BezpiecznaCiaza112023

Macierzyństwa pierwszy tom ;)

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799237 przez KaRoLkA
Dzięki dziewczyny za pomoc :kiss: i chyba kupię to niebieskie bo to comam PRE to nie smakuje jej za bardzo i kaszę jedynie na nim je

Marta udanych odwiedzin , i powiedz mi znika Bartusiowi to z rączki ??

Haniu daj zdjęcie solenizantki , Nasza pierwsza Panna półroczna :)

Agusia chyba jakiś kryzys Was dopadł ale nie dajcie się, kryzys minie tylko trzeba z nim walczyć . Trzymam za Was kciuki :)

Gabi śpi a ją gotuje zupke marchew, ziemniak , brokul ( 2 rozyczki) zobaczymy czy jej posmakuje :)
a my dzisiaj ryba i brokul z kalafiorem. ;)

Mala dalej ma szorstka buzka. nie jest czerwoną sni to nie krostki tylko tak jakby sucha skóra , poleccie mi jakiś dobry kremik nawilzajacy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799288 przez Marta1985
Karolka te duze plamki znikaja juz prawie sladu nie ma ale jeszcze w niektorych mijescach ma taka szorstką skóre ... ale nic nowego sie nie pojawia na szczescie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799296 przez Hania84
Wróciłyśmy ze spacerku :)

Karolka...a proszę Cię bardzo :lol: oto 6 miesięczna Lenitka :silly: zdjęcie z przed chwili :)


a to z wczoraj :)

A gdzie Ikunia i Cordis? dawno już ich nie było :S

a ja dzis na obiad mam rybę po grecku :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799312 przez szósteczka
Hej dziewczyny .
Wszystkiego naj naj kolejnej sześciomiesieczniaczce, sliczne zdjecia.
Agusia mam nadzieje ze wszystko wam sie ułoży trzymam kciuki.
Oby ten piec szybko naprawili wiem co to jest my mieliśmy takie problemy w zeszłym roku do grudnia nie mielismy pieca bo sie stary popsuł a jak nowy zamontowalismy to tez był problem bo nie moglismy go ustawiac i sie wciaz wyłączał az zadzwońłam do serwisu i wzięłam ich na współczucie że taka biedna jestem mam 5 dzieci w tym jedno ma zapalenie płuc (zeczywiscie tak było ) mi i ze ja w zaawansowanej ciąży ( jestem grubasek więc zawsze tak wyglądam :-) ) i przyjechali dość szybko i ustawili. :-)

My też w nocy wciąż się krecimy i budzimy co godzinę wogole w dzień też o wiele gorzej mi śpi , mam nadzieje ze to ten skok bo nie wiem jak długo tak dam rade wciaz jestem padnieta i bez sił . Z imprezy nici za mało chętnych się zgłosiło a pozatym moj kochany mocno chory wiec musi się jutro podkurowac. Milego dnia.
Czekam na taką kurtkę z bon prixs ciekawe jaka będzie w realu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799313 przez Marta1985
Ładna Lenka :)

Musze powiedzieć ze Bartuś już wcina twarożek i żółtko :)

A to nasze prezenty :)



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799335 przez Sophie25
Sliczna Lenka jaka ma ksiazeczke super musze taka Zosce kupic :)

Marta narzuty boskieeee ta 1 w moich kolorach :D :)

Ja wczoraj gotowałam małej zupke z dodatkiem brokuła i odziwo winała :P

Hania tym razem to ja bede do dentysty chodzic,kurde boli mnie .... A i Ty mnie doskonale rozumiesz jaki to wkur... bół jest ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799359 przez Gochens
Dziewczyny!!!! Mamy zębola ! Jeden się już przebił na dole a druga dziurka widzę że jest już otwarta :) daję mu jeść i czuję takie rysowanko po łyżce, macam paluchem i co czuję??!! ZĘBISKO heh ale jestem podjarana to może dlatego ostatnio nie chce w ogóle jeść? No i u nas też póki co bez marudzenia ale zobaczymy jak będzie dalej..


Lenita ślicznota a narzutę mamy też taką tylko w fiolecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799368 przez Marta1985
Alanek .... super że zębol wylazł :)

No Bartus też ostatnio mało je ... nic bede wypatrywać może jemu też wylzie :) W sumie im później wylezie tym później się zepsuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799369 przez Hania84
Jestem w trakcie robienia obiadu...ale sobie wymysliłam B) tarcia jest co nie miara :P ale juz warzywa starte teraz tylko ryba do zrobienia.

Gochens _ Gratulacje dla Alanka jeeee !! Kolejny gryzoń :lol: Co za emocje :lol:

szósteczka - kurtka fajna :)

Marta narzuta i pościel również ekstra :)

Sophie - rozumiem Cię w pełni z tym zębem :( masakryczny to ból jest ...idź jak najszybciej do stomatologa bo z tym nie ma co czekać.

lecę dalej robic obiados

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799396 przez KaRoLkA
Haniu Lenka boska jak zwykle a minka na tym drugim zdjęciu bezcenna : D Ryba po grecku mmmm pycha :)

Alanku gratulacje :kiss:

Marta to super że już mu znika i nic innego się nie pojawia , a prezenciki extra bardzo mi się podoba ta pierwsza :) smakuje twarozek??

Sophie współczuję dentysty :/

szosteczka kurtka bardzo fajna :)

Gabi ślicznie zjadła zupke mamy, poprawiła mlekiem i śpi :) jak wstanie to muszę wybrać się na pocztę i do biura po fakturę za styczeń na mieszkanie więc sporo na poczcie zostawię . używała którąś z Was kremu z Nivea Baby dla maluszka ?? bo niewiem czy dobry ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799414 przez kakaszka
alan ciotka jest z ciebie dumna :) zebaczku maly :)

lenita sliczna jestes, wiesz????? :P

sophie no nic fajnego bol zeba, oby ci szybciutko wyleczyli i bylo juz po :)

no mi tez ta pierwsza posciel bardzo sie podoba :)

haniu ubieram sie i wybieram do ciebie na obiad :p uwielbiam rybe po grecku, jadlabym i jadla :)

ja lwasnie przejrzalam szafe elizy bo chcialam znalezc jakies sukienki na swieta i na urodziny, no i mam :) co prawda swiaeczna trzeba bedzie skrocic, ale to podszyc zaden problem, bo troche jeszcze za dluga.

wlasnie mala walczy ze smokiem, bo sobie wyciagnela i teraz probuje trafic ta guma w buzie,a caly czas jej nie idzie, a ja wredna matka jeszcze sie z niej nabijam :D o wsadzila ale do gory nogami.

wracajac do tej szafy stwierdzilam, ze mam wiecej ciuchow za malych niz tych co jeszcze za duze, zapasy mi sie koncza :D no i juz umowilam sie z kolezanka ciezarowka na cherbatke zeby oddac jej chociaz troche, wiadomo tych co w idealnym stanie, bo nowych to ja nie mialam, a wszystkie juz po 2-3 dzieciach, ale same wiecie jak to dziecko sie nie brzudzi na poczatku :)

o, dwiazda wsadzila sobie smoka naodwrot i zasnela :D troszke sie zmeczyla bo matka przykladala do niej ciuszki, a eliza miala taki ubaw, jakbym sie bawila z nia najfajnieszymi zabawkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799417 przez Sophie25
Bravo Alanek !!! MAsz zebola ! :D Mojej Zosce tez juz wyszedł :) Meczy 2 ;/

Nooo ide do denty na 17 :) Dobrze ze kuzynka J tam pracuje to zawsze to lepiej do znajomego isc :D I znizka haha :D :D

Obiadek zrobiony pierogi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799436 przez malutkamilka
Lenka sto latek slicznotko.

I gratuluje zebolkow, oby nastepne byly takie bezproblemowe.

My dzis bylismy u pediatry pokazac wyniki z USG serduszka. Powiedzialam o tych noskach. przejzala ja i powiedziala ze jest zdrowa jak ryba nie ma sie do zego przczepic. zaznaczyla na siatkach wszystkie jej wymiary od poczatku i powiedziala ze ze wszystko ladnie sie normuje- i waga i glowka. Kazala sprzatnac wszystkie drobiazgi z podlogi bo chwila moment a zacznie raczkowac bo takie pozy robi- daje znac ze zaraz poleci, a ja myslalam ze ona po prostu sobie dupke wypina ;)

Dziasla oczywiscie rozpulchnione i coraz bardziej czerwone, widac wglebienia tam gdzie pojawia sie zabki ale mowi ze troszke jeszcze poczekamy- takze jestesmy ostatnie w kolejce do gratulacji z okazji pierwszego zabka ;)

Co do nocek powiedziala zebym po prostu przeniosla lozeczko do innego pokoju polozyla nianie elektroniczna obok lozeczka i poszla spac, i wtedy bede reagowac tylko na placz albo glosniejsze stekanie a nie na kazde wiercenie. a ze wzgledu ze jest zdrowa pod kazdym wzgledem to stawia na to ze wkroczyla w okres zabkowania i dziasla wprowadzaja ja w stan ktorego nie znala no i uczy sie coraz wiecej rzeczy i tak to przezywa ze podczas snu jej sie to moze snic i dlatego jest taka pobudzona i sie kreci. Czyli to skok!

Ide po mleko, robimy amu i idziemy spac.

aha mam corke, kurcze jak to sie mowi... na koncu jezyka mam- bierze grzechotke macha nia tak az sie uderzy w czolo albo w glowke i sie cieszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #799451 przez kakaszka
malutka nie martw sie, ja cos czuje, ze to my ostatnie bedziemy z zebami, juz tyle czasu a dalej nic.
no i bardzo fajnie, ze to tylko skok :) rozwija ci sie cora. no i faktycznie jak dupcia idzie do gory to niedlugo raczkowanie.

a dziewczyny, w jakim miesiacu srednio dzieci zaczynaja raczkowac? boje sie tego jak ognia, ze czegos nie zauwaze albo nie dopilnuje mala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #799454 przez Hania84
Rybka zrobiona i zaraz jemy :)
a proszę bardzo...zapraszam kto ma chęć na rybke bo dużo tego wyszło więc sie podzielę :)

Karolka z tego co wiem to Gochens używa dla Alana Nivea i pisała raz że jest okej :)

Sophie ...mmmm pierogi...dam ci trochę ryby po grecku a Ty mi trochę pierogów...umowa stoi? :lol:

kakaszka no to świetnie że jakieś sukienki się znalazły :) ja mojej założę też na święta sukienke ale jeansową bo ma ładną i pod to jakąś białą bluzeczkę :)
A z Elizki zdolniacha widzę :) to nic, że włożyła sobie smoka odwrotnie...ważne że włożyła :) brawo !!!

Malutka - widzisz wszystko okej z Wikulą :) no i już niedługo bedzie mamie po czworakach uciekac :lol: moja jak lezy na brzuchu też powoli zaczyna podnosic pupulę więc pewnie za jakiś czas też będzie pełzać :blink:
Teraz jesteś chyba spokojniejsza że to jednak skok rozwojowy co nie? Wszystko nowe, nowe sytuacje (zęby) i tak widocznie reaguje :) Zgadzam się z lekarką tym razem :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl