BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795431 przez Hania84
Ale Oskarito fajnie wygląda :lol: widac , że mu sie podobało :) a dzieci tak potrafią juz utrzymywac sie na wodzie ??? szok :lol: ale fajnie :)

Agusia bo u niektórych alkohol wzmaga apetyt :silly: hehe

Violcia a czemu pukają do Was? pogięło ich? Twój widze zbudowany to im łomot spuści :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795436 przez _Klara_
Violcia ale pięknie synek "pływa", a z oskarkiem to tatuś, czy instruktor pływania?

Agusia też miałam wielką ochote na kebaba ale wszyscy mają juz pozamykane co rozwożą jedzonko, a ani ja ani mój nie możemy prowadzić bo po piwku też jesteśmy :(

Kurcze moja mała już spała ale musiałam ją przewinąć, niestety sprawa nie mogła poczekać do rana. Teraz nie śpi i klaruje coś przy karuzeli, potrafi już ją sobie włączyć i zmienić melodyjke :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795437 przez Agusia83
Violcia, wpitoliłam z 5,6 ciastek :angry: :angry: ...oczywiścvie jestem zła na siebie..ale miałam taka ochotę, że woooooooo...boję się o wage...juz przytyłam z 2,3kg :( :( :( jakos brzuszki robie i nie widze efektów...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795439 przez Kasiasia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795441 przez Kasiasia
Viola Oskarek cudny pywak :kiss:

Powiem wam ze ja ostatnio tez cos podćwiczuje ;) i omijam słodycze łukiem, ale jakos teraz szczególnie chcemi sie jesc...
No i po nadchodzacym okresie odstawiam tabletki bo po nich tez przybywam chyba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795442 przez Hania84
Kasiu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nic , ja lecę spać bo juz późno sie zrobiło ...

do jutra laseczki i dzieciaczki :) dobranoc

P.S. Klara to spryciula z Julci :) hehe to teraz na zabawę jej się ma? pewnie zaraz sie zmęczy i zaśnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795443 przez violcia00
agusia nie przejmuj sie ja tez cwicze i to intensywnie a waga ani drgnie :angry: ,tez zjadłam ciacho bo robiłam na jutro.

Hania pukaja do nas bo wie wiedzieli gdzie wejscie,wszyscy tak jak nie wiedza to pchaja sie najpierw do nas bo trzeba obejsc dookola,kolo okna mi wszyscy przechodza,a mam tez wejscie od tarasu,to wszyscy mmysla ze to jest głowne...zaczyna robic sie glosno,ale co ja poradze :dry:

klara to jest tatus Oskarita.brzydal jeden,dzisiaj go uprosilam zeby zgolil ta paskudna brode to teraz wyglada jak czlowiek :blush:

czekam na wiadomosc od Sophie bo byla ale chyba sobie poszła :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795450 przez natali
Agusia moja mama zmarla jak bylam w pierwszej ciazy, dlatego tak mi jej brakuje.

Co do aborcji to moja znajoma miesiac temu miala z zalecenia lekarza, wlasnie na prenatalnych okazalo sie ze malenstwo ma 6 powaznych wad i nawet jesli donosi ciaze podczas porodu dziecko umrze wrecz porod je rozerwie bo nawet watroba byla na wieszku jakies duze skrzywienie kregoslupa juz dokladnie nie pamietam ale jak to slyszalam to mialam ciarki na ciele a i jej zycie bedzie zagrozone.

Ja z waga stoje w miejscu choc nie ukrywam ze sporo slodkosci ostatnio podjadam az wstyd sie przyznac ostatnio zjadlam sama pol nuteli na raz.

Oskarek swietnie sobie radzi w wodzie. A dlugo jestescie z nim na basenie. Tak myslalam zeby erniego zabrac ale on czasem w wannie sie wkurza jak za dlugo go kapie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795451 przez _Klara_
Przystojny tatuś taki męski,ale niezłe lenie z tych facetów mój chodził z długimi włosami bo podobno nie lubi fryzjerów, woli jak ja go obcinam :laugh:

A tu Jula z przed chili
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Wkleje wam też moje foto bo niedawno mi pisałyście i faktycznie macie racje. Wy wszystkie dodajecie swoje zdjęcia tylko nie ja

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

a tu z Julią w 9 mc ciąży :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Dobranoc Haniu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795455 przez szósteczka
Szymek ma ospe czekam ze zaraz pawelek zlapie reszta dziewczyny mialy ospe Faucia byla wtedy w wieku Pawelka i przeszla najspokojniej. Patrysia wlasnie dołaczyła do chorujacych na brzuszek to juz została tylko Faucia, Krzysiek i Ja.
Violcia super zdjecia z tego basenu tez tak chce. spokojnej nocy oby maly sie nie budzil.

Moja bratowa jak byla w cizy z blizniakami to tez jej synek mial spora odleglosc miedzykarkowa a urodzil.sie zdrowy tak ja straszyli zalecali badania prenatralne ale ona sie nie zgodzila bo te badania czesto prowokuja poronienia i cala ciaze ja straszyli a urodzila.zdrowe dzieci i juz maja po 8 lat tagze z ta odlegloscia to roznie wychodzi z reszta to samo bylo z moja przyjaciolka z kregu .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795458 przez Agusia83
Natali,kochana przykro mi bardzo...głupio,ze tak drazylam temat...wierze,ze musi Ci być ciezko z tego powodu,ale mama na pewno czuwa nad Tobą,mężem i swoimi wnukami.

Klara,ładną z Ciebie mamusią i jaką młoda:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #795467 przez Sophie25
Ja byłam ale kurcze jakoś mi smutnooo i nie napisałam..............

Nic z tego ........ zaburzenia są i nie ma miesiaczki...

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Bede brała progesteron 21 dni i mam probować w kazdym cyklu z tymi tabletami ...

Nie poddam sie...


:( :( :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795468 przez szósteczka
sophie tak mi przykro jeszcze sie uda tzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795469 przez srenka_918
Witam Was

Trochę mnie nie było i tyyyle do nadrabiania miałam że hej!

Sophie współczuję... Ale się nie poddawaj kochana! Dopiero zaczęliście się starać... My zaczniemy niedługo ;) Ciekawe jak to będzie ze mną...

Co do przezierności karkowej to u Pawełka też niby było za dużo, ile już nie pamiętam, nie chce mi się szukać, ale na kolejnej kontroli wyszło już w granicach normy, jest jak najbardziej zdrowy ;)
No i wiem co czuje się jak się poroni... Szczególnie samoczynnie... To wszystko dzieje się tak szybko... I nic nie można zrobić... Bo już za późno...

Natali witaj ;) Fajnego masz klocuszka ;) Szkoda że tak daleko mieszkasz to byśmy mogły sobie porównać "grubasków" ;) No i rodzeństwo bardzo podobne do siebie ;)

Klara córeczka to cała Ty ;) Fajnie że się pokazałaś ;) taka chudzina w ciąży byłaś że mi dupę ścisnęło z zazdrości... ;) Przynajmniej nie musiałaś się męczyć z odchudzaniem ;)

Szósteczka oby w końcu te wirusy Was ominęły... Zdrówka :*
Moi bracia przechodzili ospę jak ja miałam 2 miesiące i nie było po mnie widać żebym przechodziła, ale byłam karmiona piersią to pewnie miałam bezobjawowo czy coś i świnkę zaraz potem mieli to też po mnie nie było widać żeby mi coś było ale musiałam przejść bo wszyscy wokoło mnie mieli jak do szkoły chodziłam i ja próbowałam się specjalnie zarazić żeby mieć choć trochę wolnego od szkoły a nie szło...

Ikunia jak tam z B? Ja co jakiś czas mam podobny problem z mężem, bo idzie na "fuchę" i wraca po 3-4 dniach bez snu, jedzenia i wygląda jak wampir na głodzie... Potem śpi 24 godz i jest ok...

Co do mojego G. wrócił cały i zdrowy, opowiedział mi w 9 słowach pobyt i drogę do domu i zasnął, śpi jeszcze ;) Nic z niego nie miałam cały dzień... Okazało się że spali tylko tej nocy przed wyjazdem 7 godz a wcześniej nic, żeby się wyrobić jak najszybciej... Aż mi serce podskoczyło... Mój prowadził 8 godz auto... Po siedmiu godz snu na 3 dni... Aż dziw że dojechali cało...

Ja chyba nigdy nie skończę posta ;) Ciągle coś mi się przypomina że mam jeszcze napisać...

Dziś chyba taki wieczór "alkoholowy" Ja zanim tu weszłam wypiłam drinka ;)

Pawełek ostatniej nocy budził się co pół godz, bo chciał znów spać ze mną w łóżku, albo nie wiem czemu... Nic się nie wyspałam, ale nie dałam za wygraną i co zaczynał płakać tuliłam go na kolanach i jak zasnął odkładałam do łóżeczka, dziś śpi dobrze, choć jak zasnął po kąpieli o 20.30 tak o 22 miał już pobudkę... Od godz śpi dalej... Chyba myślał że to drzemka... Ile zjadł na noc nie wiem... Najpierw dostał 120ml mojego, potem kilka razy dorabiałam po 30ml mm bo myślałam że ma już dość... Lecę spać...

Dobranoc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #795491 przez violcia00
Dzien dobry.

czyzbym była pierwsza? :laugh:

Noc taka sobie o 23:00 sie obudzil,a raczej to ja go obudziłam bo cos smierdziało u niego w pokoju i bylam pewna ze to kupka ,ale nie,pozniej o 5:00 i od 7:00 juz nie spimy,nie powiem ze jestem wyspana bo z checia bym pospała jeszcze.

Sophie przykro mi,ale nie załamuj sie,napewno sie Wam uda,to dopiero poczatki,bedzie dobrze kochana :blink:

Natali my chodzimy z Oskarem na basen raz w tygodniu,trwa to godzine,czasem mały troche płacze ale to dlatego ze w tym czasie powinien spac,a tak pozatym to bardzo sie cieszy jak jest w wodzie.

Sąsiedzi o 2 w nocy zaczeli krzyczec i spiewac i mnie obudzili,chlopaki spali twardo i nic nie słyszeli,impreza sie skonczyla o 3 chyba bo juz nic nie slyszałam :dry:

Klara sliczna z Ciebie dziewczyna i juleczka tez :blush:

Milej niedzieli :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl