BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 8 miesiąc temu #722475 przez rysa
Ja tez juz nie mam tej kreski na brzuchu.

Filip dzisiaj wyjatkowo zrobil kilka drzemek w ciagu dnia to pewnie przez pogode bo u nas wkoncu troche popadalo i ogolnie taki senny dzien.Ale ogolnie to bardzo marudny jest dzisiaj.

Jutro bedziemy malowac duzy pokoj i znowu trzeba bedzie sprzatac i myc okna :/

Gochens super tatuaz!Bardzo mi sie podoba na palcach.Ja mam w planach wytatuowac sobie date urodzenia Filipka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #722569 przez Agusia83
hejka...a więc tu teraz siedzimy :laugh: fajnie...nie było mnie długo, ale różnie to bywa z ogarnięciem moich dwóch szkrabów...
Szczerze, momentami mam ochotę usiąść i płakać razem z nimi :( ...D. wraca do domu o 19,20...do tego teraz te upały...dobrze, że już się kończą, przynajmniej na chwilę będzie lżej...
Rano Artuś zrobił big kupę po same pachy...musiałam go wziąść do kąpieli,bo inaczej się nie dało...
A wczoraj gdy odwiedzilismy panią dr okazało się, że waży już 5580 :laugh: spory chłopiec mi rośnie...dr powiedziała, że sporo przybywa na wadze, ale się nie czepia skoro to tylko moje mleko. :laugh:

Kakaszka na pupce to może być pieluszkowe zapalenie skóry...jeśli Elizka ma aż takie potówki, to spróbuj wykąpać ją w krochmalu i w kali...na przemian...

Ja też mam tą krechę na brzuchu...dziewczyny, sama zejdzie...ja pewnie będę ją miała jeszcze kilka miesięcy

Nie wiem czy uda mi się Was nadrobić..

Haniu, super, że rodzice przyjechali i że są zachwyceni Lenką :lol:

A dziś Artuś zasnął o 18....spał i spał...aż w końcu wzięłam go na śpiocha do kąpieli po 20, zjadł cycka i nyna od 21....oby długo, wczoraj jak narazie pobił rekord spania nocnego...od 21-2 :laugh:

A Emisia posiakła mi wsio co możliwe...już nerwów momentami do niej nie mam...bo tylko latam ze szmatą, a do niej i tak nie dociera, że jak chce siku to idzie na nocnik tylko leje gdzie popadnie... :angry: a później się wkurzam na siebie, że wkurzałam się na nią i takie koło zamknięt...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722649 przez Ikunia1910
Czesc kochane.

Wczoraj was zaniedbalam bo jednak stwierdzilam ze nie ma sensu dluzej siedziec i o 12 juz bylam w drodze do Łodzi :laugh:
Jak dojechalysmy nakarmilam i przebralam młodą i z babcia i prababcia zrobiłyśmy cztero pokoleniowy wypadzik do Centro, bo wszystkie buciorki po 3 dyszki upolowalam sobie jedne a normalne ze jak kobieta ma nowa pare butow to odrazu szczesliwa :lol:

No i burza...wczoraj wybudzila mi Zosie jak jebutło to zaczęła tak wrzeszczeć ze nie moglam jej uspokoić za chiny. Po kapieli sie wyciszyla i zasnela o 23 i....jeszcze nie wstala :cheer: a juz po 8...cyce mi juz rozpiera nadmiar mleka ale nie mam sumienia jek budzić.

Dzis sie biore za torta dla B. Bo jutro jestesmy proszone do rodziny na jego 28. Urodziny. Jeszcze muszę wyskoczyć do kuzynki po mała czarną bo muszę wyglądać sexi :p

Milego dzionka

Gochens nieźle piórko :blush:

Kakaszka jak u mojej sie dupina odparza to zamiast pudru i sudokremu sypie make ziemniaczana ;)

Agusia witaj:* Artuś kawał mężczyzny już :)




[link=https://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722660 przez Marta1985
Dzień dobry :-)

No i mamy zimno... Cży u nas w kraju zawsze muszą być anomalie pogodowe :dry:

Bartus wstal o 6.30 zjadł cycolka wypił miodek i powyglupial się z Mamusią i zasnął :-) Tatuś też jeszcze spi, a ja zdarzyłam już zjeść sniadanko dopracować moje wczorajsze ciacho czekoladowo bananowe i dokończyć galaretki bo dziś Bartuś ma gości :-) pójdę jeszcze dziś torta zamówic na chrzest i posprzątam bo średnio mi to wczoraj wyszło :-(

Ikunia masz rację seksi trzeba wyglądać ale podejrZewam ze ty zawsze tak wyglądasz :-) ja sobie obiecalam ze od przyszłego tygodnia wezmę się za siebie ostro co by mezulkowi się jeszcze bardziej podobać :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722665 przez srenka_918
Witam się i ja w ten prawie mroźny dzień ;) Musiałam poszukać grubszych ubrań bo w domu zimno...
i pada...
nici ze spacerku...
Właśnie oboje jemy śniadanko ;)
Kurczę od 2 tyg waga ani deko w dół...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722721 przez kakaszka
witam dziewczyny :)

w koncu jest chlodniej, nie moge w to uwierzyc. co prawda jestem troszke zmeczona, musz sie obudzic dobrze, wtedy bedzie lepiej.

no wlasnie dypce elizy nie jest odparzenie, tylko centralnie krostki. wczoraj ja wykapalam w takim gownie rozowym-fioletowym ( nie pamietam nazwy, bo jest zbyt madra :) )mama mi polecila, no i na necie tez wszedzie pisze, a akurat mialam, jeszcze dzis wykapie i zobacze czy cos podsuszylo czy nie.

moj glodomorek wlasnie siedzi na bujaczku i ma masaz :) wlaczylam jej pierwszy raz wibracje i jak narazie ogladamy telewizje z masazem :) ona to ma dobrze.

dziewczyny moze wiecie czy moze dziecko spac w takim bujaczku, bo ona mi tak ladnie w nim zasypia i nie wiem czy musze ja przenosic ( co oznacza pobudke ), czy moze troszke pokimac w nim?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #722777 przez Agusia83
Kakaszka,wykapalas w Elizke w kali.czyli w nadmanganianie potasu:-)
Myślę,ze Mozesz zostawic corcie w bujaczku ja tak.robiłam i nic Emi nie bylo:-)

Tak w ogole witam.sie...mam okropnego dola,ryczec mi sie chce,faceci są beznadziejni,albo tylko moj?
Czasem nie daje juz rady,rece mi odpadają a pomocy nie mam:-(

Ikunia,a jaki tort robisz? Super,ze układa Ci sie z B.

Jeśli.chodzi o wagę to mnie chyba przez stresy nadal leci w dol..juz mam - 15kg a przytylam w ciazy 9.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #722796 przez Gochens
Dzień ;)

Oj tak dziś chłodniej ale chyba wszyscy tego potrzebują.

Byliśmy wczoraj 1 raz u znajomych z dzieciaczkiem i muszę Wam powiedzieć, że zachowywał sie idealnie. Leżał sobie z nami na fotelu i cały czas spał, raz się obudził na karmienie koło 22.30. Znajomi nie mogli uwierzyć, że on taki grzeczny jest a muzyka leciała normaknie a nasze śmiechy i rozmowy wcale nie były ciche także super zniósł 1 wizytę :lol:

W domu obudzil się dopiero koło 5 ! Także padł rekord.

Agusia głowa do gory, faceci czasem mają swoje odchyly :dry: nie płacz kochana, będzie dobrze
Kakaszka Alan też zasypia w bujawce i ja nie ruszam go, skoro zasypia i nie płacze to znaczy, że jest mu dobrze.
Marta miłej wizyty i smacznego ciacha !
Ikunia odwal się tak, że mózg mu stanie... i nie tylko :lol:

My od dziś jesteśmy u teściów bo oni wyjechali na urlop a my zostajemy z psamina wlosciach ;) w ogóle to mam dziś ochotę na jakiegoś drinka tak się wczoraj napatrzylam, że dziś naszlo mnie ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722801 przez kakaszka
Agusia wez przestan chudnac, bo nam calkiem znikniesz :P podziwiam cie, ja z jedna krolewna ledwo daje dare, choc jest naprawde grzeczniutka jak narazie, a u ciebie dwojeczka. w ogole podziwiam wszystkie kobietu teraz co maja wiecej niz jedno dziecko, chyba ze to tylko ja jestem taka slaba psychicznie ( sprawa wychowania, we wszystkich trudnych sytuacjach ktos z mojej rodziny mnie wyreczal dlatego teraz jestem taka sierota ).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722833 przez rysa
Dziewczyny jaki rozm Pampersow uzywacie ?bo 2niby do 6kg ale active baby sa jeszcze dobre na Filipa i zastanawiam sie teraz nad 3?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722835 przez kakaszka
ja juz kupilam 3, bo sa od 4 kg, a amala pewnie juz prawie 5 kg wazy takze juz od dwoch dni kupilam 3, bo akurat 2 mi sie skonczyly

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722837 przez violcia00
Dzien dobry.

A u nas dla odmiany dzis cieplo,ale nie upalnie,tak w sam raz :P

Wlasnie Oskarus wsunal cala butle mm i teraz zasnal,chyba nie dlugo przestane karmic piersia bo nie mam na tyle pokarmu,a nie chce zeby moje dziecko bylo glodne,choc szkoda mi go,no ale zobaczymy jak dalej sie to potoczy.

Kakaszka nie tylko ty-ja tez nie wiem jak bym sobie poradzila z dwojca :huh: ,z jednym daje rade ale to dlatego ze maz jest w domu i mage na niego liczyc,a tak samej to byloby ciezko.

A faceci tacy juz sa,tylko do lez nas doprowadzaja,glowa do gory,nie przejmuj sie :blush:

Ikunia-dobrze to Gochens ujela,wyszykuj sie zeby mu kopara odpala :lol: ,a co,nam sie tez cos nalezy:*

Jesli chodzi o spadek wagi to u mnie tylko te 2 bidne kilogramy spadly i dalej stoi w miejscu,na dodatek musialam sie nie zle napocic zeby je zgubic :angry:

Ide kawke pic i ogarnac troche chalupe,jak wroci moj to ide pobiegac.

I brawo dla Alanka,oj to napewno nie bylby taki grzeczny.

Milego weekendu :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #722851 przez Marta1985
Hej my mamy 3 już 2 paczke mierzylismy już 4 - na soki ok ale kupa mogłaby wylecięć ;-)

Ide się wyszykowani na gości :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #722852 przez Marta1985
Siema ciotki ;-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722867 przez srenka_918
A ja dziś miłą niespodziankę przeżyłam ;) dostałam kaskę z krusu za urodzenie ;) teraz remont trochę ruszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl