BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 8 miesiąc temu #720946 przez violcia00
Dzien dobry.

Ale Ci fajnie Natali...udanego wypoczynku w PL...swietnie wygladacie na tym zdjeciu,synka masz cudownego:*

Haniu no to czekamy na Twoje fotosy i relacje z pobytu rodziców...jak znajdziesz chwilke to wpadaj do nas tak jak dziewczyny zachecaja....a i Ty Natali tez sie odzywaj jak bedziesz w Polsce :blink:

jak na razie to troche nas tu malo.

Ja jakos dzisiaj taka zmeczona jestem i na nic nie mam ochoty...a wczoraj to byl okropny dzien...maly ciagle nie zadowolony,malo spal,plakal ze mialam juz dosc,chyba tez cos z moim pokarmem nie tak jak juz pisalam wczesniej,bo aly sie bardzo denerwuje i ssie krocej niz na poczatku,wczoraj dalam mu z obu piersi i pozniej jeszcze marudzil to podalam mu 120 ml odciagnietego wczesniej mleka i wszystko wsunal i dopiero wtedy zasnal :blush:

U nas dzis tez chlodniej po w nocy byla burza i padalo.

Zabieram sie za obiad i porzadki.

Milego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720963 przez Gochens
Srenka mnie położna mówiła żeby ta herbatę z koprem dawać za dnia bo może być tak że przez nią w nocy zbiera się jeszcze więcej gazow niż normalnie i ja zaczęłam mu dawać w ciągu dnia to sie wypierdywal :-)

Sukienki nie kupiłam bo sklep od 11 więc dupa siedzę u teściów i opalam nogi bo na górę nie mam weny.

Marta dobry sen he he
Violcia Alan też czasem taki maruda po jedzeniu jest. Odciagasz między karmieniami?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #720978 przez Ikunia1910
Violcia zaproszenia wysłałam wszystkim dziewczyna z czerwcowek...no dobra prawie wszystkim ;) ale dlaczego ich tu nie ma to juz nie wiem...przeciez nikogo na siłę nie zwerbuje :(
Brakuje Malutkiej, Aleksi, cordis, klary, rysy... Zobaczymy moze jecze nie odczytaly pw.

Violcia no i żarty ten Twój synuś :) dwa cycole i flacha :)

ja chyba jak pojade do łodzi to tez kupie ten kminek, chociaz w sumie my z pierdziochami nie mamy problemow, bo zoska pierdzi jak stara tylko kupke mi robi teraz raz dziennie a robiła po kazdym karmieniu, takto tylko przy pierdach troche popuszcza. A moze im starsza bedzie tym rzadziej ta kupka.




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721028 przez srenka_918
Violcia a może jak odciągasz pokarm to potem on nie zdąży się natworzyć do czasu karmienia i dlatego mały się denerwuje? Po prostu nie ma co tam szukać ;)

Gochens ja dałam mu herbatkę tak koło 18 a spać chodzimy codziennie o 23 ;) wcześniej się nie wyrabiamy ;) o 22 dopiero się kąpiemy ;) czyli ja myślę że 18 to jeszcze jak dzień ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721115 przez Kasiasia
Natali zdjecie ekstra :)
Powiedz mi jeszcze kochana jak czesto dawałas ten wywar z kminku i w jakiej ilości. Ja dałam dzis rano 60ml faktycznie troszke popierdział :) Wam po 1 dawce pomogło juz?

Synuś jak o 8 wstał tak w płacz i z momentami ciszy (przy karmieniu, albo usypianiu bo budzil sie po 5 minutach) płakał do 14. Robil sie przy tym taki czerwony, że az sie bałam czy mu sie coś nie stanie. masowałam mu brzuszek, ćwiczyłam nogami, nawet włozylam mu ta rurke do pupci i nic nie pomogło. Na chwile pomógł odkurzacz, niestety nie na długo.
Na szczęscie noc przespał jako tako wiec miałam siły dziś. Powiem wam że jestem dalej w pizamie tak jak wstałam. Z ledwością skorzystałam raz z wc i nalałam sobie coli z lodem bo wypociłam się jak mops przy nim. Jak zasnął na dobre to szybko z mrożonek robiłam obiad i troche sie umyłam zeby się mąż nie przestaraszył jak przyszedł o 15. Dobrze ze już przyszedł i mi pomoże:)

Wczoraj położylismy go wczesniej spać i pospał nawet. dzis tak tez zrobimy bo dzieki temu jestem wyspana. a on zmeczony tymi calodziennimi wrzaskami zasypia.

Zaraz musze pogode jakąs znalezc długoterinową i zobaczyc kiedy się troche ochłodzi bo tesknie za spacerami i spiącym syneczkiem w wozku:)

No i wstąpie do lutówek Haniu poczytać o tym płaczku takim jak mój :)

Ikunia a do Kakaszki napisałas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721118 przez aleksiaa88
Dzięki za zaproszenie miło
Albert wita się ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721123 przez aleksiaa88
Pierwszy uchwycony uśmiech :laugh: z chrzestną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721125 przez abrakadabra
Dzieńdoberek ^^

Ikunia,nie nie śpie :D Sukcesywnie od 4:25 :p
Humorek poprawiony, zakupiłam boski lakier do paznokci w kolorze turkusowym :D Pieknie sie komponuje :P
Upał jak cholera,ale zrobiłam sobie swoją małą Chorwacje w pokoju,czyt. kufelek zimnego piwa i do tego stopy w lodowatej wodzie, mówie Wam życ nie umierac hehe :D

Jutro na 12:10 mamy szczepienia z Kubusiem, co mam ze sobą zabrac na nie oprócz książeczki?? Bo jestem kompletnie zielona :blush:

No i jesteśmy z Piotrem na etapie szukania gniazka :P Mamy już dwa upatrzone :blush:

Miłego dzionka dziewczyny
:kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721127 przez aleksiaa88
Pytanko nie zauważyłyście czasem podczas tych upałów, że dzieciaczki mniej jedzą lub krócej ale częściej albo coś innego?

Mi się wydaje, że mały mniej je pociągnie trochę i puszcza za chwilę znów próbuję ale odwraca głowę i tak kilka razy w końcu odpuszczam. Ale jak dorwie się herbaty to potrafi nawet 90ml wytrąbić i od tego głowy nie odwraca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721133 przez abrakadabra
aleksiaa88 Owszem Kuba ma tak, np. dziś na obiadek o 15:00 zjadł mi tylko 30ml mleka, a zwykle je po 90ml-120ml i tak samo ma z herbatką jak piszesz, potrafi wyduldac całą butelke ^^ No cóż nam też mniej sie chce jeśc w takie upały :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721147 przez Ikunia1910
Aleksia śliczne stópki i uśmiech Albercika ;)

Tak napisalam do Kakaszki

Abra przyda ci sie pielucha zeby na niej malca położyć i w sumie no to podstawowy arsenal do przewijania jakby niespodzianke dziabnął ;)

Zoska tez je czesciej a krócej bo to rzadkie spija z cycka;)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721155 przez kakaszka
witam dziewczyny :)
jestem kompletnie nie w temacie co sie stalo na starym forum, ale sie domyslam, ze byl jakis konflikt, wiec nie wdrazam sie w temat.

ikunia co do twojego pytania o ropien po szczepionce. to znak, ze szczepionka dobrze sie przyjela i nie przykrywaj to plasterkiem, ewentualnie przy kapieli, bo nie mozna tego moczyc. ale musi ogolnie otdychac i samo wszystko musi wyjsc, niczym nie smaruj bron boze. to informacja od mojego pediatry, bo mala ma dosc duzy guzek po szczepioniu i jak bylam ostatnio na wizycie u lekarza to pytalam.

Lizunia dzis marudna, pewnie przez te upaly, juz mam je dosc, niech w koncu bedzie normalna temperatura.

na tamtym forum pytalam czy znacie moze jakies sposoby na zwalczanie potowek, ktore dzialaja? chyba dzis wykapie mala w rumianku, ale nie wiem czy to cos da, bo biedulka prawie wszedzie ma to gowno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721159 przez aleksiaa88
Po tym znieczuleniu to teraz mnie krzyż boli jak dotykam po prawej stronie jakby był ubity a raczej bolał bo dziś cały czuje nie dotykając. 2 razy mi się zdarzyło, że jak się schylałam i wyprostowałam to mnie tak zakuło, że później to chodziłam sztywno bo bolało przy wyginaniu się.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721160 przez Ikunia1910
Kakaszka witam;)
Ja robię tak jak Abra mówiła delikatnie sudokremem i ładnie wysusza bo niestety zapobiec w upaly ciezko :(
A ropa jest ok ale tylko przy tej szczepionce na gruzlice ale przy innych to juz oznaka ze cus jest nie tak ;)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #721165 przez rysa
ja tez sie melduje, nie miałam czasu wczesniej napisać, wchodzą na nowe forum a tu już 4 strony do nadrobienia :cheer:

Ja mam wrażenie że Filipowi nie przeszkadza puszczanie baków a czasami to jak stary chłop pierdnie :laugh: Kupki robi żadziej niż kiedyś ale 1 dziennie zawsze, no i kolek juz chyba nie ma :)

Dziewczyny pytałam na czerwcowym forum o to jak śpią wasze dzieci w nocy bo Filip budzi sie co półtorej godz nie wiem czemu bo raczej nic go nie boli, chyba że to przez ten upał, sama nie wiem :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl