co;p

Aleksia mi tez sie podoba Albert w krotkich doroslej wyglada i tak wyprzystojnial taki maly meczyzna a nie cycuch mamusi haha:P
Ty sexomanko :lol: A co na roczek tez mysle zebyscie sie wstrzymali jak nie macie jakies potrzeby specjalnej a moze kozaki albo kombinezon na zime sie kupi:) nie ma cos ie spieszyc:)

Hania powodzenia. I z tego co dziewczyny pisza to nie bylo nic na szybko ze slubem bo przeciez w lipcu braly a dopiero we wrzesniu zaciazyly bo to przecie 2 rocznica:P cos zle ciotka zrozumialas hihi :whistle:

mam kilka fotek:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Violcia kuruj sie kochana:*

Marta ja dzis mialam w planach galaretke z owocami bo musze sie pozbyc "zapasow" przed wyjazdem bo zgnija bo chlop to nie zje. Mam porzeczki, nektaryny, gruszki, banana i jabco takze zaleje galareta i bedzie deser jak w morde strzelil dzieki za przypomnienie:)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897511 przez Marta1985
Ikunia prosze bardzo :)

No i pieknie wygladacie :) super rodzinka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897519 przez aleksiaa88
Rowerek by się przydał a co do konia to siedział na takim i się podobało.
Co do mojego dekoltu Karolka to za zawsze tak chodzę, a to nie całkiem jeszcze odkryty lubię bardziej. Nawet w zimie chodzę tylko zakładam szalik na szyję ale dekolt musi być w golfie to ja się duszę jak mam tak zabudowane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897525 przez violcia00
wow Ikunia sliczni jestescie,jaka z Ciebie chudzinka.

Hania powodzenia w UP ;)

Aleksia konik na biegunach fajnie wyglada,ale to jest tylko na chwile,malo to interesuje dzieci,ale taki rowerek to super sprawa,tez mialam nie kupowac ale jednak kupie,albo tak jak Ika radzi kombinezon na zime ;)

To tylko ja mialam taki oryginalny slub w zimie,straszny mroz i wialo wtedy strasznie,ale mile wspomnienia,troche to inaczej mialo wygladac no ale ,moze sie doczekam jeszcze bialej sukni,choc w bieli raczej nie wypada isc do oltarza jak ma sie dziecko :unsure:

Heh Ikunai Hani to chyba nie chodzilo ze bobaski szybko zostaly poczete tylko ze na szybko napisala,tak z "grubsza"bo sie spieszyla do UP :P

Ja po lekarzu ,dostalam antybiotyk i paracetamol i zwolnienie na 3 dni...oskar strasznie grandzi,,ladnie juz siusia do nocnika i pije z kubeczka, ;)

A mnie tez na slodkie nachodzi,z okazji dnia wolonego chyba kremowke zrobie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897531 przez aleksiaa88
Zabawek nie zamierzam kupowac bo i tak się nie bawi szkoda.
Rowerek bym kupiła.
Ale o tym koniu też myślę w zimie bedzie jak znalazł, huśtawka jest teraz a w zimie nie zamontuje jej w domu bo mam takie futryny
Kombinezon odpada bo ma ze zeszłego roku wtedy był za duży teraz pewnie będzie git i buty zimowe też ma dostał nówki nie śmigane nr 20. Chłopak miał roczek i nr 20 już był za mały ale nie dziwota pochodzi z rodziny gdzie wszyscy mają powyżej 180 cm i to nie tylko rodzice ale i dziadkowie i wujkowie, rodzina olbrzymów.\

Bobas o 13 zjadł 190 zupki 50 herbatki o 14 wyjadł mi ziemniaki z gulaszu poprawił herbatą o 15 zjadł pół kromki torta aż dziw

Ikunia jakaś chudziutka nie widać, ze bobas siedzi w środku. Zośka miała ładną sukienusie
pytanko co to są te kolorowe butelki na stole ? co to za trunek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897552 przez violcia00
dzisiaj jak mam troche czasu a wy nie piszecie :( poczytalabym :P

bobo spi,ale pewnie bedzie sie nie dlugo budzil,ja posprzatalam,jeszcze moze zdaze poprasowac,a wieczorem sciagam pazury bo juz odrosty 2 tygodniowe,ale jakby sie uparl to by jeszcze byly ale znudzily mi sie i moze w pt pojde na nowe chyba ze sama zrobie bo tez mam sprzeta,ale chyba wybiore profesionaliste :cheer:

heh Aleksia to kolorowe na zdj.ikuni tez przykulo ma uwage,podobne do wodki ale kolorowa to raczej nie.

a ja sobie uswiadomilam ze 2 tyg.mojej siostrze do terminu zostalo,takze na dniach moge ciocia zostac :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897553 przez Gochens
Hania powiedzenia w UP ;)
Alus tojuż będzie rzygać dziadkami heheh

Ika no super rodzinka, mamuśka gdzie brzuch schowany?? a Hani chodziło o szybko bo do UP leci :silly:

Marta daj prasowanie mężowi i problem z głowy!

Violcia kuruj się! i nie patrz na to co wypada a co nie, jeśli chcecie ślubu kościelnego to nic nie powinno stać na przeszkodzie no może czasem ksiądz się uczepi ale wtedy zmiana kościoła i jest ok ;)

Idziemy dziś z mezulem na randeczke ;) najpierw coś zjeść spacer po piotrkowskiej bo juz ładnie zrobili a na koniec kino ;) jutrojjadę do Alusia wycalowac mojego blondyna :lol:

Marta pamiętasz ten przepis na ciasto z truskawkami??!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #897554 przez Gochens
Dziewczyny pewnie ze jest kolorowa wódka są różne smaki ja mam w barku np melonowa ;)

A to kolorowe to Sobieski drinki albo smirnoff drinki ;) tez różne smaki z niewielką zawartością alkoholu :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897559 przez rysa
Ikunia super wyglądasz :)

Filip śpi od drugiej.My tez myjemy ząbki elmexem truskawkowym. Filip uwielbia myć zęby :)zazwyczaj gryzie szczoteczkę a potem się ze mną droczy i nie chce puścić tak zatrzaskuje zębami :)

Szczepienia nie było. Tak myślałam, to za krótki okres po rotawirusie.mamy przyjść za min dwa tygodnie.
Filip długo nie płakał, był przerażony z coraz większą podkowa aż w końcu się rozryczal. Ale p.doktor stwierdziła że po przygodach szpitalnych i tak był dzielny.

Dostaliśmy skierowanie do okulisty.

wymiary do tabelki:waga 9570, wzrost 77cm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897584 przez Marta1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897605 przez aleksiaa88
Pisać bo Violka się zanudzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #897610 przez Marta1985
Violcia ja ide prasować :( prasowanie to jedyna czynność domowa ktorej mój maż nie chce wykonać :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl